NHL, دکتر, هشدار از پروتکل های چهل تکه در سراسر 31 بازارهای

NHL افسر ارشد پزشکی گفت او انتظار دارد که این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر قبل از آن بهتر می شود در آمریکای

توسط NEWS-SINGLE در 7 فروردین 1399

NHL افسر ارشد پزشکی گفت او انتظار دارد که این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر قبل از آن بهتر می شود در آمریکای شمالی و تفاوت در سراسر 31 بازار به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار زمانی که بازیکنان ممکن است به عقب بر گردیم روی یخ.

دکتر Winne Meeuwisse گفت: آن را دشوار است برای پیش بینی زمانی که موارد COVID-19 ممکن است اوج و یا شروع به کاهش است که muddles هر پتانسیل جدول زمانی برای از سر گیری از شیوه ها و یا بازی ها. معاون کمیسر لایحه دالی گفت: مقامات لیگ "همچنان امیدوار است که در برخی از نقطه ما قادر خواهید بود برای از سرگیری بازی" اما آن را نیز خیلی زود به می دانم که آیا طرفداران اجازه داده می شود در عرصه باید که اتفاق می افتد.

ویروس "واقعا فقط وارد کردن سریع شتاب فاز قطعا در آمریکای شمالی" Meeuwisse گفت: در یک کنفرانس تلفنی. "ما می خواهیم به انجام بخشی از ما را برای نه تنها محافظت از بازیکنان ما بلکه کارکنان ما و طرفداران ما به عنوان بیماری گستراند. آن را دشوار است برای پیش بینی که در آن همه گیر است رفتن و چه زمانی خواهد بود."

کمیسر گری Bettman قرار داده و فصل را در "مکث" مارس 12. بازیکنان و کادر گفته شده به خود منزوی حداقل تا مارس 4.

تا کنون دو Ottawa Senators بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. Meeuwisse گفت: او خدا را شکر NHL تنها دو مثبت نتایج آزمون تعداد بسیار پایین تر از NBA است. او گفت: این نگرانی وجود دارد در مورد بازیکنان مختلف ورزشی در لیگ های عبور این ویروس به یکدیگر اما امیدوار است که کاهش تمیز کردن و ضد عفونی روش در حال حاضر در محل.

به همان اندازه به عنوان NHL می توانید سعی کنید به ساقه انتقال جدید کروناویروس آن است که در رحمت استانی و مقامات محلی در مناطق که در آن مقررات و مستند پروتکل های متفاوت است. کسانی که تفاوت ها می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چگونه به سرعت بازیکنان قادر به کار کردن تمرین و یا بازی بازی های معنی دار.

"محلی مقامات بهداشتی واقعا قدرت با توجه به جداسازی با توجه به تست و با توجه به کنترل و مدیریت بهداشت و درمان-مراقبت از منابع خود در منطقه" Meeuwisse گفت. "اگر مقامات بهداشتی هستند بسیار متفاوت در 31 بازارهای مختلف آن را به سخت را به یک رویکرد واحد و یکپارچه به عنوان یک لیگ. اما ما می توانیم یک رویکرد کلی و هنوز هم به دنبال محلی هدایت است."

NHL چند هفته پیش شروع به کار با نیویورک-بر اساس دکتر بروس Farber به عنوان یک بیماری عفونی مشاور. فاربر در زمان پرسش از شورای حکام در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه و Meeuwisse گفت: تیم مقامات شده اند پذیرای پزشکی مشاوره و پاسخ های لیگ ارائه شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

بازیکنان گفته شده است که آنها می توانید برای بازگشت به خانه و منزوی وجود دارد تا پایان ماه مارس. آمریکا و کانادا و مقررات محلی می تواند بر امکان قرنطینه پسوند برای آن دسته از بازگشت از اروپا است.

پاسخ بسیاری در تامین کوتاه مدت هستند. در حالی که لیگ maps از پتانسیل بازگشت-به-بازی حالات — که می تواند شامل برگشتی از طریق تابستان و پاییز و جام استنلی اهدا اواخر سپتامبر — اولین گام به سمت گرفتن بازیکنان پشت هم زمانی که آن را بی خطر است.

"از دیدگاه پزشکی, من فکر می کنم ما می خواهم به درک آنچه خطرات برای گروه های مختلف" Meeuwisse گفت. "چه خطرات هستند به بازیکنان ؟ چه خطرات هستند به کارکنان خواهد بود که برای اجرا نیاز به یک رویداد ؟ و چه خطرات برای طرفداران? هنگامی که ما می دانیم آنچه در آن چیزهایی هستند که من فکر می کنم ما می توانیم هوشمندانه تر تصمیم گیری کنند."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن