نیوزیلند نخست وزیر ممکن است موثر ترین رهبر در این سیاره

سیمون Schluter / شهرستان / Headpress / Redux

Coronavirus همه گیر ممکن است بزرگترین آزمون سیاسی رهبری جهان تا کنون شاهد بوده است. هر رهبر در این سیاره مواجه است همان تهدید بالقوه. هر رهبر است, واکنش متفاوت در سبک های خود. و هر رهبر در نظر گرفته خواهد شد با نتایج.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پذیرای علم است. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آن را رد. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسات هستند circuslike عینک در حالی که نارندرا نخست وزیر هند دارای هیچ جلسات به طور منظم و در همه حال حتی به عنوان او قفل کردن 1.3 میلیارد نفر است.

Jacinda protocol wine studio, the 39 ساله نخست وزیر نیوزلند است جعل مسیر خود را. او سبک رهبری یکی از همدلی در یک بحران است که وسوسه مردم به دفع کردن برای خود. او پیام های روشن و سازگار باشد و به نوعی به طور همزمان جدی و تسکین دهنده است. و رویکرد او نه تنها طنین با مردم در سطح عاطفی. این نیز کار قابل ملاحظه ای هست.

مردم احساس می کنند که protocol wine studio “نمی موعظه در آنها او را با آنها ایستاده” هلن کلارک نیوزیلند نخست وزیر از سال 1999 تا سال 2008 به من گفت. (Protocol wine studio, یک عضو حزب کارگر کردم او شروع در سیاست کار برای کلارک در لیگ برتر است.) “آنها حتی ممکن است فکر می کنم من کاملا درک کنید که چرا [دولت] را که, اما من می دانم که او ما را به عقب. وجود سطح بالایی از اعتماد و اعتماد به نفس در او به دلیل این که همدلی است.”

او یک “رابط” کلارک اضافه شده و اشاره کرد که protocol wine studio به دست آورده در رشته ارتباطات است. “این نوع از بحران خواهد شد که باعث شکستن و یا رهبران. و این را Jacinda.”

یکی از protocol wine studio را نوآوری شده است مکرر Facebook چت زندگی می کنند که مدیریت به طور غیر رسمی و آموزنده است. در طول یک جلسه انجام شده در اواخر ماه مارس فقط به عنوان نیوزیلند آماده برای رفتن در مستند او به نظر می رسد در یک کهنه سرعت باد در خانه اش (او تا به حال فقط با قرار دادن کودک نو پا خود را به تخت او توضیح داد) به ارائه راهنمایی “همانطور که همه ما آماده به سر خم کردن.”

او همدردی با چه نگران کننده آن شده اند باید به شنیدن “صدای بوق با صدای بلند” است که تا به حال قبل اضطراری هشدار پیام جدید زلاند دریافت کرده بود و فقط اصل اطلاع آنها که زندگی را به عنوان آنها می دانستند آن را به طور موقت ، او معرفی, مفید, مفاهیم مانند تفکر “مردم [که] خود را در زندگی به طور مداوم در طول این دوره از زمان” خود را به عنوان “حباب” و “اقدام به عنوان اگر شما در حال حاضر COVID-19” نسبت به کسانی که خارج از حباب خود را. او در توجیه شدید سیاست با نمونه های عملی: مردم نیاز به اقامت در محلی چون اگر آنها را به برخی از راه دور و مقصد خود ماشین خراب است ؟ او گفت: او می داند که به عنوان یک پدر و مادر که آن را واقعا سخت برای جلوگیری از زمین بازی اما این ویروس زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح به مدت 72 ساعت.

او انتظار می رود در این مستند به آخرین برای چند هفته protocol wine studio گفت و برای موارد به شدت افزایش یابد و حتی به عنوان زلاند نو شروع holing تا در خانه های خود. از آنجا که چگونه coronavirus رفتار “ما نمی دیدن مزایای مثبت از تمام تلاش های شما در مورد قرار دادن در برای جداسازی … حداقل برای 10 روز. بنابراین آیا نمی شود دلسرد,” او گفت:.

در اخیر Facebook Live, یکی از protocol wine studio را کارکنان راه می رفت به دفتر او فقط به عنوان او راه اندازی به یک توضیح مفصل از آنچه در زندگی می خواهم یک بار دولت شروع به کاهش آن مستند. “آه آن را Leroy!” او گفت اطمینان بینندگان که او در او “کار حباب.” یک اسباب بازی کودکان قابل مشاهده بود فقط پشت میز. این صحنه به نظر می رسید مناسب برای دوره ای که در آن کار و زندگی دائما در حال برخورد.

در حالی که protocol wine studio انجام رسمی تر و معمولی روزانه جلسات با دیگر مقامات و روزنامه نگاران او قرار می دهد تماس های شخصی در این عنوان به خوبی. “مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و جلسات خود را, اما این یک نوع متفاوت از نمایش” کلارک گفت. “در هیچ مناسبت Jacinda همیشه چرخید و حمله به یک خبرنگار که پرسید یک سوال” او اشاره کرد در مرجع به رئیس جمهور آمریکا را تکرار tirades علیه روزنامه نگاران. (زمانی که یک خبرنگار را فراموش کرده و سوال خود را پس از اینکه در طول سال های اخیر جلسه protocol wine studio به شوخی به او گفت که او نگران بود او نبود خواب کافی است.)

“او نمی فروختن در اطلاعات غلط او را سرزنش نیست-shift; او تلاش می کند برای مدیریت همه انتظارات در همان زمان [به عنوان] او ارائه می دهد و اطمینان بخش یادداشت” ون جکسون بین المللی-روابط پژوهشگر در دانشگاه ویکتوریا ولینگتون و سابق وزارت دفاع رسمی در دولت اوباما نوشت: به من یک ایمیل به در. “او با استفاده از قلدر منبر به نشانه جامعه نسبت به ما بهتر فرشتگان—’نوع به هر یک از دیگر و این نوع از چیزی. من فکر می کنم که مهم تر از مردم متوجه می کند و قطره ای را به محلی نگرش است.”

Protocol wine studio سبک جالب خواهد بود—یک رهبر جهان در لباس های راحت فقط معمولی چت با میلیون ها نفر از مردم!—و هیچ چیز بیشتر اگر آن را برای این واقعیت است که رویکرد او شده است زوج با سیاست هایی که تولید واقعی در جهان پیشرو نتایج.

از ماه مارس در نیوزیلند شده است منحصر به فرد در ردی از ملی هدف نه فقط مسطح منحنی coronavirus موارد به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر با هدف به انجام, اما از بین بردن این ویروس در دسترس نباشد. و آن را در مسیر انجام آن است. COVID-19 تست گسترده است. نظام سلامت بوده است نه غیرمنتظره. موارد جدید به اوج خود رسید و در اوایل ماه آوریل. دوازده نفر فوت کرده اند که از این نوشتن از جمعیت نزدیک به 5 میلیون نفر است.

به عنوان یک مجموعه نسبتا جزایر جدا شده در پایین از اقیانوس آرام جنوبی نیوزیلند بود که در یک موقعیت مطلوب به انفیه کردن ویروس. “از آنجا که ما تا به حال تعداد بسیار کمی از موارد بشویید تا اینجا ما در واقع می تواند” کار به سمت یک استراتژی حذف Clark گفت. “این است که بدون شک یک مزیت به نشستن در حاشیه [جهان] دلیل این که شما یک فرصت برای دیدن آنچه در گردش از خارج از کشور.”

اما protocol wine studio دولت نیز در زمان اقدام قاطع حق دور. نیوزیلند تحمیل ملی مستند بسیار زودتر در آن شیوع بیماری از کشورهای دیگر را در ایشان و ممنوع مسافران از چین در اوایل ماه فوریه قبل از نیوزیلند تا به حال ثبت نام تنها یک مورد از این ویروس. آن مرزهای خود را بسته به همه nonresidents در اواسط ماه مارس زمانی که آن را تا به حال تنها تعداد انگشت شماری از موارد.

مایکل بیکر و نیک ویلسون دو نیوزیلند بالا عمومی-کارشناسان بهداشت و نوشت: هفته گذشته در حالی که این کشور استراتژی بلند پروازانه ممکن است هنوز موفق مداخله زود هنگام خریداری مقامات وقت به منظور توسعه اقدامات است که می تواند در نهایت انتقال coronavirus مانند دقت quarantining در مرزهای این کشور و گسترش COVID-19 تست و تماس با ردیابی.

جکسون بین المللی-روابط پژوهشگر گفت: این تصمیم توسط protocol wine studio دولت به پرده آن چهار سطح سیستم هشدار (آن را نقل مکان کرد و به سطح 4 در اواخر مارس) در ابتدا از بحران “عالی بود در ما آماده ایم برای یک گام تا جدیت” یک مدل است که “نمی تواند متفاوت تر از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘چه خواهد شد من امروز انجام دهید ؟’ رویکرد است.”

این موفقیت البته نه همه protocol wine studio را انجام می دهند; آن را نیز محصول چشمگیر تلاش جمعی توسط بهداشت عمومی موسسات سیاستمداران مخالف و زلاند نو به عنوان یک کل است که تا حد زیادی abided اجتماعی-محدودیت فاصله.

و جمعی ممکن است چیز ساییده شده. اگر چه دولت پرده برداری کرده است بسیاری از اقتصادی-محرک اقتصادی برخی از سیاستمداران مخالف و عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر خواستار آن است که این مستند که ممکن است این هفته کاسته شود, نورد به عقب و حتی بیشتر. آنها از دولت را متهم به زیاده و استدلال می کنند که استرالیا موفق به کاهش جدید کروناویروس موارد بدون شديد مستند که نیوزیلند را تحمل کرده است.

Protocol wine studio شبیه به باراک اوباما که او را “پلاریزه در خانه [در حالی که] محبوب در خارج از کشور” جکسون گفت. “اما او favorables هرگز بالاتر از زمانی که او را برای کشیدن این کشور از طریق یک بحران است.”

در واقع یک نظر سنجی در بازار-شرکت تحقیقات Colmar برونتون در اوایل ماه مارس متوجه شد که 88 درصد از زلاند نو اعتماد دولت به تصمیم گیری درست در مورد پرداختن به COVID-19 و 84 درصد مصوب دولت در پاسخ به همه گیر در هر صورت بالاتر از آنچه که شرکت های موجود در جهان است هفت بزرگترین اقتصادهای پیشرفته از جمله ایالات متحده است. شهروندان نیوزیلند آمده بودند برای حمایت از سیاست های دولت است حتی اگر بسیاری از آنها احساس اقتصادی, درد, حداقل در کوتاه مدت به عنوان یک نتیجه از آنها.

جکسون هشدار داد که در حالی که protocol wine studio و بسیاری از رهبران اروپایی باید ماهرانه پیمایش coronavirus بحران, او هنوز هم نگرانی در مورد چگونه این نسل جدید از رهبران رسیدگی خواهد شد آنچه پس از آن می آید.

“تصمیم گیری استراتژیک و بحران تصمیم گیری بسیار متفاوت هستند” او اشاره کرد. “جهان در حال رفتن به تغییر تا حد زیادی برای بدتر در سال های آینده. یک رکود بزرگ به نظر می رسد اما اجتناب ناپذیر است. چین استراتژیک فرصت طلبی می داند هیچ مرزهای. دیکتاتورها در همه جا با استفاده از همه گیر برای تحکیم کنترل از جوامع است. چند جانبه نهادهای نیست ارائه به عنوان وعده داده شده. گرفتن از طریق این بحران دست نخورده است و فقط یک گام در یک روند طولانی تری نسبت به دنیای جدید است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>