A still from Little Women.
عکس از کلمبیا تصاویر / Alamy

“Prequels را تبدیل به یک عامل اصلی از چشم انداز فرهنگی. استودیو شبکه مدیران و ناشران ریسک گریزی و لذت ببر ارائه و در عین حال یکی دیگر از راه به پول نقد در یک موجود کار می کنند.”
 
—نیویورک تایمز.

“زنان کوچک”

شعار: “قبل از اینکه کمی آنها کوچک است. منظورم این است که واقعا کوچک است.”

چهار نوجوان, خواهر و مادر خود Marmee زندگی در هجده شصت جدید انگلستان در حال سهوا جهانیان به اندازه بادام زمینی توسط خود مخترع خارج از مرکز ، در سمت چپ خود را در حالی که پدر به شدت به دنبال درمان ممکن است مادر و دختر را در پناه یک قوری و حمل به عنوان بهترین آنها می توانند. ترین صریح از دختران, Jo, می خواهد برای تبدیل شدن به یک نویسنده, اما به جای ازدواج یک سیب زمینی اشکال که باعث تشویق او برای پایان دادن به جاه طلبی های احمقانه. در نهایت پدر و بازده آنها را به اندازه طبیعی خود را و در حالی که آماده شدن برای ترک جنگ داخلی سهوا مراحل در جو است.

“مرد جوان و دریا”

شعار: “قبل از ماهی های بزرگ وجود دارد یک ماهی کوچک است.”

سانتیاگو یک جوان کوبا ماهیگیر دوست یک چابک مارلین و پیوستن به نیروهای برای آزادی هزاران ماهی از پر ازدحام آکواریوم در میامی. اما زمانی که سانتیاگو ماهیگیری رفقا کشف بعید داد و او کسی را دست انداختن او به پایان می رسد دوستی خود را با مارلین. “دفعه بعد ما ملاقات” سانتیاگو می گوید: در فینال شات از فیلم “من باید به شما را بکشند.”

“فارنهایت 212”

شعار: “قبل از آنها سوخته و کتاب آنها آب پز مجلات.”

در آینده dystopian پسر Montag با این نسخهها کار به عنوان یک دولت-سانسور سرآشپز برای یک رژیم اقتدارگرا. در حالی که جوش مصادره مجلات و او متوجه یک صفحه حباب به طور خلاصه به سطح است و او قادر به مقاومت در برابر خواندن یک آیتم در مورد افراد مشهور. این منجر به او را به دنبال مجلات. او در نهایت تشخیص داده شده توسط مقامات و مجبور به فرار به جنگل اطراف آن که در آن او در دیدار یک گروه از تبعید روشنفکران که باید حفظ و مجله های مختلف پروفیل های ریس ویترسپون در انتظار زمانی که جامعه آماده است تا به کشف رسانه های چاپی. آنها باقی می ماند در جنگل برای همیشه لطفا برای.

“که در آن هک شما Godot?”

شعار: “قبل از انتظار برای او pointlessly آنها منتظر بودند او را با یک هدف.”

دو دبیرستان سالمندان ولادیمیر و Estragon یک مشکل: Godot. هر زمان که آنها موافقت خود را با ملاقات با درخت بزرگ بعد از مدرسه Godot همیشه دیر! و زمانی که آنها بروید و انجام مسائل مانند اسکیت سواری و یا حلق آویز کردن در بازار بدون او به ناچار به نشان می دهد تا بلافاصله پس از آنها را ترک! در نهایت یک روز بعد از مدرسه ولاد و Estie تصمیم می گیرید که این بار آنها در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که Godot نشان می دهد حتی اگر این به معنی از دست رفته senior prom! و فارغ التحصیلی! و بقیه زندگی خود را! عزم خود را نتیجه معکوس هنگامی که آنها در نهایت به شکست بیکاری tramps.

“Yester-Bloomsday”

شعار: “قبل از اینکه هیچ چیز اتفاق افتاده است, همه چیز اتفاق افتاده است.”

در مرطوب صبح روز 15 ژوئن سال 1904 لئوپولد بلوم مراحل از دوبلین اقامت و گام های سریع در سراسر مرطوب تخته سنگ های پولادین در چشمان او نگاه کنید. نادانسته حتی به همسرش که او در بستر شکوفه راز عمل برای I. R. A. او در دیدار خود, تماس, Stephen Dedalus در دور برج در Sandycove تنظیم در حرکت رویدادهای آن را تغییر دهد نه فقط در تاریخ جمهوری ایرلند بلکه در تاریخ جهان است. توسط شب این روز سرنوشت ساز این ملت بزرگ اروپا خواهد بود در عملكرد دوره نسبت به جنگ جهانی. به این دلیل که مردان آگاهی از این حوادث به منزله مهم خطر امنیتی دو موافق به هیپنوتیزم توسط ماموران دولت که جای خاطرات خود راز هویت با بی روح خاطرات قدم زدن در اطراف دوبلین.

“ارباب کنه”

شعار: “قبل از وجود دارد پسران رفتن دیوانه در جزیره وجود دارد که بچه ها رفتن دیوانه در یک جزیره است.”

پرواز حمل و نقل یتیم سقوط کرد و در یک جزیره دور افتاده تابنده یک گروه از کودکان نو پا. نمایشگاه با موهای کودک نو پا به نام Ralphie تبدیل یک پستانک به یک سوت که او با استفاده از به تشکیل همه بازماندگان اما تلاش در حکومت خود به سرعت به چپ چپ به عنوان برخی از سه ساله مدفوع شلوار خود را در حالی که دیگران امتناع از خوردن هیچ چیز به جز پیتزا و هنوز هم دیگران نمی توانید به خواب بدون استادانه درست شده خواب و آداب و رسوم. همه آنها می میرند.

“هنگامی که راه قبل از یک زمان”

شعار: “قبل از یک بار قبل از زمان’ وجود دارد ‘یک بار راه قبل از یک زمان.’ “

پس از نقل قول از بارهای مختلف وجود ندارد prequels شرح داده شده از جمله “توله سگ جنگ” “Oedipus شاهزاده” و “A Clockwork Clementine.” قطعا بهتر از اصل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی