راهبه مقابل Coronavirus

سهراب حوره / مگنوم

Until ماه گذشتهفلورانس Facciolo و کارن Malzone شد ناهار خوری-سالن ملکه خود را کاتولیک خانه سالمندان در نیوآرک, دلاور. کارن یک mirthful زن در اواخر 70s خواهد استفاده از واکر به زدن را به خود اختصاص داده جدول بود که آراسته با تازه سفره برای هر وعده غذایی و یک محور در هر فصل. دو زنان را تصویب چند ساعت خنده در مورد هیچ چیز. زمانی که آنها دچار مشکل شدم برای اینکه بیش از حد خشن, 87 ساله اش را یک “چه کسی ،” نگاه و نقطه در سوم seatmate پت Klevence های آرام یکی بود که فقط با تکان سر و لبخند از روی صندلی چرخدار.

کارن اولین مریض ابتلا به سرفه در اوایل ماه مارس است که نمی خواهد برود. پس از 10 روز در انزوا به نظر می رسید او برای دریافت یک کمی بهتر است اما همه چیز در جین Jugan اقامت, تسهیلات اجرا شده توسط منظور از روم راهبه کاتولیک به نام خواهر کوچک فقیر بودند ، در ابتدا ساکنان نشسته بودند در پایان مقابل از هر جدول و سپس به تنهایی. قبل از اینکه طولانی, آنها از خوردن غذا در اتاق خود را. محدود به فضای زندگی خود را کارن گل نشسته پرستاران و کارکنان تمیز کردن برای به روز رسانی در مورد همسایگان خود در سنت ژوزف را یکی از تسهیلات دو پرستاری طبقه است. او peeked سر او از اتاق و دیدم که یک توقف ثبت شده است ارسال شده در درب هشدار به مردم برای بررسی در با ایستگاه پرستاران قبل از ورود به. همان ثبت شده است ارسال شده در Flo درب در سراسر سالن و پت تا به حال یکی بیش از حد. وای خداکارن فکر می کردم.

یکی در هر هفت نفر در ایالات متحده دیده می شود در یک کاتولیک بیمارستان با توجه به کاتولیک انجمن سلامت و مشابه نسبت سالمندان مراقبت در کاتولیک خانه های مسکونی. کوچک امکانات اجرا شده توسط مذهبی سفارشات از جمله خواهر کوچک’ شبکه ای از بیش از ده خانه در ایالات متحده در حال حاضر تحت فشار مالی قبل از همه گیر; مانند بسیاری از کاتولیک ارائه دهندگان آنها پر عمده آسیب پذیری در ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی مصرف در تعداد قابل توجهی از بیماران فقیر در مدیکر یا پزشکی. بسیاری از این امکانات در حال کارکنان پیری کشیش ها و راهبه ها که خود را در معرض خطر عفونت است.

این جین Jugan اقامت به نام بنیانگذار کوچک, خواهر, اولین مرکز در دلاور به صورت یک COVID-19 شیوع. بیش از چند هفته در ماه مارس و آوریل تقریبا یک پنجم ساکنان درگذشت و بسیاری دیگر کاهش یافت و بیمار است. کارکنان همراه با 11 خواهر که زندگی می کنند وجود دارد مشغول به کار دیوانه وار به عنوان ویروس از طریق گسترش خانه ساکن یکی پس از دیگری به سرعت رو به وخامت است. در یک نقطه سه نفر در یک روز. تا کنون 11 نفر در اثر عوارض مربوط به فرض و یا تایید موارد COVID-19.

در بسیاری از جهات کمی خواهران تاسیس شد برای یک لحظه مثل این: راهبه ویژه نذر از مهمان نوازی امیدوار به همراهی سالمندان آنها به عنوان حرکت به سمت مرگ است. اما مانند دیگر دراز مدت مراقبت از امکانات در ایالات متحده خواهران های کمی در دلاور بود blindsided با این بیماری همه گیر. حتی کسانی که بیشتر در صلح با مرگ شده اند به شدت متزلزل COVID-19.

خواهر ریموند الیزابت Kortenhof توصیف خودش را به عنوان یک “lifer” در خواهران های کمی. او اولین داوطلب با سفارش وقتی که او 11 ساله بود و به زودی خودش را در حال سقوط در عشق با خدا, که به کارگردانی او برای مراقبت از افراد مسن است. “ما در عتیقه کسب و کار” او به من گفت. “مردم مانند عتیقه. اما آنها لزوما مانند افراد.” Kortenhof که به گونه گلگون و می پوشد, تاریک, سفت چسبیده داشتنی را دوست دارد به شوخی در مورد لغزش ساکنان کوکتل پنیر و پاف. او یک “گواهی شخصیت” یکی از ساکنان را به من گفت.

Kortenhof نظارت یکی از خانه های پرستاری واحد پس از او با تجربه شروع ناگهانی این ویروس نزدیک است. ساکنان شروع به گرفتن تب و سرفه; سطح اکسیژن خود را غوطه ور. بسیاری از خانه 66 ساکنان مناسب مستقیما به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری را شرح افراد در معرض بیشترین خطر برای COVID-19: بیش از سن 65 و مبارزه با ریه و یا بیماری قلبی یا سایر بیماری های مزمن است. اعضای هیات درهم به تامین منابع مورد نیاز آنها برای محافظت از خود و ساکنان از قرار دادن تماس در Facebook برای کمک های مالی از N-95 ماسک و پول است. به خانه رفت و به مستند که به طور معمول شلوغ راهرو پر از راک رفت و آرام.

اولین مرگ آمد و در مارس 26 و بیشتر به دنبال در جانشینی سریع. وجود پدر هیلاری راجرز یک 75 ساله بازنشسته کشیش که صرف چندین دهه به عنوان یک راهب صومعه فرانسیسکن. وجود دارد Lucille ویلیامز از شش می شده اند که 95 در مه, و, که به تازگی تاج گذاری ملکه اقامت مردی Gras جشن. بسیاری از مرگ و میر غیر منتظره بودند. یک دستیار پرستاری به من گفت که کارکنان ممکن است در بررسی های ساکن در 8 p. m. و خیال با ثبات خود را تنها برای پیدا کردن او مرده در هنگام چک کردن در او را دوباره در 8:30. به دلایل ایمنی اعضای خانواده اجازه نداشتند به اتاق خود مراجعه بیمار عزیزان حتی به عنوان آنها با نزدیک شدن مرگ است. دستياران فرزندان و نوه ها در زمان به ایستاده در خارج از پنجره طبقه اول خانواده مقدس واحد فریاد مکالمات از طریق شیشه ای و یا نگه داشتن نشانه هایی است که ساکنان می تواند از خواب. جک ویلیامز, Lucille را ساخته شده است که گفت: پدر در حال انتظار برای شما. او خیلی عصبی و ناراحت کننده در مورد خواهر خود را به استفاده از آن.

داخل خانه خواهر و کارکنان در شوک بودند. هر زمان آنها سعی غمگین مرگ یک مقیم یک فرد جدید می میرند. “این احساس ما سرقت شد” Kortenhof گفت. “ما ممکن است 13 مرگ و میر بیش از یک سال است. ما تا به حال 13 مرگ و میر … بیش از یک دوره سه هفته” از جمله 11 COVID-19–موارد مربوط و نامربوط باعث می شود. به طور معمول مرگ و میر در خانه آهسته و ملایم با ساکنان احاطه شده توسط خانواده و خواهر نشسته خود را به بالین برگزاری نماز عید در سه ساعته شیفت. COVID-19 گرفته است دور از همه نرمال مراسم که ممکن است اتفاق می افتد نزدیک به پایان یک رزیدنت زندگی است. کشیش نمی تواند مراجعه برای گرفتن اقرار و یا روغن مالی در حال مرگ است. چون COVID-19 بسیار مسری خواهران باید به فکر تجهیزات حفاظت شخصی خود را بیش از عادات و حجاب در هر زمان آنها را وارد یک بیمار ساکن اتاق. “یک مرد, من دعا بود و با او مدتی با لباس در: عینک ایمنی, ماسک, لباس,” Kortenhof گفت. “این خیلی برای ما غیر طبیعی.”

چند هفته به شیوع راهبه آغاز شده بیمار شدن. Kortenhof و سه خواهر دیگر رفت و به انزوا و ترک اقامت با حتی کمتر دست. او در بر داشت آن را “کابوسی” برای دریافت پیام ها در مورد ساکنان مرگ در حالی که او وجود ندارد. “اگر شما لازم نیست که یک ایمان قوی این چیزی که فقط می خواهد به موفقیت در خرد کردن شما,” او گفت:.

هفته دفاع مقدس گذشت به شدت. مرگ تا به حال تبدیل شدن به یک ضربه طبل و خواهر و کارکنان خسته بودند. داوطلبان از نزدیک چریستینا بیمارستان آمد و به کمک تجهیزات و مراقبت های, بازدید از ساکنان خود را به دما و اندازه گیری اکسیژن در خون خود. به تنهایی در اتاق خود را, بسیاری از در خانه گوش به کانال 50, یک غذای زنده از امکانات نمازخانه. هر روز صبح و بعد از ظهر از خواهران بودند که نه بیمار می آیند به دعا و تسبیح و یا تلاوت رحمت الهی زانو دور از یکدیگر برای حفظ فاصله اجتماعی. کانال کوچک موضوع اتصال ساکنان در انزوا راهی برای با هم بودن در روز تنهایی.

در اتاق او در سنت جوزف, فلو اغلب ماندن تا 2 صبح در تلاش برای پایان نماز خود را. در حالی که او تا به حال اجرا یک تب دچار اسهال و نگهداری سرفه, اما نشانه های او نمی آخرین طولانی است. احاطه شده توسط مجسمه از عیسی و مریم در زیر تصاویری از او شش بچه, 23 نوه و 12 نوه بزرگ Flo دعا برای شجاعت برای سلامت کارکنان برای هر کسی که بیمار بود در خانه. او به ویژه دعا برای کارن دوست او از سالن ناهار خوری. “من واقعا نگران او. ما باید چیزهای مختلف اشتباه با ما” فلو به من گفت این هفته صدای او آرام از طریق تلفن. برای چند هفته او را نداشته باشند و اطلاعات زیادی در مورد چگونه همسایگان انجام شد حتی کسانی که زندگی فقط فوت دور. پس از یک ماه از جدایی در اواخر آوریل, Flo در نهایت در سمت چپ یک زن و شوهر از پیام کارن تلفن.

پس از آن دو زنان سخن گفته اند فقط یک بار بیشتر در مورد هیچ چیز. آنها نمی ترسم از مرگ, اما آنها نمی خواهند به بحث در مورد آن است. کارن به من گفت که او نمی پرسند فلو در مورد شیوع کروناویروس چرا که او ترسیده بود او می خواهم شروع به گریه. فلو نمی بپرسید کارن یا در مورد آن. “شاید یک بخشی از من نمی خواهم به دانستن” فلو گفت.

کارن به طور مداوم به تصور آنچه در آن می خواهم به بازگشت به سالن ناهار خوری در هنگام وقوع است. جدول خود را مانند بسیاری دیگر خواهد بود کمی خالیتر: Pat بود که 87 در میان ساکنان که فوت کرده اند. هیچ مراسم یادبود که در آن زنان می تواند خداحافظی به دوست خود. پت پسر یک کشیش در یک دلاور شهر ساحلی بود و نه حتی قادر به جشن دسته جمعی در مراسم تشییع جنازه او.

هر دو فلو و کارن مادام العمر هستند کاتولیک و آنها بر این باورند بصورتی پایدار و محکم در وعده مسیحیت. “هنگامی که شما مردم با ایمان, بهشت یک مکان ترسناک” کارن گفت. “این جایی است که شما به دنبال به جلو به که شما مشغول به کار برای همه زندگی خود را.” ساکنان تشویق یکدیگر است. آنها آماده برای رفتن به خانه, او گفت:. “فقط شاید نه امروز.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>