اوه نه آنها آمده ام تا با یکی دیگر از نسل برچسب

خانواده چقدر فراموش اعضای "نسل آلفا" و یا هر نسل واقعا در مشترک دارند ؟ اسپنسر وینر / گتی قطع بودن

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398
اسپنسر وینر / گتی

قطع بودن دنیا به نسل X حدود سال 1980 قطع برای نسل Y (a.k.یک. the Millennials) در حدود سال 1996 و قطع برای نسل Z حدود سال 2010. آنچه باید دسته بعدی از نوزادان نامیده می شود—چه می آید بعد از Z?

آلفاظاهرا. که (یونانی) نامه ای که غیر رسمی namers از نسل های بازاریابان و محققان فرهنگی مفسران و مانند آن—را ضمیمه شده به Gen Z را جانشینان قدیمی ترین آنها در آستانه تبدیل 10. این نسل آلفا برچسب اگر آن طول می کشد به پیروی از حدود 15 سال چرخه نسل delineations. کسانی که delineations نگه داشتن آینده حتی به دلیل تنوع عوامل دموگرافيک آنها به نظر می رسد کمتر و کمتر معنی دار به عنوان یک راه از بخش بندی جمعیت در دهه های اخیر شده است وجود ندارد روشن جمعیتی توسعه مانند پس از جنگ رونق کودک برای تعریف یک نسل در اطراف به طوری که تقسیم خطوط بسیار دلخواه است. چقدر فراموش اعضای این نسل جدید یا هر نسل واقعا در مشترک دارند ؟

یک تصویر از نسل آلفا اگر یک تار یکی شروع به پدیدار شود. در مقالات مختلف در مورد اعضای آن تحلیلگران اعلام کرده اند که آنها هستند و یا رشد خواهد کرد تا به بهترین تحصیل کرده نسل, همیشه, ترین فن آوری غوطه ور ثروتمندترین و نسل به احتمال زیاد بیشتر از هر در قرن گذشته به صرف برخی یا همه از دوران کودکی خود را در ترتیبات زندگی بدون هر دو والدین بیولوژیکی خود را. اینها همه ویژگی های قابل توجه اما برخی از آنها گسترده و نسبتا کم ریسک مشاهدات با توجه به اینکه جمعیت جهانی اخذ شده غنی تر تحصیل بهتر و بیشتر در معرض فن آوری دیجیتال برای مدتی در حال حاضر.

برخی از بازاریابان و مشاوران که تجزیه و تحلیل نسل تلاش کرده اند برای دریافت بیشتر خاص. یکی پیشنهاد کرد که نسل آلفا ممکن است به خصوص بی تاب زیرا آنها می توان به تکنولوژی انجام خواسته های خود را از سنین پایین است. و یک نام تجاری آژانس به تازگی نظرسنجی یک دسته از 7 تا 9 ساله در طیف گسترده ای از بیشتر nondivisive مسائل (مانند اهمیت "مطمئن شوید هر کس به اندازه کافی غذا برای خوردن") و وارد این نتیجه رسیدند که نسل آلفا "مراقبت بیشتر در مورد همه مسائل از خود هزاره و کودک Boomer [پیشینیان] آیا زمانی که آنها بچه ها و یا حتی از آنها در حال حاضر."

بسیاری از این takeaways به نظر می رسد زودرس یا حداقل overeager. "آنها هنوز هم بچه ها می گوید:" دن Woodman, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه ملبورن که مطالعات نسلی برچسب. "بسیاری از چیزهایی که ما متصل به یک نسل هستند و در سراسر راه آنها شروع به فکر می کنم در مورد سیاست راه آنها در تعامل با فرهنگ و [آیا آنها] یک سرچشمه جنبشهای اجتماعی جدید." روایتی از یک نسل او به من گفت: "شروع به پر شده با برخی از معنی دار—شاید درست نیست اما حداقل قابل توجهی—مطالب احتمالا بیشتر زمانی که آنها شروع به خود را وارد کنید،"

اصطلاح نسل آلفا معمولا اعتبار به علامت McCrindle یک نسل پژوهشگر در استرالیا اجرا می شود که یک آژانس مشاوره. McCrindle به من گفت که نام نشات گرفته از یک نظرسنجی آنلاین او در سال 2008 که به همراه داشت کشت و در حال حاضر دور انداخته monikers که بسیاری از آنها با تمرکز بر تکنولوژی ("Onliners," "نسل گشت و گذار" در "Technos") و یا به دور بعدی انسان بار ناکارآمدی آسیب های انجام شده توسط (آخرین به "بازسازی" "نسل امید" به "ناجی," "نسل نو-"نه).

یکی از گزینه های محبوب از این بررسی "نسل یک" اما McCrindle به من گفت در یک ایمیل به گمان او این نام برای یک گروه که شکل آینده نباید "برچسب با بازگشت به آغاز است." بنابراین هنگامی که الفبای لاتین خسته بود او پریدند به یونانی یک"شروع چیزی جدید است."

یک اجماع و اتحاد شکل گرفته در اطراف نسل آلفااما ممکن است موقت است. عمومی "نسل [نامه]" فرمت با شروع نسل X. "این به معنای یک حفره یا سوراخ برای چیزی کمی نامشخص و یا مرموز تقریبا مانند X در برخی جبری معادله" Woodman به من گفت. نسل نو به دنبال آن غصب حداقل در ایالات متحده توسط Millennials; هیچ چیز سرنگون نسل Z. حفره یا سوراخ, نام, در, راه, ساخت نسل کلی آسان تر است. "آنها تقریبا مثل خالی برچسب که شما می توانید هر چیزی را در" Woodman گفت. او فکر می کند نسل آلفا چوب برای حداقل یک کمی در حالی که همچنین می توانید ببینید که چگونه آن را ممکن است به جای چیزی "کمی بیشتر توصیفی است."

تاریخ از نسلی برچسب آشغال با نام هایی که به دست آورد برخی از کشش اما کافی نیست. Gen X شده است به عنوان "کودک Busters" به "slacker نسل" "latchkey کودکان و نوجوانان" و "ام تی وی نسل" هر چند حفره یا سوراخ برنده شد. همان تا کنون شده است در مورد Gen Z که پیشنهاد نام جایگزین شامل "iGeneration," "میهن نسل" "چند ژنرال" "پست ژنرال" و "کثرت گرا نسل است."

برای محققان و مشاوران چیدن یک نام و نام برنده و تبدیل شدن به یک قدرت خاص نسل می تواند بسیار سودآور است. "آن را به ارزش یک پشته از پول" Woodman گفت. "یکی از چیزهایی که ما با نسل برچسب شده است ادعا می کند در مورد نحوه های مختلف این گروه است—آنها خیلی متفاوت تقریبا بیگانه در نگرش ها است که شما نیاز به پرداخت برخی از کارشناسان به در آمده و توضیح آنها را به شما." برای مثال نیل هاو یکی از coiners از Millennials 30 سال پیش رفته به یک حرفه ای از مشاوره صحبت کردن و نوشتن در مورد نسل.

البته شور و شوق در مورد نامگذاری نسل است و نه فقط در میان بازاریابان و مشاوران. مردم "دوست دارم نسل بحث" Woodman گفت. آنها "کشیده شده به استفاده از این برچسب ها به پین کردن چیزی است که آنها به طور مستقیم احساس می کنید در مورد جوان یا پیر مردم این روزها." او فکر می کند که این میل قوی است که تصور می شود به سرعت در حال تغییر—مردم می خواهند قادر به شناسایی موقعیت خود را در میان شار.

متاسفانه هر چند "نسل بحث" اغلب می تواند محول به كليشه اي به عنوان نسل برچسب لزوما توده هم مردم با طیف گسترده ای از تجربه است. "ما احتمالا می خواهم قلم اگر ما با جنسیت یا نژاد چه ما هنوز هم به نظر می رسد به دور با با نسل" Woodman گفت.

تعمیم است علاوه بر جاهل به دلیل روند مشخص نسل است که به سختی علمی. برای مطمئن شود, امروز همراه گروه تا به حال معنی داری تجارب مختلف—متولدین و Millennials مثلا از سن آمد در دوره به طور قابل توجهی با فن آوری های مختلف و الگوهای آموزش و پرورش و کار. اما Woodman اشاره شیفت مربوط به "نسل عوامل" مانند اینها معمولا تدریجی و به شدت متفاوت است نمی توانم از یک سال به بعد.

"وجود دارد یک جریان مداوم از مردم در حال ظهور در یک جمعیت. چگونه ما رسم خط بین پایان یک گروه و آغاز یکی دیگر گفت:" ریک Settersten استاد از توسعه انسانی و خانواده علوم در دانشگاه ایالتی اورگان. "در برخی از نقطه آن را خودسرانه بازی."

در برخی از رابطه با بازی بیشتر خودسرانه در حال حاضر از آن استفاده می شود. نگاهی به متولدین, برای مثال. "ما می توانید ببینید که آنها را بیشتر به راحتی در جامعه به دلیل وجود یک باروری رونق در سال 1946 درست بعد از جنگ جهانی دوم که دم خاموش در حدود سال 1964" Settersten به من گفت.

نسبتا منطقی مرزهای فرزندان نسل سابقه است که در برخی از راه های منجر به کمتر منطقی مرزهای این نسل است که به دنبال. اگر نهایی سال تولد برای افراد متعلق به نسل است سال 1964 شمارش از 15 سال بیشتر می شود شما به Gen X–هزاره مرز و یکی دیگر از 15 یا بیشتر شما می شود به هزاره–Gen Z مرز. اما حتی اگر این یک راه منظم انجام کارهای بزرگ اجتماعی تغییرات همیشه به دنبال شسته و رفته 15 سال افزایش است.

مثلا جوانترین وای به دنیا آمد و در سال 1996 ممکن است بیشتر در مشترک با قدیمی ترین Gen Zers به دنیا آمد و در سال 1997 از قدیمی ترین Millennials به دنیا آمد و در سال 1981; به نام فقط یک تفاوت بسیاری از کودکان از اواخر '90s بزرگ شده, با اینترنت, در حالی که 1981 نوزادان صرف بیشتر کودکی خود بدون آن. (این نوع از تنش birthed است برخی از طاقچه نسل برچسب برای کسانی که متولد شده در لبه بیرونی از خود همگروهی مانند "Xennials.") حتی Baby Boomer برچسب—که ریشه در یک اندازه گیری باروری روند نمی کند کاملا حس Settersten با اشاره به برخی از قدیمی ترین افراد متعلق به نسل پدر و مادر برخی از جوانترین آنهایی.

بیشتر Millennials ها اغلب به عنوان کودکان از افراد متعلق به نسل و نسل Zers اغلب در نظر گرفته Gen Xers' کودکان است. اما این انواع یک به یک ترکیب هیرو از پدر و مادر و کودکان کمتر معتبر به عنوان متوسط سن که در آن پدر و مادر اولین فرزند خود را بدست بالاتر است. محدوده سنی اولین بار مادران—که آیا آنها 21 یا 31 یا 41—"اتحاد گسترده تر به طور چشمگیری" Settersten نوشت: در یک ایمیل. "آنها به اشتراک گذاشتن یک رویداد زندگی—همه آنها به حال اول تولد در همان زمان -- اما آنها به طور بالقوه متفاوت 'نسل.'" (او با قرار دادن مدت در ترساندن نقل قول به یاد داشته باشید که نسل اساسا ساختارهای اجتماعی.) Woodman مطرح شده این نکته در مورد دیگر نقاط عطف زندگی مانند ترک خانه دوران کودکی شروع یک رابطه متعهد و خرید یک خانه. "زندگی درس نیست به عنوان هماهنگ آن را به عنوان یک بار بود که در آن هر کس می کند مسائل در همان زمان" او گفت:.

که بدان معنی است که از اینجا تنوع حتی بیشتر از تجربه انسانی به کهنه به گسترده نسل ها برچسب ها. افغانی گفت که "ضمیمه[ing] نسبت به کل گروه بود و خوش بینانه یا بدبینانه و یا تحت عنوان snowflakey ارتجاعی و یا هر آنچه همواره کشش اما احتمالا حتی کمتر مفید به عنوان زمان می رود."

Settersten ساخته شده مشابه نقطه: "این احتمالا بدست سخت تر برای تشخیص یک نسل از دیگری به خصوص اگر شما نمی توانید نقطه به معنی چیزهایی است که ممکن است تعریف آن را مانند یک کودک boom or bust; و یا یک رویداد تاریخی مانند رکود بزرگ; یا شاید ظهور برخی از فن آوری های جدید, اگر ما تا به حال دلیلی برای باور کردن که این امر علامت [مردم] به عنوان یک گروه مجزا."

ماه مارس از طریق الفبای یونانی ممکن است به هر حال. در سال 2024 با McCrindle تعریف, آخرین نسل آلفا متولد خواهد شد ساخت و راه را برای نسل بتا که تولد سال خواهد span از سال 2025 به 2039. "اگر نامگذاری چوب, پس از آن ما خواهد شد و پس از آن باید نسل گاما و نسل دلتا" McCrindle گفت. کسانی که حفره یا سوراخ نام ایستاده شانس ابتلا—تا زمانی که هیچ چیز مهم و نسل-تعریف اتفاق می افتد در نیم قرن بعدی ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب