NHL تعلیق فصل به طور منظم بازی بیش از coronavirus نگرانی

لیگ ملی هاکی است که در وقفه تعلیق آن 2019-20 فصل به انجام بخشی خود را برای مبارزه با کشنده گسترش coronavirus.

لیگ – آن را تکمیل کرده است 85 درصد از آن به طور منظم فصل برنامه – امید به بازگشت قادر به عمل و برگزاری پلی آف جام استنلی “را به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه” NHL کمیسر گری Bettman گفت: در انتشار اخبار.

فقط چگونه و یا زمانی که هنوز مشخص نیست با توجه به سیالیت از این وضعیت در مورد کوروناویروس که آلوده به شهروندان در سراسر جهان است.

وی تنها چند ساعت قبل از Toronto Maple Leafs تنظیم شد میزبان نشویل شکارچیان و وقفه های نجومی فقط هفته قبل از پلی آف شد تا برای شروع.

افرا برگها به طور کامل پشتیبانی از لیگ تصمیم.

“سلامت و ایمنی ما طرفداران بازیکنان کارکنان و رسانه ها همیشه باقی می ماند در خط مقدم از تصمیم گیری ما به عنوان یک باشگاه هاکی و لیگ و تورنتو افرا برگها در حمایت کامل از این تصمیم رسیده امروز توسط NHL عضو آن باشگاه ها و بازیکنان” برگ جمهور برندان Shanahan در بیانیه ای گفت.

“مثل شما ما به بسیاری از سوالات در مورد آنچه در آینده می آیند. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت باقی خواهد ماند و در تماس با تورنتو بهداشت عمومی آژانس بهداشت عمومی کانادا و لیگ ملی هاکی است. ما ارائه خواهد شد مربوط به تیم به روز رسانی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

کلمه NHL استفاده می شود “مکث” را به عنوان آن را توضیح داد و آن استدلال به دنبال رهبری NBA و لیگ های دیگر در خاموش کردن در حال حاضر.

به عنوان چیز ایستاده NHL را تکمیل کرده است 85 درصد از برنامه های آن: 1,082 از 1,271 به طور منظم فصل بازی. که برگ 189 بازی ها در برنامه.

“در نور مداوم تحولات ناشی از کروناویروس و پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و برگزاری یک کنفرانس تلفنی از حکام لیگ ملی هاکی است اعلام کرد که امروز آن را مکث 2019 20 فصل آغاز با بازی امشب,” Bettman گفت: در یک نسخه.

“NHL شده است و تلاش برای پیروی از فرامین کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی در حالی که آماده برای هر گونه تحولات و بدون در نظر گرفتن زودرس و یا اقدامات غیر ضروری. اما زیر شب گذشته در خبری که یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت برای coronavirus – و با توجه به این که ما در لیگ به اشتراک گذاری بسیاری از امکانات و رختکن و آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه آن است که دیگر مناسب سعی کنید به ادامه بازی در این زمان.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر همه مناسب توصیه های پزشکی و ما را تشویق بازیکنان ما و دیگر اعضای NHL جامعه را به تمام اقدامات احتیاطی مناسب – از جمله توسط خود قرنطینه که در آن مناسب است. هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی. تا آن زمان ما از طرفداران NHL برای صبر و شکیبایی شما و امیدوارم که شما سالم بماند.”

همه تیم ها بود لغو شیوه و صبح اسکیت در سراسر لیگ برتر روز پنج شنبه به عنوان Bettman مشاوره با صاحبان و NHL بازیکنان’ انجمن در مورد گام های بعدی.

کارشناسان پزشکی از سراسر جهان به تشویق های محلی و استانی و فدرال دولت به ممنوعیت و یا مانع از تجمع جرم به عنوان وسیله ای برای مبارزه با ویروس.

“این تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق در بازی با توجه به COVID-19 همه گیر مناسب است البته در این زمان,” the nhl on nbc گفت: در یک نسخه. “این nhl on nbc ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر این بسیار پویا وضعیت باقی می ماند و در بحث روزانه با لیگ ما مشاوران پزشکی و بازیکنان ما با توجه به تمام جنبه های این موضوع است.

“بازیکنان به دنبال به جلو به فرصت برای از سرگیری بازی در مقابل طرفداران هاکی در همه جا.”

این قلمرو ناشناخته برای ورزش جهان در بزرگ و NHL در خاص است.

وجود دارد برخی از مهاربند به صورت فصل به لغو در مجموع در تاریخ بعد. که به خوبی می تواند به این معنی است که هیچ استنلی کاپ اهدا خواهد شد که بوستون برونز می تواند سلطنت را به عنوان رئیس جمهور جایزه قهرمانان پیشرو لیگ در نقاط, در زمان خاموش.

لیگ برتر به حالت تعلیق در قبل از بازی: سه بار برای تحریم (1994-95, 2004-05, 2012-13) که کوتاه دو فصل و لغو یک مجموع و یک بار برای یک اعتصاب (1992) که در 30 بازی به تعویق افتاد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

هیچ جام استنلی اهدا شد در سال 2005 پس از فصل طولانی تحریم و نه آن را اهدا شد در سال 1919 با توجه به آنفولانزای اسپانیایی که پشت NHL قهرمان بازی Pacific Coast لیگ قهرمان برای جایزه.

لیگ خواهد شد که بسیاری از مسائل برای مقابله با اگر و چگونه بازیکنان کارکنان و عرصه پرسنل پرداخت می شود.

لیگ درآمد خواهد بود تحت تاثیر منفی و این که آیا ورزش پرتاب ریباند را به یک اثر در هاکی مرتبط با درآمد و حقوق و دستمزد کلاه. تیم های مانند Maple Leafs – که شمارش بالاتر درپوش سال آینده – صورت می تواند فشار حتی با بازیکنان آنها را تحت حقوق و دستمزد در حال حاضر.

لیگ نیز در حال مذاکره با بازیکنان NHL’ انجمن برای یک فرمت در آن زمان توافق مذاکرات دسته جمعی مجموعه به پایان می رسد در سال 2022. در حالی که مذاکرات در جریان است به خوبی با چیزهایی مانند بین المللی هاکی بودن چسبیده نقاط اثر این ویروس به ارمغان می آورد می تواند به جدول ایده ها و موقعیت های که تا به حال در نظر گرفته شده است قبل از.

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>