هیچ کس تا به حال غرایز مانند Fred Willard

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.Fred Willard آورده ذاتی و

توسط NEWS-SINGLE در 30 اردیبهشت 1399
Fred Willard آورده ذاتی و حس تعهد نسبت به نقش خود و رفتار خود بود و ذاتی نجابت.عکس های متیو سیمونز / گتی

یک هفته پیش در حالی که صحبت کردن با یک دوست در مورد زیر یکی غرایز من ذکر جاویدان صحنه Fred Willard را از کریستوفر مهمان 1996 کمدی "Waiting for Guffman." در آن ویلارد و کاترین اوهارا بازی رون و شیلا Albertson gung-ho ستاره از تمام, از تولیدات تئاتر در کوچک خود, میزوری, شهر"به Lunts از بلین" خود مدیر تماس آنها. (آنها همچنین آژانس های مسافرتی که هرگز سفر کرد.) ویلارد خوش تیپ و خوش مشرب که همیشه می پوشد لباس ورزشی کت های شال گردن جیب مربع و آرام لبخند. "ما در یک, وزرق برق, حرفه ای بودن آژانس های مسافرتی," او می گوید و توضیح داد که چرا او ارعاب ممکن است یک همکار-بازیگر. شیلا می افزاید که رون همچنین تهدید آمیز است چرا که او دارای تجربه بسیار. در خانه او می گوید:, Ron می دهد یادداشت های گسترده ای اغلب برای یک ساعت یا دو در یک زمان: "او در تلاش برای کمک به من به من تغییر غرایز و یا حداقل آنها را نادیده گرفت." Ron همه خوش برخورد اب و تاب تیرها در دوربین.

در زندگی واقعی ویلارد که روز جمعه درگذشت, در سن هشتاد و شش بود که استاد در غرایز خود را و الهام بخش همکار-بازیگران به دنبال آنان است. او یک کمیک کمیک محبوب روی صفحه و خاموش. او در طول شش دهه زندگی حرفه ای او منتقل غیر معمول گرما و دوستی در مهمان سریال کمدی و صدها نقش های دیگر. در سال های اخیر او شده است می خواهم بر روی "خانواده مدرن" ساخته شده و حضور مکرر در "Jimmy Kimmel Live!" من پدر پیامک من هر زمان به او نشان داد—"Fred Willard بازی جورج واشنگتن در کیمل skit"; "کیمل است Fred Willard به عنوان مدیر مدرسه از مغلوب ساختن پیشی جستن مدرسه نظامی"—و من درک چرا. این احساس مانند دوستان ما در تلویزیون. ویلارد خود بود سیاره خود را با نیروی گرانشی. شما گوش به سادگی برای لذت بردن از بودن در حضور او.

مهمان بداهه مستند به سبک کمدی, کمک, ویترین, ویلارد خاص هدیه: والا استعداد ساکن خوش مشرب آمریکا لاف زن های جذاب pontificator, استاد, سیاستمدار و یا سیار است که راحت تر در کانون توجه نسبت به خارج از آن و برای آنها از هر فرصتی برای صحبت در این است که یک فرصت برای چرخش لطیف حماقت به طور نامحدود. ویلارد آورده ذاتی و حس تعهد نسبت به خود و نقش خود جریان از آگاهی dog-نمایش مفسر در "بهترین دوست" خود را joyously dippy مدیر گروه در "توانا باد"—و رفتار خود بود و ذاتی نجابت. حتی خود شخصیت خود توجه شما را به سمت چپ با کمی چیزی برای عشق. ("Lotta قلب در سگ' گلو," او می گوید: در سگ نشان می دهد قبل از قهرمان اعلام شده است.) یکی از چیزهایی که درخشان در مورد "Guffman" است که در مقایسه با دیگر ragtag استعدادهای بلین Albertsons واقعا خوش آمدید تئاتر حضور: آنها stagey اما صالح همه بیش از حد خوشحال بود و حرفه ای. در اوایل بعد از یک دسته از مو-بالا بردن امتحانات ابتدائی برای این شهر بزرگ sesquicentennial نشان می دهد Albertsons می رسند در تطبیق سبز و سفید ژاکت, تقلید حرکات و آواز و "نیمه شب در واحه" رقص مانند دلیر, ورم و اماس مفصل هوراکشان—و آن را تسکین. در همه مهمان, فیلم, ویلارد فوق العاده بداهه مزخرف تحویل با, شاد, اعتماد به نفس کمک می کند تا مرکز ما فقط به عنوان Albertsons مرکز کمک "قرمز و سفید و بلین."

ویلارد رشد در Shaker Heights, اوهایو و او رفت به مدرسه نظامی در سن دوازده. او با بازی بیس بال در موسسه نظامی ویرجینیا و خدمت در ارتش و سپس تبدیل به نمایشی: تئاتر در نیویورک, شهر دوم در شیکاگو است. او شروع به بازیگری در تلویزیون در دهه شصت. ویلارد ملاقات مهمان در خارج از برادوی تولید ژول Feiffer را برای "قتل" به کارگردانی آلن آرکین در سال 1969. "من می دانستم که چیزی بود که زمانی که فرد در واقع شروع به انجام خطوط که نمی شد در این بازی به نظر من" مهمان گفت چارلی رز در سال 2003. "با خودم گفتم: 'شما متفاوت است و او است که."

در سال 1977 ویلارد رو در نقش نورمن لیر را "Fernwood امشب" بازی dim-witted گوینده وابسته به مارتین Mull است بژ-مناسب نشان می دهد بحث میزبان. "آنها گفت: من برای بخشی از آنها نیاز به کسی بود که یک احمق کامل," ویلارد گفت: به دیوید لترمن در سال 1982. او دست تکان دادند دست خود را در نزدیکی سر خود را: "شما باید کمی تله است که می گوید:" صبر کنید من نباید به این می گویند—من صدای احمقانه است.' و زمانی که من نشان می دهد که من فقط سمت چپ درب باز است." در سال 1984 او reëncountered مهمان در "This Is Spinal Tap," که در آن ویلارد تا به حال یک نقش کوچک به عنوان یک افسر نظامی و مهمان, Michael McKean و هری شیرر, بازی های برگزار شده این گروه است. او به نظر می رسد در بازی را نشان می دهد و بحث را نشان می دهد و در فیلم های کمدی در طول دهه هفتاد و دهه هشتاد او به خصوص لذت بخش در سال 1987 استیو مارتین کمدی رمانتیک "روشنک" به عنوان شهردار Deebs این حیله-محبت دان جانسون-مناسب airhead در حال اجرا کلرادو شهر کوه. (یک نان تست به او می کند: "من نه می خواهد با مردم این شهر است . . . از بهترین مردم در جهان!") اما او شکست بزرگ پس از سه دهه موفق بودن کار بازیگر شد "Waiting for Guffman."

مهمان الهام گرفته شده بود برای نوشتن "Guffman" پس از تماشای یک سایت بالا تولید "Annie Get Your Gun": رعایت فراگیر کیفیت earnestness—"چگونه اختصاص داده شده به آنها برای انجام بهترین عملکرد آنها می تواند البته در سطح است که آنها در حال کار در," او گفت:—او را لمس کرد. در نتیجه کمدی محیط زیست که در آن رویاهای بزرگ در برخورد با مردم عادی به طور منظم با توانایی های کاملا مناسب به ویلارد استعداد. در "چارلی رز" مهمان گفت که در مجموعه بازیگران به خصوص لذت می برد تماشای ویلارد بداهه: "هر کس در حال تماشای فرد کار می کنند. بدون استثنا. آن را مانند بچه ها در یک حزب است." سپس او نشان داد یک کلیپ از "توانا باد." در آن ویلارد مدیر شخصیت بور moussed پسر در یک ترومبون-چاپ پیراهن وقفه گروهی از قوم دلیر خوانندگان تمرین sea shanty برای نشان می دهد. "من یک ایده بسیار با سواد مرجع" او به آنها می گوید. "من نمی دانم اگر شما آشنایی با یک کتاب در مورد یک کاپیتان دزدان دریایی—خود را با نام موبی دیک. او به تعقیب برخی از بزرگ نهنگ و او تا به حال یک عبارت او همیشه می خواهم فریاد زدن بیرون: 'تار او ضربات!' بنابراین من فکر می کنم اگر شما می توانید انجام دهید که . . ." او می رود و نشان می دهد که آنها سعی کنید کمی که خیس در آب چندین بار اواسط عملکرد—"حتی خانم ها!"—و در پایان از این آهنگ آنها به نوبه خود گیتار بیش از "و آب پاشیده است. Kerplunk! فقط یک فکر است." او بسیار خوشحال به نظر می رسد توسط خود مفید احسان. قبل از آنها به ضرب گلوله صحنه مهمان گفت: تنها آموزش به ویلارد شده بود: "آنها در حال تمرین است . . . و شما آنها را قطع."

ویلارد را فورا ستایش اجرای برنامه در مهمان فیلم به ویژه در "بهترین دوست" به زندگی حرفه ای او یک زندگی دوم و جدید انواع نقش ها. او در Judd apatow آمده است "اعلام نشده" ("چه کسی است که جدید prof در فانتزی duds? آن است Ricky Martin? نه فقط من!"); "Everybody Loves Raymond"; "Wall-E" که در آن او اولین های زندگی بازیگر در یک پیکسار فیلم (او می گوید مسافران فضایی که آنها ممکن است تجربه "اندکی از دست دادن استخوان"); و "Anchorman." ("لعنت! که تایپ یک علامت سوال در teleprompter" او yells پس از Ron Burgundy به نظر می رسد به سوال نام خود را. "هر چیزی که شما قرار داده که اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته کبود را بخوانید!") پروژه نهایی خود را, یک, نقش, در, Steve Carell در آینده سری "فضا نیروی" آینه اولیه یکی در سال 1978 فیلم تلویزیونی به همین نام است. ("کاپیتان خوانده است و این یکی دیگر از خود dumb دریل?")

در تمام طول ویلارد را غرایز ما احساس بهتری در مورد خود ما با ما حرف که حتی پوچ تر از ما هستند. در مصاحبه ای با یادآوری مهمان, فیلم, ویلارد توصیف صحنه اول او برای "Guffman." آن را در یک کتابخانه و هنگامی که دوربین شروع به نورد هیچ کس صحبت کرد و برای چند ثانیه—تا او. "من گفت:" من همیشه تعجب اگر شما را از یک کتابخانه کتاب و از دست دادن آن شما را مجبور به پرداخت غرامت برای همیشه لطفا برای؟' "Clueless در خود شخصیت ران او توضیح داد که فقط ممکن است بخواهید بدانید که آیا شما می خواهم که به "پرداخت نیکل یک روز تا بی نهایت." صحنه باز شدن از وجود دارد. درس او گفت: "اگر شما چیزی برای گفتن فقط شروع به صحبت کردن."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب