المپیک اسکله طول می کشد برخی از گرما کانادا, فوتبال زنان, تیم, اما کار تازه آغاز شده

وجود دارد در آغوش و فریاد می زند و چند خوشخو profanities در این زمینه در شأن و سلامت ورزشی پارک در کارسون, کالیفرنیا. به عنوان یک شادی و آرامش — کانادا فوتبال زنان تیم جشن 1-0 پیروزی بر کاستاریکا که مهر و موم شده یک نقطه در این تابستان توکیو بازی های المپیک است.

آنها به آنچه آمد اگر نه در بیشتر چشم نواز شیوه ای.

“نبود زیباترین مسابقات” مربی Kenneth Heiner-Moller گفت: بازیکنان خود را در جمعه شب پس از بازی گزارشگیری برداشت در برنامه تلویزیونی.

این کانادایی ها بودند المپیک برنز medallists در سال 2012 و 2016 و تعداد آنها در کونکاکاف مقدماتی نشان می دهد یکی دیگر از تریبون پایان در دسترس است: 23 اهداف بیش از چهار بازی (برای یک تورنمنت بالا 5.8 در هر بازی) در حالی که اجازه می دهد none; ترین عبور (1,741) و بهترین پاس اثربخشی (89 درصد); برترین گلزن در نوجوان دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema هفت به تاریخ و جهان بهترین گلزن بین المللی در veteran کریستین سینکلر, که شکست آمریکا مهاجم ابی Wambach حرفه ای رکورد 184 گل در این مسابقات در اولین بازی.

کانادا شده است “پرواز” در مقدماتی سینکلر گفت: پس جمعه را برنده شوید. خشن, جام جهانی زنان, کمپین (زمانی که کانادا متمایل کردن با زار زار گریه کردن در دور 16) و دشوار پایان 2019 (انداختن دو از سه بازی دوستانه و اذعان هشت گل برابر ژاپن و برزیل و نیوزیلند) عملکرد خود را در مرحله مقدماتی شده است “چیزی کمتر از باور نکردنی” با توجه به دروازه بان استفانی Labbé.

“من فکر می کنم آن را فقط به بزرگ, وزن شانه های ما در حال حاضر” Labbé گفت.

اما برای همه اعتماد به نفس کانادا به دست آورده است قرار دادن تاکید بیش از حد بر چهار مسابقات — با نهایی روز یکشنبه در برابر ایالات متحده هنوز به آمده است — خواهد بود یک بازی خطرناک را به بازی. تا به امروز تمام هشتم رتبه تیم ملی انجام داده است اثبات آن می توانید ضرب و شتم کشور این انتظار به ضرب و شتم: سنت کیتس و نویس (شماره 127) جامائیکا (شماره 51) و مکزیک (شماره 26) و کاستاریکا (شماره 37).

و مانند Heiner-Moller گفت: حتی که نبود همیشه زیبا.

کانادا تحت سلطه رابین دور اما هیچ چیز آسان بود در روز جمعه نیمه نهایی. آنها هرگز دست به کاستاریکا برنده تمام 14 برخورد با 46-6 لبه در تحقق اهداف مورد آزمایش قرار گرفتند اما این بار با شکست’ بازی فیزیکی و بلوک. در آن زمان 72 ساعت قبل از Huitema از طریق شکست یک شیر در هدف است که تقریبا رفت و بلا استفاده — او اولین برد تلاش قوی کردن پست تنها به زمین بازگشت و در فوت او.

“من فکر می کنم اولین چیزی که من گفتم به این تیم بود ‘که شانس من برای سال 2020′” Huitema شوخی.

آنها عقب افتاده به نمره پس از تسلط داشتن اما در پایان آنها زندگی و مرگ به ضرب و شتم یک کشور که نشدم پشت کانادا از نظر منابع و استعداد. این کانادایی ها در تلاش برای پیدا کردن یک ریتم داد تا احمقانه خطا و فاقد ظرافت ادبانه — یادآور جام جهانی مشکلات است.

در 15 بازی در سال 2019 کانادا برگزار فقط سه تیم در رتبه 26 و یا پایین تر است. آنها همچنین چهار در حال حاضر این سال است.

آن را تنها برای گرفتن سخت تر از اینجا.

“رفتن در حاصل کار دو تیم 0-0 ما احساس خوبی در مورد آنچه که ما قادر به آوردن و عملکرد اما ما می دانستیم که وجود دارد یکی دیگر از دنده در ما و ما می دانستیم که وجود دارد کمی بیشتر” Labbé گفت: پس از نیمه.

یکشنبه نهایی برابر برتر آمریکایی خواهد بود که سخت ترین آزمون برای تاریخ. ایالات متحده واجد شرایط برای توکیو با یک 4-0 به پیروزی مکزیک در جمعه شب و نه دست به کانادا در آخرین 35 جلسات — که قدمت آن به سال 2001 پرتغال در جام حذفی. کانادا زنان فقط سه برد برای نشان دادن 60 مسابقات در برابر همسایگان خود به جنوب.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

از هشت کشور است که باید واجد شرایط برای بازی های المپیک در فوتبال زنان تا کنون شش در میان بالا 10 در رتبه بندی جهانی — ایالات متحده آمریکا, هلند, سوئد, کانادا, برزیل و ژاپن — در حالی که بریتانیا در تیم ملی به احتمال زیاد قرعه کشی به شدت از شماره 6 انگلستان است. نیوزیلند دورافتاده در No. 23. وجود دارد چهار نقطه در سمت چپ را پر کنید.

“ما می خواهیم در تریبون دوباره” هینر-Moller گفت. “من فکر می کنم ما باید این تیم برای آن است.”

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>