پیش نویس NFL وارد سومین روز از مجازی انتخاب با هیچ عمده اشکالات

Clunky در زمان تند و تلخ در دیگران و فوق العاده سرگرم کننده در نقاط پیش نویس NFL وارد آن سومین و آخرین روز با سینسیناتی انتخاب یک Appalachian State linebacker در روز شنبه.

کمیسر راجر Goodell اصرار دنیای ورزشی مورد نیاز این پیش نویس برگزار می شود در زمان. مطمئن شوید که آن را به کنترل از راه دور/مجازی/دیجیتال; خود را انتخاب کنید. اما این مقدار با چشم مشاهده شده و به خوبی یک چشم باز شماره. و از طریق روز جمعه سوم دور همراه telethon مطرح کرده بود بیش از 5 میلیون دلار (ایالات متحده) برای شش سازمان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“که کار امروز ادامه دارد” Goodell گفت: “و NFL دوباره مطابقت با هر دلار اهدا شده توسط طرفداران.”

NFL مدیران عامل نیز در کنار هم قرار کمکهای مالی آغاز شده توسط عقاب’ Howie Roseman با هر یک از دادن حداقل 8 ، 000 $برای هر انتخاب در این پیش نویس است.

لیگ حتی اعطا 2022 پیش نویس به لاس وگاس بعد از تمام حوادث در نوار برای این سال لغو شد به دلیل در سراسر کشور خاموش شدن در اجتماعات بزرگ.

نگرانی در مورد تمام انواع مسائل فنی شده اند بی اساس است. مطمئن شوید که وجود دارد لحظات بی دست و پا اما کسانی که می آیند و حتی هنگامی که پیش نویس یک مگا رویداد, نقشه کشی صدها هزار نفر از طرفداران “راکی مراحل” در فیلادلفیا یا پایین تر برادوی در نشویل.

شنبه چهارم دور به نظر می رسید برای رفتن حتی بیشتر هموار تر از گذشته سه. تسلط توسط کنفرانس جنوب شرقی و قهرمان ملی LSU ادامه داد: بیش از حد.

SEC 40 بازیکنان انتخاب شده از طریق سه دور; 40 قبلا بیشتر بود از طریق چهار دور. در دور 4 یکی دیگر از هشت ثانیه از بچه ها گرفته شد. ده LSU Tigers رفت و در روز پنج شنبه و جمعه. اضافه کردن یکی دیگر است که: مقابله با Saahdiq چارلز و DT Rashard لارنس.

به سختی تعجب آور است که بسیاری از بازیکنان آمد از LSU از جمله بالا کلی انتخاب جو نقب زدن که Bengals امید خواهد بود خود را حق رای دادن کارفرمایی.

در ضمن چنین یاد برنامه به عنوان نبراسکا ایالتی اوکلاهما پیت و, West Virginia شده بود خالی.

آپالاچی دولت بود و دوم آن بازیکن انتخاب linebacker Akeem Davis-Gaither خورشید کمربند دفاعی بازیکن سال بود که یک standout در ارشد کاسه — یک بازی Bengals کارکنان مربیگری کار کرده است.

ردسکینز برخورد خود ناراضی جانباز مقابله با ترنت ویلیامز به سان فرانسیسکو در صبح روز شنبه و پس از آن را انتخاب چارلز است که گرفتار کردن زمینه مسائل و خدمت شش بازی تعلیق.

این Niners ارسال خواهد شد, پنجمین دور انتخاب در سال جاری پیش نویس و یک 2021 سوم-طفیلی برای به دست آوردن ویلیامز. معامله reunites او با 49ers مربی Kyle Shanahan بود که حمله هماهنگ در واشنگتن که ویلیامز تدوین شد کلی چهارم در سال 2010.

اولین کارفرمایی انتخاب و در روز 3 بود واشنگتن یعقوب Eason که رفت به ایندیاناپولیس. بارگیریها البته امضا فیلیپ رودخانه ها به عنوان یک عامل رایگان و هنوز وقت Jacoby Brissett. هر دو طرف قرارداد تنها از طریق 2020 ،

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

Eason که پدر تونی گیرنده گسترده در نوتردام از دست رفته را به جیک اساسی در گرجستان پس از انتقال به واشنگتن است. اساسی هنوز باقی مانده در هیئت مدیره پس از چهار دور شاید صدمه دیده متوسط ترکیب عملکرد.

سه لکه های بعد جت در زمان بین المللی فلوریدا QB جیمز مورگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>