المپیک تبدیل به مربیان برای کمک به کسانی که رشته در COVID-19

دوسلدورف آلمان در حال حرکت از مسیر به اتاق نشیمن بسیاری از ورزشکاران در سراسر جهان در حال انجام کمی خود را برای افزایش سلامت عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شده است وجود دارد یک انفجار از ورزشکاران ارائه رایگان آنلاین کلاس های تناسب اندام و راهنمایی برای مخاطبان جدا شده در صفحه اصلی.

این کمک می کند تا دیگران حفظ تناسب اندام و به خصوص برای ورزش هایی مثل دو و میدانی, این یک راه برای ماندن مربوطه در یک سال بدون بازی های المپیک است.

“تعهد است که همه در حال حاضر در پدر و مادر و برای کودکان و نوجوانان شما گیر در هر فضای شما رو در صفحه اصلی” سابق ماراتن جهان و دارنده رکورد پائولا رادکلیف که در حال آماده سازی آینده آنلاین کلاس جهانی دو و میدانی گفت: آسوشیتد پرس.

“پس از آن فقط تلاش می کند که یک راه سرگرم کننده برای به دست آوردن همه با هم فعال کنید و سعی کنید برای بازگرداندن کمی از نرمال.”

رادکلیف قبلا در سازمان خانواده از وقایع در حال اجرا نگه داشتن مردم فعال است. در حال حاضر که بیشتر مردم به در خانه او گرفتن ابتکار عمل آنلاین.

جهانی دو و میدانی بدن حاکم میدانی رها شده است و با برنامه ریزی به عنوان دیدار در سراسر جهان لغو شده اند. آن است که پر کردن شکاف با طیف وسیعی از آنلاین ورزش نکات و منابع آموزشی به خصوص در کودکان را هدف.

علاوه بر رادکلیف دیگر ورزشکاران المپیک شامل دو 100 متر قهرمان صدفی-ان فریزر-Pryce جامائیکا است که خواندن کتاب کودکان و در سال 2012 به 100 متر با مانع قهرمان سالی پیرسون از استرالیا پیشرو دوران بارداری تمرین کلاس.

روند دهانه ورزش و کشور است.

کریکت انگلستان بازیکن جس Buttler شده است نشان تمرینات پیلاتیز در Instagram با همسرش لوئیس یک مربی حرفه ای. گاهی اوقات او حتی انجام آن را در دنده کامل با کلاه پد و خفاش.

در آلمان و جهان پرش بلند قهرمان Malaika Mihambo رهبری پس از مدرسه و باشگاه ورزشی برای کودکان خردسال است. در حال حاضر او را گرفته, آن, آنلاین, روزانه, آلمانی-زبان یوتیوب تمرینات بسته بندی شده با انگیزه چت برای بچه ها او را “قهرمان جهان است.”

“حتی زمانی که پدر و مادر سعی کنید سخت به نگه داشتن به طور کلی عدم قطعیت به دور از آنها را کودکان باید بطور عالی یا ظریف یا تنظیم آنتن و حس چیزی بود که به هر حال” Mihambo گفت: در این مسیر فدراسیون وب سایت. “اگر من می تواند به من کمی کمک به قرار دادن یک بیت از ساختار در زندگی روزمره خود را در این زمان به آنها را مشتاق, ورزش, پس از آن من خوشحال به انجام این کار است.”

اسپانیایی, فوتبال, مربیان و ورزشکاران باید در پیوست بیش از حد در حالی که اسلواکی فدراسیون فوتبال با انتشار تصویری نشان Jan Gregus یک هافبک با مینه سوتا ایالات متحده در لیگ برتر فوتبال انجام یک اهل تفریح و بازی معمول است. کپی خود را پر انرژی ترکیبی از ورزش های شکمی و ترفندهای توپ را به چالش هر کسی در خانه گیر کرده.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

رادکلیف گفت: ورزشکاران می تواند در طول همه گیر و کمک به دیگران, با تشکر از “انعطاف پذیری” بسیاری از ساخته شده است تا زمانی که خود آموزش گزینه های محدود شده توسط صدمات.

“این همان ذهنیت به عنوان اگر شما مجروح شده است. تمرکز شما را در انجام آنچه شما می توانید انجام دهید برای حفظ, به طوری که زمانی که شما بیرون می آیند و رقابت شما رقابت و در آن ساخت و پایه” او گفت:. “دنیا را کمی مجروح در حال حاضر و ما همه فقط تلاش برای تمرکز کمی بر آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به هر کس دیگری از طریق آن دریافت کنید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>