دیگر کارشناسان پزشکی Jared کوشنر ممکن است مشورت در مورد COVID-19

Jared Kushner.
عکس توسط اندرو Harrer / بلومبرگ / گتی

روز جمعه Daily Mail گزارش داد که جارد کوشنر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و پسر در قانون که تا به حال واگذار شده از سوی رئیس جمهور با تعیین نحوه پاسخ به کروناویروس همه گیر خواسته بود توصیه های پزشکی کورت Kloss, پزشک پدر کوشنر را sister-in-law, سوپر Karlie Kloss. دکتر Kloss, یک اتاق اورژانس در شمال ایالت نیویورک نوشت: به یک Facebook گروهی از متخصصان پزشکی که در شماره بیست و دو هزار اعضای, به, منبع, ایده هایی برای کوشنر در مورد چگونه به ضرب و شتم ویروس.

در اینجا برخی از اضافی مردم کوشنر شده است با توجه به رسیدن به برای کمک در حل این بحران ملی:

که یک دختر با عینک در کمبریج استفاده می شود که فروش همه بچه ها به زبان انگلیسی-روشن مقالات مدت. زشت و هوشمند است, بنابراین ممکن است بدانید در مورد این نوع از چیزی است ؟

شب دربان در قدیمی شرق فوقانی جانبی ساختمان (امیلیو?), که همیشه می گفت چیزهای مانند “هر چیزی که شما نیاز دارید آقای کوشنر.” او ممکن است صحبت کردن بیشتر در مورد آوردن کیسه های از ماشین و یا برگزاری یک بسته در میز جلو اما شاید ارزش آن را برای رسیدن به فقط در مورد.

Karlie Kloss مادر—ازدواج به پدر و بنابراین به طور بالقوه ممکن است چیزی برای اضافه کردن.

دکتر هارولد Bornstein—بزرگ سر مو پس چگونه اشتباه می تواند او را در مورد هر چیزی واقعا ؟ همچنین یک دکتر (من فکر می کنم؟).

چت مه—گفت: در Instagram روز دیگر که پدر و مادر خود تام هنکس و ریتا ویلسون نیست “دام” پس از آلوده شدن با کروناویروس در استرالیا. اطمینان بخش است و می تواند نقطه راه رو به جلو در سطح کلان.

“روانی آمریکایی”—برخی از ایده های بزرگ در مورد بهداشت عمومی در آن کتاب است. بازخوانی?

رئیس جمهور رونالد ریگان—مرده اما همچنین انجام یک کار عالی با ایدز بحران است. به احتمال زیاد باید مشاوره خوب است.

Kimberly Guilfoyle—گفت: Ivanka که آیا او بوتاکس گفت: “ما باید چیزی برای نگرانی در مورد.” چیزی وجود دارد ؟

Taylor Swift—همچنین می داند Karlie.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>