اضافه کاری است زمان خوبی برای Maple Leafs — این بار

در یک شب هنگامی که برگها افرا’ سه اسلحه جوان — Auston ماتیوز میچ Marner و ویلیام Nylander — متحد شدند در یک خط و به نظر می رسید به مقصد به درخشش آن خود unheralded understudies بودند که بازی را ستاره.

ژاک هایمن به ثمر رساند و دو بار Kasperi Kapanen تا به حال اضافه برنده به عنوان برگ ضرب و شتم آریزونا شغالها 3-2 روز سه شنبه شب.

برگها’ سوم OT بازی در یک ردیف — آنها برداشت تا پنج است و شش امتیاز — نگه می دارد آنها را در مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

“همانطور که شما نزدیک تر و نزدیک تر به پلی آف بازی ها تنگ تر و تنگ تر گفت:” هایمن. “تیم نیاز به امتیاز. آریزونا در یک نبرد خود را در کنفرانس دیگر. مونترال در حال تعقیب ما است. بنابراین منظور من آره, شما در حال رفتن به دریافت بیشتر OT بازی به دلیل بازی در حال تنگ تر و تیم تر از جان گذشته. و من فکر می کنم که شما نیاز دارید که ناامیدی در حال حرکت رو به جلو است.”

برگها در حال 5-2-1 در هشت بازی گذشته پس از این همه ستاره و ماند دو امتیاز جلوتر از Florida Panthers که ضرب و شتم شیاطین.

“هر بازی مهم این که آیا آن را روز شنبه برابر آریزونا یا شنبه در برابر مونترال یا در برابر فلوریدا گفت:” هایمن. “ما دو بازی در برابر فلوریدا و سه برابر تمپا. آن واقعا مهم نیست که شما بازی. این نکات همه مهم است. ما فقط باید برای نگه داشتن آنها را.”

  • تماس نزدیک: برگها dodged گلوله 1:30 به OT زمانی که یاکوب Chychrun را slapshot ضرب و شتم جک کمپبل به صورت آشکار برنده است. پس از نقد و بررسی فیلم, مقامات تعیین شده وجود دارد goaltender دخالت و هدف مجاز بود. کمپبل بود با اعتماد به نفس هدف نمی خواهد تعداد او هرگز چپ چین. “من معمولا نمی تواند بیش از حد عاطفی در این بازی اما آن مرد (Derek استپان) ضربه من خیلی خوب و (Chychrun) شات آن پنج سوراخ, بنابراین من می دانستم که من را نجات داد که اگر او نبود دست انداز من” کمپبل گفت:. “شما هرگز نمی دانید چگونه آن را به نام اما من سعی کردم به دولت مورد من کمی و خوشبختانه آن لغو شد و ما برنده این بازی است.” کمپبل است 2-0-1 در سه بازی به عنوان یک برگ چیدن پنج ممکن است شش امتیاز. “من امیدوار بودم به شش از شش” گفت: کمپبل که در مواجهه 37 عکس, “اما من فکر می کنم ما را پنج و آماده شدن برای یک بازی بزرگ برابر دالاس در اینجا در خانه پنج شنبه.”
  • Kappy را کلاهدوز: Kapanen به ثمر رساند در مبارکه – لبه تیز شمشیر خود را با توجه به سرعت. “همه در اینجا می داند که من رفتن به حرکت می کند” گفت: Kapanen. “این کار برای من و من تصمیم به آن را امتحان کنید و (امید) آن را در و آن را.” آن را اولین هدف خود در 13 بازی. وجود دارد 14th, که در آن او خراشیده شد برای خوابیدن بیش از حد و از دست رفته یک تیم نشست. “آن را مانند من شده است بازی ضعیف گفت:” Kapanen. “شده اند وجود دارد بسیاری از شانس و گاهی هاکی مثل این است که شما نمی خواهید به اهداف به ثمر رساند در حالی که برای. اما شما هنوز هم می خواهید به سعی کنید به انجام کارهای دیگر با من فیزیکی و forechecking و فلان چیز. دوست من گفت: من فقط خوش شانس آن را در رفت.”
  • ژاک حمله: Hyman منحرف یک تایسون باری slapshot برای مساوی بازی 1-1 در برای اولین بار پس از رادک Dvorak را باز کرد به ثمر رساند و در زمان جان توارث بدون نگاه تصویب اولیه در سوم برای مساوی بازی 2-2 پس از کارل Soderberg بود به ثمر رساند در اواخر دوره دوم. “من فکر می کنم او بسیار underrated,” Kapanen گفت: Hyman. “من فکر می کنم مردم نمی دهد او را به اندازه کافی اعتبار و آثار او قلب خود را از هر شب و جن به خود linemates که در حال ساخت بازی می کند و مجموعه خود را در مقابل خالص و او نمره بسیاری از اهداف. او بخش بزرگی از این تیم و او همیشه بوده است.” هایمن در حال حاضر با 27 امتیاز در 27 بازی. “من انجام همان چیزی که من در سال گذشته گفت:” هایمن. “من فکر می کنم من فقط شده بیشتر بیمار و اعتماد به نفس بیشتری با جن. من حدس می زنم من قصد دارم به لکه های که در آن شما می توانید نمره.”
  • آنچه را من خط ؟ برگها شروع ویلیام Nylander در جناح چپ با Auston ماتیوز در مرکز و میچ Marner در حق فورا هیجان انگیز توییتر — سه ندرت با هم بازی و تنظیم کردن ممکن است نام مستعار. بهترین نامزدها: پول خط خط پایان مذاکرات خط و MNM.
  • در مورد فیل: این بازی به نظر می رسید به جستجو برای یک فیل Kessel لحظه. آن را تقریبا یک زمانی که Kessel در زمان مجازات در دوره سوم با بازی 2-2. اما آریزونا کشته شدند مجازات سابق و برگ بود نه بز و نه قهرمان. Kessel برگزار شده است فقط 12 اهداف این فصل است.
  • مسابقه: برگها باقی می ماند پیش از Panthers که تا به حال مشکل به تازگی برنده. برگها را هر گونه کمک آنها می توانید از بیاد اما آنها می خواهند به کارشناسی ارشد خود را از سرنوشت. “آنچه واقعا مهم است این است که فقط آن را یک روز در یک زمان و تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل و تشخیص دهند که به طور کلی اگر شما پیدا کردن یک راه به نوعی سوار شدن بر موج و برنده شدن بیش از شما از دست دادن و سپس شما خودتان را یک شانس بزرگ” گفت: مربی شلدون Keefe. “ما معتقدم که ما باید یک شانس برای پیروزی در هر بازی که بازی کنیم و ما فقط می خواهم به تمرکز بر روی هر یک از آنها آمده است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • فهرستی یادداشت: Frederik Gauthier و دمیترو Timashov سالم بودند خش برگ … Pontus Aberg کردم به بازی چهارم از فصل. Aberg است 16 گل و 22 پاس گل با Marlies این فصل … برگها قرار داده شده شماره 1 دروازه بان Frederik اندرسن (گردن) در مجروح رزرو باقی می ماند اما امیدوار او را در بازگشت به اکشن به زودی.

  • بعدی: پنج شنبه مقابل دالاس ستاره ها, 7 p. m.
Kevin McGran

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم برگ بازی امشب ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>