در حال حاضر زمان برای واکنش زیاده از حد

Vahram Muradyan

به روز شده در 8:26 p. m. و در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

در حال حاضر بچه ها شروع کردند به گرفتن یک کمی هم بزنید ، دیروز روز دوم من و خانواده ام شده بود cooped در خانه. هیچ یک از ما است که با آلوده coronavirus تا آنجا که ما می دانیم و نه در بزرگترین خطر است. اما با بهداشت عمومی مقامات اصرار تمام آمریکایی ها برای کاهش تماس های اجتماعی ما در حال انجام بخشی از کوچک ما برای کمک به کاهش نرخ انتقال و جلوگیری از ازدحام بیمارستان برای آینده قابل پیش بینی. بنابراین ما تصمیم یک مسئول سازش برای درمان cabin fever: ستون به وانت به وانت (Lysol-پاک) جعبه دختر پیشآهنگی کوکی ها از یک خانواده دوست.

با توجه به تمام زنگ من نیم انتظار خیابان های خالی و عرض اما در عوض دیدم چیزی بیشتر دلسردکننده: این نگاه مثل هر یکشنبه بعد از ظهر در آتلانتا. جاده ها نیست بسته بندی شده, و نه آنها خالی است. یک صف از گرسنه بدن snaked کردن درب هتی ب مرغ گرم مانند هر آخر هفته. Hipsters جمع همراه محبوب BeltLine دنباله ambling به عنوان معمول است.

از دیدگاه من خیره کردن بشکه از یک “یک بار در یک نسل پاتوژن” به عنوان رئیس سابق سازمان غذا و داروی آمریکا کمیسر اسکات Gottlieb قرار داده و آن را هر کس دیگری بود underreacting. آن را خوب به خارج رفتن برای پیاده روی و یا تنه زدن به باغ یا چمن توده یونجه یا کاه. اما مردم در شب امتحان با هم یکهو انجام شد دقیق ترین چیزی که ما در حال گفت که برای جلوگیری از در حال حاضر. حتی پس از مواجهه با روال عادی در اطراف ما, من نمی تواند کمک کند تعجب: من زیاده?

آخرین بار من می خواهم به ترک خانه بود جمعه شب به انتخاب کنید تا پسرم از فرودگاه. او از بازگشت از خارج از دولت برای شکستن بهار—شاید یکی که طول می کشد تا در تابستان. به عنوان ما زخم تاریکی آزادراه گفت: چقدر همه چیز عادی به نظر می رسید. صحنه نمی شد یادآور آخرالزمان انسان زنده مثل مرده راه رفتناو به من گفت که در آن شما می توانید ببینید که خطر کنید و سعی کنید به اجتناب از آن است. برای شهرستانها مانند آتلانتا در یک کشور با بیش از 120 موارد گزارش شده و شمارش وجود دارد enormous ناهماهنگی شناختی در اجتناب از نامرئی میکروب است که گسترش در بخشی از انسان میزبان که در نمایشگاه هیچ نشانه قابل رویت. نامرئی توجیه برخی اتخاذ احتیاط شدید و یا برای دیگران دوری می گزیدند که همان احتیاط—با هیچ بلافاصله آشکار نتیجه در هر صورت.

که تاخیر توضیح می دهد که ترس از واکنش افراطی: در hunkering پایین ناخوشایند است; در بدترین حالت برای برخی از, آن غیر ممکن است. انجام کاری متفاوت از هنجار احساس شرم آور—به عنوان خطر رفته بیش از حد در ادراک. اما در نهایت اقدامات حفاظتی آمریکایی ها به تازگی انجام خواهد شد همیشه به نظر می رسد مانند overreactions تا زمانی که آنها کار می کنند. این تناقض از زمان حال: اگر ما صبر کنید تا زمانی که مشکل این است که به اندازه کافی قابل رویت برای تبدیل واکنش افراطی به صرف واکنش دوباره ما شده اند بیش از حد دیر است.


در اوایل سال 2014 a blizzard فلج آتلانتا که در آن برف و نادر است, برف-پاکسازی تجهیزات اندک و شهروندان نمی دانند که چگونه به رانندگی در آب و هوای بد. طوفان کاهش یافته است embarrassingly اندازه از برف شاید یک زن و شوهر اینچ و برخی از مردم به پایان رسید تا گیر در اتوبان ترافیک بیش از 18 ساعت. آن زمان جاده ها را نگاه آخرالزمانی, فقط مانند یک صحنه از مرده راه رفتن, در واقع.

طوفان شد فقط یک فاجعه از آنجا که مقامات محلی نیست و برنامه ریزی برای آن در پیش و پس از آن در پاسخ ضعیف هنگامی که شرایط ثابت وخیم. اولین اشتباه بود شکست به مدارس و محل های کار از قبل هنگامی که طوفان های ورودی. دوم شد و انتشار هر کس در هنگامی که به آب و وقتی که اولین طرح شکست خورده است. در سال های پس از, شهرداری مقامات و رهبران کسب و کار آموخته اند خود را در درس: آنها تاخیر و یا انصراف از کار و مدرسه در حتی کوچکترین نشانه ای از احتمال طوفان های زمستانی. دانستن اینکه چه چیزی می تواند به اشتباه به دلیل آن در حال حاضر باعث می شود آن را آسان تر برای توجیه اقدام که در غیر این صورت به نظر می رسد مانند افراطی. طوفان مثل این است که زامبی ها در حال حاضر ساخته شده مواد در سال های اخیر, زندگی, حافظه است.

مقایسه این وضعیت به یک COVID-19 بیماری ناشی از این کروناویروس جدید ارائه. هیچ مثال در تاریخ اخیر شبیه است به حال. کسانی که احساس مشابه مانند H1N1 در سال 2009 و ابولا در سال 2014 انجام این کار تنها به این دلیل که آنها بیماری های عفونی به گسترش و یا تاثیر خود را شبیه به این یکی. COVID-19 متفاوت است: آن را با سرعت بیشتری از جمله از طریق بدون علامت میزبان. زمانی که این حملات سخت از آن می تواند نیاز به ICU درمان و کافی است که تقاضا در یک بار می تواند پایمال بیمارستان های ایتالیا در حال تجربه.

و در عین حال رهبران و یا شهروندان تلاش کرده اند به اعتراف است که آنها می دانیم بسیار کمی در مورد آنچه که معقول و پاسخ لازم ممکن است در نگاه دراز مدت است. مقامات بهداشتی توصیه به ماندن در منزل در صورت امکان, اما سیاستمداران از جمله به عنوان نماینده Devin Nunes کالیفرنیا را تشویق آمریکایی ها به ناهار خوردن به منظور حمایت از اقتصاد محلی. دیروز CDC توصیه می شود در برابر تجمعات از 50 نفر یا بیشتر اما برخی از مدارس و دانشگاه ها در برابر تغییرات. امشب سیستم دانشگاه گرجستان جایی که من تدریس در نهایت اعلام کرد قصد خود را به حرکت آموزش آنلاین.

این ایده که یک واکنش شدید مانند بسته شدن مدارس و لغو, رویدادهای ممکن است به اثبات می شود بیش ازواکنش که نگاه احمقانه یا بی فایده بعد اهمیت بیشتری نسبت به دیگر نگرانی است. همچنین می تواند احساس بی تدبیر; تنها ماندن در خانه نیست و بسیار آسان برای کارگران که بستگی هفتگی حقوق و بسته شدن یک تصمیم سخت برای شرکت های محلی در حال اجرا در حاشیه نازک. اما کارشناسان می گویند که آمریکایی ها واقعا نمی تواند بیش از آماده سازی در حال حاضر. واکنش افراطی خوب است!

آن را سخت به مربع است که بخشنامه با انجمن های ما ساخته شده است تا در اطراف overreactions. در نهایت واکنش افراطی است که یک ماده از دانش—یک معرفت شناختی مشکل است. بر خلاف ویروس ها و یا حتی زامبی مفهوم زندگی در داخل جمجمه خود را به جای در جهان است. هر چه زودتر ما می توانیم درک کنند که چگونه است که دانش کار می کند و مجددا با ابزار تجهیز اقدام ما در رابطه با محدودیت های آن بهتر است ما قادر خواهید بود که مسئولیت رسیدگی به آشکار بحران است.

این Y2K اشکال ارائه می دهد پیچیده تر و در نتیجه بیشتر مربوط به مثال و یک است که بر خلاف من شهرداری-snowstorm گلایه کردن همه: در اواخر 1990s منتهی به سال 2000 محاسبات متخصصان هشدار داد که میراث کامپیوتر, سیستم های برنامه ریزی برای قبول خرما در دو سال فرمت بودند رفتن به انتقام ویران کردن در زمانی که سال پسوند تبدیل شده و از 99 به 00. بعلاوه سیستم های میراث بیشتر تحت تاثیر این مشکل نیز آنهایی که استفاده می شود برای اجرای پیچیده و حیاتی سیستم از جمله بانک ها, نیروگاه, تهویه هوا و کنترل ترافیک عملیات است که می تواند تحریک عظیم فاجعه اگر آنها رفت.

حتی پس هیچ کس واقعا می دانستم که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این اشکالات نمی رفع کنید چون تست گسترده توزیع زیرساخت در دنیای واقعی در مقیاس بسیار دشوار است. در مواجهه با این عدم قطعیت در مکان و پیمانکاران خصوصی تصمیم به چشم پوشی از این موضوع اما برای انجام کار گران و طاقت فرسا کار پیدا کردن و استخدام برنامه نویسان که هنوز هم می دانستند قدیمی زبان زد که بسیاری از میراث این سیستم فقط در مورد آن ممکن است به اثبات می شود لازم است.

آن را ارزشمند است ؟ ما هیچ ایده. تلاش به منظور بررسی مسائل ثابت کرده اند گریزان: شاید همه وقت و پول که رفت به مقاوم سازی, پیر COBOL کد در رایانه های بزرگ واقعا صرفه جویی در تمدن بشر به عنوان ساعت به نیمه شب 1 ژانویه 2000. یا شاید نه. متاسفانه نتیجه—هی! هر آنچه که ما در آن کار می کرد!—نبود جشن گرفتند. به جای تمام امور به سرعت تبدیل شد خجالت دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک احمق کاربی که حاوی دوگانه مشاوران.

البته تا به حال همه چیز رفته بسیار اشتباه هزینه های پاکسازی (نه به ذکر است هزینه های انسانی) می توانست به مراتب بیش از 100 میلیارد دلار (در امریکا به تنهایی!) صرف برای جلوگیری از یک فاجعه. همان درست است برای COVID-19; در حال حاضر ایالات متحده با شکست هر چه زودتر عمل به وعده دقیق تقریبا غیر قابل تصور هزینه ها در نزدیکی و بلند مدت است.


باید آن را خوب در برخی از سطح به یک jet-setter یا رستوران حامی هنوز رفتن در مورد کسب و کار به طور معمول به عنوان اگر رویشان در سحر و جادو پنهان سازی حمایت می کند. اما میل به اجتناب از ناراحتی و یا به صورت ذخیره به این معنا نیست که مردم spurning اجتماعی فاصله و یا تمسخر تعطیلی مدارس می دانیم چیزی متفاوت از بقیه از ما در مورد آنچه در آینده. این است که آنها نمی دانند که آنها نمی دانند که کسانی که همه چیز. مانند مردمی در حال اجرا در مترو آتلانتا در سال 2014 آنها تصمیم گیری بر اساس چیزی حتی بدتر از جهل یعنی این فرض که دانش در حال حاضر در دست کافی است به توصیه عمل است.

به یاد overreactions شما باید یاد بگیرند به تحمل ضایعات به پذیرش بیش از حد. خطر افراطی به معنی دانستن در پیش است که یک عمل خاص ممکن است شدید و حمل آن به هر حال. و انجام این کار در زیر ابری از ناخن جویدن ترس است که شما ممکن است نگاه یک احمق اگر معلوم می شود اشتباه است اما امیدوار است که با انجام آن را به نوبه خود حق. اگر آن را ندارد, شما که افتاد را کسب خواهد کرد یک پاسخ حتی بدتر از شرم به دنبال احمق: مانند قهرمانان از Y2K شما لذت بردن از هیچ پاسخی ندارند.

اصطلاح افراطی یک بار خطاب این تناقض تا حدودی با فریم های افراطی به عنوان یک پدیده غیر ارادی. در اوایل استفاده از آن به نظر می رسد که اشاره به پدیده های فیزیولوژیکی مانند راه عضلانی یا ارگان ممکن است واکنش زیاده از حد به یک فیزیکی یا شیمیایی محرک. زمانی که OED اول اضافه شده افتاد به فرهنگ در سال 1919 آن ارائه این مثال: “چشم زیر واکنش نشان می دهد به زوایای حاد و بیش از حد واکنش نشان می دهد به زوایای منفرجه.” این یکی از نمونه در میان بسیاری از توهمات نوری و حقه های بصری است که گول زدن ادراک. در این مورد واکنش افراطی چیزی نیست یک انسان عامل باید و یا حتی می تواند احساس عجیب و غریب و یا خجالت در مورد. این فقط یک تغییر ناگهانی عجیب و غریب از ذهن است.

مدت باقی مانده نسبتا خفته تا 1960 هنگامی که آن را با تجربه یک افزایش بزرگ به عنوان نشان داده شده در Google Ngram نمودار زیر.

گوگل

آن را دشوار است به پین کردن دقیق باعث می شود برای یک مفهوم فرهنگی افزایش یابد اما دو دامنه است که شهرت در طول این دوره ارائه توضیحات قانع کننده حتی اگر فقط در بخش. اولین حرفه ای از روانشناسی و روانپزشکی است که قبلا ترجمه فیزیولوژیکی حس افراطی به یک روانی است. واکنش افراطی آغاز شده بود را تبدیل به یک دولت از ذهن است. عصبی به عنوان مثال ممکن است واکنش زیاده از حد به درد پدر و مادر ممکن است واکنش زیاده از حد به کودک ناتوانی در یادگیری تحت تأثیر محبوب ادبیات بتونه کاری آنها را برای این موضوع است.

دوم این است که financialization. با بهره وری در افزایش امریکایی ثروت شروع به افزوده شدن از طریق بانکداری و امور مالی و حکمت مدیریت راه داد که از سهام بازار که تا به حال بهبود از رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است. در حال حاضر کسب و کار و به زودی به دولت آغاز شده واکنش کمتر به اصول در زنجیره تامین خود را و بیشتر به برداشت خود از تغییرات در آن اصول از جمله در نمودار سهام است. صنعتگران ممکن است برای مثال “افتاد به تقاضا شیفت” و لبنی و کشاورزان ممکن است “افتاد به تغییر قیمت” در بازار لبنیات.

من می خواهم ادعا می کنند که افزایش در استفاده از واکنش افراطی از دهه 1960 نیز تغییر معنای این اصطلاح در آن تغییر از یک وضعیت که در آغوش تناقض از دانش خود را به یکی که در برابر آن احساس شرم در آن حتی.

در مورد روانشناسی برای مثال واکنش افراطی تبدیل به یک مشکل فردی تجربه توجیه (و شاید correctible) از طریق درمانی یا درمان پزشکی—که البته روانپزشکی حرفه خوشحال است به ارائه. و در بازارهای مالی چه سرمایه گذاران فکر می کنم که اتفاق می افتد این است که فقط به عنوان مهم است و شاید حتی بیشتر از آن به عنوان آنچه نشان داده می شود و در واقع به در نظر گرفتن محل. هر چیزی که مردم نمی دانند در مورد ذهن و یا بازار شد یک نقص موضوع ممکن است به درمان است.

به عنوان روند مانند این تکثير آنها تخریب افراطی قبلی قدرت به حساب عدم قطعیت است. به عنوان یک نتیجه, واکنش افراطی فاسد به یک گناه یک عمل از زباله و بیش از حد به جای یکی از مراقبت و پیش بینی است. پل بروکلین بود انبوه overengineered به منظور مقاومت در برابر نیروها و با استفاده از طراحان می دانستم که آنها نمی دانند در مورد در سال 1883 زمانی که ساختار ساخته شده بود. تقریبا 100 سال بعد Citycorp مرکز در میدتاون منهتن طراحی شده در راه است که آن را در خطر سقوط در بیش از یک طوفان بد. یقین شد به طور کامل محاسبه آگاهی از آینده چیزی در حال حاضر.

ما را اشتباه رفت و هنگامی که ما اجازه واکنش افراطی به مترادف با واکنش اجرا amok: یک دیوانه, غیر منطقی و نوع عمل و نه از راه مشروع به پاسخ داده شده اساسی ناتوانی در درک و پردازش محرکهای موثر است.

در طول هفته گذشته, واقعی, واکنش ها به کروناویروس شروع به تغییر. مدارس و دانشگاه ها بسته شده است. دفاتر نهاد telework. خانواده پاک کردن مواد غذایی در قفسه های در انتظار hunkering پایین برای هفته یا بیشتر. این تلاش ها می آیند شخصی, احساسی, و هزینه های مالی. آمریکایی ها بسیار واقعی دلیل نمی خواهید افتاد به coronavirus نگرانی. رستوران در برخی از شهرها از جمله نیویورک و سیاتل دستور داده شده است به ارائه تنها وانت و تحویل یک تغییر است که صدمه دیده خواهد شد و مردم را در معیشت و آسیب اقتصاد است. پدر و مادر که بچه ها به طور ناگهانی به خانه از مدرسه یا کالج در حال حاضر برای رسیدگی به نیازهای خود را به نحوی. اما عدم حاوی ویروس می تواند از بین بردن کسانی که معیشت و اقتصاد به طور کامل. این مخاطرات بالا را تناقض آنقدر عمیق.

اگر ما انجام داده اند خیلی دیر و خیلی کوچک—یک امکان بسیار واقعی—سپس اثرات coronavirus را تورم بیشتر خارج از کنترل ما تولید فاجعه بار و نه صرفا بدبختی عواقب. اما اگر ما انجام داده اند به اندازه کافی و یا حتی به خوبی بیش از اندازه کافی پس از آن ما باید یک زمان سخت به سنجاق کردن آن اقدامات در نهایت ساخته شده تفاوت. شاید شستن دست را کاهش ویروس گسترش یافته است. شاید اجتماعی فاصله را کاهش آن به اندازه کافی برای تجهیزات پزشکی برای رسیدگی جدی ترین موارد است. شاید خاموش کردن خرده فروشی و مواد غذایی-موسسات خدمات خواهد شد که کاهش خطر انتقال.

آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که ما نمی دانیم و در عین حال اگر آن را به اندازه کافی است. که ناراحت کننده و unintuitive احساس برای یک انسان است. به جای مبارزه که ناراحتی ما باید آن را در آغوش. گاهی اوقات ما چیزهایی حتی اگر آنها حس را ندارد و یا حتی به دلیل آنها را ندارد چرا که ما کوچک ذهن ثابت کرده اند قادر به درک عواقب خود را. در این مورد آمریکایی ها در حال انجام این آزمایش اجتماعی به خودمان احساس راحت است. ما آن را انجام می دهند به این امید که بعد از آن و حتی شاید به زودی ما خواهد شد نگاه کنید و پیدا کردن آن غیر منطقی است. در بهترین سناریو با Y2K ما ممکن است حتی به عقب نگاه کنید و آن را مسخره برای آن بیش از حد. نقطه زیاده معلوم است به واکنش زیاده از حد: به واکنش نشان می دهند بیش از حد, اما با دلیل. اگر شما احساس می کنید حداقل یک کمی احمقانه در حال حاضر و سپس شما در حال انجام چیزی درست است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>