یکی مرگ یک تراژدی است. 60,000 مرگ یک موفقیت بزرگ است.

الکس براندون / AP

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده” رئیس جمهور تهمت و گفت: در مارس 29. آن لحظه ای از وضوح و حکمت مرتب کردن بر اساس هوشیار رهبری این کشور به دنبال از یک رئیس جمهور در زمان بحران.

و آن را به سرعت فراموش شده است. یک ماه بعد تهمت و دستیاران او بودند آماده به چسبیدن به ماموریت انجام بنر از آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری است.

“بدترین درد و رنج است برای رفتن به پشت سر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما فکر می کنم ما واقعا از گذشت یک مرز است. خیلی روزهای بهتری را پیش رو دارد.”

در همین مطبوعات در دسترس بودن او افتخار “ما همه راست حرکت می کند … اگر ما نمی توانیم به آنچه ما شما را به حال یک میلیون نفر و شاید بیشتر. شاید 2 میلیون نفر می میرند. و اگر شما فکر می کنم که ما می تواند در 65 یا 70 یا 60 یا هر تعداد نهایی خواهد بود—یکی بیش از حد بسیاری از. من همیشه آن را می گویند: یکی بیش از حد بسیاری از.”

پسر رئيس جمهور در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر شد و حتی بیشتر نصرت. “ما در طرف دیگر از جنبه های پزشکی از این و من فکر می کنم که ما زمانی تمام نقاط عطف مختلف که مورد نیاز او گفت:” در فاکس و دوستان جمعه. “بنابراین دولت—دولت فدرال—افزایش به چالش و این یک موفقیت بزرگ است و من فکر می کنم که این واقعا چیزی است که باید گفته شود.”

نظرات حیرت انگیز در یک زمان هنگامی که مرگ و میر در ادامه به تصویب همیشه بیشتر گیج کننده نقاط عطف و در پایان یکی از مرگبارترین ماه در تاریخ آمریکا است. در عین حال زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد کوشنر سخنان روز پنج شنبه او با تایید آنها و استدلال کرد که کاخ سفید تنها شکست در برقراری ارتباط موفقیت آن است.

“من فکر نمی کنم کسی به انجام این کار است که ما انجام داده ایم دیگر در روابط عمومی, به این دلیل که مطبوعات فقط نمی خواهد صحبت در مورد حقایق” او گفت:. “شما می دانید ما رهبر جهان است. ما واقعا رهبر. در این مورد رهبر جهان است. و ما انجام داده ایم بهتر است. اگر نگاه ما به مرگ و میر, اگر شما نگاه کنید در نرخ مرگ و میر, اگر شما نگاه کنید در همه چیز ما—در واقع من قصد دارم برای به دست آوردن یک نمودار به دلیل آن شاید قابل توجه ترین چیز—درست است ؟ —چگونه ما انجام داده ایم.”

این ایالات متحده است که در واقع رهبر جهان در مجموع COVID-19 مرگ و میر به یکی را انتخاب کنید و متریک. آن همچنین منجر به دیگر کشورهای توسعه یافته در رشد آن مرگ و میر. مغلوب ساختن پیشی جستن است مسئول تمام کسانی که مرگ و میر, مهم نیست چقدر لرزان فدرال پاسخ شده است اما او پیش از موعد اعلان پیروزی در زمانی که این وضعیت آشکار و مبرم هستند نامطلوب. آنها نشان دادن عدم همدلی است که به گل نشسته مغلوب ساختن پیشی جستن در بحران های گذشته.

این همدلی فاصله یک مشکل نیست صرفا سیاسی و اقبال اما از مواد نتایج. برای رهبران برای حل مشکل آنها برای متقاعد کردن مردم آنها را درک کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوانی در درک عمق درد و رنج انسان در همه گیر کند شده است پاسخ خود را در هر نوبت و hobbled توانایی های خود را به تجمع منابع مورد نیاز برای مقابله با بحران.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به می گویند که یک مرگ است بیش از حد بسیاری از, اما او به نظر می رسد بی تفاوتی به رشد مرگ و عوارض یادآور کنایه و گاهی نسبت به استالین که یک مرگ یک تراژدی است و 1 میلیون مرگ و میر است یک آمار. برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرگ یک تراژدی است و 60,000 پیروزی است.

به عنوان استیو Benen اتحاد اهل تهمت است جالب نگه داشته و شعار پایین مرگ و میر, اما نگه می دارد و نیاز به تنظیم تا عدد به عنوان تعداد افزایش می یابد.

“ما کار درست را انجام داد چرا که اگر ما آن را انجام نمی, شما می خواهم که تا به حال یک میلیون نفر, یک میلیون و نیم نفر شاید 2 میلیون نفر مرده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 20. “در حال حاضر ما در حال رفتن به سمت 50 من با شنیدن یا 60,000 مردم است. یکی بیش از حد بسیاری از. من همیشه آن را می گویند: یکی بیش از حد بسیاری از. اما ما در حال رفتن به سمت 50 یا 60 ، 000 مردم.”

بعد از چهار روز برآورد مرگ و میر بیش از 50,000 هر چند از آن است که احتمالا بالاتر است. در آوریل 27 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلفات بود “احتمالا رفتن به 60,000, 70,000.” چند روز بعد ایالات متحده عبور 60,000 نقطه عطف. بنابراین در 29 آوریل تهمت تعدیل.

“آنچه ما انجام داد این است که یک ادای احترام به این کشور است. اما اگر ما از دست داد—بنابراین اگر ما از دست دادن 65,000 مردم—آن چنان دیوانه به آن می گویند. این خیلی وحشتناک است. اما اگر ما از دست دادن 65,000 مردم به جای رفتن به مسیر دیگر ما را از دست داده اند یک میلیون یا یک میلیون و نیم یا 2 میلیون. آن را ممکن است. این امکان وجود دارد که شما از دست داده و بیشتر. اما می تواند شما را تصور کنید ؟ نگاه چقدر وحشتناک است به از دست دادن 65 و پس از آن چند برابر است که بار بسیاری از بار. که نمی تواند پایدار باشد.”

ظرف چند روز آینده که بیش از حد خواهد بود ، به عنوان صمیمی پاسخ در مواجهه با بحران رفتن “است که می تواند پایدار” دقیقا نمی تابش گرما. مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت صحبت می کند از قربانیان به عنوان افراد و پس از آن تنها در سفت تن—حتی زمانی که بحث در مورد دوستان خود را که فوت کرده اند. غم و اندوه به سادگی یک حالت است که او را مناسب و نبود تشدید تمرکز خود را در, آمار اقتصادی و تمایل خود را برای شرکت در خرده دعوا میان بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای انتقال هر گونه احساسات اما خشم شده اند پیشگویی در بحران های گذشته. در نظر اول بزرگ خارجی فاجعه به اعتصاب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017 فصل طوفان. بازدید تگزاس رئیس جمهور به نظر می رسید قادر به ارتباط با هر چیزی به غیر از حجم عظیم از طوفان هاروی. و با وجود متغیر تلاش برای تلگراف که از او مراقبت او تصادفا حتی بدتر در پورتوریکو پس از طوفان ماریا. مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که طوفان نمی شد “واقعی فاجعه” مثل طوفان کاترینا و callously پرتاب رول کاغذ حوله به جان کمک جویان.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوانی به ثبت درد و رنج ممکن است به فاجعه فدرال پاسخ به طوفان است. احتمالی برآورد قرار داده و مرگ و میر از ماریا در حدود 3000 نفر آن را به مراتب کشنده تر از کاترینا و در میان بدترین بلایای طبیعی در تاریخ آمریکا است.

گاهی گفته می شود که جنگ را رئیس جمهور بزرگ; فجایع و بلایای طبیعی می تواند در حداقل خود را بزرگترین لحظه. پایدار تصاویر بسیاری از پستهای آمد زمانی که فرمانده کل قوا بود و به تجمع و کنسول این کشور است.

پس از انفجار چلنجر و رونالد ریگان گفت: از اعضای خدمه که تا به حال جان “ما هرگز آنها را فراموش و نه آخرین بار که ما آنها را دیدم امروز صبح به عنوان آنها خود را آماده سفر و خداحافظی دست تکان داد و تضعیف ترشرویی اوراق قرضه از زمین’ به ‘لمس صورت خدا.'” باراک اوباما در بهترین لحظه ممکن است او به عنوان eulogized قربانیان قتل عام در مادر امانوئل A. M. E. کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی است. جورج دبلیو بوش هرگز محبوب تر و یا وحدت از بعد از بداهه “من می تواند شما را بشنود!” در سوختن خرابه های مرکز تجارت جهانی.

الگوی گسترش از طریق تاریخ: فکر می کنم از فرانکلین D. روزولت “که تاریخ را زنده در رسوایی” سخنرانی پس از پرل هاربر یا آبراهام لینکلن درخواست در دومین مراسم تحلیف برای آمریکایی ها به “متصل کردن ملت زخم” “با کینه توزی نسبت به هیچ کدام, با خیریه برای همه, با استحکام در سمت راست به عنوان خدا به ما می دهد برای دیدن راست است.”

این لحظات را رئیس جمهور محبوب حداقل به طور موقت و گواهی آن را به ناروا را فقیر و مدیریت بحران که خود تصویب نشده budged فراتر از محدوده باریک که در آن اقامت برای بسیاری از ریاست جمهوری خود.

اما وحدت این احضار رئیس جمهور همچنین کمک می کند تا رالی کشور بیشتر شود. برای روزولت بود که مبارزه با جنگ جهانی دوم; برای لینکلن آن را با نگاه به آینده به پایان جنگ داخلی. مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید زبان از جنگ اما او گرفته نمی شود به عنوان مثال از پیشینیان خود. به عنوان خوانده شده را علامت Leibovich به تازگی اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما لغو اشتراک گذاشته شده آمریکایی تجربه مجدد حتی چیزی به عنوان جهانی به عنوان اجتماعی فاصله را به یک “ما در مقابل آنها.”

به عنوان ایالات متحده در برابر بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم, مسلح معترضان در حال اجرا amok در قانونگذاران ایالتی رئیس جمهور است که اختلافات با فرمانداران و بهداشت عمومی اقدامات را تبدیل به سیاسی فوتبال. آن را ندارد به این راه. آمریکایی ها در حال حاضر—از جان گذشته حتی به الهام گرفته شود. ثابت رهبر می تواند ملت با هم به صورت بسیار زیاد و چالش های پیش رو. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است بیش از حد شلوغ در نظر گرفتن یک پیروزی دامان. حتی ممکن است می گویند که هیچ چیز می تواند بدتر از آن اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>