تیم NHL دریافت پرش در مهلت با سراسیمگی از اوایل معاملات

تام فیتزجرالد تغییر تیم دو بار در NHL مهلت تجارت به عنوان یک بازیکن و می داند که چگونه آن را احساس می کند.

به عنوان موقت مدیر کل نیوجرسی شیاطین او نیست صبر کنید تا روز مهلت به تجارت کاپیتان اندی گرین و یا به جلو بلیک کلمن. ضرب و شتم زنگ توسط بیش از یک هفته فیتزجرالد به یاد می آورد خود را خشن تجارب گرفتن رتبه دیر است.

“من آرزو می کنم من معامله شد یک هفته و نیم قبل از من می تواند تنظیم شود کمی سریعتر,” او گفت:.

گرین و کلمن در میان بیش از یک و نیم دوجین بازیکن که در حال حاضر در حال تنظیم به یک تیم جدید به دلیل از اوایل معاملات سراسیمگی. مهلت نیست تا شنبه اما برخی از عمده حرکت می کند در حال حاضر انجام می شود با تشکر به یک تعریف روشن بین خریداران و فروشندگان رقیب در همان علاقه و امکانات و قیمت مناسب در سراسر لیگ.

“بیش از (گذشته) آخر هفته بسیاری از چیزهایی که شروع به انتخاب کنید تا” گفت: Los Angeles Kings GM Rob Blake که در حال حاضر ساخته شده معاملات سه و هنوز هم می تواند فعال باشد. “به نظر می رسد پس از این همه ستاره خیلی از تیم ها شروع به پیدا کردن مسیر خود را در جایی که آنها در حال رفتن, آنچه در دسترس و قیمت.”

لس آنجلس کردم چیزهایی که با برخورد goaltender جک کمپبل و همه کاره به جلو Kyle کلیفورد به تورنتو در اوایل فوریه و در این هفته داد و ستد جناح تایلر Toffoli به ونکوور و defenceman الک مارتینز به وگاس. آرام بخش رقیب سان خوزه معامله defenceman Brenden دیلون به واشنگتن در روز سه شنبه و وینیپگ رو blueliner دیلن DeMelo از اتاوا.

یک زن و شوهر از روز قبل شیاطین معامله گرین به New York Islanders و کلمن به خلیج تمپا.

آن را مصرف مقدار زمان برای بستن کتاب در برخی از معاملات بزرگ.

“من فکر می کنم وجود دارد احتمالا پنج یا شش تیم صحبت به همان تیم مورد همان بازیکنان” پایتخت GM برایان MacLellan گفت. “و این گونه خود را برای هر تیم و سپس آن را به سرعت اتفاق می افتد چون شما رو به واکنش نشان می دهند به آنچه که اتفاق می افتد را با دیگر مکالمات.”

MacLellan نمی رد پایتخت ساخت دیگر حرکت می کند. اما با گرفتن دیلون زود او می تواند در ترکیب برای سه بازی های اضافی — که قابل توجه است با توجه به تنگ جدول رده بندی هستند.

این کمک می کند تا دیلون دریافت سازگار ، 29 ساله بود که بالا در نظر گرفته شده در انتظار عامل رایگان defenceman در دسترس نیست را مجبور به نشستن در اطراف و تعجب می کنم وقتی که سن خوزه خواهد تجارت او.

“من مطمئن هستم که شما می توانید به خواندن مقالات فقط تا آنجا که ما یا رسانه های اجتماعی” دیلون گفت. “این قطعا خوب فقط از ذهنی طرف از چیزهایی که انجام می شود ،

NHL چند سال پیش نقل مکان کرد مهلت تجارت از ماه مارس تا ماه فوریه به تیم زمان بیشتری برای بهره مندی از دستیابی به بازیکنان. فیتزجرالد معامله شد در ماه مارس هر زمان و 11 و 15 به طور منظم فصل ها به ترتيب پس از اخذ منتقل شده است.

زمان تغییر کرده است.

“بسیاری از تیم ها مانند برای رسیدن به چیزهایی که در اوایل” فیتزجرالد گفت. “(تیم) می خواهم شما را به مش با تیم سریعتر به جای بعد. … کمی باند دیگر مفید است.”

همه اوایل معاملات به این معنا نیست دوشنبه ممکن است آرام. نیویورک رنجرز می تواند صبر کنید تا آخرین لحظه به تجارت رو به جلو کریس Kreider یا یکی از آنها goaltenders. شیاطین پادشاهان و سناتور هنوز دارایی های بیش از حد.

چند روز پس از مونترال معامله defenceman مارکو Scandella به St. Louis Blues, گمانه زنی ها همچنان به چرخش در اطراف Canadiens. مربی کلود ژولین گفت: “من نمی دانم که سر و صدا انجام می شود و بازیکنان درگیر شایعات در حال تلاش برای جلوگیری از آن ،

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“هر چیزی می تواند اتفاق می افتد بدیهی است که” جناح توماس تاتار گفت. “من بیش از حد نگران در حال حاضر. این فقط بخشی از کسب و کار.”

برخی از این نامها که هنوز هم می تواند با آن برخورد قبل از مهلت.

  • رنجرز: F Chris Kreider G Alexandar Georgiev F Jesper سریع

  • پادشاهان: F Trevor Lewis
  • شیاطین: F Wayne Simmonds D سامی Vatanen G, Louis Domingue
  • سناتور: F Jean-Gabriel Pageau F ولادیسلاو Namestnikov
  • قرمز بال: F Andreas Athanasiou D مایک سبز, D, Trevor دیلی
  • Canadiens: F ایلیا Kovalchuk
  • کوسه: F پاتریک Marleau F جو تورنتون

  • جت: D داستین Byfuglien

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>