NHL بازیکنان تیم با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با طرفداران در طول COVID-19 بحران

این ویدئو شروع می شود با مورگان Rielly ایستاده در یک سینک قبل از Toronto Maple Leafs defenceman درآمد حاصل برای نشان دادن راه درست شستن دست های خود را.

یکی دیگر از کلیپ نشان می دهد که هم تیمی ژاک هایمن دعوت طرفداران به بازی در برابر او آنلاین.

ونکوور کناکز مرکز الیاس Pettersson رفت و برای سبک سری با دقت ویرایش گلف تصویری در حالی که Montreal Canadiens همتای حداکثر Domi مشترک برخی چشمگیر تعادل او به عنوان پژوهشگر یک توپ پینگ پنگ با چوب هاکی.

در یک اقدام بی سابقه عصر, اجتماعی, فاصله, self-جداسازی و قرنطینه در جهانی COVID-19 همه گیر است که دیده می شود عرصه برو تیره, NHL, بازیکنان و تیم خود را در حال انجام بهترین خود را به ماندن متصل با طرفداران در رسانه های اجتماعی.

“بسیاری از آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام دهید این است که فقط انجام بخشی خود را گفت:” جو Gagliese از بنیانگذاران و مدیر عامل آژانس بازاریابی ویروسی ملت است. “نگاه مردم به آنها در زمان هایی این دلیل که آنها مشروعیت آنها.”

برگها نوشته شده یک ویدیو از مدیر کل Kyle Dubas صحبت کردن در مورد اهمیت ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار رمان شیوع کروناویروس در حالی که ونکوور به جلو تایلر Motte متمرکز بر بهداشت روانی در این دوره از عدم قطعیت.

Pettersson, Canucks کاپیتان بو Horvat و defenceman تایلر مایرز همچنین ترکیب برای یک ویدیو در مورد ایمن ماندن و گوش دادن به کارشناسان در حالی که شعله کلگری مشترک یک تماس FaceTime توسط جناح متی Tkachuk که در آن او می خواست یک جوان فن تولدت مبارک پس از خود تا به حال به لغو شود.

یک ویدئو از Edmonton Oilers نشان می دهد مرکز کانر McDavid بازی با سگ خود را — در داخل خانه ،

عزیز Rajwani یک مدرس در دانشگاه بریتیش کلمبیا Sauder مدرسه کسب و کار می گوید: وجود یک مسئولیت اجتماعی برای بالا مشخصات ارقام — از جمله ورزشکاران — در زمان های دشوار است.

“از آنجا که از وضعیت خود در جامعه آنها یک پایه,” او گفت:. “مردم فراموش پرستش زمین است که آنها را در راه رفتن و آنها را به گوش دادن به آنها.

“این یک فرصت برای آنها در واقع انجام یک اطلاعیه خدمات عمومی و یا می گویند” چگونه می تواند به من کمک کند؟'”

تیم ها و ورزشکاران اغلب صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر از پیروان در رسانه های اجتماعی. بسیاری از کسانی که مشترکین جوان و تاثیرپذیر است.

و بسیاری از افراد جوان حداقل در اوایل بحران نیست در نظر گرفتن بهداشت عمومی هشدار در مورد خطرات ناشی از تجمع در گروه های بزرگ به طور جدی.

“تیم باید فراخوانی استانها و گفت:” چگونه می تواند ما را در استفاده از بازیکنان ما برای پیام خود را در مورد زیر امن شیوه, شستن دست هر چیز دیگری که ممکن است'” Rajwani گفت. “متاسفانه بسیاری از آنها بهره نیست و یا درک چقدر خوب آنها می توانید انجام دهید.

“برخی از مردم ممکن است می گویند” من نمی خواهم به در که fishbowl. من یک مدل نقش است.’ من پاسخ شما در نقش یک مدل و در نتیجه عمل مسئولانه در یک شیوه ای است که سازگار با بودن در نقش یک مدل است.'”

برگها ارسال پیام به بازیکنان و کادر اولیه در خود-انزوا — همه NHLers تحت همان محدودیت حداقل تا مارس 27 — پس از لیگ را تعلیق از بازی برای دیدن اگر هر گونه می خواست برای کمک به برخی از پیام رسانی برای عموم مردم.

در ضمن Canucks را تشویق بازیکنان برای رسیدن در رسانه های اجتماعی به طرفداران در طول لیگ مکث به اطلاع رسانی و که در آن مناسب, حتی سرگرم کند.

برخی از تیم ها شبیه سازی بازی ها و به اشتراک گذاری نتایج آنلاین در حالی که دیگران زندگی می کنند-به tweeting پست کلاسیک-فصل جنگ به عنوان آنها در حال پخش توسط شبکه های تلویزیونی تقلا برای محتوا.

اما در حالی که پیام و تماس با ما می تواند کمک به روشن کردن Gagliese می گوید چیزهای دیگر نیز در بازی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“این تیم هستند و همه تحت این سبد از, ‘خدای من, من نمی خواهم به این (همه گیر) به آخرین بیش از حد طولانی’,” او گفت:. “آنها به دنبال بازیکنان خود را برای گفتن” Hey افراد جوان ما نیاز شما را به انجام این کار نه تنها برای ایمنی خود را, اما اقتصاد جهانی و هاکی و همه چیز را شما می دانید و عشق است.’

“بخشی از آن است بشردوستانه — فقط انجام کار درست. و بخشی از آن است که اساسا در یک راه خوب گفت به جامعه ‘هی بچه ها بیایید گروه با هم به این دلیل که سریعتر ما خلاص شدن از شر این مزخرفات سریع تر ما را به عقب بر روی یخ.'”

تیم ها و بازیکنان نیز باید به راه رفتن در یک خط خوب در آنچه که آنها پست خود را به حساب های رسانه های اجتماعی. میلیونرهای های ویدئوها جزئیات انزوا از گران قیمت آپارتمانهای یا وسیع طنز نیست در هر نقطه نزدیک به آنچه که بسیاری از خانواده ها در حال تجربه با اخراج و عدم برخورد ضربه ای بزرگ به اقتصاد است.

Rajwani اما گفت که در مورد همه چیز راه حق در طول یک بی قراری دوره می تواند یک راه طولانی بروید.

“با نام تجاری خواهد بود تقویت نام تجاری تمدید خواهد شد, نام تجاری محبوب تر خواهد شد,” او گفت:. “همه که ترجمه را به پول در پایان اما انجام درست و مسئول بودن به خصوص برای بازیکنان جوان که واقعا ایجاد یک نام تجاری.

“اگر بازیکنان همیشه فقط انجام کار درست است که نام تجاری خود را به دلیل این که آنها واقعا هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>