Panthers’ مخفی نیوتن می گوید تیم ‘مجبور’ او را به تجارت او “هرگز خواسته برای’

شارلوت, N. C.—پلنگ در حال فراق راه با نیوتن.

کارولینای مدیر کل مارتی Hurney گفت: از طریق توییتر این تیم به 31 ساله کارفرمایی اجازه را به دنبال تجارت — اگر چه سابق MVP لیگ در پاسخ گفت: او هرگز درخواست یکی.

“هر سال تصمیم گیری های دشوار ساخته شده است و آنها هرگز آسان” Hurney گفت. “ما کار کرده اند با طب مکمل و جایگزین و نماینده او برای پیدا کردن بهترین جا برای او در حال حرکت رو به جلو و او همیشه خواهد بود کارولینای پلنگ در قلب ما.”

نیوتن بود سریع به پاسخ به Panthers در رسانه های اجتماعی گفته او بپرسید برای تجارت.

“توقف کلمه بازی!!” نیوتن توییتی. “من هرگز برای آن خواسته!! هیچ dodging این یکی; من عاشق پلنگ به مرگ و همیشه شما را دوست دارم بچه ها!! لطفا فراموش نکنید سعی کنید و بازی من یا دستکاری روایت و عمل مانند من می خواستم این: شما من را مجبور به این کار است.”

نیوتن به مبارزه شانه و صدمات پا دو فصل از دست داده و خود را هشت شروع می شود برای Panthers.

سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب نیوتن ساخته شده نرم افزار کاسه سه بار و NFL را MVP در سال 2015 زمانی که او به رهبری Panthers به سوپر باول. او دارای بسیاری از حق گذشت سوابق و اجرا برای بیشتر touchdowns از هر QB در لیگ تاریخ است.

اما نیوتن آینده Lisfranc شکستگی در پای چپ خود را در خارج از فصل و وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در اطراف آینده خود را — تا حدودی به دلیل آسیب دیدگی او و تا حدودی به این دلیل که تیم می تواند صرفه جویی در 19 میلیون دلار (ایالات متحده) تحت 2020 درپوش حقوق تجارت و یا او را آزاد.

Panthers صاحب دیوید Tepper است که noncommittal در نیوتن آینده با این تیم تا کنون از فصل گذشته منتشر شد آنچه به مبلغ یک خداحافظی بیانیه روز شنبه در توییتر گفت: “من برای او آرزوی بهترین ها.”

“او یکی از همه زمان نوابغ در Panthers تاریخ” Tepper گفت. “اگر شما بخواهید هر یک از طرفداران ما برای برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات من حاضر به شرط بندی که بسیاری از آنها شامل Cam — برق نقش دادن دور فوتبال پس از touchdowns سرگرم کننده جشن ها و برنده بزرگ … رقابتی خود را و درایو نادر است. میشه شما نمی توانید اندازه گیری مشارکتهای. او را لمس کرده است زندگی جوانان در سراسر کارولینای شمالی و در آتلانتا.”

تصمیم به راه بخشی با نیوتن آخرین کامل سازمانی تعمیرات اساسی.

این تیم اخراج دو بار آسوشیتد پرس NFL مربی سال Ron ریورا با چهار بازی باقی مانده در فصل گذشته و استخدام یک مربی بیلور مت Rhule این فصل به سر می برد. تقریبا تمام کادر مربیگری جدید است.

پلنگ قبلا منتشر تنگ پایان گرگ اولسن و میانه linebacker لوقا Kuechly ناگهان بازنشسته شد. این تیم همچنین اجازه cornerback جیمز Bradberry و دفاعی پایان ماریو ادیسون — خود را بالا دو نمایندگی رایگان به توافق برسند به شرایط با تیم های دیگر.

این تصمیم همچنین برگ های زیادی از عدم قطعیت در موقعیت کارفرمایی.

کایل آلن آغاز شده و 12 بازی فصل گذشته پس از نیوتن رفت و در 2 هفته با یک پا آسیب دیدگی شد و 5-7 به عنوان یک نویسنده با 23 گردش و 17 touchdowns عبور می کند. سال گذشته rookie خواهد Grier شروع دو بازی گذشته اما تلاش.

پلنگ دارای شماره 7 انتخاب در پیش نویس NFL است و احتمال قوی آنها می توانید استفاده کنید که در یک کارفرمایی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در اوایل این فصل پلنگ اعلام کرد که آنها تا به حال به تصمیم گیری برای متقابلا بخشی با اولسن یکی از تیم محبوب ترین بازیکن. شبیه به نیوتن اولسن بعد گفت: چند رسانه ای است که پلنگ ساخته شده بود تصمیم به آزادی او.

خبر می آید و در همان روز که تام بردی اعلام کرد که او نمی خواهد بازی برای میهن پرستان در فصل آینده است و Drew Brees دوباره امضا شده با دو بار از NFC جنوبی قهرمان پرستاران.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>