NIH مدیر: ‘ما در یک منحنی نمایی’

تراشه Somodevilla / گتی

“Tدر اینجا تخمین می زند که اگر هیچ چیز راست می رود و اگر ما موفق به پهن کردن منحنی و اگر نظام سلامت در حال غرق, ما ممکن است مرگ به عنوان بسیاری از یک میلیون و نیم نفر در ایالات متحده است.”

که آنچه فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت گفت: من در روز شنبه. Collins یکی از مهمترین و به طور گسترده ای مورد احترام پزشک ژنتیک در جهان است که عمیقا درگیر در مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. (Anthony Fauci, مسلما پیشرو عفونی-متخصص بیماری های در رابطه با این نسخهها کار برای کالینز در NIH و یک دوست نزدیک.)

کالینز بود و نه ارائه یک پیش بینی, اما واقع بینانه بدترین سناریو از آنچه در انتظار امریکا در بعد از هشت هفته و یا تا مگر در سخنان خود ما را در آغوش “شدید تر نسخه” اجتماعی فاصله.

“اگر شما نگاهی به نرخ های جدید مواردی است که تشخیص ما بر روی یک منحنی نمایی,” کالینز به من گفت. “منحنی که برخی می گویند مکان ما تنها حدود هشت روز پشت ایتالیا. اگر درست است که ما تنها در یک دوره بسیار کوتاه از زمان قبل از این آشکار می شود بحران ملی با بسیاری از مردم ارائه با بیماری های جدی و بیمارستان ها به سرعت در حال تبدیل شدن بسیار تاکید کرد با توانایی که مسئولیت رسیدگی به تمام این افراد بیمار به خصوص در افراد مسن که در معرض خطر بالاتر و که ممکن است نیاز نیست فقط یک تخت بیمارستان اما حتی یک ونتیلاتور.”

از من خواسته کالینز در صورتی که بدان معنی است که ما به نظر می رسد ردیابی با آنچه که در ایتالیا اتفاق افتاده است.

“حق” کالینز به من گفت. “اگر شما نگاهی به منحنی از موارد جدید تشخیص داده طی ماه گذشته فقط نگاهی به منحنی از آنچه اتفاق افتاده است در ایتالیا و سپس نگاه ما منحنی در ایالات متحده و به شما می گویند اگر شما برگردید هشت روز از آنها تا به حال در مورد به همان تعداد از موارد است که ما امروز که کمی بیش از 2 ، 000. و سپس اگر ما به دنبال همان مسیر و سپس هشت روز از [مارس 22] ما خواهد بود با همان نوع باور نکردنی بحران که با آنها روبرو هستند.” (این نیویورک تایمزدر توصیف این فاجعه befalling ایتالیا نوشت: “coronavirus اپیدمی مواج از طریق ایتالیا در حال حاضر به ترک خیابان های خالی و مغازه ها در توقیف به 60 میلیون ایتالیایی اساسا تحت بازداشت خانگی است. وجود دارد خسته پزشکان و پرستاران زحمتکش روز و شب به نگه داشتن مردم زنده است. کودکان وجود دارد حلق آویز طرح رنگین کمان از ویندوز خود و خانواده آواز خود را از بالکن. اما نهایی متریک از بیماری های همه گیر و آفت است که بدن آنها را پشت سر بگذارید. در ایتالیا با قدیمی ترین جمعیت در اروپا و تلفات شده است سنگین با بیش از 2100 و میر بسیاری در خارج از چین است. روز دوشنبه به تنهایی بیش از 300 نفر کشته شدند.”)

کالینز افزود: این مهم مقدماتی: “در حال حاضر ما یک شانس برای تغییر است که با استفاده از در حال حاضر بسیاری از اقدامات سخت گیرانه اجتماعی فاصله سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus از فرد به فرد. اما ما نمی خواهد موفقیت در تغییر این دوره از که منحنی نمایی مگر full ملی تعامل در آن تعهدات را امتحان کنید برای کاهش گسترش یافته است. من فکر می کنم ما در حال گرفتن وجود دارد; قطعا در چند روز گذشته به نظر می رسد بسیاری از بیدار شدن از خواب به چقدر جدی تهدید است اما بدیهی است که نه جهانی در سراسر این بزرگ و پیچیده کشور است.”

پس از مصاحبه ما, ما در حال دیدن آنچه که “بیداری” به معنی در بتن از نظر: اوهایو است که به تعویق انداختن آن ریاست جمهوری اولیه و سفارش رستوران ها و کافه ها به عنوان از 9 بعد از ظهر; واشنگتن و مریلند اعلام کرد shutdown از رستوران ها و کافه ها (به جز برای تحویل و بایگانی اطلاعات و مکانهای تفریحی و امکانات تفریحی. جدید حکم از واشنگتن فرماندار جی Inslee نیز نیاز به کاهش اشغال برای رسانه های خرده فروشی. کالیفرنیا به نام برای تمام افراد 65 ساله و مسن تر به پناهگاه در خانه های خود. در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti بسته سینما و ورزشگاه در حالی که منطقه خلیج است که در مستند نیاز مردم به ماندن در خانه به جز نیازهای ضروری. بیش از 30 متحده را تعطیل مدارس. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود یکشنبه که هیچ گردهمایی با 50 نفر یا بیشتر—از جمله عروسی و جشنواره های رژه, کنسرت, رویدادهای ورزشی و یا همایش—برگزار می شود در ایالات متحده برای بعد از هشت هفته. در روز دوشنبه آن را یک گام به پیش رفت و گفت ما باید به جلوگیری از تجمع بیش از 10.

زمانی که از من خواسته Collins آنچه را شگفت زده کرده است او بیشتر در مورد کوروناویروس از منظر او به عنوان یک دکتر و یک دانشمند او به من گفت: “درجه آن این است که به سرعت در حال انتقال. بیشتر از سارس بود. سارس بود خیلی ترسناک وضعیت برای جهان 18 سال پیش اما هرگز به سطح عفونت و یا مرگ و میر است که ما باید برای این coronavirus به دلیل آن را به عنوان انتقال. سارس بود اما انتقال تنها از افرادی که واقعا بسیار بیمار است. این یکی به نظر می رسد انتقال از افرادی که بیماری جزئی و یا شاید هیچ بیماری در همه—به همین دلیل است که از آن شده است بسیار دشوار است برای به دست آوردن کنترل و یا به می دانم که زمانی که شما باید به اعمال این اقدامات سختگیرانه ما شده است صحبت کردن در مورد. اگر شما صبر کنید تا زمانی که شما را دیده ام بسیاری از تحت تاثیر قرار, موارد, شما می دانید که شما صبر کردم دیر به این دلیل که تعداد زیادی از مردم که هنوز تبدیل شده تا در سیستم مراقبت های بهداشتی اما که در حال حاضر آلوده است که احتمالا 100 برابر تعداد موارد شما در مورد می دانیم.”

آنچه که انجام می شود برای کمک به بیمارستان ها که در حال غرق پرسیدم کالینز و آنچه در مورد این موضوع از فن و محافظ دنده ؟

“وجود دارد یک تلاش بزرگ برای سعی کنید برای آماده شدن برای آن در نظر موجودی از تجهیزات حفاظت فردی به اصطلاح PPE وجود دارد ملی ذخایر و ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به بهترین توزیع است که در آن از آن خواهد شد بیشتر مورد نیاز است,” او به من گفت.

“هر بیمارستان است که به دنبال چه قابلیت های خود را ممکن است و آنچه ممکن است مجبور به انجام این کار در شرایط راه اندازی امکانات اضافی در این نزدیکی هست. با دانشگاه ها داشتن بسته تا برای دانش آموزان این امکان وجود دارد که ما ممکن است نیاز به مراجعه به دانشگاه فضای مورد استفاده به عنوان spill-over برای مراقبت از بیمار است. وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد اینکه آیا وجود دارد به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی حرفه ای به خصوص در مکان های که در حال حاضر کوتاه پزشکان در جوامع روستایی. وجود دارد, عمده تلاش های سازمان یافته از طریق [بهداشت و خدمات انسانی] اما بدیهی است که بسیاری از آن است که رفتن به پایین آمدن به آنچه اتفاق می افتد در سطح جامعه. و مقدار زیادی از آن بستگی دارد که آیا ما موفق مسطح که منحنی به طوری که نیاز شدید به توجه پزشکی امتداد در طول چند ماه به عنوان مخالف به هدف قرار دادن ما همه در یک بار در چند هفته آینده.”

زیرا ما هنوز نمی باید واکسن و ما هنوز نمی باید درمان که ما می دانیم کار بهترین وسیله از تلاش برای جلوگیری از آنچه کالینز می گوید: “می تواند واقعا وحشتناک نتیجه” در علاوه بر این به اجتماعی فاصله های عفونی و شستن دست های خود را صادقانه با آب گرم و صابون به مدت 20 ثانیه به عنوان اغلب اوقات در طول روز به عنوان احتمالا شما می توانید. “آن همه به نظر می رسد مانند قرون وسطی شیوه, اما آنها کار” او به من گفت.

Soonest واکسن در دسترس خواهد بود یک سال به 18 ماه با وجود “در حال توسعه در زمان ضبط” با توجه به Collins, به طوری که از روی میز در حال حاضر. (یک واکسن شروع فاز 1 آزمایش در 45 داوطلبان در روز دوشنبه.) بیشتر encouragingly او گفت: “من امیدوارم که جنبه درمانی—مهمترین با مواد مخدر به نام remdesivir است که در حال حاضر در آزمایش های بالینی در چین و ژاپن و کره جنوبی و ایالات متحده را نشان می دهد که که خاص ضد ویروسی قابل توجهی اثر برای افرادی که بسیار بیمار است. کمک خواهد کرد که بسیاری اگر ما در واقع تا به حال مواد مخدر است که می تواند ارائه شده به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند.”

او افزود: “این مواد مخدر است که در واقع در بخش توسعه توسط محققان دانشگاهی پشتیبانی شده توسط NIH گرفته شده و سپس در جلعاد و آن را قوی نشان می دهد اثر در برابر MERS مربوط coronavirus در مدل حیوانی. اما امیدوار است که این دارو ممکن است به نوبه خود مفید در این زمان بیماری همه گیر. اگر ما تا به حال که به عنوان یک پتانسیل مداخله پزشکی برای افرادی که بیشترین نیاز به آن است که می تواند همه چیز را تغییر دهید بسیار بهتر است چرا که تمام این مدل فرض می شود که هیچ چیز وجود دارد که ما باید ارائه دهد به جز مراقبت های حمایتی.” اولین محاکمه باید به یک نتیجه گاهی این بهار با توجه به Collins.

از من خواسته Collins هنگامی که او تصور تست رژیم را در یک نقطه که در آن او خوشحال خواهید بود و از آن خواهد شد به آمریکایی ها اطلاعات او احساس می کند مورد نیاز است.

“من امیدوارم در دو هفته آینده ما وجود دارد. آن ممکن است شروع به در آن کدهای پستی که در بروز این بیماری به نظر می رسد به بالاترین و پس از آن به سرعت گسترش در سراسر کشور است. این مدل از درایو-از طریق امکانات تست در پارکینگ به نظر می رسد بهترین راه برای این در دسترس برای افرادی که واقعا باید به گرفتن تست شده است. اما آن را بسیار پیچیده برای راه اندازی. آن را به یک افتضاح بسیاری از قطعات در حال حرکت به گرد هم می آیند.”

کالینز اذعان به Fauci که به خوبی به اطلاع عموم تست شکست از CDC بودند ، “این واقعا مایه تاسف است که تست کردم به مانند یک شروع بد. CDC را باید در جای خود طرح, و این است که قطعا آنچه را به آنها قبل از انجام داده بود و با H1N1 که در آن آنها قابلیت قرار دادن با هم یک تست نسبتا به سرعت و سپس توزیع آن را به دولت سلامت بخش است. نگه داشتن در ذهن CDC فدرال, سازمان, اما بیشتر از آنچه که آنها سعی کنید به انجام است که باید انجام شود از طریق دولت بهداشت و درمان بخش است که اغلب با کمبود بودجه روبرو شده و آماده برای یک رویداد مانند آنچه که ما در حال حاضر شاهد.”

کالینز صادقانه و صداقت افزود: “متاسفانه خود را بسیار سریع توسعه این آزمون به پایان رسید تا با ارائه کیت که معیوب به دلایلی که من نمی به طور کامل درک. این بدان معنی است که ما از دست رفته در دوره شاید سه هفته در حالی که آنها در تلاش برای کشف کردن چگونه به رفع مشکل. در ضمن FDA است که به طور معمول بسیار دقیق در مورد که مجاز به ارائه تست از این نوع است که در حال رفتن به تاثیر عمیقی بر تصميمگيری بالينی آیا تصمیم به استراحت که نمرهدهی به منظور به از بند باز کردن توانایی آزمایشگاه های دیگر که تا به حال ساخته شده و آزمون خود را به شروع به استفاده از آنها. اما آمد که در آخرین روز از ماه فوریه پس از یک مقدار زیادی از زمان گذشته بود که در آن تست در حالت ایده آل باید به طور گسترده ای در دسترس است. وجود دارد یک طرح بازگشت در ماه فوریه شروع به نمونه در پنج شهرستانها هر کسی که نشان داد تا در اتاق اورژانس با آنفولانزا مانند بیماری که آزمایش منفی برای آنفلوانزا—به طوری که ما می تواند شروع به پیدا کردن آنچه که به نمایندگی از coronavirus در جامعه است. اما این طرح اتفاق نمی افتد به این دلیل که تست کار نمی کند. ما در حال حاضر بازی گرفتن.”

زمانی که از من خواسته Collins آنچه که به طور خاص به معنی او گفت: “این حرکت در جهت داشتن درایو-از طریق امکانات در Walgreens خارج شده و هدف که در آن شما می توانید رانندگی کنید تا پس از گرفتن آنلاین تایید. که به معنی شما را یک نیاز خاص برای این آزمون که به معنی شما رو به علائم برخی از مرتب کردن بر اساس. شما می توانید پس از آن آزمون انجام می شود تا کنون که بدون خارج شدن از ماشین خود را به طوری که آن را نمی کند در معرض افراد دیگر است.” امید است که این امر تا حد زیادی باز کردن پتانسیل برای تست که اتفاق افتاده است به عنوان مثال در کره جنوبی که در آن آنها داده اید ده ها هزار نفر از آزمایشات در این مد.

“وجود دارد از جمله درایو-توسط امکانات در حال حاضر ظاهر در نیو راشل نیویورک و در چند مکان های دیگر در سراسر کشور. و این به نظر می رسد مانند نوع مناسب مدل است. من آرزو می کنم ما می خواهم به حال کسانی که عملکرد یک ماه پیش. ما می تواند در یک مکان بسیار بهتر بدانید که چه چیزی در حال آمدن است. اما در اینجا آن است که ما نمی توانیم به عقب بروید و دوباره نویسی آن, و ما در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به آن را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.” (که خیلی بیشتر در CDC نقطه شیرین تر از آن است NIH اما NIH است انجام آنچه در آن می توانید به کمک.)

من از NIH مدیر چه بهترین سناریو ممکن است مانند نگاه. “بهترین امید خواهد بود که این اقدامات در حال حاضر در حال اجرا در بسیاری از کشورهای در برخی سریعتر از دیگران را آهسته انتقال این ویروس به طوری که آن را گسترش بیش از چند ماه به جای بیش از سه هفته بعد” او گفت:. “این چیزی است که ما به معنای “مسطح منحنی’ به سیستم مراقبت های بهداشتی یک فرصت برای مراقبت از کسانی که به طور جدی بیمار است. که راه ما نمی خواهد که به عنوان مثال مانند ایتالیا در کشور خود ما. در بالا از آن من امیدوارم که این شانس که این ویروس شروع به محو شدن در هنگام ورود و هوا گرمتر خواهد شد به نوبه خود درست است. که قطعا کمک کرده است تا با آنفلوانزا است. ما هیچ دلیلی برای فکر می کنم که لزوما اعمال coronavirus اما ممکن است. پس بیایید امیدوار باشیم که.” وی افزود که او امیدوار است که گزینه های درمانی مانند remdesivir را به نوبه خود برای کمک به افرادی که بیمار هستند.

کالینز همچنین صحبت در مورد مسئولیت مدنی و اهمیت خود گذشتگی در میان یک بیماری همه گیر. “من فکر می کنم ما به عنوان یک ملت باید برای رسیدن به یک محل نه فقط به فکر خودمان اما فکر کردن در مورد هر کس دیگری در اطراف ما و به خصوص آسیب پذیر ترین مردم—کسانی که مسن تر هستند و این افراد با بیماری های مزمن. افراد جوان ممکن است خطر نسبتا پایین از بیماری های جدی کودکان و نوجوانان به نظر می رسد بسیار کم خطر اما اگر شما می خواهید برای جلوگیری از آنچه که می تواند مرگ و میر صدها هزار نفر از مردم و سپس از آن وقت همه ما را به شدت محدود ما تعاملات اجتماعی. ما نیاز به پرسیدن سوال در مورد هر تعامل ما و این که آیا لازم است یا نه. من قصد دارم به صحبت می کنند به شدت در مورد آن است. بدیهی است که مردم باید برای دریافت مواد غذایی در خانه و انجام دیگر کاملا ضروری است اما فراتر از آن است که ما باید داوطلب برای شرکت در دقیق ترین نوع از انزوا.”

او افزود: “این بدان معناست که همه ما باید به مسئولیت حتی اگر ما به فکر خودمان را به عنوان نسبتا غیر قابل نفوذ به این بیماری است. آن را آسان خواهد بود برای یک فرد جوان به نگاهی داده و به ” خوب, شما می دانید, چه می شود اگر آن را دریافت کنم ؟ من احتمالا رفتن به خوب است.’ اما شما باید به فکر می کنم از خودتان و همچنین به عنوان یک کشتی برای دیگر افراد در معرض خطر. حتی اگر شما فکر نمی کنم شما نیاز به انجام این نوع از انزوا خود را به خوبی شما انجام می دهند آن را برای سایر نقاط کشور و به خصوص برای پدر و مادربزرگ خود و دیگر افرادی که در معرض دولت است.”

و کالینز همچنین ارائه یک تصویر بزرگ-دیدگاه برای آمریکایی ها. “من فکر می کنم مردم باید آماده شود که ما در حال رفتن به در این فضا برای زمان بیشتری از آنها خواهد بود,” او گفت:. “در بسیاری از زمینه ها بهترین نشانه آن است که ما در حال پیشرفت خواهد بود که در طول مدت این بیماری همه گیر در می رود کمی طولانی تر. که چه مسطح منحنی معنی. این بدان معنی است که جدی ترین موارد را کشیده در طول زمان و نه همه اتفاق می افتد درست در آغاز. بنابراین هر کسی را که تصور که این تمام خواهد شد و بیش انجام می شود ظرف یک ماه نیاز به ذهن خود را در اطراف این واقعیت است که ما در این, من فکر می کنم کاملا کشش طولانی از زمان. من نمی توانم تصور کنید که مدارس تصمیم گرفته اند که به دانش آموزان دو هفته خواهد بود و در جلسه پس از آن و احتمالا برای کل این سال تحصیلی. من فکر می کنم ما در مواجهه با این واقعیت است که حداقل تا ماه ژوئن همه ما باید در این فضا از مصرف این با بیشترین جدیت—و این بدان معناست که هر آمریکایی در نظر گرفتن مسئولیت در این مورد و نه در آینده با دلیل و چرا از آن لازم نیست.”

تیاو coronavirus بحران صرفا آخرین فصل خیره کننده حرفه ای از Francis Sellers Collins.

کالینز که در یک مزرعه در روستاهای ویرجینیا—او homeschooled تا 6 درجه—دریافت مدرک کارشناسی در رشته شیمی از دانشگاه ویرجینیا یک دکترای شیمی فیزیک از دانشگاه ییل و M. D. با درجه ممتاز از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. (او به اتمام دکترای خود را سال اول خود را در مدرسه پزشکی.)

کالینز یک بار به من گفت که در یک گفتگوی خصوصی چه کسانی که می دانند او را بهترین می تواند شهادت به: کمک به مردم که رنج می برند همواره یک تعهد است. که بخشی از آنچه او توضیح داد تغییر در تمرکز از شیمی فیزیک به پزشکی. “اگر چه من دوست داشتم تجربه کار در مکانیک کوانتومی و کشتی با دوم معادلات دیفرانسیل مرتبه آن را تنها” او گفت:. “آن نیست که این نوع از ارتباط انسانی است که من شروع به بلند برای. و این که آیا درایو من و سپس به دنبال راه دیگری برای کشف علم است که بود و خوش مشرب تر بلکه بیشتر اختصاص داده شده به نتایج کمک خواهد کرد که افرادی که درد و رنج و پزشکی کامل بود راه به پایین حتی اگر آن را مانند به نظر می رسید کاملا چشمگیر خروج از مسیر حرفه ای من بوده است.”

کالینز در نهایت در بر داشت راه خود را به دانشگاه میشیگان که در آن او به مدت نه سال در دانشکده و متمرکز در پزشکی داخلی و ژنتیک و ملاقات همسر آینده خود را, دایان بیکر. در میشیگان Collins بخشی از یک تیم است که در میان چیزهای دیگر, شناسایی ژن عمده نقص است که باعث فیبروز کیستیک یکی از شایعترین ژنتیکی قاتلان در ایالات متحده است.

در سال 1993 Collins پیوست NIH جهان پیشرو سازمان حمایت از تحقیقات پزشکی و رهبری پروژه ژنوم انسان. او نقطه عطفی اکتشافات در ریشه ژنتیکی اختلالات مختلف و رهبر یک تلاش است که انقلابی در طبابت: با اعلام این خبر در تاریخ 26 ژوئن سال 2000 که دانشمندان در حال تکمیل اولین بررسی کل ژنوم انسان مجموعه ای از دستورالعمل ها است که تعریف انسان ارگانیسم. آن را انقلابی در تشخیص و پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری های انسان. این نیویورک تایمز در توصیف آن به عنوان “یک دستاورد است که نشان دهنده اوج انسان خودشناسی” و آن را در میان مهم ترین پیشرفت در علوم پزشکی در تاریخ است. (Collins اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری در ماه نوامبر سال 2007.)

تأمل در حوادث 20 سال پیش کالینز به من گفت: “من فکر طولانی و سخت در مورد آنچه که من قرار بود به می گویند که صبح و نوشت: [من گفتار] در پنج صبح. آن را به ویژه تند و تلخ چون خواهر من در قانون مرده بود از سرطان پستان چند روز قبل از آن و با من سخن گفته بود در مراسم تشییع جنازه او روز که شنبه بود صبح روز دوشنبه که در آن من بود صحبت کردن در مورد چگونه توالی ژنوم انسان که قرار بود برای کمک به بسیاری از چیزها از جمله سرطان—اما آن را تا به حال به سرعت به اندازه کافی برای او. بنابراین من تا به حال که بسیار در ذهن من است.”

اما در اوایل کار خود را در فیبروز کیستیک در حال حاضر به او آموخت که ترجمه پژوهش های بنیادی به درمان می تواند پیچیده باشد. “در زمان” او به من گفت: “این یک لحظه از جشن زیرا ما در نهایت به یک جواب و ما در نهایت می تواند انجام تشخیص دقیق و به من امیدوار است که که ممکن است منجر نسبتا به سرعت به درمان بهتر برای همه این جوانان بزرگسالان و کودکان مبتلا به این بیماری است. آن را سخت و طولانی سفر به درمانی طرف از این به شروع به کار می کنند.”

لحظه ای بزرگ آمد و 30 سال بعد در نوامبر سال گذشته زمانی که اعلام شده بر اساس دقیق بالینی که یک سه گانه دارو درمانی ارائه می کنند اگر نه یک درمان قطعا قابل توجهی بهبود در زندگی تجربه از 90 درصد از افراد مبتلا به فیبروز کیستیک که در حال حاضر ممکن است قادر به زندگی کردن خیلی عادی طول عمر است.

“من این شانس وجود دارد در نشویل در آن روز به عنوان این اعلام کرده بود که ساخته شده” کالینز گفت. “این است که یک جامعه من مانده بود و با همه کسانی که 30 سال حتی زمانی که در آزمایشگاه من بود دیگر کار بر روی فیبروز کیستیک. من تا به حال نوشته شده از یک آهنگ در مورد آنچه که ما همه امیدوار بودند که ممکن است اتفاق می افتد روزی در راه بازگشت در 1990s یک آهنگ به نام “جرات به خواب.” حالا که رویا بود درست است. در آن لحظه با 5000 نفر جمع شده بودند به دانشمندان ارائه دهندگان مراقبت های خانواده های افرادی که فیبروز کیستیک همه جمع شده بودند که در همان اتاق ما همه خواند که آهنگ با هم.”

“پسر آن سخت بود برای دریافت از طریق آن بدون واقعا شکستن زیرا تمام مردم نشان داده و آنچه را که آنها تا به حال از خود شجاعت و عزم خود را باور است که این می تواند اتفاق می افتد و نشان از وجود در دراماتیک ترین راه است. این احساس مانند یک لحظه شکر که به لطف خدا تا به حال به نحوی بدست ما را به این نقطه است. من نمی خواهد که.”

من برای اولین بار ملاقات فرانسیس کالینز زمانی که من مشغول به کار در کاخ سفید در دوران جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری. او مایکل گرسون رئیس جمهور رئیس speechwriter و من تا به حال ناهار در غرب بال به بحث نیست اما سیاست علم و ایمان است. (هر سه از ما نگران برخی از برجسته مسیحیان بودند که انکار تکامل که ما می دانستند که ضد علم است و ما بر این باور بود بی اعتبار به شهادت مسیحی.) بسیاری از کسانی که می دانند در مورد Collins مرتبط با علم; کمتری می دانم مورد علاقه خود را در شهادت مسیحی. بنابراین از من خواست او را به توصیف سفر خود را از ایمان است.

رشد کالینز آموزش مذهبی محدود بود به فرستاده محلی Episcopal church choir برای یادگیری موسیقی “دستور توسط پدر من به چشم پوشی از بقیه از آن است که من” او به من گفت. در دانشگاه و پس از آن مدرسه فارغ التحصیل, او در بر داشت خود را در حال حرکت از این دسته از منکر به ملحد. “من می خواهم به چالش کشیده اند هر کسی که می خواستم به آن را به مکالمه با برخی از بحث در مورد خدا. من می خواهم که اظهار داشت در واقع با آنها در گیر گذشته و دوران supernaturalism است که دیگر لازم است چرا که علم حذف نیاز به آن” این است که چگونه او آن را به من. اما زمان به عنوان یک سوم سال دانشجوی پزشکی که او دیگر یادگیری در مورد بدن انسان در یک سالن سخنرانی او نشسته بود در کنار تخت افرادی که بیماری وحشتناک ترین که پزشکان تا به حال ناقص روش قادر به کمک کند.

“تماشای این افراد سرنوشت چه خواهد بود به زودی به پایان عمر خود را, من در تلاش بود به تصور آنچه که من انجام خواهد داد که در شرایط” کالینز با من به اشتراک گذاشته. “این بود که در کارولینای شمالی وجود دارد و بسیاری از افراد بسیاری از آنها تا به حال نسبتا ساده زندگی می کند اما زندگی که کاملا اختصاص داده شده به کمک به مردم دیگر. بسیاری از این افراد عمیقا متعهد به ایمان است. من متعجب و متحیر و بی قراری برای دیدن چگونه آنها با نزدیک شدن به چیزی است که من شخصا خیلی وحشت زده در مورد پایان زندگی خود را. آنها تا به حال آرامش و متانت و حتی یک نوع حس شادمانی است که وجود دارد چیزی فراتر از آن. من نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن.”

“این به من متوجه است که من تا به حال هرگز واقعا فراتر از سطحی ترین در نظر گرفتن اینکه آیا خدا وجود دارد, و یا یک توجه جدی در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از شما می میرند.”

کالینز گفت: من در مورد یک بیمار او بدست قشنگ متصل به”او مرا به یاد مادر بزرگم,” او گفت:—و کسی که رنج می برد از پیشرفته بیماری قلبی که شامل قسمت های تقریبا روزانه خرد کردن درد قفسه سینه. “و در عین حال او را از طریق این همه با صلح قابل توجه بود و بسیار راحت به اشتراک گذاری این دلیل که با من یعنی ایمان خود را در عیسی مسیح است. و در یک نقطه پس از یکی از آن های لحظه او به من نگاه کرد و در عجیب و غریب راه و گفت: “شما می دانید, دکتر’—او با من تماس دکتر من نبود با این حال — ” شما باید به من گوش به صحبت در مورد ایمان من اما شما هرگز هر چیزی می گویند. چه شما باور میکنید؟’ فقط بسیار, مستقیم, بسیار, ساده, سوال, و آن را مانند غرش رعد. مانند تحقق است که من نمی تواند راه رفتن به دور از اما بود که مهم ترین سوال من همیشه خواسته شده است.”

کالینز بعد از ملاقات یک کشیش متدیست, سام مک میلان بود که “بسیار مایل شریک برای من تحمل من کفر آمیز پرسش و اطمینان من که اگر خدا واقعی بود وجود دارد خواهد بود پاسخ.” آن MacMillan که معرفی کالینز به کار C. S. Lewis, شروع با صرف مسیحیت.

“من متوجه شدم در دو یا سه صفحه از آن کتاب است که بیشتر ایرادات در برابر ایمان بودند کاملا ساده انگارانه است. آنها استدلال از یک دانش آموز است. در اینجا بود آکسفورد فکری غول پیکر که سفر کرده بود همان مسیر از الحاد به ایمان و تا به حال یک راه برای توصیف چرا که حس بود که کاملا خلع سلاح. آن را نیز بسیار ناراحت کننده است. این بود جواب من به دنبال.” اما این برای کالینز جواب او در نهایت در بر داشت و در سن 27, او یک مسیحی شد.

آغوش که ایمان تبدیل نه تنها رابطه خود را با خدا بلکه چگونه او مشاهده دیگر مردم را ، “همه آنها به عنوان لوئیس گفت: فرشتگان در اطراف شما. و این تصور به همین دلیل است که آن را خوب است به خودتان را در صندلی راننده در هر راه بدون در نظر گرفتن چه تاثیری که بر روی دیگران, آن را به سادگی غیرقابل دفاع. من فکر می کنم آن را به آنچه تا به حال شده است برای من بسیار قوی بلند پروازانه رانندگی رویکرد و متوسط آن را به می گویند که من نمی حفظ یک مقدار عادلانه از آن اما شاید تا حدودی بیشتر دوست آمرزنده رویکرد است.”

وقتی از او پرسیدم که چگونه او می بیند ایمان در حال حاضر در اواخر 60s در مقایسه با چگونه او را دیدم همه چیز در اواخر 20s, او به من گفت: “من فکر می کنم من نیز وارد شده و در جایی که ایمان من تبدیل به یک واقعا پشتیبانی قوی برای برخورد با زندگی و مبارزات. آن زمان من مدتی من فکر می کنم که معنا که خداوند کافی است که من نمی باید در هر شرایط است.”

من در بر داشت که قابل توجه به خصوص در این لحظه. “یکی از بزرگ پازل زمانی که من برای اولین بار تبدیل به یک مسیحی این است که آیه ‘فضل من برای شما کافی است زیرا قدرت من ساخته شده است کامل در ضعف خود را,” او به من گفت. “بود که تا به طور کامل وارونه برای من. ضعف ؟ و در حال حاضر من در آغوش که با پری از همه چیز در اطراف من وقتی که من متوجه است که من قدرت ناکافی است, آیا آن را coronavirus و یا برخی از خانواده بحران خدا قوت همیشه کافی است. که یک چنین یک راحتی بزرگ, اما من آن را در زمان زمان طولانی برای رسیدن به نقطه واقعا داشتن که یکی است.”

کالینز بنیانگذار و نیروی خلاق پشت BioLogos, یک سازمان است که دعوت کلیسا و جهان برای دیدن این هماهنگی بین علم و کتاب مقدس ایمان است. (BioLogos راه اندازی شد در زمان Collins خواسته شده بود توسط رئیس جمهور اوباما برای تبدیل شدن به مدیر NIH در مارس سال 2009 که مورد نیاز او دیگر هیچ وابستگی با هر گونه سازمان های دیگر.)

از من خواسته Collins آنچه که او امیدوار است بیشتر از مسیحیان خواهد درک در مورد علم و آنچه که او امیدوار است بیشتر دانشمندان را درک در مورد ایمان.

“به مسیحیان من می خواهم بگویم فکر می کنم از علم به عنوان یک هدیه از خالق است. کنجکاوی که ما القا شده با به درک که چگونه جهان کار می کند می تواند الهام بخش و حتی بیشتر ترس از خالق. این هدیه به سختی می تواند یک تهدید برای خدا نویسنده از آن همه است. جشن چه علم می تواند به ما بیاموزد. فکر می کنم از علم به عنوان یک شکل از عبادت است.”

“دانشمندان طبیعت خود در حال تلاش برای درک طبیعت چگونه کار می کند. و من فکر می کنم این پیام را برای دانشمندان به وجود واقعا سوال مهم که پاییز را خارج از آنچه که علم قادر است به آدرس معنی مانند ” آیا چیزی به جای چیز دیگر است ، چه معنی عشق ؟ خدا وجود دارد ؟ چه اتفاقی می افتد پس از مرگ شما?’ کسانی هستند سوال که علم یا روش های علمی می تواند استفاده شود.” او معتقد است دانشمندان بهتر خواهد بود در خدمت خارج شدن از یک طرز فکر است که می گوید که تنها سه ساعت پیش کسانی که در مورد جهان مادی است.

“آن ميميرد جهان از پرسش های مهم به فرض همه آنها سؤال که علم می تواند آدرس.”

گفته شد از فروید که او هم متنفر بودم و می ترسید موسیقی به خاطر آن او را تحت تاثیر قرار بنابراین با قدرت و او نمی تواند منطقی توضیح دهد که چرا. هر کسی که می داند فرانسیس کالینز به خوبی آگاه است از او هدیه ای برای موسیقی و عشق خود را از آن. “آن چیزی است که به روح من به عنوان بخشی از یک تجربه موسیقی” او به من گفت. “در واقع ما در حال حاضر واقعا جالب لحظه به سعی کنید به درک که اتصال چرا که علوم اعصاب است که به سرعت در حال پیشرفت در شرایط چگونه موسیقی است که توانایی تا قدرت ما را تحت تاثیر قرار.” او افزود: “من فکر می کنم که موسیقی را فراهم می کند یک نگاه اجمالی از آنچه Lewis به نام شادی آن لحظات که در آن شما باید یک حس چیزی عمیقا مطلوب است اما به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به تحقق بخشیدن به آن ورقه را از طریق انگشتان دست خود را. موسیقی حمل من وجود دارد, احتمالا بیش از تقریبا هر نوع دیگر را تجربه کنند.”

کالینز به یاد زمانی که او 12 ساله در یک شب کریسمس با یک گروه کر و یک ارگان و “فقط احساس وجود چیزی عمیق اتفاق می افتد که باعث شد من به مدت طولانی برای چیزی است که من نمی توانستم در واقع نام. و این است که بسیار موسیقی که قادر به انجام است. پس از آن به ما می دهد یک نگاه اجمالی از چیزی به شدت مطلوب است. این می تواند یک راه عالی خوبی و مهربانی از خود خدا—و به نحوی از طریق تجربه زیبایی, در این مورد, موسیقی, زیبایی, شما می توانید با لمس [خدا] برای یک لحظه.”

یک داستان نهایی به ارزش دانستن در مورد فرانسیس کالینز. تنظیم: شام پس از اکتبر 11, 2011, بحث در دانشگاه جورج تاون بین کریستوفر هیچنز برجسته نویسنده ال بحی و جدل و ملحد و آلیستر مک گراث یک متکلم مسیحی و مصرانه از ایرلند شمالی است. من با حضور در این رویداد به عنوان کالینز.

هنگامی که شام میزبان را باز کرد همه چیز را به پرسش از مخاطبان Collins خواسته هیچنز یک سوال در امتداد خطوط: اگر شما در حال رفتن به استدلال می کنند که هیچ پایه و اساس اخلاق انسانی دیگر از تکاملی پاسخ به بقا پس از آن یکی ممکن است استدلال می کنند که هیچ هدف اخلاقی پایه به خوب و بد است که کسانی که در واقع سراب, مفاهیم است که ما شده ایم hoodwinked به ما تکاملی اجداد. آنچه را که شما به آن می گویند ؟

هیچنز در پاسخ به سرعت و زیرکی کرد و گفت که او شوکه شده بود که یکی از بزرگترین های علمی ذهن در جهان را بخواهید چنین سطحی و سوال احمقانه اما در واقع بدون پاسخ دادن به آن است. مخاطبان در همین حال بود که ناگهان توسط خشونت در رفتار خود به عنوان من کسی بود که دوستانه با هیچنز. بعد از شام را شکست کالینز به دنبال هیچنز به صحبت کردن با او را در یک باغ در منطقه امید ادامه گفتگو.

“من نمی خواهد می گویند که رفت به خصوص به خوبی یا” کالینز به من گفت: “اما به نظر می رسد به من که این خیلی جالب همکار و ممکن است وجود دارد یک فرصت برای رفتن به یک کمی عمیق تر از آن سطحی پاسخ. بنابراین من در زمینه آن دور است.”

بعد از Collins دعوت شد به متوسط به اندازه آپارتمان در دوستی ارتفاع یک محله مسکونی در واشنگتن دی سی توسط کسی که می خواستم به بحث در مورد مرتب کردن بر اساس یک سالن در مورد زندگی و ایمان است.

“من رفتم بدون اینکه متوجه است که آن را تا به حال واقعا راه اندازی شده است به عنوان یک بحث بین دردسر و خودم” کالینز به من گفت. “در حالی که هر کس دیگری sipped در کوکتل خود را و به تماشای ما عمیق تر به آن در آن نقطه است. آن را کمی بیشتر مفید او کمی بیشتر مایل به شرکت در ماده است. آن را بیشتر از یک محترمانه گفتگو است که تا به حال ماده دیگر مردم مشغول بود و سوالات و آن را بسیار مفید شب است.”

پس از جمع آوری بی خانمان های کالینز و هیچنز شرکت در یک بحث شخصی آغاز شده است که آنها “در یک مسیر که در آن ما می تواند به طور کامل در مقابل به پایان می رسد هنگامی که آن را به هماهنگی علم و ایمان, اما ما همچنین می تواند یک مکالمه معنی دار در مورد زندگی دیگر مسائل بدون آوردن بیش از حد چمدان به آن است.”

سپس در تابستان سال 2010 Collins آموخته همراه با بقیه جهان است که هیچنز تشخیص داده شد که مبتلا به سرطان مری که در آن در حال گسترش یک بیماری است که در نهایت کشته شدن او در دسامبر 2011. “و به طوری که در آن نقطه من رسیده به او و نشان داد من تمایل به انجام هر کاری من می تواند به او کمک کند مرتب کردن بر اساس از طریق چه گزینه های ممکن است که دانستن این که قرار بود به یکی از آن چیزهایی که در آن درمان استاندارد بود احتمالا نمی خواهید به ارائه مقدار زیادی” کالینز به من گفت. “و او به سرعت برداشت تا در آن و سپس شروع به یک سری از تجمعات در آپارتمان خود که در آن او خواهد از من دعوت به بحث — ظاهرا در مورد پزشکی خود تصمیم گیری اما معمولا تا پایان در یک بسیار دور گرفته تا گفتگو. گفتگو با کریستوفر همیشه به شدت جالب; آیا آن را در مورد توماس جفرسون و یا اینکه آیا آن را در مورد سرطان مری شما می دانستم که شما رفتن به یک تحریک آمیز لحظه graced با یک مقدار عادلانه از الکل است. و در این روند من به ملاقات همسرش کارول آبی و ملاقات دختر خود را. ما دوستان خوب شد در آن شرایط اگر چه بدیهی است که با دیدگاه های مختلف در مورد حقایق اساسی از ایمان مسیحی است که او ادامه داد: به تخفیف.”

کالینز را کمک کند با شناسایی برای هیچنز امکان بهره گیری از پیشرفت در ژنتیک. یک پروتکل در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس به تازگی اعلام شده است که در آن امکان پذیر خواهد بود به انجام کامل تجزیه و تحلیل DNA از سرطان مری به دیدن آنچه که ممکن است یک دارو درمان خواهد بود که به ویژه مناسب برای آن فرد است.

“که در تجزیه و تحلیل ژنوم انجام شد و آن را نشان می دهد برخی از تغییرات در راه است که در آن بیماری خود بود که با نزدیک شدن که من فکر می کنم ممکن است در نهایت او داده چند ماه اگر چه من نمی تواند ثابت کند که. ما در ادامه به صحبت در مورد آن و به نشستن با هم در آپارتمان خود به تماشای خورشید پایین رفتن از زمان به زمان. من گاهی اوقات بازی پیانو خود را. و همه چیز شروع به تدریج بدتر شود. من به یاد داشته باشید یک زمان که در آن او به فوریت بستری در بیمارستان جورج تاون.”

کالینز رفت برای دیدن کریستوفر که در سختی شکل که در آن زمان اگر چه او بسیج از آن است. “و سپس به تدریج همه چیز رفت و از بودن قادر به ادامه بسیار پر انرژی زندگی را بیشتر و بیشتر مشکلات با سرطان و ارتباط ما بیشتر شد از طریق ایمیل.” کالینز گفت: از هیچنز “او بسیار احترام. من واقعا هرگز تا به حال یک شرایط در یک گفتگوی خصوصی که در آن کریستوفر می گویند موهن چیز در مورد ایمان و یا در مورد مردم با ایمان است. کنجکاو بله, کاوش, اوه, بله, اما نه بدنام کردن.”

هیچنز خود را در مقاله ای در غرور نمایشگاه منتشر شده 15 ماه قبل از مرگ او با اشاره به کالینز به عنوان “بهترین وفادار” یک “بزرگ انسانی” و “یکی از بزرگترین زندگی آمریکایی است.” محبت خود را برای او پس از درمان با تحقیر شد undisguised.

در نتیجه گیری از مصاحبه من با کالینز من از او پرسیدم چه شد آن مورد رابطه با هیچنز که خاص بود. “شما می دانید, من فکر می کنم این فرصتی بود برای دیدن آنچه نهفته است زیر بسیار سخت و لبه چشم انداز است که شما به طور معمول خواهد بود واقعا قرار داده است. این یک یادآوری از این واقعیت است که اگر ما واقعا می خواهید به درک هر یک از دیگر, ما را نمی توان توسط آن از نوع سطحی و مسلما گاهی اوقات دشوار است برای گوش دادن به دیدگاه. وجود واقعی بشریت در همه. این مرد که به شدت کنجکاو در مورد همه چیز. آن مرد که مراقبت عمیقا در مورد همسر و دخترش. آن مرد که در بسیاری از جهات کمی جدا شده شاید کمی تنها که گرامی فرصتی برای دوستی و به خصوص با کسی که بسیار متفاوت از او.”

جمعه, مارس 20, 2012 در یک مراسم یادبود برای هیچنز کالینز سخن گفت و خود را “هیچنز سوناتا” در پیانو. آن را زیبا و لحظه ای دست زدن به یک عمل از دوستی با یک مرد از فضل بزرگ است.

کریستوفر هیچنز درست بود در مورد فرانسیس کالینز. او بهترین وفادار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>