اسکار مد 2020: Janelle Monáe, Bong Joon-ho و نکات بیشتر تخیلی جوایز اسکار

Janelle Monae performs at The Oscars.
Janelle Monáe پوشیدن امضای خود را پف کرده و لباس مخصوص مهمانی رسمی, شلوار, خواند, این باز تعداد در سال جاری مراسم اسکار.عکس توسط آرتورو هلمز / گتی

Janelle Monáe به نظر می رسد در مراسم اسکار فرش قرمز در اوایل یکشنبه شب با پوشیدن آنچه که باید بسیاری از پوند نقره لاکی ابریشم-لنگ طل تحت پوشش از سر تا پا در وجهی کریستال (یک صد و شصت و هشت هزار نفر از آنها را به طور دقیق با توجه به Instagram رالف لورن, لباس طراح). او نگاه عجیب و غریب و شگفت انگیزی مانند متقاطع بین بین کهکشانی پادشاه و یک توپ دیسکو با اشاره به گریس جونز در cowl هود. اما مانند یک توپ دیسکو شروع می شود که چرخش بیش از حد به زودی در یک مهمانی, Monáe را نمایش رنگین کمان تنها به نظر می رسید به برجسته منحصر به فرد blah بودن از این رویداد او در بر داشت خودش را از حضور در.

نوازنده و بازیگر—که خودش هرگز نامزد دریافت جایزه توسط آکادمی با وجود داشتن تحویل اجراهای ستاره ای در فیلم هایی مانند “زیر نور مهتاب” و “چهره های پنهان”—وجود دارد برای انجام این شب باز شماره که در اسکار سال گذشته تمایل به خود تبریک روکش سال در سینما. Monáe در حال حاضر با پوشیدن امضای خود را پف کرده و لباس مخصوص مهمانی رسمی شلوار به جای سنگ در مورد فیلم های که شده بود توبیخ در جوایز امسال باز با آقای راجرز theme song (کارگردان “یک روز زیبا در محله” Marielle هلر مثل همه زن دیگر مدیران در این سال موفق به دریافت هیچ نامزدی). که گفته معمولا قصیده به openheartedness احساس در اینجا مانند یک توبیخ غیر مستقیم اذعان که اسکار در این سال بود—یک بار دیگر—تا حد زیادی بسته کردن زنان و مردم از رنگ. (بسته بندی به این نتیجه رسیدند که از مجموع دو هزار و نه نامزد تنها شصت و پنج رفت و به زنان; از همه بازیگری نامزد تنها یکی—برای سینتیا Erivo ستاره از “هریت”را به یک فرد رنگ است.) Monáe پشتیبان رقصنده عینک لباس که اشاره شده فیلم هایی مانند “ما” “ملکه & باریک” و “Dolemite است و نام من” بازیگران فیلم سیاه و سفید بازیگران که نمی شد در جوایز گفتگو در همه. اواسط تعداد Monáe بخور خودش در گل کیپ یادآور “Midsommar,” ترسناک حماسی در مورد یک زن است که مجموعه آتش به او برسد.

Monáe را خشن, شاد, عملکرد (کمک سرکش بیلی پورتر پوشیدن یک طبقه با طول طلا duster با پلت فرم پاشنه بلند) احساس مانند یک تریلر بسیار جالب تر به مراتب بیشتر تخیلی اسکار یکی است که ما هرگز نمی بینیم. پس از Monáe سمت چپ صحنه, Chris Rock و استیو مارتین حوصلگی روی صحنه به تحویل جوک در مورد اسکار’ عدم تنوع, اما نه همه آنها فرود آمد. (زمانی که سنگ گفت که آنچه از دست رفته بود در کارگردانی دسته این سال بود که “خودارضایی” یک میلیون زن تشکر در اتاق نشیمن خود را; نه همه زنان vaginas یا مثل این است که کاهش می یابد به ما anatomy). این مجموعه یک الگو برای بقیه مراسم که در آن مجری پس از ارائه بسیاری از آنها زنان و مردم رنگ, پرداخت, خدمات لب به شب عجیب و غریب, حذفیات. Sigourney ویور روی صحنه با Brie Larson و Gal Gadot, بسیار, بعد, در شب اعلام کرد که “همه زنان ابرقهرمانان” بیانیه ای که به منظور خدمت به عنوان توانمند سازی تسلی اما فقط احساس خالی و مهربان.

ناتالی پورتمن در مدل دیور کیپ دوزی با نام توبیخ مدیران زن.عکس توسط Kevin Mazur / گتی
Billie Eilish بر روی فرش قرمز پوشیدن تنبل اندازه شانل کت و شلوار.عکس توسط Kevin Mazur / گتی

سه نفر از بازیگران بودند روی صحنه به معرفی ایرلندی هادی Eímear هیچ کس اولین زن در جوایز’ نود و دو سال سابقه به انجام یک آکادمی ارکستر (او را به انجام تنها یک آهنگ یک مونتاژ از بهترین امتیاز اصلی نامزد). هیچ کس برای او ساخته شده بسیاری از لحظه ای او را. در ارکستر گودال او نگاه توانمند در طلایی, steampunk-الهام قنتد, ژاکت از ایرلندی طراح کلر Garvey مثل Fritz Lang توهم به زندگی می آیند. دیگر لحظات خوش بینی و شورش آمد و از همان اندازه بعید گوشه. Billie Eilish که افزایش سریع و هار جوان fandom یکی از موسیقی پویا ترین داستان در سال وارد, با نئون سبز, مو, messy, chignon. او عینک تنبل, اندازه, Chanel, کت و شلوار ادامه sartorial پروژه انتقال مکالمه در اطراف, نوجوانان, ستاره موسیقی پاپ دور از بدن آگاهی و نسبت به برگزاری نمایشگاه و خروج از مرکز. ارائه با هم, Maya Rudolph, در یک sequinned نارنجی Valentino خفتان و کریستین ویگ نیز در Valentino, به دنبال تا حدودی مانند یک scarlet لازانیا, ماکارونی, احساس رنگارنگ گردشگران از کشورها ضعیف دنیای کمدی فقط با عبور از در راه خود را به بیشتر سرگرم کننده محل. ناتالی پورتمن (که شده است ضرب و شتم درام در مورد تبعیض جنسی در مدیر دسته از 2018 گلدن گلوب هنگامی که او ایستاده بود در کنار Ron Howard و گفت: “و در اینجا همه مرد نامزد”) عینک سیاه و سفید مدل دیور کیپ دوزی در کوچک طلا cursive با نام گذشته هشت زن مدیران که نمی شد نامزد دریافت جایزه در این سال (Scafaria وانگ Gerwig, آرسنال هلر, Matsoukas, Har’el, Sciamma). اسکودوی کیپ بود کوچک اما باهوش عمل اعتراض وادار قرمز-فرش خبرنگاران می گویند اسامی زنان که در غیر این صورت غایب از شب.

کره جنوبی مدیر Bong Joon-ho جاروب جوایز برنده بهترین فیلمنامه اصلی بین المللی فیلم سینمایی, کارگردانی و بهترین فیلم برای “انگل.”عکس توسط امی Sussman / گتی

این شد که نادر به دنبال مد دلخوشیها در یک شب است که به نظر می رسید هر دو مبهم گناه در مورد حال و در گیر نوستالژی برای گذشته است. (نشانه امینم که نشان داد برای هیچ قابل تشخیص دلیل خود را به انجام آهنگ “از دست دادن خودتان” از سال 2002.) در یک شب هنگامی که بسیاری از برندگان احساس مقرر (براد پیت, Joaquin Phoenix) بزرگترین شوک و یکی که نزدیک به بازخرید کل ظروف سرباز یا مسافر شد و به بهترین عکس جایزه برای بونگ جون-هو را فوق العاده هیجان انگیز “انگل.” بونگ نگاه تیز و unfussy در تک رنگ سیاه لباس مخصوص مهمانی رسمی و تحویل او جذاب سخنرانی خود را از طریق مترجم شارون چوی (که مشتاق مدیر خودش) درباره سینمایی رویاها و تحسین خود را برای مارتین اسکورسیزی. پشت صحنه مطرح او با خود مجسمه ساخت آنها مانند عروسک های کوچک یک ژست مسخره که هر دو خود را جشن گرفتند برنده و بازیگران غنائم در یک absurdist نور است.

در پایان این صنعت خارجی ها که به سرقت برده شب به عنوان اگر آنها توفنده و خسته کننده تضعیف حزب برای باز کردن نوار. (“من بنوشید تا صبح روز بعد” بونگ گفت: در یکی از سخنرانی.) من عاشق چشم از باربارا لینگ و نانسی Haigh اواز یا موسیقی دو نفری که برنده جایزه بهترین طراحی تولید به “Once Upon a Time . . . در هالیوود” ایستاده در مرحله شیک بیانیه گردنبند و لینگ در یک مخمل شال به نوع دنیوی و unfussy زنانی که فروشگاه در موزه فروشگاه. ایضا جولیا Reichert و استیون Bognar شوهر و همسر تیم پشت برنده مستند “آمریکا کارخانه” که عینک تطبیق اصلاح سر (Reichert است که تحت شیمی درمانی) و به حضار گفت که “همه چیز بهتر خواهد شد وقتی که کارگران جهان متحد شوید.” من می خواهم تصور کنید که همه آنها تا به حال در جایی به مراتب بیشتر هیجان انگیز بروید بعد در جایی که ستارههای نمی دانند. و این که امروز صبح در حالی که این صنعت مناسب crunch اعداد در چه برخوردی شب گذشته آنها در حال حاضر بازگشت به کار, ایجاد چه می آید بعدی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>