کارولینای شمالی نشان می دهد که به سرعت در حال تغییر نبرد برای نامزدی حزب دموکرات

Elizabeth Warren waves to a large crowd at a rally.
غیر منتظره سوال که الیزابت وارن در حال حاضر مواجه است که آیا او می تواند نگه دارید نامزدی او را شناور.عکس توسط Veasey کانوی / نیویورک تایمز / Redux

آن شب ماه دسامبر در رالی و تلویزیون در پشت نوار در ساکن ایرلند میخانه تنظیم شد به دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. کارولینای شمالی اولیه انتخابات بود هفته دور اما بیش از دو دوجین حامیان الیزابت وارن تشویق او declamations در برابر فساد او زمین اضافی و دو درصد مالیات بر ثروتمندان آمریکایی و zinger وقتی پرسیده شد که در مورد سن او که او را جوانترین زن تا کنون به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.

ملیسا Hecht پوشیدن یک درخت گردوی امریکایی آبجوسازی توپ کلاه نشسته بود در یک جدول در نزدیکی یک نشانه با وارن شعار “رویای بزرگ. مبارزه سخت است.” Hecht شده بود داوطلبانه برای وارن از ماه اوت و زمانی که او را دیدم یک مرد ناآشنا به اتاق راه رفتن او به او نزدیک شد. در عرض چند دقیقه او تایپ خود را اطلاعات تماس به وارن کمپین برنامه در Hecht تلفن. Hecht, یک سی و یک سال Appalachian State ریاضی گراد است که مشغول به کار در صنعت نرم افزار است که همیشه در lookout برای رای دهندگان و به طور معمول می پوشد وارن دنده. او به من گفت: “من رفتم به یک رستوران در ماه گذشته. کسی اشاره کرد. او گفت: “من دوست دارم در پیراهن خود را.’ به من گفت: “می توانم از شما درخواست برخی از سوالات؟’ من احساس می کنم به طور مداوم در.”

وارن کارولینای شمالی بهره برداری شد و در حال اجرا در تابستان گذشته ساختمان در پرشوری کادر از داوطلبان مانند Hecht. رهبری مگی Thompson, سی و چهار ساله سیاسی سازمان که آموخته تجارت خود را در, باراک اوباما در سال 2008 مبارزات انتخاباتی رالی مبتنی بر عملیات سوار بر فشرده کار ساخت یک شبکه از روابط شخصی طراحی شده به نفع خود نمایندگان در روز سه شنبه, آوریل 3rd, یا “سه شنبه.” بزرگترین روز از تقویم اصلی رای دهندگان در ایالت کارولینای شمالی و سیزده کشورهای دیگر از کالیفرنیا به تگزاس, مینه سوتا و تنسی را خود انتخاب کند. وارن اولیه هدف این بود که برای برنده شدن در یک آزمون استقامت است که ممکن است کشش عمیق به بهار و یا دیگر. غیر منتظره سوال که وارن در حال حاضر چهره پس از ناامید کننده پس از اتمام در نیوهمپشایر و آیوا است که آیا او در زمین بازی می توانید نگه دارید نامزدی او را شناور.

برنی ساندرز نورد از, New Hampshire در هفته گذشته با یک پیروزی در حالی که وارن به پایان رسید دور یک چهارم نه حتی رسیدن به دو رقمی. به عنوان بقیه دموکراتیک زمینه vies برای رفتن سر به سر با Sanders, Warren, چهره رشد حرکت از پیت Buttigieg و ctq که صندوق جمع آوری به سرعت رشد کرد و همچنین به عنوان تلویزیون یورش مایکل بلومبرگ سابق شهردار نیویورک. بلومبرگ صرف خیره کننده چهار صد میلیون دلار در تبلیغات سراسر کشور و استخدام بیش از یک صد و بیست و کارکنان در کارولینای شمالی به تنهایی.

ساندرز که به تازگی برگزار خشن و بی ادب تظاهرات در دورهام و شارلوت و اعلام کرد از افتتاح چهار کارولینای شمالی, دفاتر, به نظر می رسد swamping وارن در میان رای دهندگان که می گویند که آنها می خواهند قابل توجهی از میانه دموکراتیک سیاست است. مورگان جکسون یک کارولینای شمالی استراتژیست سیاسی فکر می کند که وارن در مشکل در دولت که در آن دموکرات هستند به عنوان تقسیم به همتایان خود در سراسر کشور که ساندرز ویژه می ایستد در راه خود را. “به عنوان طولانی به عنوان آنها تقسیم بسیار مترقی رای در کارولینای شمالی وجود دارد هیچ راه” جکسون گفت که نه نامزد شده و رای گیری به خوبی در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که شامل نزدیک به نیمی از این دولت رای دهندگان. حتی با برتر زمین بازی او معتقد است که وارن نمی تواند به خوبی در دولت مگر اینکه او می یابد و حرکت در جایی “و من نمی دانم که در آن است,” او گفت:.

در یک یادداشت منتشر شده در روز مقدماتی نیوهمپشایر وارن ملی مدیر کمپین, راجر لاو, خواست حامیان او را مشاهده و در نظر گرفتن “نماینده ریاضی” انباشت مداوم از نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. لاو نوشت: “این روند نمی تواند تصمیم ساده اسب مسابقه اعداد در clickbait سرفصل. که هرگز ما تمرکز—تمرکز ما بر روی ساخت یک ائتلاف گسترده را به نفع خود نمایندگان در همه جا.” بسیاری از نامزدها که از بهبود آهسته شروع می شود اما این واقعیت باقی می ماند که مقدار زیادی از رای دهندگان می دانند که چیزی جز اسب-مسابقه شماره یک مشکل برای یک عقب مانده نامزد شده است. یک SurveyUSA نظرسنجی منتشر شده در این هفته نشان داد ساندرز و بلومبرگ در یک کراوات در کارولینای شمالی در بیست و دو درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان و جو بایدن در مرحله سوم با بیست درصد به دنبال Buttigieg در یازده درصد است. وارن بود انتخاب فقط هشت درصد از رای دهندگان با یازده درصد مردد.

سه شنبه است که از لحاظ فنی مارس 3rd, اما در اوایل رای گیری در ایالت کارولینای شمالی آغاز شد و در روز پنج شنبه با یک صد و پنجاه و هفت هزار رای دهندگان مصاحبه برگه های رای در چند روز اول با توجه به دولت در انتخابات هیئت مدیره و ارقام. در نوامبر 2018, انتخابات میان دوره ای پنجاه و یک درصد از آراء در دولت ریخته شد زود است. با توجه به تقویم مگی Thompson, وارن مدیر امور خارجه و تیم او در حال هل دادن حامیان برای رای دادن قبل از دیدن گرداند از دو بعدی مسابقات در نوادا در روز شنبه و در کارولینای جنوبی در مارس 29.

تامپسون می داند که وظیفه خود را به خوبی. در علاوه بر این به کار در یک رشته از آمریکا و اوباما در مبارزات انتخاباتی او دیرین Wellstone عمل مربی که در خدمت به عنوان مدیر اجرایی نسل پیشرفت مترقی حمایت گروه است که با این نسخهها کار با افراد جوان در تغییر آب و هوا, اسلحه, خشونت, مهاجرت و مقرون به صرفه آموزش و پرورش است. او برای اولین بار شنیده وارن در حالی که مشغول به کار در کاخ سفید شورای کیفیت محیط زیست. “من به یاد داشته باشید آنها صحبت کردن در مورد وجود دارد این بانو در وزارت خزانه داری. او پیش بینی کرد بحران مالی و او شروع جدید آژانس” تامپسون به یاد می آورد. (این بود که مصرف کننده حمایت مالی دفتر تاسیس در سال 2010 پس از بحران مالی.)

توسط 2014, وارن شد یک سناتور ایالات متحده از ماساچوست و تامپسون مشغول به کار بود با پیشرفت نسل به آدرس دانشجو-بحران بدهی با حمایت از وام گیرندگان و بررسی آنچه که این سازمان به عنوان یک کاهش در قیمت و کیفیت آموزش عالی است. تامپسون در تماس با یک قایق از سناتورها و در خواست کمک در راه اندازی یک ملی-کمپین به نام بالاتر Ed نه بدهی. وارن تنها کسی بود که پاسخ داد. “او به ما حق دور و او هیجان زده شد. او واقعا درگیر با ما کار کرده و با ما در همه زمان پس از آن. او همیشه وجود دارد” تامپسون گفت.

در تابستان 2019 زمانی که اوباما فارغ التحصیلان در تقاضای بالا تامپسون به سازماندهی کنفرانس تلفنی را متقاعد سابق اوباما در سازمان و کمپین کارکنان به حمایت وارن. او گفت که چند صد نفر تماس گرفته شده به تماس اول به رهبری جان کارسون تامپسون رئیس سابق در کمپین اوباما و کاخ سفید است. هر چند اوباما فارغ التحصیلان پراکنده در میان 2020 مبارزات بیش از دو صد و سی و سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی کارکنان تایید وارن در ماه دسامبر. تامپسون تصمیم به بازگشت به میدان با وجود آن مجازات ساعت و نتیجه نامشخص. “من مانند آن را ممکن است بهترین سبک زندگی سالم ترین سبک زندگی من کمی مسن تر در حال حاضر” تامپسون به من گفت. “اما من فکر می کنم شما فقط احساس آن لحظات در تاریخ آنها به صورت ویژه داوطلبان و این یکی از آنها است.”

زمان تامپسون وارد, در ماه اوت, Warren داوطلبان بوده است برگزاری بداهتا حوادث در کارولینای شمالی برای ماه می باشد. در میان آنها بود و ملانی وانگ سی و نه ساله صندوق بیدار کننده برای, یک سازمان غیر انتفاعی. “من می خواهم استدلال می کنند با مردم در اینترنت و من فکر کردم من می خواهم به انجام کاری سازنده تر” وانگ گفت: من در رالی بحث سازمان دیده بان حزب. او وارد مبارزات انتخاباتی را در فضای وب در وارن و به زودی در ارتباط با همفکر روح “مردم که هیجان زده بودند اما نمی دانم چه باید بکنید.” چند حامیان کردم و با هم تبلیغ یک “خانواده آمده” رویداد در ابرها دم رالی, آبجوسازی در ماه اوت. هشتاد نفر نشان داد وانگ گفت: برخی رانندگی از آنجا که دو ساعت دور.

تامپسون شروع به ساختمان بیشتر رسمی مبارزات انتخاباتی ، او توضیح داد که رویکرد او زمانی که من با او در ماه دسامبر در دورهام نوشیدن نقطه که در آن یک حامی به تماشای خانه استیضاح رای در یک لپ تاپ نشسته در نوار. “ما باید سازماندهی برنامه به دو بخش تقسیم شده,” او گفت:. “یکی از بسیار سنتی سازماندهی برنامه. ما در حال کار بر روی لیست ما تماس داغ, منجر, ما در حال انجام در تلفن بانک, ما در حال انجام canvassing. پس ما باید جامعه ما سازماندهی برنامه جایی است که ما آفریقایی-آمریکایی برنامه توسعه زندگی می کند.” تامپسون به حال کارکنان استخدام, سیاه, رای دهندگان که نمی شد در حال حاضر در وارن فهرستهای بازدید از کلیساها و جلسات رسمی. “که عمدی چرا که شما می خواهید به نشان می دهد و حاضر باشد در راه حق و درگیر شدن در راه حق” او گفت: “به منظور نشان می دهد که شما جدی در مورد کسب درآمد به آرای مردم به جای انتظار آنها است.”

سه بلندگو در افتتاح وارن دورهام در دسامبر شد آفریقایی-آمریکایی و در عین حال جمعیت بیش از یک صد نفر بود به شدت سفید. ارواح بودند بالا با تنقلات در کنار یک میز پوشش داده شده با مبارزات انتخاباتی آگهی و یک نقطه که در آن مردم می تواند گوشواره شامل یک عکس از وارن. ضبط به یک دیوار شد بیست و هشت مانیل پوشه ها در ردیف های شسته و رفته در زیر نشانه هایی است که خواندن “وارن دارای یک برنامه برای آن!” هر پوشه به حال یک عنوان مانند “واشنگتن پایان دادن به فساد” و “ارزش نهادن به کار زنان از رنگ” و “جهانی مراقبت از کودکان.” ناتالی Murdock, دولت کاندیدای سنا که آفریقایی-آمریکایی و یک خود توصیف سیاست wonk به من گفت که وارن درک نیاز به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در سراسر دولت است. “شما صحبت می کنند به ما,” او گفت: بیش din “هنگامی که شما در واقع به ما نشان می دهد آنچه که شما در حال رفتن به انجام این کار در جامعه ما است.” این تجمع به پایان رسید با یک سازمان پیشرو جمعیت در یک تماس و پاسخ: “رویای بزرگ!” او فریاد زد. “مبارزه سخت!” حامیان فریاد زد و برگشت.

در اخیر روز شنبه من در با بررسی Murdock پس از او به پایان رسید دور از canvassing در دورهام جنوب و شرق از مرکز شهر. او برای پیدا کردن بسیاری از رای دهندگان متعهد به وارن. در واقع او در پیدا کردن بسیاری از رای دهندگان متعهد به هر نامزد در همه. “راستش من شوکه شده بود که چگونه بسیاری از افراد مردد بودند. بنابراین بسیاری از آنها باز می توان آنها را متقاعد کرد. است که در سمت روشن,” او گفت:, و اضافه کرد که او باقی مانده است و خوش بینانه است. “با یک زمین بازی شما می توانید غلبه بر هر چیزی است.”

Buttigieg که ظهور قوی از آیووا و نیوهمشایر تا به حال هیچ گونه اولیه عملیات در کارولینای شمالی. هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود را متمرکز در سه شنبه متحده در این ماه آن را به حال کارکنان تنها در یکی از آنها کالیفرنیا. چهار کارکنان به علت وارد در کارولینای شمالی و دیگر سوپر شنبه متحده بیش از آخر هفته تس وهیتلسی, Buttigieg معاون ملی دبیر مطبوعاتی گفت:. آنها پیوست داوطلب شده اند که آماده نیروها پس از سال گذشته است. “ما واقعا با تکیه بر روابط برای شکستن از طریق صدا و معرفی افراد به پیت” وهیتلسی گفت. “این کلمه از دهان آن همسایگان و دوستان گفتن دوستان خود را ‘با سلام من در مورد این مرد شما باید او را بررسی کنید.’ “

پیت Buttigieg در Greenleaf کلیسای مسیحی در گوولدزوو, North Carolina.عکس لوگان کوروش / خبرگزاری فرانسه / گتی

جان چوب بالا, معلم مدرسه, در دورهام به من گفت که او برای اولین بار آموخته از Buttigieg هنگامی که او را دیدم یک ویدیو از جوان South Bend شهردار مبارزه برای نقش کمیته ملی حزب دموکرات صندلی. Buttigieg از دست بدی اما چوب پرچ شده بود. “فضل خود فروتنی هوش خود فقط خود را در قد و قامت و رفتار” او به یاد می آورد. “چیزی در مورد پیت که بسیج نه تنها من اجتماعی-لیبرال طرف با سیاست های خود و چشم انداز خود را برای آینده, اما آن را نیز از من راضی مالی محافظه کار طرف.” در ماه ژوئن چوب آغاز Instagram account برای ساخت پشتیبانی از Buttigieg ، teaming با یکی از ساکنان که به طور مستقل شروع به یک حساب توییتر “RDU برای پیت.” با هدایت از Buttigieg عضو هیات بر اساس جاهای دیگر چوب و شرکای تجاری جدید شروع به سازماندهی از طریق رسانه های اجتماعی دعوت “افرادی که پیت-کنجکاو و یا پیت حامیان” به meetups—آنها تماس بگیرید “پیت-یو پی اس”در کتابخانه brewpubs رستوران ها و اتاق نشیمن. “ما پنج یا شش نفر که شروع این دیدار که می گویند” این است که چرا من اینجا هستم با پیت,’ ” چوب به من گفت و توضیح داد که دیگران پس از آن پیوستن به در. “ما آنها را داستان از خود.”

بایدن در برابر یک چالش متفاوت است. تا زمانی که به تازگی معاون سابق رئیس جمهور نگاه غالب در کارولینای شمالی. پس از او در جایگاه چهارم در آیووا دستیاران او شروع به صحبت کردن در مورد پیدا کردن رستگاری در کارولینای جنوبی و چهار روز پس از شنبه مسابقات در کارولینای شمالی و کشورهای دیگر. مایک Gwin معاون مدیر بایدن سریع-پاسخ عمل قرار داده و آن را این راه: “سه شنبه شده یک منطقه از قدرت ما در سراسر زیرا ما می دانیم که حمایت و پایگاه خود را نگاه متفاوت از آیووا و نیوهمپشایر. هنگامی که شما در گذشته چهار متحده آن را واقعا می شود یک نماینده در مبارزه است. این نه فقط در مورد برنده شدن در دولت سطح آن را در مورد جمع آوری نمایندگان در کنگره ،

بایدن در عین حال نه نام ایالتی کارولینای شمالی مدیر تا اواخر دسامبر و تبلیغ خود هزینه شده و بخشی از آن از رقبای خود را’. بیش از آخر هفته امید به تقویت خود را از لغزش چشم انداز بایدن منتقل کارکنان از سه شنبه متحده از جمله کارولینای شمالی به نوادا و کارولینای جنوبی است. با تکیه به شدت در به رسمیت شناختن نام و دیرین سیاسی مخاطبین او banked ارزشمند حمایت در سال گذشته از Rep. G. K. باترفیلد سابق رئیس کنگره, سیاه, انجمن, است که شناخته شده است بایدن پس از سال 1982. زمانی که من با صحبت باترفیلد او گفت که بایدن بوده است “آزمایش زمان و زمان دوباره” و می تواند موفق به عنوان قابل اعتماد میانه. “جو بایدن هرگز zealot. او است که به وضوح متوسط و که نمی خواهد به نوبه خود خاموش دموکراتیک رای دهندگان” باترفیلد گفت: بدون ذکر ساندرز با نام. “او می داند که چگونه برای رسیدن به جمهوری خواهان زمانی که مورد نیاز است. او را عملی او عملی و اکثر رای دهندگان کارولینای شمالی در حال عملی در هر دو طرف از طیف سیاسی است.”

هسته بایدن را در مراکز قدرت شده است و رای دهندگان سیاه یک نقطه است که او بارها و بارها تاکید کرد به تازگی برای کمک به توضیح دهد که مبارزات خود را در اکثریت سفید آیووا و نیوهمپشایر. در یک تظاهرات در کلمبیا, کارولینای جنوبی در مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان ملال انگیز پنجم و پایان روشن شد بایدن گفت: به نژادی متنوع مخاطبان “من امیدوارم که شما را دوست دارم من تا آنجا که من شما را دوست دارم بچه ها.” بایدن گفت که 99.9 درصد از سیاه این کشور رای دهندگان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده بازیگران آراء و اعلام کرد “این است که بیش از ، ما فقط گرفتن آغاز شده است.” مورگان جکسون دموکراتیک استراتژیست آن را می بیند بسیار متفاوت است. او به من گفت که روز بعد که بایدن است “مانند موش خرمای کوهی امریکا که می بیند آن را در سایه و بلوس در, با وجود نزدیکی خاصی پیش بینی بیشتر در زمستان است.”

اگر بایدن در ادامه به لکنت زبان بلومبرگ می تواند موقعیت خوبی برای سیفون از آرا او در کارولینای شمالی که در آن سابق شهردار نیویورک است که هزینه های به شدت. بلومبرگ کارکنان استخدام به سرعت مراتب بیشتر وارن و او استخدام چهار “توسعه مدیران” به هدف لاتین, افریقایی-امریکایی و L. G. B. T. Q. رای دهندگان و همچنین اعضای ایمان مبتنی بر جامعه با توجه به جیمز میچل شارلوت شهر-عضو شورای عالی و بلومبرگ دولت مدیر. زمانی که بلومبرگ منتشر شد یک استراتژی مقاله با هدف wooing لاتینی, کمپین دعوت از سی نفر به شارلوت به بحث در مورد آن به علاوه چهل و بیشتر برای یک ناهار ارائه دو روز بعد میچل گفت. (میچل در حال پرداخت پانزده هزار دلار در ماه به اجرا بلومبرگ انتخاباتی در دولت با توجه به شارلوت آبزرور.)

اساسا با پول نامحدود برای صرف بلومبرگ است “قشنگ همه جا حاضر” در امواج رادیو و تلویزیون و دیجیتال و رسانه های مبارزات انتخاباتی خود مدیر برای ایالت های شرقی, راب الماس به من گفت. تبلیغات تصویری طراحی شده به طور خاص, شهرها, مناطق و گروه های جمعیتی الماس گفت و تمرکز بر طیف وسیعی از مسائل از خشونت اسلحه و مراقبت های بهداشتی به تغییر آب و هوا. “ما باید به اندازه و زیرساخت ها و استعداد به اجرای بسیار کمپین های مختلف در یک موضعی اساس” Diamond گفت. در حالی که مبارزه در رالی هفته گذشته بلومبرگ خود را به نام “سازمان ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن” و به حفره تاییدیه از شارلوت شهردار ششم Lyles و فرماندار سابق Bev Perdue.

ساندرز در ضمن بازگشت به کارولینای شمالی در پایان هفته, نقاشی بزرگ و وفادار جمعیت در رالی و شارلوت. در مصاحبه با WCOS گزارشگر جو Bruno او را رد کرد و نگرانی است که نامزدی خود را به عنوان یک خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی خواهد صدمه دیده است شانس دموکرات ها در ماه نوامبر. ساندرز پیش بینی کرد که نامزدی خود را خواهد جرقه “شکستن رکورد مشارکت در انتخابات” از طبقه کارگر رای دهندگان و افراد جوان که “قطره ای در پایین به همه نامزدهای دموکرات.” جکسون سیاسی استراتژیست شک و تردید بود. “به این اولیه می شود بیشتر و بیشتر به سمت چپ در شعارهای در یک محل مانند کارولینای شمالی که نگرانی های ما است. ما می خواهیم مردمی است که می تواند برای هر رای” او به من گفت: رقیب وجود دارد که سقف ساندرز’ پشتیبانی می کند. “در پایان روز وجود دارد مقدار زیادی بیشتر سرمایهداران در کارولینای شمالی از وجود دارد سوسیالیست.”

جستجو برای یک غیر متعهد صدای من به نام MaryBe McMillan, رئیس, کارولینای شمالی, A. F. L.-C. I. O. است که ماندن خنثی, در حال حاضر, در دموکراتیک مسابقه. با سنا مقر حزب جمهوری خواه تام Tillis برای grabs همراه با حکومت و دولت قوه مقننه او گفت که او می داند محلی دموکرات است که برخی که در کارولینای شمالی نیاز به یک میانه رو در بالای بلیط. او همچنین می داند دموکرات ها بر این باورند که به عنوان ساندرز و وارن استدلال می کنند که مترقی نامزدی که وعده تغییر چشمگیر را تولید می کند بسیار مورد نیاز و هیجان. “بسیاری از مردم فقط در سراسر نقشه در نظر است که نامزد آنها پشتیبانی” McMillan به من گفت. “وجود دارد مردمی که مایل بودند از ستارگان برجسته نامزد حزب دموکرات که می تواند الهام بخش ما است که ما می تواند همه را پشت سر گذاشت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>