عجیب و غریب و دوران تاریخی در ورزش را تست همه ما در بسیاری از سطوح مختلف

ما در مورد پیدا کردن چقدر ریشه دوانده ورزشی هستند در ذهن ما زندگی ما جامعه ما است.

پاسخ این است که رفتن به:

زیادی است.

خیلی افتضاح.

این که آیا شما در حال پرشورترین طرفداران ورزش خاص یا یک تیم خاص و یا این که آیا شما یک بازی گاه به گاه فن که توجه در لحظه بزرگ و یا اینکه آیا شما می دانید که یک جن از یک cueball از s کشویی به یک هدر بازی ها بخشی از زندگی ما است.

شاید سفید سر و صدا در تلویزیون.

شاید این گفتگو عضویت شما در محل کار در مورد برخی از بازی بزرگ شما ممکن است یا ممکن است نه تماشا.

شاید آن را به یک عضو خانواده یا دوست خانوادگی که فرزندان در برخی از لیگ جایی و شما کشیده شده به دایره خود را.

بازی در اطراف ما هستند.

و در حال حاضر همه از بین رفته اند.

مانند همه رفته!

کامل عقب نشینی ناگهانی. پاره bandaid کردن برش در یکی از دردناک دوم. بدون هشدار.

هیچ چیز.

فکر می کنم در مورد آن را مشروع برای یک ثانیه.

به نحوی ورزشی سرخی به همه زندگی می کنند و می توانید در قرعه کشی ما هم مثل هیچ چیز دیگری. بزرگ بازی بزرگ نام برگشتی روزانه هم از طرفدار های ورزشی آرامش است و من می خواهم بگویم مهم و حیاتی به خوبی عملکرد وجود دارد.

آن را به عنوان من گفت: یک میلیون بار قبل نه تنها یک حواس پرتی فوق العاده از کشش از زندگی واقعی اما یک راه برای مردم را از متنوع وجودهای با هم و در صورتی که تنها برای چند ساعت در هفته است که به اندازه کافی برای شکستن همه ما نیاز دارند.

ورزش به ما می آموزد برای مقابله با شکست و به قدر استعداد از دیگران است. آن را به ما می دهد یک علت شایع به بحث در مورد به شادی کردن در به نا امید شود.

و در حال حاضر از بین رفته اند.

اوه بازی خواهد بود, که من مرده خاص. شاید این یک ماه مثل NBA امید شاید دو ماه است که احتمالا بیشتر واقع بینانه اما بازی برگشت خواهد بود.

و زندگی ما بیشتر خواهد بود طبیعی است و من می خواهم بگویم بهتر است.

البته جمعه 13th چون هر گوشی بعد احساس می کند مانند جمعه 13هفتم این هفته نمی کند ؟

پس چه می شود از من یا ما ؟

کسی چه می داند ؟

اینها زمان های عجیب و غریب – عجیـب من همیشه می توانید به یاد داشته باشید – به ورزش می شود, نویسنده و من تصور کنید ما به شما کشف کردن راه برای گفتن داستان های جالب هست اما این آسان نخواهد بود. با رپتورز در قرنطینه و یا خود جداسازی آن را مانند من می تواند اجرا با تخم مرغ و گرفتن با کسی و یا رفتن به برخی از تابع برای گفتن سلام و یک داستان.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

عجیب و غریب, در واقع.

اما من شکل بین عضویت در خبرنامه و کیسه مراسلات پستی و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر تند در اطراف مغز ما مشغول ماندن برای آن طول می کشد.

و رک و پوست کنده از تصور من همه چیز را در نهایت به حالت عادی بازگشت آن را به خوردن یک دسته از تابستان تا شاید یک هفته در اینجا وجود دارد و یک چیز بد نیست.

اگر شما هر گونه ایده, من دوست دارم به شنیدن اونا ،

رها کردن یک خط اگر شما می خواهم به چیزی است.

و در همراهی با برنامه اصلی من گونگ را فردا صبح که به معنی این است که گذشته خود را یادآوری برای رسیدن به آخر هفته کیسه مراسلات پستی ،

آن را در [email protected] و ما خواهید بود در اطراف در تمام طول روز برای دیدن آنچه که می رسد.

چه با NBA است که در منطقه من از نگرانی فوری?

هیچ کس هنوز نمی داند.

آدم های نقره ای رفت و در تلویزیون شب گذشته برگزار شد و برخی از صورت ظاهر از امید است که ما در 30 روز وقفه و در حالی که ممکن است کمی بلند پروازانه من فکر می کنم آن را به یک هدف خوب. دو هفته حداقل به صورت قرنطينه برای برخی از تیم ها از چند هفته به عقب بر گردیم به نوعی از شکل و ساختار و سپس هر دو بازی به عنوان اصل برنامه ریزی شده و یا شاید درست به پلی آف در برخی از شکل یا فرم.

اما آن باقی مانده است یک هدف در حال حرکت آن را به عنوان به نظر می رسد همه چیز در کلمه امروز همه چیز تغییر تقریبا ساعتی ثابت و تغییر تنها تغییر دهید.

من نمی دانم که این اجرا نبود در حال رفتن به درایو بازیکنان و مربیان چوگان به دلیل آن را طولانی ترین دوره هر یک از آنها بوده است در خارج از سالن در کل زندگی. هیچ بسکتبال واقعی “فصل کردن” از آنجا که همه کار کردن در برخی از زمان در برخی از شیوه و قادر به انجام این کار نشده است برای رفتن به آسان برای هر کسی که مسئولیت رسیدگی به.

من امروز می دانیم که آن را برای تلفن های موبایل مانند حق و بهترین چیز را انجام دهید: دور گرفتن این مهاجم بیماری تحت کنترل و اجازه دهید مردم می دانند که در مورد چنین چیزهایی تعیین زمانی که آن را امن برای بازگشت به نوعی از حالت عادی.

ده روز از در حال حاضر ؟ دو هفته از در حال حاضر ؟ من نمی دانم که هر کس می تواند احساس به همان شیوه و زمانی که ما صحبت در مورد چگونه به خوبی هر کس را توزیع یک اجرا تاریخی نبود از چیزی که آنها را دوست دارم.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>