Ottawa Senators ‘به طور فعال نظارت بر وضعیت پس از دوم بازیکن تست مثبت برای COVID-19

اتاوا—سناتورهای اتاوا می گویند یکی دیگر از بازیکنان خود را به آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد کل موارد شناخته شده در NHL به دو.

تیم خود را اعلام کرد مورد دوم در بیانیه ای روز شنبه, چهار روز پس از اعلام اولین نتیجه تست مثبت.

سناتور نیست نام بازیکن, اما گفت که او بخشی از های اخیر خود کالیفرنیا سفر جاده ای است که شامل بازی در سن خوزه کالیفرنیا و لس آنجلس قبل از لیگ برتر به تعویق افتاد آن فصل در هفته گذشته با توجه به این رمان شیوع کروناویروس.

“اتاوا سناتور’ تیم پزشکی به طور فعال نظارت بر بازیکنان و کادر فنی و پس از تمام مناسب و حرفه ای از دستورالعمل ها برای کمک به اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و جامعه بیشتر” تیم در بیانیه ای گفت:.

این تیم گفت: 52 نفر از جمله بازیکنان و کارکنان رسانه مهمانان و خدمه پرواز بودند و در سفر.

هشت آزمایش شده اند با دو نتایج مثبت دریافت کرده است. نتایج هنوز به در آمده برای دیگر شش بودند که تست شده در پنج شنبه و جمعه.

این تیم گفت: دیگر 44 نفر در این سفر “نشان داده اند هیچ نشانه” اما آنها هر دستور داده شده است به خود قرنطینه پس از 14 مارس ،

“شما نمی خواهید به آن را ببینید هنگامی که این اتفاق می افتد اما در فضای فعلی من فکر می کنم ما تمام شده با فرض این که وجود خواهد داشت برخی از بازیکنان که دیر یا زود خواهد تست مثبت” NHL بازیکنان’ Association, مدیر اجرایی, دونالد Fehr گفت: در مصاحبه با مطبوعات کانادا در روز شنبه. “امیدوارم او را به طور قابل توجهی بیمار و (خواهد بود) در جاده ها به بهبودی کامل به زودی.”

سناتور اعلام اولیه مورد سهشنبه — اول مثبت COVID-19 آزمون برای NHL بازیکن. این تیم همچنین نمی شناخت که بازیکن اما در آن زمان گفت که او تا به حال علائم خفیف بود و در انزوا.

“به طور کامل و شفاف با ما طرفداران و سهامداران ما همچنان به ارائه به روز رسانی دوره ای به عنوان مناسب در حالی که حفظ حریم خصوصی افراد نهفته” تیم خبر داد.

Coronavirus است wreaked ویران کردن در ورزش جهان با لیگ لغو و یا به تعویق انداختن فصل خود را پس از سازمان بهداشت جهانی با برچسب شیوع یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

اتاوا در سن خوزه در برابر کوسه ها در 7 مارس با وجود توصیه های شهرستان که در SAP مرکز واقع شده است به نگه زیادی کرد. آن را یکی از سه بازی NHL برگزار شد در سن خوزه پس از توصیه ساخته شده بود.

ده بازیکنان NBA شناخته شده است به آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند تنها پنج نفر از کسانی که شده اند برای عموم شناخته شده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

New Orleans Saints سر مربی شان Payton در این هفته اعلام کرد او همچنین آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین مورد شناخته شده در میان NFL.

این لامپ کم مصرف B. C. شیرها گفت: اواخر جمعه که یک عضو خود را در فوتبال بخش عملیات نیز آزمایش مثبت برای COVID-19. شیرها نیست انتشار نام این کارمند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>