هیچ کس نمی دانست چرا امینم بود که در اسکار

این بهت زده و چهره های مشهور مخاطبان صحبت کرد و به کمین بود.ماریو Anzuoni / ایسنا

صرف نظر از اینکه ژاکت شما را رنگ آمیزی با اسپاگتی, دان ‘ تی چرت زدن. Eminem به شما گفته است و گفته شما دوباره: فرصت را می زند یک بار در طول عمر و شما باید پاسخ.

Ope! ابتدا که. قانون جدید. شما دریافت می کنید دو عکس. دوم می آید 17 سال پس از اولین.

شب گذشته اسکار شد جای تعجب تعجب آور است. انگل‘s بهترین عکس پیروزی اشاره کرد که هالیوود برتر جوایز دهنده می تواند پیچ و تاب و طرح—تشخیص کیفیت در سراسر خطوط و ملیت و نژاد و زبان است. امروز یک مطلب غیر قابل توضیح و راز پرسه: چرا امینم را overlong مراسم دیگر با رپ یک ضربه از اوایل جورج دبلیو بوش در دوره? میدوی را از طریق نشان دادن یک مونتاژ در مورد فیلم و موسیقی به اوج خود رسید در مشکوکی طولانی کلیپ از 2002 فیلم 8 Mile. سپس 47 ساله امینم کلاه کشیده پایین به نظر می رسد در جسم با یک ارکستر-اسلش–rock band برای یک جامد po رو تفسیر “خود را از دست بدهند” ،

این بهت زده و چهره های مشهور مخاطبان صحبت کرد و به کمین بود. در Idina Menzel را furled ابرو, شما می توانید ببینید یک ملت را به ارزش ذهنی کاتالوگ بودن دیوانه وار بدبختانه از طریق مرتب کردن بر اساس آنچه که اتفاق می افتد. بله این شد که آهنگ قدیمی از ورزشگاه خود را لیست پخش و بله, آن را در اسکار مرحله و بدون آن نشده بود تبلیغ و بدون هیچ توضیح واقعی.

“از دست دادن خودتان” از 8 Mileکه در آن Eminem نیمه autobiographically ستاره دار به عنوان یک دیترویت نبرد رپر, برنده جایزه اسکار برای بهترین آهنگ اصلی در سال 2003. این اولین بار بود, هیپ هاپ آهنگ برای همیشه انجام دهید. در آن زمان, از امینم بود که در اوج خود در اوایل تسلط فاز و او تصمیم گرفتند برای نشان دادن برای اسکار. شب گذشته او توییتی, قدیمی تصویری از Barbra Streisand ارائه جایزه که خود را همکار لوئیس Resto پذیرفته بود با یک سخنرانی به نرمی ستایش “قلب خوب” از تشریفات که خشونت از آلبوم حال وحشت زده یک نسل از پدر و مادر است. در بین Eminem رفت و از طریق hiatuses و احتراق ناقص در چند, به دنبال یک رشته شدیدا فروش اما sourly مورد بحث “comebacks” در طول نزدیک به یک دهه و نیم است.

آخرین کسانی که comebacks وارد در اوایل این ماه: موسیقی به قتل او شد 10 متوالی آلبوم برای اولین در No. 1 (یک شاهکار هیچ کس دیگری تا به حال به دست آورد). هر چند طرفداران عبادت خود مواد جدید به نظر می رسد به گفتن است که در یکی از بزرگترین تلویزیونی مراحل قابل تصور او انجام نمی های اخیر آهنگ بلکه یکی از دو دهه پیش. واقعا هر چند اسکار نقطه برجسته امینم را یواشکی فرهنگی تداوم. او هنوز هم به فروش می رساند بیشتر قابل اعتماد تر از تقریبا هر کس دیگری در موسیقی محبوب و قدیمی خود و موسیقی برای تلفن های موبایل به عنوان خوب به عنوان آن را همیشه انجام داد. همانطور که شب گذشته, عملکرد, عینک, چهره اسکار مخاطبان تبدیل شده از گیجی به مشغول و سر باب شهادت به یک واقعیت غیر قابل انکار: “از دست دادن خود را” هنوز slays. ریف گیتار encases شنونده در دوچرخهسواری ، شرایط pied piper و Mekhi Phifer یافت نهایی خود را ممکن است با استفاده از.

این آهنگ ارتباط در برخی از شیوه ای که به ویژه متناسب با این در حال حاضر لحظه ؟ بود مخاطب بودن به لحاظ روانی امیدوار بشم تا برای پیروزی در انتخابات سال یا خواکین فونیکس وگان مانیفست یا … چیزی ؟ هیچ. عملکرد در مورد اسکار خود تا کنون-بیشتر-نیاز فوری برای گفتگو و هیجان است. در سال دوم خود را بدون یک میزبان نشان می دهد عدم منسجم نقطه نظر و یا قابل تشخیص دستور کار شد و حتی بیشتر خودنمایی میکند. تولید جایگزین گفتگوی بورسی با یک تخته سنگ از اجرای موسیقی—قابل فهم شرط داده شده چقدر وزوز لیدی گاگا و برادلی کوپر را به آرامی لوله را در “کم عمق” تولید سال گذشته است.

مشکل این بود که چنین وزوز نمی شد به احتمال زیاد به شعله ور از هر یک از شکوه آهنگ نامزد این سال (از جمله یکی از امینم را “عمو التون,” او مطرح شده با در پشت صحنه ایجاد مجدد یک heartwarming 2001 لحظه ای که به نحوی موفق به پایان دادن همجنسگرا ستیزی برای همیشه). اسکار رو تکمیل و موسیقی متن آن را با بهره گرفتن از تئوری بیشتر زمان برای تلفن های موبایل از رپ و R&B. در بالای نشان دادن Janelle Monáe ریمیکس او کاتالوگ به آدرس 2019 کلاس از فیلم. میدوی را از طریق بازیگر Utkarsh Ambudkar ای یک روکش از جوایز داده می شود. هر دو نوازندگان—به عنوان به خوبی به عنوان متنوع تخته سنگ از مجریان—انتقال که آکادمی می خواهم به نظر می رسد فراگیر تر از آن نامزد در واقع هستند.

“امینم” را “از دست دادن خود را” حمل می کند هر گونه پیام های اجتماعی حتی اگر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر کار شده است با قاطعیت سیاسی است. او احتمالا تنها ترین ستاره محبوب با محبوب ترین فیلم های مربوط به آهنگ که اسکار می تواند کتاب در حال حاضر. او اخم کردن و دنباله از مجادلات در واقع کمک به فروش فوق العاده امن محصول: انگیزه کلاسیک است که تقریبا هر کس می تواند bop به همراه. هر کس به جز مارتین اسکورسیزی که به نظر می رسد به خواب از طریق عملکرد. شاید او از خواب یک اسکار که می دانستم که دقیقا همان چیزی است آن را می خواستم برای انجام و چگونه به آن را انجام دهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>