اقیانوس آرام FC نشانه کانادا بین المللی دروازه بان کلوم ایروینگ

LANGFORD, B. C.—اقیانوسیه باشگاه به امضا کانادا بین المللی دروازه بان کلوم ایروینگ.

26 ساله از ونکوور می پیوندد کانادا لیگ برتر تیم از در حال حاضر از بین رفته اتاوا خشم که در سال 2017, او با بازی در هر دقیقه در 36 بازی برای این USL قهرمانی جانبی.

قبل از آن ایروینگ بود با دره ریو گراند Toros دیگر USL قهرمانی جانبی.

“کالوم شده است بسیار عالی ویژگی های حافظ در ایالات لیگ فوتبال برای سال های بسیاری از” اقیانوس آرام سر مربی Pa-Modou Kah در بیانیه ای گفت. “”ما با خوشحالی به استقبال او را به اقیانوس آرام خانواده است. او علاوه بر بزرگ به این تیم است.”

ایروینگ دارای یک درپوش برای کانادا از 4-2 برنده شدن بیش از برمودا در سال 2017.

یک محصول از Vancouver Whitecaps FC برنامه اقامت و دانشگاه کنتاکی ایروینگ را تحمل کرده است سهم خود را از یو پی اس و فراز زندگی.

Whitecaps در نهایت انتخاب به او پیشنهاد وطنی بازیکن قرارداد. و او تلاش می کرد در سال اول خود را در کنتاکی درآمد و پس از آن از دست دادن این شروع کار است.

شش پا-یک ” حافظ به پایان رسید تا بازی چهار سال در کنتاکی که در آن او شده بود NSCAA همه آمریکایی و دو بار کنفرانس ایالات متحده آمریکا بازیکن سال. او کنتاکی حرفه ای با سوابق تحصیلی در shutouts (27) و اهداف-برابر متوسط (0.86).

ایروینگ علاوه بر این به ارمغان می آورد اقیانوس آرام فهرست 15 پیش از مارس 1 شروع پیش فصل. فهرستی شامل کانادا دروازه بان نولان Wirth یک جزیره ونکوور بومی ساخته شده است که حضور 12 سال گذشته است.

اقیانوس آرام منتشر شد ” حافظ خوانده شده را علامت ایجاد کرد که 17 حضور در 2019 پس از فصل گذشته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>