نیویورک جهان هنر چهره Coronavirus Shutdown

The faade of the Metropolitan Museum of Ar.
موزه متروپولیتن بنا به گزارش ها تنها دیدار با حقوق و دستمزد خود را از طریق هفته اول مارس آن را اخراج اجتناب ناپذیر است.عکس با علامت Kauzlarich / بلومبرگ / گتی

هنر ارائه می دهد یک پناهگاه در زمان بحران. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که پناه می رود ؟ در میان بسیاری از قربانیان غیر قابل درک از coronavirus ها شهر نیویورک, موزه ها و گالری ها که همه آنها در حال حاضر تا اطلاع ثانوی بسته. برای اولین بار تعطیل شد و این شهر بزرگترین این ملاقات کرد. در مارس 12, موزه اعلام کرد که آن را به طور موقت بسته شدن هر سه از شاخه های آن—از دانشکده هنرهای زیبا دفتر مرکزی در خیابان پنجم صومعه و ملاقات Breuer—کمک به صاف منحنی از این بیماری همه گیر. بدتر از اخبار وارد شده در مارس 18, زمانی که بار به بیرون درز نامه ای به موزه ارشد کارکنان از حداکثر Hollein و Daniel B. Weiss مدیر و رئیس و C. E. O. درباره یک طرح جدید برای نگه داشتن درهای خود را بسته تا ماه جولای برای کمک به دفع فاجعه مالی. پیش بینی ضرر در درآمد موسسه در حال سرسام آور صد میلیون دلار است. یک طنز غم انگیز در مورد این لحظه غیر قابل تصور است که کسانی از ما که باید صرف سال های اخیر شکایت که بحث پول های ربوده گفتگو در مورد هنر در حال حاضر هیچ چاره ای اما برای دیدن اعداد.

البته این ملاقات را بسته است ویرانگر از نظر فرهنگی و محرومیت. در یک دنیای کامل, من می خواهم در قرنطینه می شود و در یکی از دوره اتاق فر با یک کتاب که بسیار راحت و به دنبال مبل سفید در مجلل خلوتگاه از قرن هجدهم هتل د Crillon. (تخت است که کلودیا خواب در در “از Mixed-up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler” است که در ذخیره سازی.) اما آن را سخت به تمرکز بر روی زیبایی شناسی به تنهایی زمانی که با این ملاقات به عنوان یک bellwether اقتصادی مفاهیم برای دیگر حوزه از نیویورک دنیای هنر آنقدر فاجعه بار است. در این ملاقات که وقف از حدود سه میلیارد دلار و حتی حسابداری برای زمان آشفتگی بازار بعید است که به صورت مجموع سقوط قبل از آن می تواند بازگشایی شده است. موسسات کوچکتر ممکن است به صورت چالش های بزرگتر. آپارتمانها موزه در پایین سمت شرق است درهای خود را بسته و خود را کاهش داد, تمام وقت و پاره وقت کارکنان از یک صد و سی و هشت نفر به پنج. اتحاد آمریکا موزه ها است که لابی کنگره چهار میلیارد دلار بسته امداد با استناد به برآورد پنجاه میلیارد دلار در سال است که هنر و تاریخچه موسسات کمک به اقتصاد ایالات متحده نه به ذکر است این دوازده میلیارد دلار در مالیات بر درآمد. (در روز سه شنبه صبح ملاقات اعلام کرد #CongressSaveCulture یک کمپین برای حمایت از اندازه گیری.) A. A. M. نیز به دنبال کوتاه مدت “جهانی خیریه کسر” مالیات انگیزه ای برای تشویق کمک های مالی; چنین تقاضاها در حال یک سؤال دشوار در بهترین زمان و اجازه دهید به تنهایی در آب و وحشت. اما کاربران از شهر نیویورک در حال حاضر اقداماتی در مارس 20, هجده نیویورک-بر اساس philanthropies متحد با یکدیگر برای ایجاد یک هفتاد و پنج میلیون دلار “نیویورک COVID-19 پاسخ و تاثیر صندوق” شهر هنر و اجتماعی-خدمات سازمان های غیر انتفاعی.

به عنوان حیاتی به عنوان نهادهای فرهنگی هستند به زندگی در این شهر آن را زندگی هنرمندان که در قلب آن. زمانی که من یاد گرفتم که این ملاقات بنا به گزارش ها تنها دیدار با حقوق و دستمزد خود را از طریق هفته اول مارس آن را اخراج اجتناب ناپذیر من فکر کردم از همه هنرمندانی که ممکن است از دست دادن شغل خود. بسیاری از رتبه بندی-و-فایل کارکنان در هر موزه هنر خود را حتی Jeff Koons پس سرنشین دار غرفه بلیط و سپس عضویت میز در MOMA. برای آن دسته از هنرمندان که به اندازه کافی خوش شانس برای حمایت از خود را با هنر خود به تنهایی آن را در گالری های تجاری نه موزه است که ارائه درآمد. بزرگ بین المللی زنجیره (Gagosian, Zwirner, Hauser & Wirth) ممکن است با شتاب بیشتر از سرفصل اما برخی از شهرستان هیجان انگیز ترین جوان فضاهای (دفتر Lomex موقعیت) عمل نسبی بند کفش.

این کسب و کارهای کوچک و برخی آنقدر کوچک است که کارکنان خود را شامل دستیار پاره وقت (در صورتی که) و یک شبکه از مترجمان آزاد—هنر گرداننده طراحان گرافیک archivists پایگاه داده, مدیران برق conservators عکاسان و دکتری داوطلبانی که مهتاب نوشتن در مطبوعات. اما این زیرک مدل باعث می شود چنین گالری فاقد شرایط لازم برای اورژانس-امداد اقدامات است که این شهرستان در محل قرار داده برای کسب و کارهای کوچک در اوایل این ماه که همه گیر شروع به گرفتن عوارض خود را. بیشتر چه بسیاری از کسانی که قرارداد کارگران خود شاغل هستند و نه گنجانیده شده به این معنی که آنها نمی واجد شرایط برای تسکین یا نه.

در میان بی سابقه عدم اطمینان از این اورژانس وجود دارد یک آرامش واقعیت: هنرمندان متوقف نمی ساخت هنر است. ملاقات یک بنای تاریخی که به پشتکار مواجه نگردند با پنج هزار سال ارزش دارد. آن را بازگشایی و شهر گالری صحنه خواهد زنده ماندن بیش از حد ضرب و شتم و پیکربندی مجدد. در حالی که ملاقات بسته است وجود دارد هر تعداد راه هایی برای پیدا کردن سرپناه وجود دارد از راه دور. یک ویدیو مرور زمان از مصر معبد Dendur که جان سالم به در پس از 15 B. C., فشرده یک روز تمام از صبح تا گرگ و میش به دو زودگذر دقیقه است. به عنوان صحنه شیفت از آرام به شلوغ آن را احساس می کند مانند حمایت از تنهایی و اطمینان از جمعی لذت.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>