New York Islanders دروازه بان چشم انداز ایلیا Sorokin ممکن است در آینده به امریکا

ایلیا Sorokin, جزایر’ احتمالی دروازه بان آینده ممکن است در نهایت آمدن به شمال امریکا برای پیوستن به این سازمان است.

ایگور Eronko که تحت پوشش KHL ورزشی-بیان گزارش از طریق توییتر در روز یکشنبه که Sorokin تصمیم گرفتند به re-sign با زسکا مسکو خواهد شد و به جای امضای قرارداد با نشینان پس از قرارداد فعلی خود را منقضی می شود در 30 آوریل.

جزایر انتخاب Sorokin که در 25 سالگی در اوت. 4, در دور سوم در سال 2014 پیش نویس است. او صرف شش فصل با زسکا مسکو پیشرو که تیم ملی به گاگارین جام ملت های آسیا در سال 2019 در حالی که نام لیگ حذفی MVP.

این جزایر تا به حال هیچ واکنش فوری به گزارش Sorokin آینده. اما رئیس جمهور و مدیر کل لو Lamoriello نشان داد در یک پرسش و پاسخ جلسه با طرفداران ارسال شده در تیم سایت در تاریخ 21 مارس که جزیره نشینان بود “هر نشانه ای که او در اینجا خواهد بود برای فصل آینده است.”

Lamoriello کاهش یافته است به استادانه درست شده در یک جدول زمانی برای مذاکره با سوروکین در حالی که صحبت کردن به Newsday در مارس 2, ذکر, “ما در رسیدگی است که در زمان مناسب.”

سوروکین دوستان با همکار روسی netminder ایگور Shesterkin رفت 10-2-0 با 2.52 اهداف-برابر میانگین و .932 صرفه جویی در صد به عنوان یک رنجرز تازه کار supplanting هنریک Lundqvist به عنوان شماره 1 دروازه بان.

شش پا و دو 176-پوند Sorokin بازی های برگزار شده است در 245 KHL به طور منظم فصل بازی رفتن 135-64-14 با یکی از ضربات دست و سه روابط در لیگ وب سایت. او وارد یک 1.69 اهداف-برابر میانگین و .930 صرفه جویی در صد.

زمان نشینان دروازه بان Semyon Varlamov گفت: از همکار روسی “او بهترین دروازه بان بازی در KHL,” پس از امضای چهار سال $20 میلیون (ایالات متحده) معامله در ژوئیه 1.

انتظار می رفت که Varlamov آشنایی با countrymate ممکن است کمک به جلب Sorokin برای پیوستن به جزیره.

این جزایر به احتمال زیاد به دنبال یک دروازه بان دوم به جفت با Varlamov فصل آینده با توماس Greiss قریب الوقوع نامحدود رایگان عامل را به عنوان او آمده سه سال مبلغ 10 میلیون معامله.

البته نشینان می تواند همچنین نگاه کنید به دوباره ثبت نام Greiss و یا یکی دیگر از کهنه NHL دروازه بان در یک سال معامله و شروع Sorokin حرفه ای در سازمان با بریدج در AHL در سفارش به او اجازه می دهد برای تنظیم به کوچکتر آمریکای شمالی میدان.

که استراتژی رنجرز در زمان با Shesterkin فصل گذشته پس از او پیوست و این سازمان پس از پنج KHL فصل با سن پترزبورگ SKA. Shesterkin مجبور راه خود را به رنجرز صف در ماه ژانویه پس از ستارگان اهل بازی با هارتفورد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

نه یخ تمام سطوح در KHL که پس Sorokin بازی کرده است بازی های کوچکتر rinks.

“شما آن را متوجه نمی هنگامی که شما در منطقه” سوروکین گفت KHL خبرنگار جیلیان Kemmerer در ماه ژانویه است. “اما زمانی که شما سقوط از بازی ریتم هر تغییر شما تاثیر می گذارد چرا که یک روز شما را به بازی در کانادا به اندازه میدان یخ بازی — آن را کوچک و جمع و جور — و روز بعد شما حرکت به یک شهر بزرگ با سرسره و این بدان معناست که بازی های مختلف استراتژی است. بنابراین شما می توانید با مخلوط کردن کمی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر