همه گیر اعتصاب در محوری در زنان حرفه ای هاکی

زنان حرفه ای هاکی در حال حاضر در تحول مواجه است که تاثیر اقتصادی این COVID-19 بیماری همه گیر.

Jayna Hefford رهبر زنان حرفه ای بازیکنان هاکی’ Association باقی می ماند بی واهمه در تلاش خود را برای حرکت زنان به لیگ مورد نظر آنها است. نقشه راه است murkier اما به دلیل یک ویروس است که فشار دادن هاکی پایین لیستی از اولویت های انجمن در زمانی که زنان بازی در تلاش است به منظور بالا بردن مشخصات آن است.

Hefford امیدوار است که نفوذ به PWHPA و بازیکنان خود را کشت این زمستان گذشته نیست برای هیچ.

“زنان در ورزش است که قطعا رفتن به رنج می برند به این دلیل و فقط به خاطر من فکر می کنم وجود دارد بنابراین مقدار شتاب در ورزش ما و در دیگران نیز هست” هاکی Hall of Famer گفت: کانادا مطبوعات در روز دوشنبه. “ما هنوز در یک محل که در آن سرمایه گذاری نیاز دارد تا ساخته شود. آن را به سخت تر و سخت تر برای دریافت کنید که سرمایه گذاری در وضعیت فعلی است.”

پس از کانادا هاکی زنان لیگ خورده فقط بیش از یک سال پیش حدود 200 بازیکنان تشکیل یک جمعی. هدف آنها از نظر مالی پایدار در لیگ فراهم می کند که به طور منظم یخ, زمان, سلامت, بیمه و دیگر پشتیبانی می کند.

بازیکنان از جمله ستاره کندال Coyne Schofield, Hilary Knight, ماری-فیلیپ Poulin و ناتالی اسپونر — دوری کرده و ایالات متحده بر اساس NWHL. Hefford گفت که او نگران نیست با گزارش های اخیر که پنج تیم NWHL در حال گسترش است به تورنتو.

“ما شده است بسیار واضح و روشن در مورد آنچه که ما اعتقاد داریم آینده زنان حرفه ای لیگ نیاز به نگاه مانند” او گفت:. “ما باور نمی کنیم کسانی که همه چیز در حال حاضر ارائه شده در هر زنان لیگ برتر.

“فروش بلیط روابط عمومی و بازاریابی نیاز به دسترسی به روزانه یخ زمان-زمان مربیگری کارکنان پزشکی و کارکنان قدرت و تهویه مردم و در طول سال پزشکی و سلامت, بیمه, دستمزد زندگی می کنند وجود دارد همه این عناصر ما باور داریم که اگر ما برای مبارزه با آنها را در حال حاضر … زمان است که در حال حاضر در ذهن ما است.”

برای ارتباط با طرفداران و نشان دادن تعهد خود را به PWHPA بازی, ویترین, مسابقات و نمایشگاه بازی در کانادا و ایالات متحده آمریکا از ماه سپتامبر به آوریل لقب رویای شکاف تور.

مسابقات برنامه ریزی شده در مارس 4 تا 7 در توکیو لغو شد به دلیل COVID-19 اما در تمپه, Ariz. همان آخر هفته شد و تور را آخر.

آن را جذب حامیان مالی از جمله Budweiser بائر آدیداس Unifor, Dunkin’ Donuts, Tim Hortons, راز و ماژلان شرکت. اتحادیه نبود قادر به امن یک تلویزیون ایران اما مرتب برای livestreaming از بازی ها.

“این ممکن است کمی بیشتر به چالش کشیدن اما من معتقدم که ما هنوز هم کسانی که شرکای کنار ما و حمایت از ما (پس از همه گیر),” Hefford گفت.

اما لیگ آنها تصور است NHL در حال اجرا است.

NHL و برخی از آن باشگاه به هاکی زنان افزایش توجه و حمایت از این گذشته زمستان و شامل 20 بازیکن به علاوه بازنشسته ستاره Hefford و Cammi Granato در all-star weekend.

وجود دارد به گزارش NHL را توسعه داده است یک الگو برای زنان لیگ اگر چه کمیسر گری Bettman اظهار داشت موقعیت است که آنها نمی خواهد درگیر در حالی که زنان لیگ برتر است که هنوز هم عامل. NHL است که اکنون با این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر عملیات های خود را.

“ما همچنان به می خواهید برای کار با NHL همکاران و با NHL” Hefford گفت. “آنها باید بسیاری از چالش ها در صفحه خود را دارند. آنها در حال رفتن به باید به شکل کسانی که از اول به عنوان اولویت خود را.

“من فکر می کنم که در آن این است که به سرعت ما را در جایی که ما امیدوار بودیم ما خواهد بود فصل آینده است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Hefford است زمان بیشتری برای طرح PWHPA استراتژی برای 2020-21 از او در سال گذشته زمانی که او بود به نام اتحادیه سرب عملیات مشاور یک ماه از اولین نمایشگاه و مسابقات در تورنتو است.

“فصل گذشته بود واقعا فقط هم انداخته تا آخرین لحظه” چهار بار در المپیک مدال طلای گفت. “این فوق العاده موفق در پایان ما, ما احساس می شود و ما آن را کشیده و با هم.

“قادر به تصمیم گیری های استراتژیک و باید برخی از زمان برای برنامه ریزی که واقعا جذاب چیز برای ما, اما آن را نیز دشوار است چرا که هیچ یک از ارتکاب به هر چیزی در حال حاضر.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>