Antonio Banderas in Pain and Glory.
در پدرو آلمودوار را سرگذشتی درام “درد و شکوه” آنتونیو باندراس غمگین است چشم شوک با موهای تقریبا ضعیف به دنبال simulacrum از مدیر.عکس از شیوه زندگی, تصاویر / Alamy

اولین انسان تا کنون به دریافت یک جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 1929 بود سکوت-فیلم star Emil Jannings. آن کار خود را در هالیوود بود و در حال حاضر kaput—فیلم ناطق بودند و Jannings, زین با یک لهجه به آلمان بازگشت جایی که او زخم تا ساخت تبلیغات نازی ها ، پس از آن همه کار می کرد در پایان, در هکتار در هکتار.

این سال را به تخته سنگ از نامزد بازیگران بیشتر دوست داشتنی بسیاری از جمله بهترین مرد در هالیوود بازی بهترین مرد در تلویزیون است. این نادر سال است که در آن مردان نژادها احساس juicier از زنان با چند عمده اجرای برنامه است که به سادگی رو فشرده می شود. رابرت دنیرو را به نوبه خود در “ایرلندی” که کلاه خود را مادام العمر با همکاری مارتین اسکورسیزی شامل یک گناه-خفه تلفن تماس صحنه است که باید مورد مطالعه در مدارس اقدام. با این وجود دنیرو رد شد جای خود را در صدر رده بازیگر نقش اول مرد اگر دو از او co-stars, Al Pacino and Joe Pesci, مربع خاموش در مسابقه برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد. آدام سندلر (“جدا نشده جواهرات”) و ادی مورفی (“Dolemite نام من است”) نیز به کار حرفه ای-عملکرد بالا است که نمی توانید رای. و آن را خوب است برای دیدن Song Kang-ho از “انگل” در لیست; هر چند که فیلم بازیگران برنده این گروه جایزه در صفحه جوایز انجمن بازیگران هیچ یک بازیگر موفق به گرفتن شتاب.

آنچه را از دست رفته بیش از حد است که یک تازه وارد یا چپ-زمینه انتخاب کنید. (به یاد داشته باشید زمانی که ویگو مورتنسن بود نامزد دریافت جایزه برای “کاپیتان فوق العاده”?) همه مدعی هستند محاکمه و واقعی ستاره در بیشتر محبوب ، به عبارت دیگر رای دهندگان آکادمی خواهد شد و به دنبال یک لیست از نام آشنا در کنار یک لیست از فیلم های که نیز نامزد دریافت جایزه در سایر دسته ها. استثنا است که تام هنکس که تنها نامزدی برای “یک روز زیبا در محله” اما او دقیقا یک پرت. حمایت-بازیگر نژاد به خصوص احساس می کند مانند یک victory lap: چهار بازیگرانی که همه برنده اسکار در اوایل دهه نود به علاوه برخی از پسر جدید به نام براد پیت. و هر دو دسته افسوس که همه سفید نامزد. اگر وجود دارد هر گونه تنوع در بازیگر نژادها آن را در شخصیت آنها—در میان آنها یک قاتل دلقک دو پاپ جیمی Hoffa و کارگردان تئاتر طلاق گرفتن. Emil Jannings خواهد بود گیج فقیر نازی ارشد.

بهترین بازیگر نقش اول مرد

آنتونیو باندراس “درد و جلال”

باندراس شروع کار خود را با پدرو آلمودوار که کنده او را از تئاتر صحنه و بازیگران او در فیلم در سراسر نوزده-دهه هشتاد. آن را تنها اتصالات که الهه شعر و موسیقی شد استاد در “درد و شکوه” کارگردان و عقب-زبانى سرگذشتی درام (همچنین نامزد دریافت جایزه بین المللی بهترین فیلم). این تسمه باندراس که ترغیب مدونا در “حقیقت یا جرات” همه اما از میان رفت ترک غم چشم شوک با موهای تقریبا ضعیف به دنبال simulacrum از المدور و یا برخی از نیمه داستان تخیلی نسخه او. باندراس هرگز به نظر می رسید به طوری rueful.

لئوناردو دی کاپریو “Once Upon a Time . . . در هالیوود”

در کوئنتین تارانتینو را روشن bloodbath یک فیلم دی کاپریو به نظر می رسد در گفتگو با گذشته خود بازی ریک (لعنتی) دالتون هک بازیگر تلویزیون که نوع ندارد محل برروی جدید هالیوود از سال 1969. مانند دالتون دی کاپریو است holdover از دیگر عصر halcyon نوزده-نود زمانی که دی کاپریو حزب بود-پسر pinup که با عنوان “تایتانیک”. خدای من به یاد داشته باشید, درام, وقتی که او نیست, دریافت, نامزد دریافت جایزه برای “تایتانیک” و قلم مراسم ؟ و چگونه جیمز کامرون او را با یک befuddled نگاه به سوی آسمانها به عنوان اگر او منجر بازیگر تا به حال dematerialized به حالت تخیلی ؟ پس از دی کاپریو تا پشت سرگذاشته یک خرس خاکستری و برنده جایزه اسکار برای مشکلات خود را. به عنوان دالتون او و پنجه نرم نه با حیات وحش اما با خود حیف و میل چشم انداز و نتایج به زیبایی unhinged.

آدام درایور “ازدواج داستان”

عکس از Netflix

راننده یکی از هالیوود بیشتر منحصر به فرد در می یابد خود را عمیق ترین و در عین حال عملکرد در Noah Baumbach طلاق درام. مانند Banderas, راننده پخش سرگرم کننده-خانه-آینه نسخه از مدیر خود را. شخصیت او چارلی تجربی-تئاتر مولف و فرسوده بود که پدر و ثبات (و خودپسندی) اینو بدونیم در dehumanizing طلاق. چارلی چیزی است که از یک yuppie Everyman مانند پرچمدار از “Kramer vs. Kramer” اما راننده infuses خیلی از خود را به نقش سابق خود دریایی rigidness خود gawky اضطراب—که آن را سخت به تصور کنید که هر کس دیگری به عنوان شخصیت. نقش به نظر می رسد به رسم خون از او به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

خواکین فونیکس “Joker”

ققنوس hurtles به این هرج و مرج نقش در این هرج و مرج فیلم مانند یک موتور سیکلت بدون ترمز. ما آمده ایم به انتظار یک عنصر از هرج و مرج از ققنوس که اهل خود را (به ظاهر اختراع) تاخت و تاز کردن به هیپ-هاپ در mockumentary “من هنوز اینجا.” شما فقط هرگز نمی دانید که در آن واقعیت متوقف می شود و شروع می شود با این مرد که باعث می شود او انتخاب طبیعی برای “Joker” یک پر زرق و برق مثل قتل جنون. او می خندد او جان او preens او خونریزی—مسیح شکل برای ما ترش بار. ققنوس به راحتی برنده این جایزه برای بسیاری از بازیگری است که معمولا به اندازه کافی لطفا به آکادمی. بدون توجه به آنچه شما فکر می کنم از “جوکر” در فیلم مبتنی بر آشفته rictus.

Jonathan Pryce, “دو پاپ”

عکس توسط پیتر کوه

از دو پاپ در سوال Pryce سود بازی بیشتر مورد علاقه: پاپ فرانسیس در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Jorge Bergoglio. Fernando Meirelles فیلم پروب فرانسیس اصلاح طلب روح تعمق به گذشته خالی از سکنه است که مبنای خود را اصولی فروتنی. پرایس به ارمغان می آورد گرما و صبر به نقش بلکه یک حرکت یا کشش ناگهانی از عذاب است. و او را به عنوان جهنم خنده دار. (با عرض پوزش ، آماده سازی از ملاقات های عمومی خود را برای اولین بار به عنوان پاپ او امواج دور لباس شاهانه یا فاخر و می گوید: “کارناوال است.” خود پاپ است زیبا و خطاپذیر.

خط پایین: هیچ کس انتظار می رود که به ضرب و شتم ققنوس هر چند راننده با دوم متوالی نامزدی اسکار (او سال گذشته برای “BlacKkKlansman”) است که یک رقیب نیرومند. این دسته می تواند به راحتی پر شده اند دو برابر بیش از. یک بنر سال برای مردان—چه کسی می توانست تصور می کردند ؟

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

تام هنکس “یک روز زیبا در محله”

هیچ فیلم ستاره می کشیده اند و از نقش Mister Rogers—یک نوع pop-فرهنگ سنت—به جز تام هنکس که تابش یک کشیش خوبی بهمراه رگه های خود آگاهی. به نظر می رسد در ابتدا مانند آسان gig: صحبت می کنند به آرامی و به آرامی لبخند یک crinkly لبخند و unlace کفش خود را. اما هنکس آورده چیز دیگری به نقش: مسحور برگزاری بیش از شاگردان خود برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان پیشنهاد کار از یک استاد هیپنوتیزم. اگر هنکس به نظر می رسد مانند یک اسکار تكیه فراموش نکنید که او نیست برنده از سال 1995.

آنتونی هاپکینز “دو پاپ”

فقیر unlovable پاپ بندیکت شانزدهم. ایستاده لباس بلند و گشاد به لباس بلند و گشاد خود را جانشین او می آید به عنوان یک خارج از لمس killjoy که در بهترین حالت نادیده گرفته کلیسای کاتولیک سوء استفاده—و یا بدتر جاروب آنها را زیر فرش. (فرانسیس مقایسه است Mick Jagger.) اما هاپکینز جاذب است در نقش خود را متوقف تحویل ارائه یک پنجره را به پاپ بندیکت شانزدهم را darting عقل. شما به احتمال زیاد نمی خواهد آمد به دور از “دو پاپ” با هر عشق بیشتر برای جوزف رتزینگر از شما آغاز شده اما شما را درک تناقضات است. فیلم و هاپکینز می کند او یک سرویس.

Al Pacino, “The Irishman”

عکس از Netflix

از این Pacino برای اولین بار با همکاری اسکورسیزی و در نقش جیمی Hoffa نه کمتر. گذشته از خود بوق میانه لهجه Pacino چه مقدار از آنچه ما دیده ایم او را فراموش قبل: که اپرا خوی که نیمه دیوانه چشمک زدن. تحویل او در زمان پژواک به manic street تئاتر “سگ بعد از ظهر سگی” و Hoffa می آید در سراسر در راه خود را به عنوان یک بازیگر. خیلی بد Pacino است برای به اشتراک گذاشتن یک دسته با Joe Pesci.

Joe Pesci, “The Irishman”

Pesci را به نوبه خود به عنوان مرد عاقل راسل Bufalino یکی از مورد علاقه من اجرای 2019 در بخش های بزرگ به دلیل آن ساخته شده ما تجدید نظر همه چیز ما فکر می کنیم می دانستم که در مورد این بازیگر. هنوز هم وجود دارد کمیک جیر جیر و مو-باعث تحریک پذیری ما می دانیم که از “رفقای خوب” (که او برنده در این گروه در سال 1991) و “My Cousin Vinny” اما این همه به نظر می رسد ساکت تر و خطرناک تر, به عنوان اگر سن تبدیل شده بود Pesci درجه حرارت پایین به یک کشنده بجوش و خروش آمدن. یا شاید ما همیشه استعدادهای خود را دست کم گرفت. Pesci که از نیمه بازنشستگی برای این نقش نیست شرکت در جوایز مبارزه. و در عین حال او می خواهم ایستاده شانس برنده دومین اسکار, اگر آن را برای . . .

براد پیت “Once Upon a Time . . . در هالیوود”

عکس توسط اندرو کوپر

پیت presumptive فتح این سال بهترین بازیگر مسابقه سزاوار است بلکه پاک کردن صورت دسته تقلب. به عنوان شیرین کاری مرد صخره غرفه او سهام این فیلم با دی کاپریو. مانند خود شرکت ستاره پیت refracts خود نود تب و تاب بودن, به عنوان یک مرد که احتمالا حس ساخته شده در دهه پنجاه است اما به نظر می رسد square-جاوید و شناور در سال 1969—در عین حال او فقط پسر می خواهید از امنیت خانه خود را از چاقو-دارای حق اعمال cultists. (آن نمی صدمه دیده است که او را برداشته پیراهن اواسط فیلم که در نمایش من با حضور بدستآمده کامل در gasps.) این جوایز فصل پیت است طلاکاری خود لیلی با zinger پر از جذابیت, حمله, به عنوان زمانی که او خود را جمع آوری SAG Award با خط “من قصد دارم به اضافه کردن این به من Tinder مشخصات.” این است که براد پیت ما می خواهیم به این باور در جهان وجود دارد.

خط پایین: آنچه در آکادمی عضو خواهد رای به کاهش پیت قطار به بهشت ؟ در دنیایی او می خواهم رقابت به عنوان یک بازیگر سرب و Pesci یک شانس مبارزه—نه که Pesci است به احتمال زیاد به زحمت نشان دادن به هر حال.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی