انتاریو دادگاه رد روسی دوچرخه سواران’ طرح دعوی در دادگاه در برابر غرب استاد دانشگاه وادا

مونترال—واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر قانون کانادا و پروفسور ریچارد مک لارن و سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ توسط دوچرخه سواران اخراج شده است.

مک لارن که می آموزد قانون در غربی دانشگاه در لندن, Ont., منصوب شد توسط WADA منجر به رسیدگی به اتهام حمایت دولت دوپینگ توسط روسیه است.

دیمیتری Sokolov دیمیتری Strakhov و کیریل Sveshnikov شد با توجه به رقابت در این تیم پیگیری در بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو اما آنها از مطالعه حذف شدند پس از مک لارن تشکیل یک گزارش برای WADA ادعا گسترده دوپینگ coverups در ورزش است.

هیچ یک از سه سواران شد و تا کنون به حالت تعلیق برای دوپینگ بر اساس این گزارش ، آنها در زمان این موضوع به سیستم حقوقی کانادا در سال 2017.

دادگاه عالی انتاریو اخراج مورد در ماه گذشته و تجدید نظر شده است و در حال حاضر منقضی شده وادا گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

انتاریو دادگاه حکم دادگاه داوری ورزش در لوزان سوئیس دارای صلاحیت انحصاری بیش از چنین ورزش-امور مرتبط. CAS رد دوچرخه سواران’ مورد در سال 2016.

“ما تحقیقات کامل و حرفه ای و یافته های ما بود فراتر از سوال” مک لارن گفت: در WADA ، “CAS توسط یک نهاد مستقل به طور خاص راه اندازی برای حل و فصل ورزش های مربوط به اختلافات.

“شاکیان” ادعا می کند همیشه متعلق وجود دارد برای وضوح. نه در استانی سیستم دادگاه.”

هزینه های قانونی و پرداخت اهدا شد به نفع WADA و مک لارن.

— با فایل های از آسوشیتد پرس.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>