Niners ایمنی تیم با هزینه کم یک غیر انتفاعی

مگر اینکه شما یک بعدی-سطح Niners فن یا پوردو آلوم شما احتمالا نمی دانید که در مورد 49ers ایمنی جیک Thieneman.

پس از همه, او یک undrafted تمرین-تیم ملی بازیکن که فقط به پایان رسید خود را rookie فصل با این تیم بعد از اینکه در ماه دسامبر امضا.

من پوشش تیم بود و نه به او صحبت کرد قبل از این هفته.

اما من خوشحالم که من قادر به اتصال با او در گوشی این آخر هفته گذشته, دلیل این که شما باید بدانید در مورد چه 24 ساله در حال انجام است که او مانند بقیه از ما — منتظر بیرون COVID-19 همه گیر در خانه پدر و مادر خود در ایندیانا است.

او را گرفته در یک سمت فرفره بین زیرزمین تمرینات.

سابق Boilermaker و مهندسی عمده در حال حاضر یک سخنگوی یک پروژه غیر انتفاعی راه اندازی در بوستون است که به دنبال ایجاد کم هزینه هواکش میان ما در سراسر جهان کمبود.

با توجه به دانشگاه واشنگتن ایالات متحده نیاز به ساخت بیش از 25000 هواکش در چند هفته آینده برای دیدار با تقاضا در آورده با COVID-19. کالیفرنیا خواهد نیاز به عنوان بسیاری از 1500 هواکش آوریل 27, در حالی که نیویورک نیاز به نزدیک به 10 ، 000 9 آوریل.

و تعداد کسانی که تنها تخمین می زند اگر ما می تواند به جلوگیری از بدترین سناریو مورد.

این است که زندگی و مرگ موضوع و زمان ما نیست ،

Thieneman آمد به پروژه خود را از طریق اچ ست منتل که برادر تایلر یکی از بنیانگذاران.

“(من) قادر به کمک در فاز طراحی و بر روی زمین با آن است, اما من فقط در تلاش برای کمک از رسانه ها چشم انداز — افزایش آگاهی به طوری که آنها می توانید کمک های مالی و مشارکت مردم به طوری که آنها می توانید این چیزی که اتفاق می افتد” Thieneman گفت: از طریق تلفن.

“آنها آغاز شده و دو هفته پیش. در 72 ساعت آنها قادر به جذب 15 مهندسین برای طراحی این چیزی که آنها تا به حال عملکردی نمونه توسط (آخر) پنج شنبه.”

مهندسی اعداد به طور پیوسته افزایش فشار نزدیک به 200 در حال حاضر در لافایت مجله پیک.

پیش بینی قیمت از هواکش کم باقی مانده است ،

که حیاتی است زیرا از جان گذشته نیاز به هواکش موجب شده است تا قیمت خود را به موشک وار رفتن. آن را ساده سرمایه داری: عرضه است نه جلسه تقاضا و کشورهای در حال مناقصه در برابر یکدیگر هل دادن یک دستگاه تنفس مصنوعی که به طور معمول هزینه $20,000 (ایالات متحده) در حال حاضر به هزینه از $50,000, با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

ونتیلاتور پروژه هدف این است که برای ساخت هواکش است که هزینه کمتر از $2,000.

“آنها نه تنها پروژه در خارج وجود دارد انجام این کار است. تن از مردم خارج وجود دارد, طراحی, فن,” Thieneman گفت. “اما خیلی از مشکل این است که شرکت های بزرگ است که باید منابع را در حالی که به سرعت حرکت می کند و به نظر نمی رسد به عنوان اگر آنها قادر خواهید بود برای دیدار با تقاضا است. اما پس از آن بسیاری از طرح های که در حال بیرون آمدن از دیگر غیر انتفاعی و راه اندازی با استفاده از تجهیزات پزشکی در طراحی.

“فرایند تفکر از نظر طراحی شده برای ساخت این کار با استفاده از رایج روزمره قطعات است که می تواند به راحتی به منابع و عرضه بالا در حال حاضر.”

این یک دره سیلیکون-مانند بوت استرپ تلاش برای حل یک مشکل مهم. امیدوارم آن — یا چیزی شبیه به آن — می تواند کار کند.

این یک پروژه نمونه است پمپاژ هوا بنابراین گام بعدی در هر Thieneman است رفتن را از طریق هر FDA مشخصات و دریافت اورژانس تایید از سازمان.

پس از آن ساخت. Thieneman گفت: یک پروژه در حال کار با یک “تولید کننده عمده” برای تولید انبوه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“برنامه این است که برای دریافت به عنوان بسیاری از که ممکن است برای کمک به عنوان بسیاری از COVID-19 قربانیان در ایالات متحده — و در نهایت در سراسر جهان — که ممکن است” Thieneman گفت: “اما فراتر از آن است که یک تکنولوژی است که هنوز هم یک مبارزه است. در حال توسعه و کشورهای فقیر هنوز هم نیاز ارزان عملکردی هواکش … بنابراین طرح این است که برای حفظ این رفتن حتی پس از COVID-19 و در ادامه به ارائه هواکش به افرادی که به آنها نیاز دارید.”

همانطور که برای فوتبال, خود کار دیگر Thieneman در حال انجام بهترین خود را به ماندن در شکل جلوتر از سال دوم خود را در NFL. این Niners دوباره امضا او را به تمرین تیم ملی در فوریه — او را در اردوگاه های آموزشی خود را با تیم, هر زمان که شروع می شود. شده است وجود دارد راهنمایی از این تیم چگونه به تناسب اندام در خانه, اما, NFL, مانند هر کس دیگری است که در صبر و انتظار حالت.

اگر شما علاقه مند به خواندن بیشتر در مورد یک پروژه و یا اهدای, شما می توانید وب سایت خود را: theventilatorproject.org.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>