NHL بازیکنان در انزوا در حالی که فصل است که در برگزاری Bettman می گوید

NHL است گفتن آن بازیکنان و کادر برای دور ماندن از یخ و خود منزوی در حالی که هاکی است در یک وقفه ناشناخته ظهر طول coronavirus بیماری همه گیر.

کمیسر گری Bettman روز جمعه گفت او آگاه از هر بازیکن یا لیگ کارمند تست مثبت برای کروناویروس جدید, اما او نمی تواند برای برخی می گویند که هیچ کس احساس بد و یا در انتظار نتایج آزمون. لیگ پنج شنبه اعلام کرد آن را با قرار دادن آن در فصل “مکث” اما Bettman باقی می ماند خوش بینانه از سرگیری بازی و در نهایت اعطای جام استنلی.

“خواهد بود که هدف” Bettman گفت: در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس و NHL وب سایت. “بهداشت و ایمنی و رفاه NHL خانواده به خصوص و از جمله ما طرفداران مهم است. اگر کسب و کار ملاحظات و پول تنها چیزی که پس از آن ما و یک دسته از دیگران را به بازی.”

Bettman گفت: صاحبان اولین نتیجه تست مثبت با هر بازیکن به معنی “فیلمی است که” و این که این تصمیم به حالت تعلیق در فصل پس از آن اتفاق افتاد در NBA. وجود دارد برخی از 700 بازیکنان در میان 31 تیم NHL در سراسر شمال امریکا است.

“این برای من روشن بود که بدون توجه به آنچه در سناریو ما آمد که ما در ادامه به بازی با با یا بدون آن غیر قابل تصور بود قطعا بعید است که ما قرار بود برای دریافت از طریق بقیه فصل به طور منظم حداقل بدون کسی تست مثبت” Bettman گفت.

بر خلاف NBA کمیسر آدم نقره ای, که گفت که او در لیگ فصل خواهد بود به حالت تعلیق حداقل 30 روز Bettman نمی خواهد قرار داده و در یک بازه زمانی در NHL وقفه. Bettman گفت: چندین احتمالات هستند که کار می کرد اما نمی خواهد به تاریخ قطعی در هنگامی که آن را به اتفاق می افتد و یا چه مدت به تابستان چیزهایی که می تواند به. جام استنلی است تعلق می گیرد به طور معمول در اوایل ماه ژوئن پس از دو ماه از بازی حذفی.

“من فکر می کنم حوزه چه این است که هنوز هم ناشناخته به همه ما” برجسته بازیکنان عامل Stephen بارتلت گفت: AP. “من فکر می کنم تنها چیزی است که ما می توانیم وکیل مردم است که به یک نفس عمیق بکشید و هر چه مراحل لازم و محتاطانه به سالم نگه داشتن خود را. و مطمئن باشید به خصوص برای ما ورزشکار جمعیت که در آن بچه ها در بهترین شکل است.”

لیگ و بازیکنان مسئولین انجمن بودند جلسه جمعه به طلسم کردن یک طرح برای آنچه که می تواند انجام شود در حالی که این فصل در خود نگه دارد. Bettman مطمئن نیست چه زمانی بازیکنان خواهد بود توصیه به ماندن در خانه.

“ما به دنبال به پیشرفت فعالیت های پس از ما دریافت یک دسته در مورد اینکه آیا یا نه کسی در کوتاه مدت در حال رفتن به آزمون مثبت” Bettman گفت.

بازیکنان به نظر می رسد در هیئت مدیره با NHL پاسخ. San Jose Sharks به جلو Evander کین توییتی NHL “انجام داده است درست در نظر گرفتن این مکث برای کمک به خطر گسترش این ویروس است.”

بوستون مبتنی بر عامل را علامت Witkin گفتن است بازیکنان خود را به استفاده از عقل سلیم هنگامی که آموزش و اقامت خوش بین با وجود عدم بازی و شیوه های.

“من فکر می کنم NHL است که احتمالا هوشمند در قرار دادن هر قاب زمان در آن همه به طور موقت به هر حال” Witkin گفت. “هیچ کس نمی داند.”

Bettman همچنین گفته است که نمی NHL تماس مستقل که از سر بازی و آیا حکومت نه از امکان بازی در عرصه خالی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

حتی پس از NHL تحمل کامل-فصل تحریم در 2004-05 و دیگری در 2012-13 که منجر به 48-بازی فصل بازیکن سابق مت Hendricks به نام این “نوع بدون مرد خاک است.”

“این عجیب و غریب به خاطر هیچ چیز مثل این تا به حال اتفاق افتاده است و آن را احتمالا هرگز دوباره اتفاق می افتد امیدوارم” بازنشسته به جلو مایکل پکا گفت. “آن را مانند ‘این است که حتی واقعی است؟’ اما وجود دارد یک تصویر بزرگ هدف به آن … در مورد ساخت مطمئن شوید که ما می تواند سرعت پایین اگر بس نیست اما به احتمال زیاد آهسته چگونه به سرعت آن را پخش.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>