در دوست داشتن “تراس خانه” در حال حاضر بیشتر از همیشه

A still from Terrace House with the participants eating dinner together
به عنوان coronavirus طول می کشد عوارض خود را نشان می دهد خوش رویی گاه به گاه jaunts از آن مشاوره ازدواج و فراگیر تاکید بر صمیمیت و همدلی را در عجیب و غریب ابعاد جدید.عکس از Netflix

یادآوری چگونه “تراس خانه” ساخته شده راه خود را به زندگی من است که به عنوان مشکل به عنوان تعریف نشان می دهد جذبه. یک زمان وجود دارد, بدیهی است که, قبل, ژاپنی, واقعیت نشان می دهد بخشی از آگاهی من, اما من می توانم به شما بگویم دقیقا همان زمانی که آن زمان به پایان رسید. در میان طرفداران این سری این است که بسیار منحصر به فرد است. ما معرفی شدند به “تراس خانه” توسط یک دوست و یا ما آمد در سراسر یک screencap یا کلیپ و سپس به طور ناگهانی بدون توضیح ما درگیر. یک روز من می خواهم به بلند کردن وزنه و فکر کردن در مورد هان-سن و برخی از قطعه کامل از او مشاوره می داده یکی دیگر از بازیگران عضو که بازیگران عضو بود و به ناچار نادیده گرفت. من می خواهم blink خودم بیدار در یک گی بار پس از آن چرت زدن دوباره به فکر Seina عکس-کامل wineglass twirls. من می خواهم انتظار در خط در boba فروشگاه خیال بافی در مورد Yusuke را گیتار الت موسیقی شبیه گیتار و یا او را به شکیبایی. خانه اعضای رقصید dimly در پس زمینه از زندگی من و این نشان می دهد کار می کرد یکی از آن کمتر-منادی قطعه از سحر و جادو گسترده در سراسر فضا و زمان و صفحه نمایش به سر و صدا جذب هر کس در مجاورت آن.

قضیه “تراس خانه” گستاخی ساده است: سه مرد و سه زن زندگی بدون نظارت در immaculately نگردند ، خانه جایی در ژاپن, به جز زمانی که آن را ندارد. اعضای بازیگران ژاپنی هستند به جز زمانی که آنها نیست. در آخرین فصل “تراس خانه: توکیو 2019-2020,” از هم اتاقی شامل حنا کیمورا, یک کشتی گیر با یک میل شدید برای ایجاد wildly GIF-قادر لحظات; Ryo Tawatari یک طرفدار بسکتبال بازیکن که هر دو با اعتماد به نفس و stupefyingly بی اعتنا; Vivi Razdumina یک بازیگر مشتاق; Emika Mizokushi دانشجویی; یک کاراگاه شخصی دستیار به نام Johnkimverlu Tupas و امینی کمدین به نام کای کوبایاشی که مواد می تواند به نام “چالش” در بهترین حالت.

نشان می دهد درو بهره در این کشور در بخشی به دلیل آن پس فاقد صحنه سازی است که جدایی ناپذیر به واقعیت دیگر برنامه های مانند “برادر بزرگ” و یا “دنیای واقعی” است که تکیه بر یک مشابه راه اندازی. هر یک از این خانه عضو باقی می ماند تا زمانی که او یا او به سادگی تصمیم می گیرد به ترک. هیچ یک لگد از خانه و یا رای دادند و اموال. خانه را تا حد زیادی unbothered ریتم شکسته توسط interjections از یک پانل از مفسران که به تماشای فیلم از خانه در مکانی دیگر در زمان واقعی است. مانند اعضای یک hyper-هوشمند, گروه چت, مفسران, همه آنها, ژاپنی, مشاهیر—با مهمان گاه به گاه نقطه جدا کنید تعاملات و ناگفته پویایی در میان اعضای بازیگران, ارائه بینش پیش بینی و یا گاهی اوقات فقط مزخرف (“چگونه من می دانم چگونه خود را عضو است؟”).

برای بینندگان استفاده بلندتر و سریع تر برنامه نویسی “تراس خانه” درخواست تجدید نظر ممکن است صدا قابل اغماض است. (“که همه آنها انجام دهید ؟” یک نمایشگر جدید می پرسد در یک ویدئوی مورد دفاعی “تراس خانه” طرفداران. “آنها فقط صحبت کنید؟”) تنها راه واقعا حس چیزی است که به تماشای آن را برای ساعت ها در پایان, تا مشاوره ازدواج و مشاوره روزانه فردی درگیری ها و قطعنامه های روی چیزی قرار گرفتن خود را بر روی خود است. بیش از یک تعداد انگشت شماری از پیام های من با دوستان حل شده اند به بحث در مورد چگونه ما شرکای’ تجاوزات شانس در رابطه با “گوشت حادثه است.” در یک کلوپ شبانه هم من نشسته در یک گفتگو که در آن شرکت کنندگان تا به حال نه تنها چیز مشترک تا کسی ذکر Tsubasa (“Captain Tsubasa!”), و دایره فوران در قدردانی. ما به پایان رسید شب اعتراف است که ما همه می خواهم به درجات مختلف یافت می شود استفاده از pirating قسمت که هنوز راه خود را به آمریکا Netflix بکشد.

در ایالات متحده نشان می دهد fandom است رخنه کرد از حفظ نسبتا اندک شیفتگی به سرگرم کننده یک سطح از علاقه است که می تواند در زمان veer بر متعصب (من صحبت کردن در مورد خودم من یکی از متعصب). فن حساب از تراس خانه عکس های مواد غذایی به هیچ متن و تراس خانه خود را پیدا کردن اجناس در سنگین گردش در توییتر و سری را ق حساب میزبان عمیقا عضویت فعال. پادکست مانند “هیچ اسکریپت در همه” و “Tadaima” دنبال قسمت های از لحظه به لحظه intersplicing نشان می دهد ساخته شده است در تفسیر خود. وجود اجماع در میان منتقدان آمریکایی است که نشان می دهد آرامش نسبی به خواهر و برادر خود در این ژانر است مرهم و آن است; اما unhurriedness نیز آن را در میان رادیکال ترین شرکت ها در تلویزیون. در یک رسانه اکوسیستم که در آن موفق ترین برنامه نویسی لولا در رقابت عذر, discourtesy و obliqueness برای obliqueness خاطر آن را سخت به تصور کنید که هر چیزی جسورانه.

در این میان پایان یک رمان در سال گذشته, که من پیدا کردم چیزی Masao Wada گفت: در “باز کردن درب های جدید” فصل گیر در سر من: چت با یک همخانه مربوطه خود را در مورد زندگی او پرسید: “آیا عشق نیاز به یک دلیل؟” یکی از دوستان که یک همکار-فن فرستاده من screencap خط بموقع هیچ چیز قبل از دو بیشتر مردمی از به طور کامل نامربوط محافل اجتماعی فرستاده من دقیق همان اول: هر یک از ما در راه خود ما در بر داشت آن را به سادگی یک قطعه کامل از گفت و گو. در آن زمان من در وسط نوشتن یک داستان عاشقانه-ish رمان و که سوال من فرستاده شده به چیزی از بحران های حرفه ای که تنها چاره بود rewatch پس از rewatch. یا نه rewatching شد ، نه بیش از حد طولانی پس از آن Wada نقل قول شد من رمان epigraph.

چند ماه قبل از ما زمان جهانی hellscape آشکار کامل من تصمیم به rewatch نشان می دهد دوباره در انتظار آمریکا آزادی آخرین دسته ای از قسمت مارس 7th. زندگی از اعضای بازیگران گشوده در کنار معدن, آیا به عنوان پس زمینه برای یک شلیک از ایمیل و یا به عنوان همراهی برای یک اسنک نیمه شب. طرفداران نشان می دهد را ستوده اند آرام بخش اثر تکرار viewings. اما به عنوان coronavirus همه گیر شده است و مصرف آن عوارض از یک قاره دیگر نشان می دهد خوش رویی گاه به گاه jaunts از آن مشاوره ازدواج و فراگیر تاکید بر صمیمیت و همدلی را در عجیب و غریب ابعاد جدید. بازیگران گاه به گاه اجرا می شود به نانوایی رشد بیشتر و بیشتر دور از دسترس است. ظهر پا-آبگرم تاریخ به نظر می رسید اما افسانه ای. و صحنه نمایش هم اتاقی صرف اعمال پیوستن به دوستان برای شام پخت و پز در کنار دیگران لمس کردن دست و مسواک زدن شانه ها و خنده (و سرفه و عطسه!) به نظر می رسید مانند فیلم از جهانی دیگر است. این یک لذت به تماشای هر صحنه دوباره پس از یک بار گرفته شده کسانی که تعاملات برای اعطا. آن هم فقط به همان اندازه از غم و اندوه. در نور از coronavirus تولید معلق بیشتر فیلمبرداری در اوایل این ماه.

هنوز هم وجود دارد سازنده تشابه کشیده می شود بین دنیای “تراس خانه” و دنیای ما زندگی می کنند در حال حاضر. شخصیت تلنگر از طریق اشپزی جستجو برای دستور العمل کامل. آنها شستن ظروف. آنها در سالن قطعه از مبلمان remarking در آب و هوا. آنها طبخ برخی بیشتر. آنها شستن ظروف بیشتر. آنها وبلاگ. هر چند اعضای بازیگران به سرمایه گذاری در خارج بیشتر از ما خود را آرام داخلی زندگی می کند به طور مشابه به وزنی با یک حس بزرگ و قریب الوقوع تغییر دهید. پس از ورود در خانه هر فصل جدید هم اتاقی بلافاصله از یکدیگر بپرسید چرا آنها انتخاب شده برای شرکت در نشان می دهد. برخی از حرکت به خانه تفکر که روی لئامت دادن در “تراس خانه” را jumpstart حرفه خود و دیگران می آیند به دنبال عشق برخی از سوگند خوردن و متقاعد کننده است که یک اقامت موقت در “تراس خانه” مطلق خود را آخرین شانس در آن است. تفاوت میان آزمایش و ماست است, در میان چیزهای دیگر که می توانید آنها را انتخاب کنید هنگامی که آنها به پایان می رسد. اما آنها نمایش بالاتر از همه قابل تحسین تمایل به مقابله با ناشناخته است. به عنوان Vivi این بازیگر مشتاق یادداشت ها در اوایل فصل جاری در حالی که او همخانه bemoans خود عاشقانه زندگی “ما باید به طور فعال در پیدا کردن عشق برای خودمان. چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>