People signing up at a table.
ما هنوز هم لازم نیست که صد درصد از این تعداد از آیووا قفقاز که دوشنبه شب.عکس توسط اندرو بیلبائو / AP / شاتر

2020, آیووا, قفقاز یاد می شود به عنوان یک ظرف غذا. اولین برنامه که آیووا حزب دموکرات خریداری شده به طوری که حزبی سازمان می تواند گزارش شب رای برگه خراب شد مجبور به تاخیر در انتشار نتایج. سپس این حزب اقدام به بسته نتايج را در تکه های بیش متعاقب آن روز فقط به پایان رسید تا نیاز به جمع شدن و اصلاح برخی از کسانی که جزئی ارقام به عنوان خطا در داده ها مشخص شد. وجود سردرگمی شد و داده های خلاء. پیت Buttigieg که عملکرد بهتری نسبت به انتظارات اعلام کرد که او را ترک آیووا “پیروز است.” جو بایدن کمپین که underperformed ساخته شده سر و صدا در مورد تاخیر در نتایج جستجو و “کنترل کیفیت.” این بار به چاپ یک مقاله با عنوان سادگی “در اینجا یک لیست از همه چیز که رفت اشتباه در آیووا قفقاز.”

همانطور که از دوشنبه, وقتی من نوشتن این, ما هنوز هم لازم نیست که صد درصد از این تعداد از دوشنبه شب. (و ما ممکن است واقعا نتایج نهایی برای برخی از زمان دیگر: در اوایل بعد از ظهر پنجشنبه تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات به نام برای retallying از نتایج.) آنچه روشن است این است که آیووا قفقاز به پایان رسید که بسیار نزدیک مسابقه بین برنی ساندرز و Buttigieg و با وجود Buttigieg را “پیروز” جلسه شب سخنرانی ساندرز را به خوبی ممکن است باد تا لبه او را به ادعای پیروزی. (یا نه.) الیزابت وارن در آمد سوم و بایدن آمد و در چهارم ctq نه چندان دور در پشت سر او.

از چهار اولیه رای گیری در ایالت آیووا بود که در آن دموکرات ها متمرکز شده و بیشتر توجه خود را در سال گذشته. نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی نگاه مطلوب به سندرز و بایدن به ترتیب و نوادا بود و به سختی صحبت کردن در مورد. که باعث می شود آن را به خصوص عجیب و غریب است که نتایج حاصل از آیووا در حال حاضر در بسیاری از جهات بود را رد کرد و به عنوان یک شستشو یا ناشناختنی. ساندرز حامیان خاص مناسب هستند به احساس می کنید که غنایم پیروزی محروم بودند به آنها در رسانه ها, حداقل. ساندرز است که به دلیل بهره مندی از یک صندوق جمع آوری افزایش و قوی به نظر می رسد در آینده متحده اما داستان از آیووا نبود “برنی جلو-دونده”—آن “آیووا فاجعه است.” مبارزات انتخاباتی خود است و طبعا افتخار است که آن بالا آیووا پایان آمد با تشکر از پشتیبانی قوی از اقلیت رای دهندگان که از آن ساخته شده یک نقطه جذاب به در اکثریت سفید وزارت امور خارجه. وجود دارد یکی دیگر از جنبه های نتایج که من فکر می کنم گم شدم در همه دیوانگی: برای چند هفته گذشته ساندرز گفتن بود هواداران خود به صراحت که مردم در انتخابات بسیار مهم بود. “در جلسه شب اگر کسی به شما می گوید که مشارکت مردم بالا است ما برنده او گفت:” در یک تجمع در ایمز (ames) در ماه گذشته. “اگر کسی به شما می گوید میزان مشارکت بسیار پایین ما از دست بدهند.” روز دوشنبه مردم در انتخابات تبدیل به متوسط. ساندرز ممکن است برنده, به هر حال. من نمی دانم آنچه را که. (هر کسی در خارج وجود دارد هر گونه ایده ها؟)

همکاران من شده اند انجام یک کار خوب از ساخت حس از جنبه های مختلف آیووا-انجمن پس. در یک پیچ و تاب و از برخی از نوع ارزان potboiler معلوم شد که این برنامه در مرکز آیووا حزبی بحران ساخته شده توسط یک شرکت به نام سایه که به نوبه خود یک شاخه از سیاسی و غیر انتفاعی به نام مخفف. نیویورکر را اندرو Marantz فقط اتفاق افتاده است که متوقف شده توسط مخفف دفاتر چند هفته پیش و قبل از همه از این اتفاق افتاد و نوشت: یک قطعه در مورد جانباز دموکراتیک عمل پشت لباس او به عنوان “یک starry-eyed تکنو-تخیلی مستعد ابتلا به این باور است که یک آرایه وسیعی از مشکلات اجتماعی را می توان با یکی دیگر از نوآوری دور دیگری از سرمایه گذاری و یا برنامه دیگری.” در ضمن سو Halpern شده است که صدایی زنگ در مورد جنس بنجل دولت از انتخابات زیرساخت برای سال خراب شد چگونه این همه به به و چه باید درباره آن انجام می شود. برای شروع او نوشت: “ایالات متحده نیاز به حرکت به دور از داشتن برای سود شرکت های در حال اجرا, انتخابات ممنوع کرده نامزدهای انتخاباتی از بودجه شرکت است که عرضه تکنولوژی انتخابات به صورت مقدماتی و انتخابات عمومی و ارائه آموزش کافی برای نظرسنجی کارگران هستند که واسطه بین رای دهندگان و نتیجه است.”

قبل از من سمت چپ آیووا در روز چهارشنبه صحبت کردم که تعدادی از مردم آیووا نمایندگان شان پریشان بیش از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است و آنچه که گفته شد در مورد دولت خود را و آن فرآیند سیاسی است. این قفقاز خود در ورزشگاه و کتابخانه ها و سالن های شهر رفته بود هموار. نتایج خواهد آمد در نهایت. این تقاضا برای یک شب انتخابات شروع می شود که با قطعیت و به پایان می رسد با رزولوشن دلخواه, مدرن, ایجاد رسانه ها و اخبار تلویزیون ، من می توانم با همدردی از خود نشان داد اما با نتیجه گیری خود را. فرایند اولیه خودسرانه است. آیووا رفتن اولین خودسرانه است. این نیست قانون اساسی موظف جنبه های آمریکایی خود دولت: احزاب برگزاری مقدماتی برای ایجاد حرکت در اطراف نامزدهای خود را برای پروژه اعتماد به نفس و شایستگی برای ایجاد توجیهی برای نامزدی. پس از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری ماه را صرف مبارزه و میلیون ها دلار از نتایج آیووا نمی خواهد کمک به کسانی که به پایان می رسد. هیچ راه دیگری به آن نگاه کنید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی