بازی های المپیک هنوز هم در حال حاضر, اما مقدماتی را گرفتن لغو

در حالی که طرفداران صبر کنید برای پیدا کردن که آیا 2020 توکیو المپیک شروع خواهد شد در ماه جولای به عنوان برنامه ریزی شده ورزشکاران و برگزار کنندگان یک نگرانی فوری: ده ها تن از مقدماتی حوادث در سراسر ورزشی و در سراسر جهان شده است لغو و یا به تعویق افتاد.

کمیته بین المللی المپیک گفت: فدراسیون های ورزشی جهانی می تواند به دنبال “لازم و عملی سازگاری” به راه آنها را انتخاب کنید و ورزشکاران است. اما وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای برنامه ریزی مجدد عمده ملی و مسابقات بین المللی و هر گونه تغییر در مراحل مقدماتی را شیب زمین بازی در راه هیچ کس آماده برای.

“از کمیته بین المللی المپیک دیدگاه هنوز هم وجود دارد زمان گفت:” ایزابل McLemore یک نماینده برای ایالات متحده آمریکا شنا. “این بازی هنوز هم یک مقدار عادلانه از زمان دور اما هر کسی که شرکت در بحران در لحظه ای که شما در مورد صحبت های مقدماتی.”

بازی های المپیک تبدیل شده اند استثنا در ورزش جهان صنعت است که تعطیل کرده است با توجه به این ویروس است. بیش از یک دهه برنامه ریزی و میلیاردها دلار رفته به توکیو 2020 و برای, سازمان, جهانی, حامیان مالی, شرکت های رسانه ای و ملی, ژاپنی, صنعت مهمان نوازی است وجود دارد مقدار زیادی برای از دست دادن.

تغییرات در روند تحصیلی — یک شبکه پیچیده از رویدادهای بین المللی و داخلی محاکمات که متفاوت است با ورزش — در حال کمیته بین المللی المپیک برای اولین بار عمده امتیازی به داشتن مالکیت مشترک: چگونه این دو دوستیابی کانادا المپیک ماندن در شکل در طول COVID-19 بحران که مبتلا کرده است بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان و قفل شده است و شهرهای بزرگ از شانگهای به نیویورک است.

توسط کمیته بین المللی المپیک حسابداری, 57 درصد از حدود 11,000 ورزشکاران انتظار می رود به رقابت در سال 2020 در حال حاضر واجد شرایط. اما که نمی تواند منعکس کننده واقعیت برای شرکت کنندگان است. بسیاری از تیم های امن اسلات برای رقبا و سپس آنها را پر کنید بعد. آمریکا تیم کشتی مثلا اسلات برای ورزشکاران در 15 از 18 المپیک کلاس های وزن است. کمیته بین المللی المپیک می شمارد که به عنوان 15 ورزشکاران واجد شرایط اما ایالات متحده آمریکا کشتی برنامه ریزی شده به جایزه آن اسلات خاص ورزشکاران در آن دادگاه در اوایل ماه آوریل.

چیدن تیم

که با به تعویق افتاد. ایالات متحده آمریکا کشتی امید به reschedule اما اگر آن را نمی تواند این تیم را مجبور به انتخاب یک تیم دیگر راه به گفته سخنگوی گری ابوت. تا همه چیز را سخت تر این تیم هنوز امید به زمین اضافی المپیک شکافها در طول رقابت های بین المللی در این بهار — معلوم نیست چه جهانی کشتی مقامات ممکن است از دل آن بیرون اگر این رویداد را نمی توان برگزار شد.

تیراندازی با کمان و شمشیر بازی, واترپولو, قایقرانی, قایقرانی — مقدار زیادی از ورزش در بسیاری از کشورها در یک نقطه مشابه.

که چشم انداز ورزشکاران و مربیان مضطرب است. یک نمایشگاه مدون مقدماتی فرایند یکی از عالی اصول راهنما برای بازی. آن را سخت به تاج و تخت کسی بهترین در جهان اگر شما تغییر قوانین میدوی را از طریق فرایند. آن را نیز سخت اگر ورزشکاران آموزش نمی تواند به درستی.

“امکانات آموزشی در بسیاری از مکان های بسته شده اند به طوری که شما می توانید انجام دهید این است که قطار در جلوی خانه خود را و یا اجرا در اطراف پارک مرکزی گفت:” ریک برتون یک سیراکیوز استاد دانشگاه و رئیس سابق بازاریابی افسر برای تیم ایالات متحده آمریکا است. “رک و پوست کنده, که نمی شود به اندازه کافی خوب است.”

ژوئن مقدماتی

برای شرکت های بزرگ ایالات متحده مقدماتی — شنا و دو و میدانی و ژیمناستیک — هنوز در حال برنامه ریزی برای پایان ماه ژوئن وجود اینکه صدها نفر از ورزشکاران بودند که به شمارش در حال حاضر لغو بهار مسابقات به دزدکی حرکت کردن راه خود را به دادگاه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

برای شنا 1,215 ورزشکاران در حال حاضر واجد شرایط برای محاکمه. اضافی 200 شد و انتظار می رود برای پیوستن به آنها را در این بهار قبل از این زمینه کمرنگ می شود به یک تیم از حدود 26 مرد و 26 زن. مانند آهنگ و ژیمناستیک و شنا می توانید صبر کنید تا ببینید که چگونه بحران کنونی گستراند و سازمان امید به برگزاری محاکمات به عنوان برنامه ریزی شده.

اگر آنها نمی تواند وجود دارد بسیار کمی در اتاق تکان دادن. هر فردی تیم مدیون خاص خود فهرستی به تیم ایالات متحده آمریکا در ماه جولای 6. دادگاه برای پیگیری و شنا را نمی توان به تعویق افتاد — مگر اینکه بازی های المپیک تحت فشار قرار دادند پشت یک چشم انداز است که به دنبال به طور فزاینده ای به احتمال زیاد روز به روز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>