همه گیر تبلیغات عجیب و غریب سریع

عرش Raziuddin / اطلس

چند هفته پیش که میلیون ها نفر از آمریکایی ها حل و فصل را به خانه حبس در تلاش از جان گذشته به زمان عصر-تعریف همه گیر, Little Caesars آنها را دعوت به گام به آن پیتزا, پورتال ویروس خصمانه پای locker که circumvents نیاز به تعامل انسان. Little Caesars بود که نه تنها با نام تجاری و یا برای که ماده تنها شرکت پیتزا—که می خواستم مردم بدانند خود را مستند گزینه های. تبلیغات توسط مهره های بازی دومینو و پاپا جان را به یاد بینندگان که حرارت از کوره های پیتزا نابود میکروب ها. دیگران تا به حال ایده های متفاوت: تبدیل شدن به یک برگر کینگ نیمکت Potatriot با یک, اجتماعی دور, برگر, تحویل. خرید ماسک صورت از برای همیشه لطفا برای 21 و آن را به کمک یک ماسک به یک فرد نیاز دارند. را تا 25 درصد آشپزخانه-سازماندهی ملزومات در ظرف فروشگاه. خرید کل هیوندای در اینترنت.

حتی در یک فرهنگ numbed به ویروسی شیرین کاری, بازاریابی ناگهانی این محور به این بیماری همه گیر در تبلیغات تلویزیونی اجتماعی-رسانه, نوشته ها و ایمیل های بازاریابی شده است چشم پوشی کرد. آن را نامطلوب به دیدن تبلیغ معمولا خیلی خوش بینانه در مورد محصولات خود را به عنوان وسیله ای برای بهبود زندگی و یا اعطای شادی مجبور به اذعان کرد که همه چیز در امریکا در حال گسترده وحشتناک است. برخی از بینندگان اشاره کرده اند که یک unsettlingly شبیه هیبت سراسر مارک’ تعهد به حفاظت و خدمت به مشتریان خود را. دیگران به راحتی پیدا کرده اند در تبلیغات’ جنس بنجل earnestness; اگر امریکا فروشندگان هیچ چاره ای اما برای به اشتراک گذاشتن در همه عدم قطعیت پس شاید این کشور است که عمدتا در ایران, بعد از همه.

با هم این تبلیغات نشان می دهد یک بیماری همه گیر ناکجاآباد به خصوص آمریکا و تاب است. با غیر قابل پیش بینی دولت کمک خزانه اکثر شرکت هایی که می خواهید باقی می ماند حلال از طریق تمدید فاجعه را به استاد متزلزل پر مخاطره هنر disastertising. برای این کار آنها نیاز به متقاعد کردن شما است که به آنها پول خود را عمل کردند.

با بسیاری از حساب coronavirus فاجعه واقعی تبدیل شد به تبلیغ در حدود همان زمان آن را برای بسیاری از آمریکایی ها: وقتی NBA به حالت تعلیق در آن فصل است. “این زمانی است که ما مثل” من این است که بزرگ شود و آن را به تغییر رفتار مصرف کننده و مردم را تحت تاثیر قرار زندگی واقعی” می گوید: “فرناندو ماچادو این افسر ارشد بازاریابی برای رستوران مارک های بین المللی که دارای Burger King, Popeyes و Tim Hortons. این شرکت تعطیل همه دفاتر خود در این کشور و دور انداخت موجود در آن تبلیغات در برنامه. آن آگهی های جدید ویژه کم-تماس با ما پرداخت و این طرح به لیز خوردن مواد غذایی از کیسه های کردن درایو-از طریق پنجره روی یک سینی. اگر این شرکت رستوران قرار بود به کارکنان پرداخت و منظور تامین این خواست مردم به دانستن آنها می تواند هنوز هم می آیند و خرید مواد غذایی.

در مهره های بازی دومینو وضعیت مشابه بود با توجه به کیت Trumbull, معاون رئيس جمهور از تبلیغات در این شرکت است. پیتزا غول پیکر اوراق یک آگهی مبارزات انتخاباتی نشان داد که مشتریان ایستاده نزدیک به یک دیگر نورد از اطلاعات در مورد آن و…) و مواد غذایی-بسته بندی شیوه و repurposed یک کسب و کار مخاطره آمیزبا مضمون آگهی به آدرس اجتماعی فاصله. (کشویی در اطراف خانه خود را در جوراب و لباس زیر است که همه بیش از حد مربوط به بسیاری از بینندگان در حال حاضر.)

رستوران های زنجیره ای مانند این که یک لبه وقتی که می آید به disastertising. کوچک ترین رستوران تا به حال به طول pandemic زیرا آنها هیچ تحویل زیرساخت و یا نمی تواند حفظ خود در takeout به تنهایی. فروشگاه های مواد غذایی مردم را مجبور به تماس نزدیک و گاهی اجرای کوتاه در اصلی کالا و چند و یا هیچ گزینه های تحویل در بسیاری از نقاط کشور است. تحویل پیتزا و درایو-از طریق در ضمن راحت به اندازه کافی برای توزیع مجدد به عنوان خدمات عمومی است. در بالا از آن زنجیر می توانید تبلیغات که آنها در حال ارائه هزاران نفر از دستمزد پایین مواد غذایی-خدمات شغل برای آمریکایی ها که از دست داده اند درآمد خود را در چند هفته گذشته. “ما باز است و ما در حال استخدام” Trumbull می گوید. “اگر وجود دارد یک راه که مهره های بازی دومینو در واقع می تواند کمک به در حال حاضر که راه.”

هر دو ماچادو و ترومبول می گویند که آمریکایی ها استقبال شرکت های خود را’ تلاش با نزدیک یکنواخت مثبت. مشتریان آنها می گویند در حال سپاسگزار برای اطلاعات در مورد همه گیر-خدمات مرتبط با ایمنی و روش. مدیران بازاریابی البته باید منافع مقرره در درک موفقیت خود را کار می کنند اما برخی از شواهد وجود دارد که مردم در واقع قدردانی از شرکت هایی که انتشار این اطلاعات حتی اگر تبلیغات خود را کمی شاخی. بررسی های اخیر توسط شرکت داده صبح مشورت شرکت کنندگان خواست آنچه را که آنها ترجیح می دهند برای دیدن در تبلیغات در طول همه گیر و در میان هشت گزینه تا حد زیادی محبوب ترین انتخاب شد تبلیغات که توضیح دهد که چگونه شرکت ها تغییر کرده اند خدمات خود را. صریح و روشن اطلاعات در مورد روش های ایمنی نیز در میان بالا درخواست.

دلایل بسیاری وجود دارد که آمریکایی ها ممکن است در آغوش این عملکرد از coronavirus مراقبت از جمله این راحتی ساده از دانستن است که شرکت هایی که فروش های مورد علاقه خود را سیب زمینی یا خدمات خود را به ماشین داده اند حداقل یک عبور به فکر ایمنی خود را. اما وجود دارد نیز ممکن است تجدید نظر خاصی در شنوایی پاک کردن اطلاعات مفید از هر چه قدرتمند موسسات آمریکایی در حال حاضر به عرضه آن در حال حاضر زمانی که هدایت از دولت ایالات متحده—موسسه ظاهرا ترین مسئول ارائه آن کند بوده است متناقض و گیج کننده است. به علاوه تبلیغات می دهد کسب و کار به مراتب گسترده تر و دسترسی آسان تر به توجه مردم را نسبت به دیگر منابع جامد ایمنی اطلاعات را مانند بهداشت عمومی کارشناسان و یا اپیدیولوژی که ارائه صدای هدایت به مراتب کمتر سودآور راه.

در دهه گذشته یا بیشتر تعمیق فرهنگی و احزاب سیاسی در امریکا اغلب منجر به درک خلاء رهبری که در آن اجماع گسترده دشوار است به تجمع برای هر نهاد خاص یا فرد. کسانی که خلاء اغلب پر شده توسط علامت های تجاری است که مسائل اجتماعی را به عنوان یک فرصت برای ارتباط با مشتریان—به خصوص آنهایی که جوان است که می خواهند به این باور است که وجود دارد یک راه راست به صرف پول خود را. “است که می آید از یک مخلوط از بدبینی و بی پروا آرمان گرایی” در بخشی از افراد جوان می گوید: جسیکا گرین جهانی افسر ارشد بازاریابی در آژانس تبلیغاتی R/GA, که با این نسخهها کار با مارک های چنین به عنوان Nike, Airbnb و Verizon. “آنها می خواهند به این باور است که این شرکت می تواند جهان را تغییر دهید, اما همچنین آنها بسیار بدبینانه در مورد به فروش می رسد.” در صبح مشورت و نظرسنجی از افراد زیر 40 با احتمال بیشتری نسبت به همتایان بزرگتر خود به فکر تبلیغات بس باید به طور کامل در طول همه گیر اما آنها نیز به طور کلی پاسخ مثبت نسبت به افراد مسن تر به آگهی های اخیر که زده مفید همدلانه تن.

امروز disastertising می کند شایستگی مقدار زیادی از بدبینی. فراتر از موجه مفید, تبلیغات قرنطینه تلویزیون است آب گرفتگی با پیام های مبهم در حمایت از نوشابه مارک های شرکت های بیمه و یا شرکت فنی مجموعه به حساس ملودی. بسیاری از کسانی که تبلیغات از ویژگی های صدای مدیران اصرار دارد که ما همه در این با هم در حالی که مدیران آن ممکن است خود منزوی در تعطیلات آفتابی ترکیبات. این بدترین نوع پیام مگس فراتر از مرزهای ساده بی فایده و اراضی در کامل در smarm; هیچ ارزش وجود دارد به جز برای شرکت خود یادآوری به شما که آن را هنوز هم در اطراف به قبول هر چه پول شما را ترک کرده اند.

این canniest disastertisers در ضمن نیستند با تکیه بر تن-ناشنوا تبلیغات به تجمع مردم به علت خود. به جای سنتی راههای بسیاری از شرکت ها تبدیل شده اند به آشکار اعمال خیریه. AB InBev که صاحب Budweiser اهدا کرده است $5 میلیون و برخی از تبلیغات آن اعتبار به صلیب سرخ و این شرکت با استفاده از برخی از امکانات آن برای تولید ضد عفونی کننده دست. اپل اهدا کرده است میلیون ها نفر از ماسک و دیگر دنده محافظ برای مراقبت از سلامت کارگران. این نام تجاری کفش Crocs اهدا هزاران جفت لاستیک کفش های چوبی به مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس پرداخت Priyanka Chopra به پست در مورد آن خوب کار می کند بر روی Instagram account. ماچادو می گوید که برگر کینگ اهدا کرده است بیش از 1 میلیون وعده های غذایی برای کودکان گرسنه از طریق یک موسسه خیریه شریک است. “بله, آن, بازاریابی, اما آن طول می کشد را به حساب این زمینه است که مردم و تاثیر بر زندگی خود را,” او می گوید.

بخوانید: چهار قوانین همه گیر اقتصاد

کسب و کارهای کوچک محلی پیشگام بسیاری از این محبوب ترین و همه گیر خیریه ایده های. اما شرکت های محلی تا حد زیادی فاقد روابط عمومی عضلانی و یا به رسمیت شناختن نام لازم برای دریافت رسانه ملی توجه و حمایت عمومی که R/GA را گرینوود می گوید بسیار مهم است برای شرکت ها به امید زنده ماندن. “همه در حال تماشای Netflix و گوش دادن به Spotify در حق بیمه و هزینه های زیادی از زمان در مکان هایی که اصلا تبلیغات” او اشاره می کند. “در آن محیط و ابزار است که شما باید در دسترس برای شما به عنوان یک تبلیغ هستند روابط عمومی و رسانه های اجتماعی—چیزهایی که پاسخ خوبی به ارزش خبری اقدامات است.” برای شرکت های بزرگ, یک عمل حتی نمی باید بود که همه مراجع: Coors Light به تازگی برنده مطبوعات قدردانی برای ارائه 150 قوطی محصول خود را به یک زن مسن که در حال قرار دادن یک علامت در پنجره bemoaning فقدان او را از آبجو.

اما صدقه را تضمین نمی کند ستایش دیگران برای شرکتهای بیل اخطار می دهد. هنگامی که یک نام تجاری دادگاه توجه مثبت “مردم بلافاصله نگاه خود را به شیوه شرکت های بزرگ و بگو: شما ابراز همبستگی, اما شما نمی پرداخت کارگران خود را و یا شما ابراز همبستگی اما به دلیل خودداری از تعطیل خود را در انبارها’,” او می گوید. “این فوق العاده مهم است در حال حاضر به تمام اردک خود را در یک ردیف, چرا که اگر شما می خواهید به چیزی می گویند که معنی انسان در این زمان شما باید به عامل بسیار انسان راه و این درست نیست از هر شرکت است.”

این مقاومت شده است به خصوص سویفت برای کارفرمایان دستمزد پایین کارگران خدمات شده اند که پیش نویس به وظیفه به عنوان عملا اولین پاسخ دهندگان در شغل با مزایای چند و افزایش خطر ابتلا COVID-19. آمازون و Instacart کارگران در اعتصاب رفته برای شرایط کاری بهتر. خارج شده است در حال اجرا تبلیغات که در آن مدیر عامل بیانگر جدی برای قدردانی از شرکت فروشگاه کارکنان در حالی که آن دسته از کارکنان در شرایط خطرناک و دریافت ناچیز مرخصی استعلاجی. حداقل دو فروشگاه وال مارت کارکنان فوت کرده اند از coronavirus عوارض تا کنون. (خارج نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.) بسیاری از خرده فروشان در پاسخ به این شکایات با خطر پرداخت که معمولا به مقدار یک چند دلار اضافی در ساعت و همچنین پرداخت مرخصی استعلاجی. دسترسی به مرخصی استعلاجی در برخی از شرکت ها نیاز به یک مثبت coronavirus آزمون و یا رسمی قرنطینه ترتیب است که می تواند بسیار دشوار است برای گرفتن تا زمانی که یک فرد به شدت بیمار است.

بسیاری از مواد غذایی سریع کارگران تجربه مشابه مسائل با پرداخت کم و ناچیز مرخصی استعلاجی, اما آنها به صورت های مختلف مجموعه ای از چالش ها در طول روز کاری. خود رستوران’ اتاق ناهار خوری تا حد زیادی بسته شده اما آشپزخانه های تجاری در حال نزدیک محله حتی در هنگام اجرا با یک اسکلت خدمه. در فروشگاه کارکنان برای مهره های بازی دومینو را مطرح کرده اند نگرانی ها در مورد متناقض روش های ایمنی و در دسترس بودن از ماسک و دستکش و برگر کینگ کارمندان از ترس که آنها هنوز هم بیش از حد در تماس با مشتریان است. هر دو از مهره های بازی دومینو و برگر کینگ می گویند که آنها در حال انجام چه ممکن است به ارائه تجهیزات ایمنی و بهداشتی تجهیزات برای کارکنان در میان کمبود و تمام کارگران در شرکت های بزرگ متعلق به فروشگاه های واجد شرایط پرداخت می شود بیمار را ترک کنند.

با وجود disastertising این مشکلات برای برندها و چقدر ممکن است مردم بیزار از آن در زمان, آن را خیلی دیر شده برای این کشور به صرفه جویی در خود را از ضرورت نوعی از تبلیغات در COVID-19. بازاریابی گره خورده است تا تقریبا در تمام بخش های مدرن اقتصاد آمریکا. فروش کالا و خدمات لازم است به نگه داشتن کارگران در همه جا از کارخانه طبقه به دفتر مرکزی شرکت تغذیه می کند. تبلیغات نیز موتور اقتصادی بسیاری از رسانه ها از جمله روزنامه نگاری. اگر تبلیغ به سادگی برای رفتن بیکار آسیب می تواند تابش به مقدار زیادی از کار و افراد طبقه متوسط با کمی و یا بدون ارتباط مستقیم با تبلیغات خود را. در گذشته رکود شرکت هایی که خود را حفظ ارتباطات حضور داشتند زمان آسان تر نقاهت زمانی که اقتصاد تثبیت آنها را قادر به حفظ کارکنان آنها ممکن است در غیر این صورت گذاشته است.

چقدر لازم است به disastertise—به خودتون یک پیام ساده در مورد درایو-از طریق خطوط یا آبجو تحویل به رنگ یک شرکت به عنوان خدمتگزاران مردم در لحظه ای فوق العاده—نیازی به روشن است. آمریکایی ها به نظر می رسد مشتاق برای اطلاعات عملی و فرصت ها به کمک جدی پاکستان از شرکت های بزرگ با هم. این هم یک انتخاب است نه یک نتیجه گیری است که اقتصاد آمریکا برگزار می شود همراه با تبلیغات و دستمزد پایین کارگران در طول یک بحران است. در خارج از کشور برخی از دولت ها کمک کرده اند هماهنگی توزیع تجهیزات لازم برای خود خانه نشین شهروندان به جای وادار کردن سریع مواد غذایی-تحویل مردم و خارج صندوقداران به شانه بار با کمی نظارت. برای شرکت هایی که درآمد کاهش یافته بسیاری از دولت ها در حال پرداخت اکثریت کارگران برای جلوگیری از اخراج و اجازه می دهد بیشتر مردم به ماندن در خانه.

اگر حوادث هر گونه پوشش نقره ای آن است که آنها به مردم یک فرصت نادر برای reimagine جامعه است. زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد و آمریکا ممکن است سعی کنید برای ایجاد یک آینده که کمتر متکی گسترده دانش عمومی از ویروس قتل پیتزا کوره.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account