NHLer به خود جلب کرد بی باک بودجه $10,000 مسابقه مقاله نویسی برای کانادا دانش آموزان دبیرستان

درو بی باک است که به کانادا دانش آموزان دبیرستانی نه تنها یک دلیل برای ماندن درگیر یادگیری و توسعه مهارت های مهم زندگی در این ترین پر سر و صدا اما همچنین یک فرصت برای افزایش خود را در دراز مدت آموزشی آینده.

لندن, Ont. بومی و پادشاهان لس آنجلس ستاره در حال همکاری با محققان آموزش و پرورش در یک مسابقه مقاله نویسی است که پاداش کانادا یک دانش آموز بالا با 10000 $هدیه برای اعمال به آینده فرصت های یادگیری.

در این مسابقه که باز جمعه اجرا می شود و تا 31 ماه مارس دعوت هر دانش آموز دبیرستان به نوشتن مقاله “توضیح میدهد که چگونه آنها غلبه بر سختی و کاوش اتصال به یک پاسخ مثبت به جهان وضعیت فعلی است.”

جزئیات در دسترس هستند از طریق دانشمندان آموزش و پرورش, وب سایت www.scholarscanada.com.

“همه ما متمرکز شده است و به درستی در خط مقدم از این بیماری همه گیر” پیتر Dyakowski سابق CFL ستاره است که رئیس اجرایی از محققان گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “دانش آموزان دبیرستانی که در آینده به طور ناگهانی تبدیل به بسیار نامشخص می تواند به نفع از این و اقامت درگیر در این زمان دشوار است.”

با توجه به گروه “واجد شرایط ارسالی در نظر گرفته خواهد شد توسط دانشمندان هیئت مشورتی است که ساخته شده از کانادا اساتید دانشگاه با برنده انتخاب شده توسط بی باک خود را. $10,000 بورس تحصیلی اعطا خواهد شد به یک دانش آموز که نشان می دهد نمونه نوشتن مهارت است.”

“او شده است بسیار فعال به خصوص در لندن با بسیاری از هیاهو” Dyakowski گفت: از 30 سال بی باک. “او در این نه برای خود.”

این گروه تصمیم به باز کردن این مسابقه در حال حاضر به امیدوارم به دانش آموزان دبیرستانی که قادر به شرکت در کلاس به دلیل COVID-19 گیر چیزی آنها را به چالش آموزش و ارائه یک خروجی برای نوشتن مهارت است که ممکن است تضعیف دیگر آنها را از مدرسه هستند.

“درو استفاده می شود برای کمک به اهداف در حالی که بر روی یخ اما در حال حاضر او است که کمک به دانش آموزان برای رسیدن به اهداف خود در کلاس درس” دانشمندان رئیس جمهور متی باکستر گفت: در انتشار اخبار. “او برنده کانادا یک مدال طلا در جهان junior championships و سپس در ادامه به کسب دو مدال طلا در بازی های المپیک است. در حال حاضر او به دست یک کلاه ترفند با این باور نکردنی عمل كرد.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>