خوش Jason Spezza می بیند مزایای افرا برگها در زمان خود و در بازگشت

شاید جای تعجب نیست به هر کسی که بازی کرده است با او و یا او را به صحبت یا دوستان با او اما افرا برگها رو به جلو Jason Spezza تماس خود را ابدی خوش.

“بنابراین من به این امید وجود دارد رفتن به یک شانس برای بازی” 36 ساله و جانباز گفت. “من مطمئن هستم که زمانی که آن را برای رفتن به اما من خوشبین هستم که ما در حال رفتن به دریافت یک فرصت برای پایان فصل.

“من فکر می کنم که این رویکرد است که من می خواهم به آنجا که اگر ما قادر به بازی و سپس من آماده ام خودم و باقی ماند در شکل و اگر ما بازی نمی کنیم فقط به جلو حرکت می کند. من خوشبین هستم من فکر می کنم همه چیز در حال چرخش در جهت درست است.”

این هفته COVID-19 اخبار شده است نسبتا مثبت حداقل در اطراف تورنتو و انتاریو با کارشناسان اعتقاد داشتند این موج از این ویروس در حال نزدیک شدن به اوج خود. هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که کسب و کار را بازگشایی چه رسد به زمانی که بازیکنان هاکی می توانید اسکیت بازی دوباره. اما Spezza ماندن پهلو به پهلو از آنچه در خود ورزش است تا برای شرکت در کنفرانس تلفنی با بازیکنان NHL’ Association, به عنوان مثال.

در برخی از راه این است که کمی مانند سال 2012 زمانی که بازیکنان قفل شد و تا به حال به نگه داشتن خود را در شکل در مورد توافق رسیده بود از سر بازی.

“چالش با این وجود هیچ کس روی یخ در حالی که در تحریم وجود دارد فرصت برای بچه ها به اسکیت بازی کردن در محلی rinks و مسائل” Spezza گفت. “بنابراین بزرگترین چالش اخذ خواهد شد بازی خود را به سرعت. من فکر می کنم که چند هفته از اسکیت … واقعیت این است که این کار ما برای حفظ خودمان مناسب است.”

و خواهد شد که باید از این مزیت زمانی که بازی دوباره ؟

“این قطعا کمک می کند تا به یک تیم با بچه ها که می تواند گزاف گویی — که مجموعه ما به خوبی برای موفقیت,” او گفت:. “اما بچه های قدیمی تر ما می دانیم که چگونه به کار بیش از حد …

“این جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آن را بازی می کند. من فکر می کنم بچه ها به زمان نیاز به نوع خود بلبرینگ پشت در یخ اما من فکر می کنم مهارت ها و مهارت بازیکنان تمایل دارند تا کارها را سریعتر.”

که می تواند به نفع برگها. بنابراین بیش از حد می تواند کار مربی شلدون Keefe قرار داده است در طول زنگ تفریح تعامل با بازیکنان و گرفتن آنها را به فکر می کنم در مورد چه تغییراتی خواهد شد زمانی که فصل رزومه.

“شلدون استفاده کرده است این زمان خوبی برای در تماس گرفتن با بچه ها شناسایی برخی از مناطق (تیم می خواهد) بچه ها به کار در زمانی که ما به عقب بر گردیم و فقط به همه یک فرصت برای نگاه کردن به فصل و نگاه از بالا به جایی که شما را در به عنوان یک بازیکن بدون ناامیدی حذفی از دست دادن.

“معمولا زمانی که ما در حال انجام این کار آن را خدشه دار توسط این واقعیت است که شما را از دست داده و شما نیاز به کشف کردن آنچه به انجام متفاوت است. هیچ کس واقعا تا به حال فرصتی برای اثبات چه نوع تیم آنها در یک حذفی فرمت بنابراین من فکر می کنم در حال حاضر آن را در مورد خود ارزیابی و بدانند چه گام های بعدی هستند.”

Spezza می بیند سمت روشن از عجیب و غریب برگها فصل است. آنها در حال مبارزه برای یک نقطه حذفی خود را به جنرال موتورز است به نام آنها جکیل و هاید تیم و مربی مضطرب در مورد نارسی پس از برخی از ضرر و زیان است.

“شما نمی خواهید به کروز از طریق فصل به طور منظم از آنجا که شما نیاز دارید که تجربه به شما به پلی آف” Spezza گفت. “ما قطعا نمی کروز از طریق فصل به طور منظم. ما تا به حال مقدار زیادی از یو پی اس و فراز و وری و چیزهای مختلف برای ما اتفاق می افتد. و من واقعا فکر می کنم این به نفع ما است.

“من فکر می کنم ما باید یک مقدار بیشتر اتاق قفل در این نقطه در زمان از ما در شروع این فصل است. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در مالکیت چه خبر است در این اتاق. من فکر می کنم ما ستاره جوان قادر به گفتگو با یکدیگر و با دیگر بچه ها در این تیم است که شاید آنها نیست راحت داشتن در اوایل فصل.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“تا آنجا که آن را بمکد به رفتن را از طریق این به عنوان یک تیم و به مبارزه و پاسخ به سوالات و ساخت و دریافت خود را از دست دادن رگه من فکر می کنم در دراز مدت از آن چیزی است که ما مورد نیاز است.

“فرصتی برای استراحت و به عقب نگاه در همه چیز آن را تنها به ما کمک کند با دقت اشاره کردن آنچه که ما نیاز به انجام متفاوت و حرکت رو به جلو است. آن را در یک خط مستقیم به بالا برای هر کسی است.”

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>