NFL اعطای کمک می کند تا راه اندازی جدید با ویلچر لیگ فوتبال

زمانی که Carolina Panthers خود را انتخاب کنید شنبه در نخستین روز از سال 2020 پیش نویس NFL آنها را نیز اعلام کند چیزی بیشتر از نام و از اواسط دور انتخاب است.

دیرین Panthers فن و بازنشسته تفنگداران دریایی ایالات متحده گروهبان دوم ، براد Lang نه تنها نشان می دهد تیم را انتخاب کنید, اما همچنین راه اندازی ویلچر لیگ فوتبال. زبان قلب بنفش گیرنده از دست هر دو از پاهای خود را در سال 2011 انفجار در حالی که در وظیفه در افغانستان ، پس از بازگشت به خانه او تبدیل به یک مدافع برای غیر فعال های ورزشی ایالات متحده آمریکا و سازمان است که در ایجاد ویلچر لیگ برتر فوتبال از طریق کمک مالی از NFL باب وودراف پایه و اساس است.

Lang خواهد بود یکی از شرکت کنندگان به عنوان لیگ آغاز این سقوط با تیم در شیکاگو و لس آنجلس و فینیکس و کانزاس سیتی است.

“ما باور داریم که ورزش دارای قدرت منحصر به فرد برای گرد هم آوردن مردم و به آنها فشار فراتر از آنچه که ممکن است تعریف جدیدی از توانایی خود گفت:” گلن شاد, معلولان, ورزش در ایالات متحده آمریکا مدیر اجرایی. “ما هیجان زده برای راه اندازی ویلچر لیگ فوتبال در آهنگ با پیش نویس NFL رانندگی نسل جدیدی از ورزشکاران مشتاق به reimagine این توانایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>