NHL hub-شهرستان مفهوم توطئه شعله مدیر کل براد Treliving

کلگری—که در آن زمان و چه در حال Calgary Flames مدیر کل براد Treliving سوالات برای NHL به عنوان لیگ در نظر توپی-شهر مفهوم به سر فصل.

وجود دارد 189 بازی چپ مارس 12 NHL به حالت تعلیق در فصل به طور منظم صورت می دوزند COVID-19 بیماری همه گیر.

لیگ لگد زدن لاستیک در حالات مختلف تحت آن بازی ممکن است رزومه در صورتی که مقامات بهداشت عمومی چراغ سبز داد. آخرین, است, تیم, سفر به چهار hub NHL شهرستانها به بازی بدون طرفداران در یک فایل فشرده با جدول زمانی.

“من می توانم به شما بگویم که لیگ هنوز متعهد و مشتاق به بازگشت هنگامی که زمان مناسب است” براد Treliving گفت: روز جمعه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

شعله های آتش بودند در حذفی موقعیت نشسته و سوم در اقیانوس آرام بخش با 36-27-7 ضبط زمانی که NHL فشرده قابل تامل است.

آلبرتا برتر جیسون کنی و NHL کمیسر گری Bettman در حال گفتگو این هفته در مورد ادمونتون به عنوان یک پتانسیل hub اما وجود دارد هیچ نشانه ای در عین حال که کلگری یک نامزد.

“قطعا ما خیلی دوست دارم به درگیر در شرایط میزبانی” Treliving گفت.

“این گفتگو اگر آن اتفاق می افتد, اتفاق می افتد بالا پرداخت درجه. آنها شاید به دنبال در یک دسته از نقاط مختلف اگر آنها به پایین که در مسیر.”

اگر NHL می رود که مسیر بالا از ذهن سوالات شعله های آتش GM عبارتند از اینکه آیا اردوگاه های آموزشی برگزار می شود در خانه و یا در مرکز شهر چقدر بزرگ می تواند یک تیم را در سفر مشروط بود و چه هتل تدارکات شبیه است.

“قطعا تعدادی از مسائل به کار کردن اما من فکر می کنم کسانی که به راحتی انجام می شود هنگامی که شما یک قالب در کنار هم قرار” Treliving گفت.

“این همیشه دلگرم کننده وقتی که شما شنیدن برنامه مورد بحث قرار گرفته و شما کمی احساس برای چگونه ما ممکن است نگاه هنگامی که ما در طرف دیگر از این چیز.”

آلبرتا رسیده 3,720 موارد عفونت — 1,357 شد — و 67 و میر جمعه شهر کلگری تمدید ممنوعیت تجمعات عمومی در شهر-زمین های متعلق به اوت. 31.

زمانی که این ممنوعیت تا 30 ژوئن اعلام شد در اوایل این ماه شهردار ناهید jasper de valk گفت: آن گنجانده شده NHL و CFL بازی باید کسانی لیگ رزومه قبل از آن.

“این قانون در حال حاضر از آلبرتا بهداشت عمومی است که تجمع بیش از 15 نفر در حال حاضر مجاز” jasper de valk روز جمعه گفت.

“ورزش حرفه ای حتی اردوگاه های آموزشی نیست در این زمان باید یک معافیت. آن را قطعا ممکن است . . . که شما ممکن است قادر به دیدن چیزی اتفاق می افتد برای اردوگاه های آموزشی.”

Treliving مصمم است بازیکنان نیاز به اردوگاه های آموزشی قبل از یک فصل می تواند از سر گرفت.

“ما در حال رفتن به نزدیک به دو ماه را در اینجا و در بسیاری از موارد حتی پس از فصل بازیکنان را ندارد این مقدار زمان,” او گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“شما نیاز به تکرار. ما در رفتن از صفر به 60 در اینجا بسیار سریع است. آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که مردم را به عقب و همه ناگهانی شما رو راش از صدمات.”

هر دو Treliving و Bettman باید گفت: اردوگاه آموزشی باید سه هفته.

سابق NHL goaltender و تلویزیون مفسر کلی Hrudey مخالف بازیکنان که نیاز به آماده سازی بر اساس تجربه خود را در طول 1994-95 تحریم هنگامی که او در لس آنجلس پادشاه.

“من معتقدم که ما تنها چهار روز برای آماده” Hrudey گفت. “نظر من که شنیدم گزارش روز گذشته این تیم در حال رفتن به نیاز به سه هفته است.

“شما لازم نیست که مدت طولانی است. این بچه ها ماشین آلات. شما می توانید به 60 مایل در ساعت در عجله بسر می رسانید.”

NHL نیز شناور این ایده از یک ماه ژوئن ورود پیش نویس که منشا قایق دیگر از سوالات در مورد تدارکات.

Treliving می گوید او و پیشاهنگی به تماشای دور اول پیش نویس NFL یکشنبه به تحقیق چگونه از راه دور پیش نویس ممکن است کار می کنند. NFL کمیسر راجر Goodell اعلام میدارد و معاملات. تیم به طور کلی مدیران و مربیان قابل مشاهده بودند از طریق دوربین خود را در خانه خود.

“چالش برانگیز ترین چیزی که شما دارید یک مربی و یک مدیر و پرسنل مردم و پیشاهنگان خود را در مکان های مختلف” Treliving مشاهده شده است.

“شما نیاز به یک دسته از خطوط تلفن از آنجا که شما در حال صحبت کردن به یک دسته از افراد متفاوت است.

“وجود دارد نه به عنوان بسیاری از معاملات به طور سنتی در NFL به عنوان وجود دارد در NHL. بسیاری از معاملات خود را در حال حرکت و حرکت به پایین حالات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>