افتتاح NBA امکانات عمل یک حرکت خوش آمدید اما نه نزدیک به یک گام بزرگ به بازگشت

بسیاری از وزوز در آغاز تعطیلات آخر هفته — حداقل من فکر می کنم در دو روز گذشته شد و این شد آخر هفته اما چه کسی هک می داند این روزها – هنگامی که خبر شدم که تیم NBA در حال رفتن به قادر به باز کردن عمل خود امکانات و کمی بعد در این هفته است.

آن بود که مورد استقبال بسیاری از طرفداران بزرگ hosannas و سرور و نشاط و با توجه به این که سرور و نشاط است در تامین کوتاه مدت این روز وجود دارد هیچ مشکلی با آن. همه ما می تواند با استفاده از چیزی به احساس خوبی در مورد من شک دارم و حتی چشم انداز دیگران داشتن یک فرصت برای انجام کاری “عادی” خبر خوبی است.

اما آن را احتمالا عاقلانه برای قرار دادن یک خط تیره از آب سرد در شور و هیجان زیادی به دلیل این واقعیت است کمی منصفانه کمتر از انتظار.

این اخبار و پسر من تیم رینولدز از AP دیروز گزارش داد که تیم NBA تر خواهد شد “ارشاد” از لیگ این هفته باید دیده می شود به عنوان برخی از پیشرو به خبری که بازی ها را در افق دور.

بازی ها – جهنم, کامل, شیوه نیست در هر افق. حتی نزدیک. ما در هفته ها و هفته ها و شاید ماه از هر گونه عزم و اراده در این جبهه پس لطفا قرار داده است که خارج از ذهن خود را.

آنچه در آن به معنی ساده است: به این معنی بازیکنان می توانید به امکانات در شهرستانها و استانها و یا آمار قفل فراز برداشته شده است و یا کاسته اما فقط برای تمرینات فردی.

هیچ گروه و هیچ کامل شیوه هیچ scrimmages شماره سه در سه. برخی از عکس های برخی از مته کاری در برخی از بلند کردن اجسام انجام می شود شاید برخی از کشش شاید برخی از درمان.

که در آن است که همه.

و تنها که در آن دولت – امیدوارم پس از مشورت با مقامات بهداشت عمومی که دقیق در مورد چنین چیزهایی از جمهوری توسط یک عامل از یک میلیارد خواهد آن را اجازه می دهد.

این نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر در تورنتو این نمی تواند اتفاق می افتد در بسیاری از دیگر NBA شهرستانها و در حالی که آن را خوب کمی بچه کوچک قدم آن است که تنها کمی خوب بچه کوچک قدم و باید همیشه فکر می کردم در آن شرایط است.

و من می دانم که از فیلدینگ سوالات بیش از آخر هفته که وجود دارد برخی از نگرانی در میان طرفداران که به نوعی تیم در بیشتر “باز” شهرستانها خواهد شد برخی از نوع مزیت رقابتی – و یا اگر – فصل می توانید رزومه به این دلیل که چند بازیکن ما در واقع باقی مانده در شهرهای خود زمانی که لیگ تعطیل می توانید به تیم ورزشگاه اگر آنها نیز در شهرستانها زندگی می کنند که در آن دولت باز کرده اند تا چیز خواهد شد و یا در دو یا سه روز.

من فکر نمی کنم که در مورد همه. چند عکس و یک زن و شوهر از یک در یکی از تمرینات در تیم امکانات برای هر چند تعدادی از بازیکنان خواهد تیک تیک کردن جعبه لازم نیست برای رفتن به یک هیولا تفاوت. و من می خواهم تصور کنید اگر آن باقی می ماند واقعا بزرگ اگر – NBA راه اندازی tor از سرگیری این فصل وجود خواهد داشت به اندازه کافی زمان اختصاص داده شده برای تیم به کار است که آن را حتی از هر ادراک از یک مزیت این کاستن از مقررات ایجاد خواهد کرد.

آن را به خوبی می دانیم که چند بازیکن باقی مانده در چند شهرستانها تحت تاثیر این عوامل می تواند بازگشت به محل کار خود را در یک توسط یک پایه و اساس برای دریافت برخی از آموزش و کار در.

اما این که واقعا در مورد آن در حال حاضر

آن است که همیشه در حال تحول به طور مداوم در حال تغییر جهان ما زندگی می کنند در این روزها این تغییر فقط به نظر می رسد بزرگتر از آن واقع است.

آنچه را که بچه ها می گویند ؟

قوی تر هم چیزی که تاریخ و زمان آخرین شب من در تمام احساس می کند و این فوق العاده بود. کل نشان می دهد emotioal و مهم است و واقعا خوب است اما این کار ؟ این بود که بیش از این بالا به خوبی انجام می شود.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

همه حق است, ما قصد داریم برای انجام این پست کمی متفاوت این هفته آینده و به شما جزئیات بیشتر بعد از امروز در تنها چیزی که ما رو تا آستین ما.

اما اگر شما سوال و یا می خواهید برای گفتن سلام یا چیزی شبیه به آن [email protected] محل آن را انجام دهد.

ما قصد داریم به نگه داشتن رفتن در اینجا هر روز دیگر اگر این کار را برای شما? به نظر می رسد اتصالات به خوبی به زندگی من/برنامه هایی که در آن است, بنابراین ما امتداد متصل کردن نگه دارید که راه.

من احتمالا باید متوقف نورد در وسط شب و چک کردن گوشی/زنگ برای دیدن آنچه در آن است و چگونه کوچک من خواب اما از آنجایی که من آن را انجام داد و کشف کرد (یک) DeMar رو داد و ستد و (ب) Kawhi ترک آن را به من اعتصاب به عنوان چیزی است که من احتمالا باید انجام دهد.

شب گذشته نبود و تقریبا به عنوان مهم اما ساعت 3 صبح کشف e-mail از من رفیق K. C. Johnson که مایل به دانستن آنچه که من می دانستم که در مورد جدید Chicago Bulls GM مارک griffin conley خیلی باحال بود برای به دست آوردن.

Evs وارد اینجا از نایک بیش از یک دهه پیش برای کار با برایان News, آن سرد بود برای دیدن او را در این سفر از اینجا به واشنگتن به فیلادلفیا و به دست آوردن قدرت بیشتر و تجربه در هر توقف و آن را کاملا یک دستاورد است که او در حال حاضر یکی از 30 شغل در کل سیاره به عنوان یک مدیر NBA عمومی.

و کانادا خود را برای اولین بار هم که کاملا چیزی به عنوان به خوبی.

من به احتمال زیاد گسترش Evs هنگامی که آن را به طور رسمی و با ما می توانید به او صحبت می کنند اما این یک helluva چیزی که او انجام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>