یکی از این روزها طولانی کانادا فوتبال زنان خشکسالی در برابر آمریکایی ها همچنان

کارسون, کالیفرنیا.—ایالات متحده همچنان تسلط خود را بر کانادا در فوتبال زنان روز یکشنبه برنده کونکاکاف مقدماتی المپیک قهرمانی 3-0 در نیمه دوم اهداف لین ویلیامز, Lindsey Horan و مگان Rapinoe.

کانادا پژمرده به عنوان بازی عینک و دستیابی به موفقیت در آمد در دقیقه 60 پس از Jayde Riviere است اقدام به ترخیص کالا از گمرک رفت و به ویلیامز که با چکش یک شات بالا به گوشه ای دور. Horan از آن ساخته شده 2-0 در دقیقه 71 با استفاده از یک شسته و رفته را لمس کنید به ضرب و شتم دو مدافع و سپس با قرار دادن توپ در گوشه ای.

با کانادا فشار دادن برای یک هدف جایگزین Rapinoe رفت و در تنهایی در 87 مراسم اهدای دقیقه و ضرب و شتم استفانی Labbé.

آمریکای شمالی رقبا را ملاقات 60 بار در تمام مسابقات با آمریکا برگزاری عظیم 50-3-7 مزیت است. کانادا است مورد ضرب و شتم ایالات متحده از سال 2001 جام آلگاروه زمانی که Charmaine هوپر به ثمر رساند و دو بار و کریستین سینکلر یک بار در یک 3-0 برنده. کانادا زنان رفته 0-29-6 سر به سر, پس, اما باید گره خورده است دو نفر از شش جلسات.

هشتم-رتبه کانادا به پایان رسید دونده تا به آمریکا در آخرین چهار کونکاکاف مقدماتی المپیک مسابقات و برتر آمریکایی ها را تحت سلطه در طول سال تدوین 23-0-1 ضبط در حالی که outscoring مخالفان 122-3.

حقوق لاف زدن بودند که در خط یکشنبه در شأن و سلامت ورزشی پارک. هر دو تیم تا به حال واجد شرایط برای بازی های المپیک نیمه نهایی با برنده جمعه بیش از کاستاریکا و مکزیک بود. رقبا وارد در فینال با 4-0-0 پرونده مسابقات. نه به حال اذعان به هدف.

ربکا کوین و 19 ساله Riviere اضافه شد به کانادا شروع 11 با Allysha چپمن و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema حرکت به نیمکت. ایالات متحده آمریکا ساخته شده شش تغییرات با Rapinoe و کاپیتان کارلی لوید در میان کسانی که در حال حرکت به نیمکت.

کانادا مرکز Kadeisha Buchanan 24 ساله که در فرانسه برای لیون کاپیتان این تیم به دست آورده و او را 100 کلاه.

در حالی که جام جهانی قهرمان آمریکایی ها تحت سلطه اختیار زود کانادایی در آمد به عنوان نیمی عینک. این کانادایی ها لود می شود تا در دفاع از حذف پنج به backline زمانی که آمریکایی ها تا به حال توپ.

تعمید مطبوعات آمد نزدیک برای آمریکایی ها در 33 دقیقه زمانی که او swerving موشک از خوبی در خارج از جعبه مجازات ضرب دیده میره. کانادا بهترین شانس نیم آمد و در دقیقه 38 هنگامی که یک onrushing الهام Naeher متوقف سینکلر از نزدیک.

مطبوعات نزدیک دوباره در اواخر نیمه که پس از یک فقیر ترخیص او را دیدم Labbé کردن خط اما او تلاش تراشه بیش از حد بالا بود. یکی دیگر از مطبوعات شات منحرف گسترده ای به زودی پس از.

آمریکایی ها چندین شانس به ثمر رساند در نیمه دوم. Labbé متوقف ویلیامز در 48 دقیقه و سوفی اشمیت یک چالش بزرگ برای انکار یک آمریکایی به ضرب گلوله در 54.

کانادا جنین Beckie تغذیه توسط Jessie فلمینگ نزدیک در 77 سالگی دقیقه اما او شات/صلیب رفت فقط.

کانادا زنان برنده برنز در دو المپیک خارج شد و در یک چهارم نهایی در سال 2008 در پکن. کانادا موفق به واجد شرایط برای سال 2004 بازی های مورد ضرب و شتم توسط مکزیک در مرحله مقدماتی. کانادا زنان نیز از دست رفته در سال های 1996 و 2000 زمانی که آمریکا تنها نماینده کونکاکاف در هشت تیم میشه.

آمریکا ناامید کننده پنجم چهار سال پیش در ریو پس از باخت به سوئد در یک چهارم ضربات پنالتی اما قبلا برنده طلا در سال 1996 سال 2004 2008 و 2012 و همچنین نقره در سال 2000.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

برزیل, بریتانیا, کانادا, هلند, نیوزلند, سوئد و ایالات متحده آمریکا به واجد شرایط برای توکیو بازی های المپیک به میزبانی ژاپن در 12 کشور زمینه است. هفت آسیایی تیم هنوز در حال اجرا با دو تا پیشرفته از, استرالیا, چین, چین تایپه میانمار و کره جنوبی و تایلند و ویتنام است.

کامرون و زامبیا در آفریقا خانه-و-دور سری در ماه مارس با برنده مقدماتی برای توکیو است. بازنده خواهد شد دیدار با شیلی در بین قاره ای حذفی در ماه آوریل به ببینید که چه کسی به آنها می پیوندد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>