استرالیا—Outplayed در نام تجاری خود را از فیزیکی تنیس برای بسیاری از مسابقه رافائل نادال در نهایت ادعا کرد که یک مجموعه به سعی کنید برای شروع یک گشت در برابر دومینیک Thiem.

نادال مشخص شده لحظه ای با رقص در یک دولا در ابتدا و با شور و نشاط پمپاژ بازوی راست خود را به چهار بار.

به زودی هر چند او را در مشکل. و در نهایت پیشنهاد خود را به کراوات راجر فدرر رکورد از 20 گرند اسلم عناوین با پیروزی استرالیا باز شد و با بیش از یک چهارم نهایی از دست دادن چهارشنبه به Thiem — یک نسخه از نادال خود را.

Thiem را 7-6 (3), 7-6 (4), 4-6, 7-6 (6) پیروزی بر بالا-کشت نادال به طول انجامید چهار ساعت, 10 دقیقه به دلیل بسیاری از زمان های طولانی بدون امتیاز. یکی نه یکی از به یاد ماندنی برجسته Thiem سکندری بر روی خود را پشت قبل از ظاهر و نگه داشتن توپ در بازی تا زمانی که نادال ساخته شده است یک اشتباه است.

“او بازی با تعداد زیادی از انرژی … (و) تعیین. به خوبی انجام می شود برای او” نادال گفت. “من صادقانه نمی بازی یک بازی بد.”

Thiem خود رسیده پنجم عمده نیمه نهایی اما اولین جایی دیگر از در باز فرانسوی جایی که نادال دامنه.

بیشتر اهمیت: نتیجه به پایان رسید نادال حرفه ای-بهترین رگه هایی از ساخت حداقل نیمه نهایی در هفت دوره متوالی مسابقات گراند اسلم یک دهانه که در طی آن او به دست آورده سه غنائم.

“اگر شما می خواهید به یک فرصت در برابر او یکی از نوابغ زمان همه چیز نیاز به کار خود را در بازی” پنجم-کشت Thiem گفت.

آخرین بار نادال نمی رسیدن به فینال چهار در اصلی ؟ همچنین در استرالیا, جایی که او نیز رفت در مرحله یک چهارم نهایی دو سال پیش قبل از اتمام به عنوان نفر دوم به نواک جوکوویچ در سال 2019.

بود که نادال چهارم شکست در فینال در ملبورن پارک پس او برنده تنهاست عنوان در محل در سال 2009. او برنده دو در ویمبلدون چهار در ایالات متحده باز و 12 در فرانسه باز است.

پرسید که چه او خواست او می خواهم انجام می شود متفاوت در برابر Thiem نادال گفت: “پیروزی در هر tiebreak.”

Thiem شده بود 0-5 برابر نادال در رشته از جمله ضرر و زیان در فینال در Roland Garros هر یک از دو سال گذشته.

اما این یکی متفاوت بود. تعریف آمار: Thiem برنده دقیقا دو بار به عنوان بسیاری از نقاط که برجسته نه و یا بیشتر عکس 24-12.

“فقط یک دیوانه مسابقه. مانند حماسه” Thiem گفت. “یک سطح بسیار بالایی از هر دو ما است.”

Thiem موفق به قطع در آن وجود دارد با نادال در فیزیکی پایه مبادلات تجاری groundstroke برای groundstroke و چیدن مناسب نقاط به حرکت به جلو.

یا به توصیف آن یکی دیگر از راه: Thiem بود-نادال-ing نادال نهایی چرخ که هرگز ملاقات یک نقطه بود که بیش از حد طولانی و یا بیش از حد خسته کننده.

“حتی از موقعیت های دشوار را,” نادال گفت: ستایش Thiem را سرعت و قدرت “او قادر به تولید عکس های شگفت انگیز.”

در حال حاضر Thiem را بازی شماره 7 الکساندر Zverev روز جمعه برای یک اسکله در عنوان بازی.

Zverev خود رسیده عمده نیمه نهایی در هر نقطه با غلبه بر وحشتناک شروع چهارشنبه و کنار هم قرار دادن یک 1-6, 6-3, 6-4, 6-2 پیروزی بیش از سه بار گرند اسلم قهرمان استن Wawrinka.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بنابراین به جای نادال 33 برابر Wawrinka, 34, آن خواهید بود Zverev, 22 برابر Thiem, 26, یک زن و شوهر از اعضای نسل جدید تلاش برای جمع آوری دستیابی به موفقیت اسلم عنوان.

“من فکر می کنم این اولین بار من بازی در یک گرند اسلم نیمه نهایی و من بازیکن,” Thiem گفت: با خندیدن.

دو مجموعه چهار شنبه مجموعه بودند قابل ملاحظه ای مشابه با: نادال خواهد بود تا با یک استراحت و سپس Thiem خواهد استراحت برگشت و آن را در یک tiebreaker. اول به طول انجامید 67 دقیقه دوم 69.

نادال بود متلاطم توسط یک هشدار از صندلی داوری Aurelie Tourte برای یک بار نقض و با استناد به او برای گرفتن بیش از اختصاص 25 ثانیه قبل از خدمت. نادال نامیده تماس “شگفت آور” شکایت که نقطه قبلی تشکیل شد طاقت فرسا 19 عکس و پس ساعت باید زمانی آغاز شد که آن را (چیزی که در صندلی تشخیص داور).

“شما نمی مانند تنیس خوب,” او گفت: Tourte. “شما نمی مانند تنیس خوب.”

بعد از آن او به Tourte یک طعنه آمیز انگشت شست را پس از او به او گفت که او تردید بیش از حد طولانی قبل از تلاش برای به چالش کشیدن یک خط تماس بگیرید.

Thiem بزرگترین سکسکه آمد به پایان نزدیک شد.

وجود دارد که واگذار مجموعه سوم, یکی از جشن تا با شوق و ذوق با نادال.

وجود دارد یکی دیگر از شکستن زمانی که Thiem خدمت برای پیروزی در 5-4 سال چهارم بود اما بازگشت توسط یک سری از وحشت ناشی از اشتباهات. وجود دارد سه off-the-علامت forehands با دو گسل مخلوط در برای اندازه گیری خوبی.

“این واقعا ذهنی دشوار وضعیت” Thiem گفت. “نمی تواند آن را اداره کند.”

سپس در اولین مسابقه خود را در مرحله 6-4 در آخرین tiebreaker, Thiem سوار یک جهش فورهند به خالص پس از آن تحت پوشش صورت خود را با دست چپ خود را.

او در بازی دوم نقطه آمد و رفت و با تنبلی و سنگینی حرکت کردن که فرود آمد ،

اما Thiem نیست برابر وجود دارد گرفتن یک سوم فرصت را به آن را با یک صلیب-دادگاه چوگان از پشت سر که نگاه کردن نوار — یکی از تعداد انگشت شماری از مطلوب شبکه کابل برای او.

زمانی که نادال از دست رفته یکی از آخرین فورهند Thiem نگاه به آسمان و اسلحه خود را گسترده است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی