Nhl on nbc سر همین Fehr در COVID-19 pandemic: ‘آن را دشوار است برای قرار دادن اسلحه خود را در اطراف’

همین Fehr تلفن شده است چسب را به سمت سر خود را از COVID-19 شیوع آورده ورزشی و خیلی از جامعه به توقف screeching.

و هنگامی که آن را در گوش او مدیر اجرایی بازیکنان NHL’ Association احتمالا فقط روشن به سخنران تابع.

“وجود دارد یک میلیون و جزئیات کمی به بحث در مورد” Fehr گفت: بیش از آخر هفته. “بسیاری از بازیکنان باید سوالات خود را از عوامل سوالات ما در حال صحبت کردن به NHL بحث ما به ما به خود ما پزشکان است. این واقعا زمان مشغول.

“فراگیر شرایطی به نظر می رسد برای تغییر زیادی است.”

NHL همراه با بسیاری از لیگ ها و تورهای متوقف فصل آن در اوایل این ماه در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر که جاروب در سراسر جهان است.

از آنجا که هر دو خیره کننده و لازم است حرکت Fehr و ارشد, nhl on nbc ستاد برگزاری شده است به روز رسانی تماس با صدها نفر از بازیکنان برای پاسخ به هر آنچه که آنها می توانند.

“آن بوده است” چه خبر است ؟ اگر من می خواهم به صحبت می کنند به پزشکان که من صحبت می کنند ؟ آیا شما هر گونه ایده در چه مدت این است که به تاریخ و زمان آخرین ؟ آیا شما هر گونه ایده در زمانی که ما ممکن است قادر به دسترسی به rinks به سادگی به انجام نوعی از تعمیم مشروط اسکیت?'” Fehr گفت: در یک مصاحبه تلفنی با کانادا را فشار دهید. “نگرانی اصلی آنها این است که برای سلامت و ایمنی خود و خانواده. خود (دیگر) از نگرانی های ما چگونه بهترین آماده سازی خود را برای طیف گسترده ای از احتمالات که ممکن است بوجود می آیند.”

سناتورهای اتاوا روز شنبه اعلام کرد یک بازیکن دوم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد در NHL به دو.

هر دو بخشی از تیم در بازی های اخیر کالیفرنیا سفر جاده ای است که شامل بازی در سن خوزه کالیفرنیا و لس آنجلس. اتاوا برگزار کوسه ها در SAP مرکز در 7 مارس با وجود توصیه های این شهرستان برای برگزاری زیادی کرد.

Fehr گفت که او در یک موقعیت در این نقطه به دوم حدس می زنم اگر برگزاری این بازی دو بعدی مسابقات مناسب بود تماس بگیرید.

“ما هنوز برای مقابله با حوادث,” او گفت:. “هنگامی که این است که بیش از همه ما می توانید بروید و نگاه کنید و ببینید اگر در نور ادراک ما را ساخته اند تصمیم گیری های مختلف و یا اینکه بر اساس شواهد موجود آنها بهترین تصمیمات.

“ما همچنین نمی دانم که آیا (اتاوا بازی در سان خوزه) تا به حال چیزی برای انجام با آن (تست مثبت).”

Fehr گفت: جدا از بهداشت و ایمنی پارامونت وجود دارد تعدادی از مسائل دیگر که نیاز به پنجه هر زمان که مقامات دولتی به همه روشن برای ادامه که از هم اکنون خواهد آمد هیچ زودتر از اواسط ماه مه.

جام استنلی اعطا شده است و هر سال از سال 1893 صرفه جویی برای سال 1919 به دلیل شیوع آنفولانزای اسپانیایی و 2005 زمانی که تحریم منجر به لغو تمام مبارزات انتخاباتی.

“ما می تواند سر فصل ؟ اگر هنگامی که? تحت چه روش؟” Fehr گفت. “آیا این را حس را به ادامه فصل ؟ آیا این را حس را به تلاش و جام استنلی مسابقات ؟ چه این معنی را برای سال آینده ؟

“من لازم نیست که پاسخ به بسیاری از (سوالات) اما آنها همه چیز مهم است.”

Fehr توافق با NHL معاون کمیسر لایحه دلی که صحبت به کانادا مطبوعات در هفته گذشته که در لیگ درپوش حقوق نخواهد بود و به هاکی مربوط به درآمد آن را به یک ضربه قابل توجهی دیگر وضعیت فعلی میکشد و می تواند مصنوعی متورم.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“هنگامی که ما می بینیم چه غیر روحانی از زمین به نظر می رسد به جلو رفتن ما در حال رفتن به مجبور به در نظر گرفتن آنچه کلاه باید” Fehr گفت. “شما بهترین قضاوت شما می توانید.”

Fehr اضافه شده او را تشویق بسیاری از تکرارها در حال حاضر شناور با توجه به اینکه چگونه یک فصل راه اندازی مجدد ممکن است نگاه کنید از جمله برخی از بازیکنان است.

“مردم نگران هستند و آنها علاقه مند است.” “جایی که من انتظار می رود که برای رسیدن جدی است که هنگامی که ما رسیدن به نقطه ای که در آن مقامات بهداشت عمومی می گویند, ‘OK شما می توانید این کار را هر چه این که در این تاریخ است.’

“سپس شما قادر خواهید بود به صفر و بگو چه چیزی را حس می کند از اینجا در نظر آنچه که ما انجام دهید؟'”

Fehr آغاز شده در ورزش کارگری با بیس بال بازیکنان’ association در سال 1970 در نهایت افزایش به مدیر اجرایی در اواسط 1980s از طریق 2009.

او در زمان صاحبان به دادگاه بیش از تبانی و رهبری اتحادیه از طریق یک اعتصاب که منجر به لغو 1994 جهان سری.

“من دیده ام بسیاری در زندگی حرفه ای من اما هیچ چیز مثل این” Fehr گفت. “این است که تا کنون خارج از قلمرو تجربه ما. آن را دشوار است برای قرار دادن اسلحه خود را در اطراف.”

و در حالی که بازیکنان NHL باقی می ماند و خود را تمرکز اصلی او را نیز نگران برای کارگران در سراسر جامعه به عنوان اقتصاد اتومبیل را متوقف کند.

“این است که نمی تواند قشنگ” Fehr گفت. “اگر شما نگاهی به برخی از مقدماتی اعداد از اخراج و از دست شغل بالقوه تعطیلی کسب و کارهای کوچک و تمام بقیه از آن آنها بسیار استارک. آنها توجه خود را به حق دور.

“وجود دارد رفتن به باید یک تلاش واقعی ساخته شده برای قرار دادن همه چیز به حالت عادی بازگشت — و یا به عنوان نزدیک به طبیعی و یا در جاده به حالت عادی — به عنوان شما می توانید.”

یک روز و آن را یک اولویت به مراتب پایین لیست در یک دنیای وارونه که شما شامل یک بازگشت به یخ.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>