یک عروسی و سیاسی در مراسم تشییع جنازه

سیاست ویرجینیا پنجم منطقه را آزمایش هستهای آن را به عنوان چهره یکی دیگر از پتانسیل موج آبی در سال 2020 است

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

ویرجینیا اوباما را صرف دهه گذشته روت کردن در انتخابات است. آنها را از دست داده و سه متحده آمریکا کنگره صندلی و کنترل هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی در سال 2018 به تنهایی. در عین حال امروز با یکی دیگر دشوار انتخابات کمتر از پنج ماه دور جمهوریخواهان در ویرجینیا پنجم منطقه را جمع آوری و در یک پارکینگ کلیسا تصمیم می گیرید که آیا به بوت وقت خود را وقف دنور Riggleman تا حد زیادی به خاطر او officiated ازدواج در تابستان گذشته. غیر متعارف کنوانسیون را کسب دامادی, Alex Pisciarino و آنتونی "Rek" LeCounte تمایز در سال اول خود را از ازدواج است که اکثر مردم هرگز برای رسیدن به در یک طول عمر: آنها آغاز شده جمهوری خواه و جنگ داخلی.

ویرجینیا پنجم یک منطقه که در آن کتاب مقدس کمربند فعالان حومه میانه و کالج-شهر رایگان-بازار انواع مخلوط با هم در یک انبوه gerrymandered منطقه بزرگتر از نیوجرسی کشش از دولت در مرز جنوبی تقریبا تمام راه را به سی Riggleman که صاحب یک کارخانه یا محل تقطیر خارج Charlottesville شد یکی از چند rookie ویرجینیا خواهان به پیروزی در یک رقابت منطقه ای میان دموکراتها 2018 موج. اما Riggleman موفقیت و حتی حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نجات خود را از خصیصه های ذاتی ویرجینیا قانون انتخابات به معنی واقعی وجود دارد خطر او خواهد بود سرنگون توسط حزب خود. به عنوان ویرجینیا آبی تبدیل می شود سوال این است که آیا ایران می تواند به ماندن نزدیک به اندازه کافی به این مرکز برای برگزاری رقابتی صندلی—یا اینکه آیا آن را تبدیل به بیشتر به عنوان آن می کند.

"ما نمی خواهیم یک حزب آنقدر کوچک است که آن را فقط متناسب در اتاق خواب می گوید:" Riggleman یک نیروی هوایی veteran با آزادیخواه گرایش در قانونی کردن ماری جوانا مسائل اجتماعی و مقررات کسب و کار. حریف خود را باب خوبی است که کاهش یافته است به صحبت با من سابق مدیر دو و میدانی در انجیلی آزادی دانشگاه که توضیح داده شده را در مصاحبه به عنوان یک "قوی روشن-قرمز" "کتاب مقدس" و "قانون اساسی محافظه کار است." پس خوب انتخاب شد به Campbell County هیئت ناظران در سال 2015 یکی از اولین اقدامات بود امضا بر روی یک قطعنامه اعلام دادگاه عالی ایالات متحده "lawless" برای قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان در Obergefell v. هاجز مقايسه تصمیم به درد اسکات مورد.

Riggleman هیچ لیبرال و او را حتی به خصوص نسیم: او رای دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن 94 درصد از زمان در طول سال و نیم گذشته با توجه به megyn kelly. خوب را علیه او در مورد چیز دیگری به طور کامل. "ما" چه کسی را بزرگتر مسیحی ؟ ' بازی در حزب جمهوری خواه برای مدت زمان طولانی می گوید:" مت سالن محافظه کار مفسر می نویسد که برای تحمل رانش یک سایت متمرکز در ویرجینیا سیاست است. "باب می آید که اقلیت—که گروه کوچکی از مردم که می گوید: شما باید در این راه یا آن راه به یک جمهوری خواه است." Riggleman مسئولیت حداقل در این منطقه این است که او تمایلی برای مطابقت با فرهنگ-جنگ استراتژی است. "باب خوب دریافت نمی کند به تعریف چه مسیحی و چه مسیحی" او به من گفت. "شما می توانید می گویند شما یک مسیحی محافظه کار در تمام طول روز طولانی است. آنچه من میخواهم بگویم این است که من قصد دارم برای محافظت از حق خود را به یک مسیحی محافظه کار است. اما من نیز به محافظت از حق خود را به پیروی از هر دینی که شما می خواهید."

[بخوانید: جاش هالی دید را برای بازسازی ایران]

اگر نه برای همجنسگرایان عروسی Riggleman را تصدی خواهد بود به یاد ماندنی ترین برای یک kerfuffle بیش ادعایی خود را علاقه پاگنده عاشقانه که او اصرار دارد یک شوخی است. اما عروسی اتفاق افتاد و آن همه چیز را تغییر داد. زمانی که Pisciarino و LeCounte نقل مکان کرد به Charlottesville برای تحصیلات تکمیلی در تابستان 2018 آنها می خواستم به درگیر شدن در سیاست های محلی. Pisciarino که سفید است و LeCounte که سیاه و سفید است, تحت تاثیر قرار گرفتند Riggleman رکورد در LGBTQ مسائل. پس از Riggleman برنده آنها که این امر می تواند سرگرم کننده از او بخواهید به officiate عروسی خود را در یک راه "تجلیل از این واقعیت است که ما تا به حال یک کنگره ما را دوست داشت و می خواست به انتخاب" LeCounte به من گفت. تصاویر از روز در حال شاعرانه صحنه از دور زمان قبل از شیوع کروناویروس: زن و شوهر پوشیدن مطابق زرد bowties و هماهنگ پنجره-پنجره تریل Riggleman grinning در پس زمینه به عنوان آنها مطرح در وسیع تاکستان در نزدیکی کوه های بلو ریج. اگر چه از آنها انتظار می رود که محلی مقالات ممکن است نوشتن یک داستان یا دو مورد کنگره را دخالت در مراسم LeCounte گفت: "ما از راه دور انتظار آن را برای تبدیل شدن به این نوع از داستان که در آن ما در حال دادن مصاحبه در مورد آن تقریبا یک سال بعد."

واکنش فوری بود. Melvin, Adams منطقه کمیته صندلی نوشت: یک پست در این منطقه سایت در مورد "شمول," تاکید کرد که حزب جمهوریخواه متعهد به رسمیت شناختن ازدواج "به عنوان اتحادیه از یک مرد و یک زن است." یک جمهوری خواه گروه پس از دیگری در پنجمین منطقه رای به سرزنش یا محکوم Riggleman: در کامبرلند کانتی سپس در Rappahannock. "حرمت ازدواج نیازی به تعریف دلیل آن تعریف شده برای هزاران سال به عنوان یک مرد و یک زن است. که یک استاندارد است که من فکر نمی کنم شما می توانید تغییر دهید چرا که استاندارد است که به اعتقاد من به خدا از خلقت تاسیس در اولین فصل از کتاب پیدایش" تراویس Witt یک باب خوب حامی و کشیش که در خدمت پنجم کمیته منطقه و حزب جمهوری خواه از ویرجینیا ایالتی کمیته مرکزی به من گفت. "من باور دارم که این ترکیبات در پنجم منطقه خواهد بود بیش از احتمال زیاد نشان می دهد به دنور Riggleman که [او باید برود] و شرکت در خدمات و نه [بود] را در مقابل خطوط انجام خدمات."

[بخوانید: گی و منونایت]

جری فالول جونیور آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و وارث پدرش مذهبی-حق امپراتوری در آزادی دانشگاه عمدتا واقع در پنجم منطقه تایید شده Riggleman: در پاییز گذشته کنگره توییتی نامه ای از فالول که در آن او نوشت که "بدون در نظر گرفتن دیگر محافظه کاران بیش از مسائل است که در حال حاضر تصمیم گرفته شده است توسط دادگاه عالی ایالات متحده هیچ کاری نمی کند اما کمک لیبرالها به دست آوردن قدرت بیشتر." کاخ سفید به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد Riggleman را برای حمایت از ازدواج همجنسگرایان یا: مغلوب ساختن پیشی جستن به تایید کنگره و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ثبت robocall زمین در Riggleman طرف. وقتی که می آید به پذیرش ازدواج همجنسگرایان "من فکر می کنم آنها فکر می کنم که آینده" Riggleman به من گفت. "رئیس جمهور تهمت تا به حال هیچ موضوع را با تجاوز به حقوق."

در مقابل فالول جونیور برادر جاناتان فالول که منجر توماس Road Baptist Church راست خارج از آزادی این دانشگاه تایید شده خوب است. در حالی که خوب نوشت: در Facebook که تهمت بود "در مورد من 17th انتخاب از 17 یا بیشتر در حال اجرا در جمهوریخواه اولیه میدان" در سال 2016 او مشتاقانه از رئيس جمهور در حال حاضر. اما خوب ساخته شده است که مسائل اجتماعی مرکزی بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را. "همجنس گرایی یک موضوع بسیار پیچیده است که علم پزشکی تایید کرده است روانی بیشتر را دارد از ژنتیک" حامیان نوشت: به تازگی در یک مقاله ارسال شده در خوب است کمپین وب سایت. Riggleman نشان داد: "عدم یکپارچگی در زمانی که پس از انتخاب او بارها و بارها در عمل علیه & خیانت بسیار حزب جمهوری خواه پلت فرم او سوگند یاد به رعایت است."

Riggleman ممکن است تا به حال یک زمان آسان تر تامین صندلی خود را در یک انتخابات مقدماتی; او تن به تن و مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یکی از گسترده محافظه کار ائتلاف تجدید نظر شود. اما روحانی در پنجمین کنگره منطقه نامزد مورد به انتخاب حزب سرسخت ترین فعالان. ویرجینیا قانون انتخابات اجازه می دهد تا مناطق برای برگزاری نامزدی به جای مقدماتی. از تقریبا 3500 نفر preregistered به عنوان نمایندگان برخی را مجبور به رانندگی چندین ساعت به نظرسنجی های انتخابات در صبح روز شنبه در پارکینگ درخت زندگی وزارتخانه در اونورتر—خوب چمن خانه -- باقی مانده در اتومبیل های خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19. کل فرایند راه اندازی برای تشویق مشارکت از مردم با قوی ترین نمایش ها. "ما یک ضرب المثل قدیمی است که لیبرال ها و محافظه کاران که شور و شوق. میانه زندگی" تام دیویس سابق کنگره در ویرجینیا یازدهم منطقه به من گفت.

همه این ممکن است در نهایت قرار دادن نسبتا امن جمهوریخواه صندلی در معرض خطر است. در حالی که ویرجینیا پنجم خم جمهوری خواه تام Perriello یک دموکرات برنده صندلی در سال 2008 در یک مسابقه در برابر ویرژیل گود که در ادامه به اجرا برای رئيس جمهور برای حزب چای–تراز وسط قرار دارد قانون اساسی ، چند مشاوران سیاسی در وزارت امور خارجه گفت: آنها را دیدم که در انتخابات به عنوان یک هشدار برای جمهوری خواهان. انتخاب بیشتر به لحاظ اجتماعی محافظه کار و نامزد ممکن است در نهایت در حال گران فرم خلوص: "از آن هزینه خواهد شد حزب مقدار زیادی از پول برای دفاع از یک صندلی و احتمالا از دست دادن یک صندلی که در غیر این صورت آنها می خواهم پیاده روی به," دیویس گفت:.

[بخوانید: تصور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ناسیونالیسم]

به عنوان خواهان چهره برخی از هفت ده رقابتی خانه مسابقات در سال 2020 از جمله چهار در ویرجینیا آنها باید یک انتخاب: ایجاد ائتلاف یا دنبال سیاست های قبیله ای. حدود 44 درصد از جمهوری خواهان در سراسر کشور و 60 درصد از ویرجینیایی حمایت از ازدواج همجنسگرایان با توجه به داده ها از مرکز تحقیقات پیو و موسسه تحقیقات عمومی دین. اما حتی این اعداد و ارقام ممکن است اهمیت جلوه: با گذشت هر سال, درصد کسانی که به طور پیوسته در حال رشد است. اجتماعی محافظه کاران در پنجمین منطقه ممکن است گرفتن انتقام در این کنگره که آشکارا به مبارزه طلبیده و آنها را حداقل در کوتاه مدت. اما در دراز مدت آینده این حزب ممکن است متعلق به مردم مانند LeCounte و Pisciarino. در ماه نوامبر گذشته Pisciarino به اتفاق آرا انتخاب شده توسط جوان جمهوری خواه فدراسیون ویرجینیا به تاریخ پنجم کمیته منطقه. زن و شوهر فکر نمی کنم LGBTQ مردم باید برای دموکرات ها رای فقط به خاطر اینکه از هویت خود را. و آنها فکر نمی کنم خوب و متحدان خود را باید به ادعای آنها نمایندگان واقعی مسیحیت. "این استدلال رک و پوست کنده, که من پیدا توهین آمیز" LeCounte گفت. "بسیاری از ما در دنور را در کنار مسیحیان هستند. بسیاری از ما را به ایمان ما بسیار جدی خودم گنجانده شده است. این ایده که آنها در انحصار دقیق یا معقول یا محافظه کار تفسیر کتاب مقدس و ایمان ما مسخره است."

صدای کوس یا طبل تفسیر در مورد زن و شوهر عروسی واقعا هرگز متوقف بیش از سال گذشته گفتند. مردم پست در مورد آنها را در Facebook و یا بحث در مورد اختلاف در گروه چت. هنگامی که باب خوب آمد به شارلوتس ویل Pisciarino و LeCounte با حضور در یکی از مبارزات انتخاباتی خود وقایع. آنها می خواستم به شنیدن برای خود چگونه عروسی خود را در حال تبدیل شدن به بخشی از بیخ و بن گفتار. خوب نقل مکان کرد و از طریق این بخش به سرعت احتمالا به این دلیل که آنها وجود دارد LeCounte گفت: اما این تجربه سورئال: "این بسیار عجیب و غریب برای تماشای مردم استدلال می کنند در مورد آنچه که در نظر آنها یک موضوع انتزاعی است که در زندگی ما است." Pisciarino و LeCounte نیست به خصوص لذت می برد دریافت تماس از خبرنگاران به بحث در مورد عروسی که ممکن است سرنگون کردن دوستان خود و کنگره. اما آنها می خواستند "به دست گرفتن کنترل یک روایت که شامل رفتن به ما یک راه یا دیگری" LeCounte گفت. زمانی که زن و شوهر تا بار خود را آبی سدان با آن Riggleman و UVA سپر تابلوچسبها و رانندگی به اونورتر امروز آنها فقط نمی تواند رای گیری برای Riggleman. آنها در رای گیری برای نوع دیگری از حزب جمهوری خواه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب