روغن صنعتی’ Kassian به حالت تعلیق در هفت بازی برای لگد زدن رعد و برق را Cernak

Edmonton Oilers به جلو زاک Kassian بود معلق برای هفت بازی توسط NHL روز جمعه برای لگد زدن به Tampa Bay Lightning defenceman اریک Cernak.

Kassian و Cernak بودند درهم در اواخر دوره اول از ادمونتون را 3-1 از دست دادن در تمپا در پنج شنبه شب هنگامی که Oilers به جلو جاش آرچیبالد بود زدم و در زمان هر دو آنها را به یخ با او.

با هر سه بازیکن در یک شمع Cernak کردم تا به یک زانو. Kassian بود که هنوز هم در پشت او کشید پای راست خود را به عقب و تحویل یک ضربه به Cernak قفسه سینه.

Kassian استدلال کرده بود که او در تلاش بود برای رها کردن خود از توده ای از بازیکنان اما NHL وزارت بازیکن ایمنی را رد کرد که این ایده در بیانیه ای اشاره کرد که pileups رخ می دهد به طور منظم در بازی هاکی بدون هر کسی که لگد.

تعلیق در می آید یک ماه پس از Kassian بود به حالت تعلیق در دو بازی برای گرفتن Calgary Flames رو به جلو متی Tkachuk یقه پرتاب او به یخ و مشت او را چندین بار.

که درگیری رخ داده در دوره دوم از شعله های آتش’ 4-3 صفحه اصلی برنده شدن بیش از Oilers در Jan. 11. Kassian دریافت دو جزئی مجازات برای بهره بردار و 10 دقیقه در آوریم.

حمله خود را در Tkachuk به دنبال یک بررسی به تخته با شعله های آتش بازیکن که فرستاده Kassian کلاه پرواز. Tkachuk حاضر به مبارزه Kassian پس از ضربه یک تصمیم گیری است که به طور گسترده ای مورد بحث با طرفداران و مفسران.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>