اونیل می گوید: او کوبه برایانت احترام یکدیگر

لس آنجلس—آخرین به مکان یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna در مرکز شهر لس آنجلس است.

12:35 بعد از ظهر

NBA افسانه شکیل اونیل گفت که او و سابق خود لس آنجلس لیکرز هم تیمی Kobe Bryant تا به حال یک رابطه پیچیده اما که آنها همیشه احترام یکدیگر و هرگز در زمان همه چیز بیش از حد جدی است.

اونیل گفت در یک مکان یادبود دوشنبه برای برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته. او به یاد می آورد اوایل جنگ با برایانت بود که عبور از آنجا که اونیل را دوست ام.

اونیل گفت: او گفت: Kobe: “هیچ” من ” در تیم است.” Kobe پاسخ داد: “آره, اما وجود دارد یک “من” به دنبال یک expletive. جمعیت roared با خنده.

دو برنده سه NBA با هم.

اونیل گفت: برایانت در اوایل به او گفت دیگران در NBA بازی چکرز در حالی که او در حال بازی شطرنج است. اونیل به یاد آورد و گفت: “کوبه من نمی دانم که چگونه به بازی شطرنج است.”

Christina Aguilera سپس خواند “Ave Maria.”

12:20 بعد از ظهر

NBA مایکل جردن افسانه گفت: در یک یادبود است که “هنگامی که کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من فوت کرد.”

او روز دوشنبه گفت: در مرکز استیپلز که یک قطعه از هر کس در جمعیت درگذشت به عنوان به خوبی. او از مردم خواست تا با استفاده از الهام برایانت زندگی خود را.

اردن گفت: یک بار زمانی که او ساخته شده یک سفر به لیکرز اتاق قفل کوبه پرسید: “آیا شما را به کفش خود را?” اردن گفت: این فقط یک اجتماعی تماس بگیرید اما برایانت آماده بود برای یک در یک.

او گفت: “استراحت در صلح برادر کوچک” گرفتن تشویق ایستاده به عنوان او صحنه را ترک کرد.

عزاداران بسته بندی شده, مرکز استیپلز به یاد داشته باشید برایانت دختر Gianna و دیگران که فوت کرد در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر.

12:15 بعد از ظهر

اشک جریان پایین چهره اش افسانه NBA مایکل جردن گفت: در یک مکان یادبود که او فکر کوبه برایانت به عنوان یک برادر کوچک.

اردن شوخی دوشنبه که مانند برادران کمی جوانتر برایانت فلفلی او را با پرسش در مورد آنچه انتظار می رود به عنوان حرفه خود با لس آنجلس لیکرز شروع به مصرف کردن است. اردن کردم می خندد از جمعیت در مرکز استیپلز.

سابق شیکاگو بولز سوپراستار گفت که او دریافت تماس از برایانت در تمام ساعات مشتاق به بحث در مورد این بازی کسب و کار و خانواده است.

اردن گفت برایانت بود مشتاق به تبدیل شدن به بهترین بازیکن بسکتبال و از آن ساخته شده او را می خواهید به بهترین برادر بزرگ او می تواند.

او می گوید برایانت به حال “شور مانند شما هرگز نمی دانید.”

12 p. m.

لیکرز مدیر کل راب Pelinka گفت کوبه آخرین متون به او آمد و مدت کوتاهی قبل از سقوط یک هلیکوپتر کشته NBA سوپراستار و هشت نفر دیگر.

Pelinka روز دوشنبه گفت: در یادبود که برایانت می خواستم خود را برای کمک به امن کارآموزی برای یک دختر از دوست خود جان Altobelli که او نیز کشته در تصادف.

او به نام برایانت آخرین قانون “قهرمانانه.” Pelinka می گوید برایانت می خواستم به “استفاده از پلت فرم خود را به برکت و شکل یک دختر جوان آینده است.”

Pelinka گفت: NBA افسانه معروف “Mamba ذهنیت” گسترش نقش خود را به عنوان دوست و پدر و شوهر است.

Pelinka توضیح داد که چگونه برایانت انجام هر آنچه که او در ذهن خود را به, از جمله به یادگیری بازی بتهوون “سونات مهتاب” در پیانو. سپس او را معرفی Alicia Keys که انجام شده یک نسخه از سوناتا.

عزاداران بسته بندی شده, مرکز استیپلز به یاد داشته باشید برایانت دختر Gianna و دیگران که فوت کرد در ماه گذشته.

11:45 صبح

دانشگاه کانکتیکات زنان مربی بسکتبال می گوید که او آمد به مکان یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna به عنوان یک پدر نه به عنوان یک مربی بسکتبال.

Geno Auriemma شرح داده شده به مرکز استیپلز مخاطبان دوشنبه هیجان که 13 ساله Gianna نشان داد در حالی که بازدید از UConn, جایی که او امیدوار بود به یک روز بازی بسکتبال است.

برایانت و Gianna کشته شدند همراه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته در حالی که آنها به رهبری به یک بسکتبال مسابقات که نوجوان بود به بازی در.

یادبود رویداد آغاز شد و با یک عملکرد Beyoncé. برایانت بیوه ونسا اشک را به چشم مردم به عنوان او صحبت می کرد با دادن یک پرتره صمیمی از شوهر و پدر.

11:30 صبح

کالج بسکتبال ستاره سابرینا Ionescu می گوید در یک مکان یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna که 13 ساله بود بهتر غیبت پرش شات از او می کند.

اردک اورگان نقطه گارد و تمام وقت NCAA رهبر با 25 سه گانه-دونفره روز دوشنبه گفت که Gianna نشان داده آینده WNBA.

Ionescu به نام نوجوان “خورشید فقط شروع به افزایش است.”

Ionescu گفت: او مدل بازی او در کوبه ، این Laker سوپراستار به تماشای بازی او در تلویزیون و به طور منظم پیامک او تبریک می گویم و مشاوره.

کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند ماه گذشته سقوط یک هلیکوپتر در هوای مه آلود.

11:25 صبح

WNBA بزرگ دیانا Taurasi است گفت: جمعیت در کوبه برایانت عمومی یادبود که به تماشای ستاره لیکرز بازی الهام گرفته ،

برایانت که شناخته شده به عنوان “مامبای سیاه,” با نام مستعار Taurasi “سفید Mamba.”

Taurasi برایانت می گوید تا به حال رقابتی آتش زد که از طریق رگ خود را و تمایل به کار سخت.

روز دوشنبه یادبود برای برایانت و دخترش Gianna کشیده شده sellout جمعیت به مرکز استیپلز در مرکز شهر لس آنجلس است.

این رویداد آغاز شد و با Beyoncé آواز بازدید “XO” و “هاله.” عاطفی جیمی کیمل گفت: مخاطبان در مورد بسیاری از کوبه نقاشی های دیواری که به نظر می رسد در اطراف شهر پس از مرگ او در ماه گذشته.

برایانت بیوه ونسا اشک را به چشم مردم به عنوان او صحبت می کرد با دادن یک پرتره صمیمی از شوهر و پدر.

11:10 صبح

ونسا برایانت داده است عزاداران در یک مکان یادبود برای Kobe Bryant و دختر خود را Gianna صمیمی پرتره ،

او گفت: جهان شاهد کوبه به عنوان یک هنرمند مشهور و افسانه بسکتبال — the Black Mamba — اما به او او او بهترین دوست و محافظ.

ونسا توصیف او را به عنوان یک شوهر و پدر اختصاص داده شده با یک مناقصه قلب بود که “MVP از پدران است.”

او دوست داشت به تماشای فیلم رمانتیک با آنها قرار داده و آنها را به خواب هر شب.

ونسا گفت که او و کوبه برنامه ریزی برای تجدید عهد و سفر در جهان با هم.

آنها در مورد چگونه آنها نگاه به جلو به تبدیل شدن به “خنک پدربزرگ و مادربزرگ” پس از خود بچه ها باید فرزندان خود را.

کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند ماه گذشته سقوط یک هلیکوپتر در هوای مه آلود. ونسا برایانت در روز دوشنبه شکایت شرکت است که عمل هلیکوپتر.

ساعت 11 صبح

کوبه برایانت بیوه, ونسا گفت: در یادبود که فوران عشق و حمایت خود را از سراسر جهان به سوگند خانواده در غم و اندوه خود را.

او جنگیدند اشک دوشنبه به شرح Gianna به عنوان یک شیرین, متفکر روح که عاشق همیشه بوسیدن مادرش صبح بخیر و شب بخیر.

ونسا گفت: Gianna عاشق شنا, آواز خواندن همراه با آهنگ های پخت کوکی ها و “بازمانده” و NBA بازی با پدرش.

او می گوید: 13 ساله عاشق بسکتبال بسیار او حتی ارائه پسران مدرسه تیم مشاوره.

ونسا پیش بینی کرد که Gianna می تواند تبدیل به “بهترین بازیکن در WNBA.”

کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند ماه گذشته سقوط یک هلیکوپتر در هوای مه آلود. ونسا برایانت در روز دوشنبه شکایت شرکت است که عمل هلیکوپتر.

10:55 صبح

یک میزبان از NBA بزرگان گذشته و حال در حال عزاداری در مکان یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna.

جری وست, Phil Jackson, Kareem Abdul Jabbar, Magic Johnson, Bill Russell, Pau Gasol و خصوصی به کاری هستند در میان جمعیت در مرکز استیپلز در روز دوشنبه.

اواخر شب میزبان جیمی کیمل معرفی برایانت بیوه, ونسا که دریافت تشویق ایستاده از جمعیت است.

عاطفی Vanessa تشکر جمعیت برای آینده گفت: او را دریافت کرده ابراز عشق است.

کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند ماه گذشته سقوط یک هلیکوپتر در هوای مه آلود در حالی که به عنوان یک بسکتبال مسابقات که Gianna بود به بازی در.

10:55 صبح

اواخر شب میزبان جیمی کیمل می گوید در یک مکان یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna که جهان می تواند “سپاسگزار از زمان ما تا به حال با آنها است.”

عاطفی کیمل روز دوشنبه گفت که یک چیز مثبت او را به دور از فاجعه بود قدردانی برای زندگی نه نفر کشته شده در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر و “زمان ما را ترک کرده اند با هر یک از دیگر.”

کیمل گفت: ورزش منحصر به فرد است که آن را به ارمغان می آورد با هم مردم از زمینه های مختلف به جشن همه آنها را دوست دارم.

تقریبا کل جمعیت توجه کیمل پیشنهاد که آنها خود را معرفی و لرزش دست و در آغوش گرفتن مردم در کنار آنها. که به دنبال خود به خود از شعار “کوبه.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

10:45 صبح

طرفداران حضور در مراسم عمومی یادبود کوبه برایانت و دخترش Gianna در حال تماشای یک ویدئو از نکات برجسته از 20 سال فعالیت حرفه ای سابق لس آنجلس لیکرز ،

برایانت بیوه ونسا دیده می شود می تواند به دنبال در صفحه نمایش های ویدئویی با اشک در چشم او.

یادبود آغاز شد دوشنبه در مرکز استیپلز با Beyoncé آواز بازدید “XO” و “هاله.” اواخر شب میزبان جیمی کیمل برای اولین بار صحبت کرد.

طرفداران به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت بلیط به خدمات پر عرصه که در آن یک مرحله احاطه شده توسط هزاران نفر از گل رز قرمز کرده و به جای بسکتبال.

برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند ماه گذشته سقوط یک هلیکوپتر در هوای مه آلود در حالی که به عنوان یک بسکتبال مسابقات که Gianna بود به بازی در.

10:30 صبح

عمومی یادبود کوبه برایانت و دخترش Gianna آغاز شده است در مرکز استیپلز در لس آنجلس.

یادبود از روز دوشنبه شروع و با اجرای موسیقی توسط Beyoncé که خواند او آهنگ “XO.”

طرفداران به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت بلیط به خدمات پر عرصه که در آن یک مرحله احاطه شده توسط هزاران نفر از گل رز قرمز کرده و به جای بسکتبال.

برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند ماه گذشته سقوط یک هلیکوپتر در هوای مه آلود در حالی که به عنوان یک بسکتبال مسابقات که Gianna بود به بازی در.

برایانت بیوه ونسا واصل غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه علیه این شرکت است که عمل هلیکوپتر و گفت خلبان کشته در سقوط غفلت و بی دقتی. ___

10:30 صبح

بیوه کوبه برایانت شکایت کرد صاحب بالگرد که سقوط کرد در مه و او را کشته و 13-year-old daughter ماه گذشته.

در غیر عمدی دادگاه با ونسا برایانت در لس آنجلس می گوید: خلبان بود و بی دقتی و غفلت با پرواز در شرایط ابری Jan. 26 و باید سقط پرواز.

خلبان Ara Zobayan بود در میان نه نفر کشته در سقوط.

طرح دعوی در دادگاه به عنوان یک مکان یادبود برای کوبه برایانت دختر خود را و همه قربانیان برگزار می شد در این عرصه که در آن برایانت بیشتر از کار خود را.

ساعت 10 صبح

لس آنجلس لیکرز طرفداران کشیدن در یادبود T-پیراهن آنها داده شد از کوبه برایانت و دخترش Gianna در یک مکان یادبود برای دو نفر که کشته شدند همراه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته.

بسیاری از طرفداران در حال نقض تلفن همراه استفاده ممنوعیت کالاهای اساسی در داخل آرنا در روز دوشنبه و در حال گرفتن عکس و فیلم.

این حزن انگیز و مردم در حال چت در زمزمه و leafing از طریق برنامه های از کرسی های خود را به عنوان آهنگ مثل اریک کلاپتون را “لیلا” the Beatles “دیروز” و ون موریسون “به عارف” بازی در این دقیقه قبل از مراسم رسمی شروع می شود.

یادبود خواهد شد از ویژگی های سخنرانان تأمل در برایانت (آرکانزاس) تاثیر در بسکتبال و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای.

9:45 صبح

لس آنجلس لیکرز طرفداران پر و به مرکز استیپلز به یاد داشته باشید کوبه برایانت و دخترش Gianna که کشته شدند همراه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته.

عرصه ای که در آن برایانت بازی ویژگی های یک مرحله احاطه شده توسط هزاران نفر از گل رز قرمز در زیر بیاد که نمایش تصاویر از برایانت و 13-year-old daughter.

طرفداران ورود برای روز دوشنبه مراسم یادبود عمومی هستند که با توجه به برنامه ای است که فقط شامل عکس بنفش KB پین و یک تی شرت با عکس پدر و دختر.

محل اجتماع است و یک دریا بنفش و طلا و سیاه و سفید لباس.

ده ها تن از طرفداران خود عکس گرفت با یک نقاشی دیواری در داخل مرکز استیپلز برایانت و شکیل اونیل پس از قهرمانی برنده شوید.

Janel الکساندر از انسینو گفت: نقاشی دیواری به ارمغان آورد خاطرات خوبی از “یک لحظه در زمان بود که بهتر از امروز است.”

8:40 صبح

در حالی که انتظار برای کوبه برایانت یادبود خدمات برای شروع در لس آنجلس الهام شاپیرو می گوید: او الهام گرفته شده بود برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال بعد از, تماشای بی شماری لیکرز بازی با پدر ریک Shapiro.

خانواده عشق بازی و برایانت در ورزش زنان درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک مدرسه دختران’ مربی تیم بسکتبال. تیم او بازی تیم برایانت دختر Gianna که با درگذشت پدر او و هفت نفر دیگر در یک Jan. 26 کشته شد.

الهام شاپیرو گفت: قبل از مراسم یادبود روز دوشنبه برایانت و دختر خود را که او را تماشا برایانت تشویق برای Gianna از غرفه.

او در خانه به شکل قلب “کوبه” و “جی جی” نشانه های پیش از مراسم یادبود و گفت که او “فقط می خواستم با تشکر از او را برای چنین الهام بخش من است.”

7:30 صبح

طرفداران ورود ساعت های اولیه برای یادبود کوبه برایانت و دخترش Gianna که برگزار خواهد شد در مرکز شهر لس آنجلس

در میان آنها 72 ساله باب Melendez که می گوید او بوده است لیکرز فصل بلیط دارنده برای 40 سال.

Melendez می گوید که بعد از دیدن برایانت بازی برای سال های بسیاری از او نمی تواند تصور کنید از دست رفته روز دوشنبه یادبود در مرکز استیپلز.

دوست خود را تام لینگ می گوید او می تواند آن را باور نمی هنگامی که شنیده برایانت مرگ است.

برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

یادبود برنامه ریزی شده است برای شروع در ساعت 10 صبح در لس آنجلس زمان.

12:30 صبح

هزاران نفر از عزاداران انتظار می رود برای جمع آوری در مرکز استیپلز در مرکز شهر لس آنجلس برای خداحافظی به کوبه و Gianna برایانت.

بسکتبال فوق ستاره و 13-year-old daughter خواهد بود افتخار در یادبود در میدان جنگ که در آن برایانت بازی برای لس آنجلس لیکرز.

کوبه و Gianna برایانت درگذشت همراه با هفت نفر دیگر در Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر.

یادبود خواهد شد از ویژگی های سخنرانان تأمل در کوبه برایانت تاثیر ورزش خود و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای. برایانت فعال شد در فیلم های تلویزیونی و نوشتن او پس از بازنشسته از بسکتبال در سال 2016.

برایانت خانواده ده ها تن از نوابغ ورزشی و بسیاری از چهره های عمده در برایانت زندگی عمومی می رود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>