Christopher Sieber و جنیفر Simard ملاقات بیست و پنج سال پیش و تکمیل هر یک از دیگر جملات در اذیت کردن شیوه ای از یک زن و شوهر است. اما آنها ازدواج نیست; آنها به مرحله بازیگرانی که costarred در “شرک موسیقی” (Sieber بود Lord Farquaad; Simard شد جادوگر ستمکار) و “آنی” (او پدر Warbucks; او از دست Hannigan). در این بهار جدید در برادوی احیای “شرکت” 1970 موسیقی توسط Stephen Sondheim و جورج فورت آنها خواهد شد بازی یک زن و شوهر به نام هری و سارا—یکی از پنج جفت که حول شخصیت یک ازدواج هراسی لیسانس نام بابی که در تولید جدید است که ازدواج هراسی لیسانس نام بابی.

احیای آن سرچشمه در لندن نیز به روز شده برخی از مراجع برای سال 2020 است. در اصل سارا با در نظر گرفتن یک کلاس کاراته و نشان می دهد که حرکت او در هری. در نسخه جدید آن را جوجیتسو, اما او هنوز هم می زند و او را به طبقه. “من حدس می زنم شما می توانید می گویند ما codependent,” Simard گفت: از شخصیت چند روز قبل از تمرینات. “شما یک الکلی نقاهت—”

“—که هنوز هم نوشیدن” Sieber گفت.

“و من overeater—”

“—که هنوز هم خوردن.”

دو تن از آنان در Vitor شائولین را در برزیل Jiu Jitsu یک مدرسه در midtown برای مبتدیان’ کلاس. (باربارا باری که بازی سارا در تولید اصلی در زمان کاراته درس و مدیر هال شاهزاده پرداخت هزینه برای آنها.) “شوهر من گفت:” شما مراقب باشید. شما شده اند در حال حرکت در اطراف به تازگی’ ” Sieber گفت: با خنده. هر دو بازیگر هستند. Sieber شوهر, Kevin لانه است, مواد غذایی سبک برای “وندی ویلیامز نشان می دهد.” آنها ملاقات نوزده سال پیش در حالی که بازیگری در برادوی در “زیبایی و هیولایی”. (“او چنگال و من گاستون.”) Simard ملاقات شوهرش, تئاتر, برق, براد رابرتسون هجده سال پیش در موسیقی “من عاشق شما کامل در حال حاضر تغییر است.” در “شرکت” رزمی-هنرهای صحنه در هم آمیختن یک آهنگ به نام “چیزهای کوچک شما با هم” در مورد روزمره فروع است که نگه داشتن ازدواج سالم است. Simard بود جزئی به خط مورد “به نظر می رسد شما misconstrue با هم.” “براد و من آن را نامتناسب پاسخ بازی,” او گفت:, و در عمل آن را: “‘عسل, کسانی که راه راه عمودی خوب نگاه کنید!’ ‘چون من بد نگاه در افقی ، “

آنها با پر کردن پرسشنامه. “چه شما می خواهم برای رسیدن به برنامه های ما؟’ “Simard با صدای بلند بخوانید و سپس نوشت, “پا زدن . . . Sieber است . . . الاغ.” مدرسه, مدیر, جن آواز توضیح فلسفه جوجیتسو برزیلی. “این واقعا یک انسان بازی شطرنج,” او گفت:. آن تاسیس شد Hélio Gracie, ریزه اندام مرد. “همین دلیل است که آن را برای افرادی که کوچکتر هستند و می تواند در برابر بزرگتر مردم است.”

“کامل!” Simard گفت. (Sieber برج بیش از او را لگد زدن الاغ خود را که بسیار شوخ روی صحنه.)

آواز فرار را از طریق اصول اولیه از جمله شیر جوجیتسو معادل گریه عمو. “وقتی که من ضربه بزنید و شما آن را می گوید:” من می دانم که شما به طور جدی می تواند به من صدمه دیده است اما من احترام روش خود را به اندازه کافی است که من قصد دارم به ارائه به شما.’ و شخص دیگر می گوید: “من احترام که, و من قصد دارم به شما اجازه زندگی می کنند.’ “به نظر می رسید مانند یک مناسب و معقول استعاره برای ازدواج است که در آن دانستن هر یک از دیگر آسیب پذیری نژاد اعتماد و یا متقابلا مطمئن تخریب. “من و همسرم هر دو سیاه و سفید, کمربند” آواز اضافه شده است.

Sieber و Simard تغییر به لباس آبی رنگ به نام gisو شروع به کشش. یک مربی به نام سیلویو آنها را آموخت “چگونه به سقوط” با خیال راحت: حلقه به توپ و اسلحه را در کنار خود. “در حال حاضر شما در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه به کسی پایین” سخن گفت و نشان داد دو پا-مانور که در آن شما کلاچ حریف خود را و ران و قلاب پاهای خود را در اطراف زانو خود را. سپس او به آنها نشان داد یک حرکت به نام “Americana از کوه” است که در آن شما آچار بازوی حریف خود را در یک نامقدس جهت تا زمانی که احتمالا شما به آن ضربه بزنید. سیلویو دعوت Simard سعی کنید آن را بر روی او و او عصبی پیچیده آرنج خود را. “من بسیار انعطاف پذیر” او به او اطمینان داد.

بعدی آمد rear naked choke که در آن شما چسبیده به حریف خود را مانند یک کوله پشتی و خفه کردن او را با ساعد. Sieber و Simard هر زمان یک مربی به زودی چهارتایی شد نورد در طبقه. آنها در نقل مکان کرد به دفاع از خود و دیگر مربی Freddy گفت: “شاید ما در میدان تایمز یک نوار وجود دارد. شما راه رفتن وجود دارد پس از کار و بعضی از بچه ها تا به حال یک روز.” او نشان داد که چگونه برای جلوگیری از یک پانچ و سپس اسلاید در آسانسور یکی از این پسران بد در لگن خود را مانند یک بسته فانی.

“بنابراین کسی که از اندازه من در تئوری می تواند انجام دهد که به او؟” Simard پرسید: nodding در Sieber.

“Yeah, چرا که آن را همه چیز در مورد اهرم” Freddy گفت.

آخرین آنها آموخته برخی از پایه گرفتن دفاع—چگونه به فضولی کردن کسی grabby ، Simard شد مبتلا به دوار سر. “فراموش موسیقی تمرین. ما در حال انجام این کار است. برای ساعت.” او اضافه کرد: “ببرن من هیجان زده در مورد.” این چیزهای کوچک. ♦

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

نرم افزار گرامرلی