Panthers را انتشار Cam Newton رسمی

شارلوت, N. C.—Cam Newton دوران رسیده است در کارولینای عنوان Panthers منتشر 30 ساله کارفرمایی پس از نه فصل است.

این حرکت شد صرف تشریفات پس از Panthers روشن ساخته است هفته گذشته آنها در حال حرکت از نیوتن به او دادن اجازه به دنبال تجارت و سپس موافقت خود را برای سه سال 63 میلیون دلار قرارداد با عامل رایگان کارفرمایی عروسکی بریج حدود 90 دقیقه بعد.

در شب دوشنبه نیوتن نوشته شده در Instagram حساب که او “گرسنه” در حال حاضر به خاطر او است “بیکار.”

“Cam به معنای زیادی به این سازمان و Carolinas” Panthers مدیر کل مارتی Hurney گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “هر کس را دیدم که از عملکرد او در این زمینه است. من تا به حال افتخار دیدن چقدر سخت او در خارج از زمین و تعهد خود را به این تیم زمانی که هیچ کس به تماشای. او نهایی رقیب و آن جسمی لطمه می زند و او را به از دست دادن. او بخواهد این تیم را به پیروزی در بسیاری از مواقع و همیشه به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در تاریخ این حق رای دادن.”

Hurney افزود: “سهم خود را به این تیم این جامعه و بازی فوتبال را ترک خواهد کرد و تاثیر بر روی سازمان ما است.”

فروپاشی نیست خوب به پایان رسید.

پس از Panthers اعلام کرد نیوتن رایگان به دنبال یک تجارت QB را به توییتر ارسال یک پیام کارگردانی در مقابل دفتر که خواندن “توقف کلمه بازی!! من هرگز برای آن خواسته!! هیچ dodging این یکی; من عاشق پلنگ به مرگ و همیشه شما را دوست دارم بچه ها!! لطفا فراموش نکنید سعی کنید و بازی من یا دستکاری روایت و عمل مانند من می خواستم این: شما من را مجبور به این کار است.”

با توجه به اجتناب ناپذیر نتیجه یک نیوتن-Panthers فروپاشی آن را تعجب آور نیست که هیچ تیم حاضر بودند به تجارت نیوتن.

نیوتن در حال حاضر تبدیل به یک عامل رایگان است و می توانید ثبت نام با یکی دیگر از تیم NFL بلافاصله.

حرکت آزاد کردن $19.1 میلیون در حقوق و دستمزد کلاه فضا برای Panthers. آنها باید به جذب 2 میلیون دلار در مرده کلاه پول است.

Panthers تمام نرم افزار های در حال اجرا به عقب مسیحی McCaffrey تشکر نیوتن در Instagram شنبه ارسال “شما تغییر راه من روش بازی و قرار دادن سرگرم کننده در آن است برای من. من همیشه مدیون شما برای آن. من صحبت می کنند برای Carolinas وقتی که من می گویند با تشکر از شما برای تمام خاطرات و لبخند شما در آورده است. عشق!”

نیوتن پیوست Panthers در سال 2011 به عنوان برترین انتخاب در پیش نویس پس از پیروزی یک قهرمانی ملی و Heisman جایزه در آبرن. او پا در حق دور به عنوان تیم شروع کارفرمایی و انداخت برای 400 متری در هر یک از دو شروع می شود.

نیوتن در ادامه به پرتاب یک حق رای دادن-ثبت 29,041 متری و 182 touchdowns در نه فصل با پلنگ زد و 58 touchdowns ترین تا کنون توسط یک NFL quarterback.

بهترین فصل آمد در سال 2015 زمانی که او به رهبری پلنگ به یک 15-1 رکورد در فصل به طور منظم و مسابقات قهرمانی NFC وقتی او انداخت برای 3,837 متری و ترکیب برای 35 touchdowns در مسیر به درآمد MVP لیگ افتخارات.

اما نیوتن تلاش در 24-10 سوپر باول از دست دادن به Denver Broncos شد و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نمی پریدن از روی یک توپ سست و پس از یک نوار-گونی توسط فون میلر در اواخر بازی. بعد از آن یک منکوب نیوتن در جواب سوال در مورد دست دادن با مختصر پاسخ قبل از بالا رفتن از جلسه مصاحبه.

نیوتن شد فن های مورد علاقه در این زمینه در کارولینای او در اوایل تصدی یابم خود را به طرفداران جوان با تظاهر به پاره از هم جدا پیراهن خود را مانند سوپرمن در زمین نشستن کامل هواپیما جشن ها و سپس دادن فوتبال دور به طرفداران جوان.

در این زمینه او را معوج شش پا و پنج 240 پوند قاب به اجرای بیش از مدافعان در کارولینای منطقه-جزئیات جرم و قدرت خود و گریزپا به نوبه خود تقریبا قطعی کیسه را به اجرا می شود برای اولین فراز.

اما در طول تصدی خود در کارولینای او بیش از هر کارفرمایی در NFL تاریخچه — که ممکن است گرفته اند تلفات در او را از نظر جسمی.

او تا به حال عمل جراحی برای یک نیمه پاره روتاتور کاف در شانه راست آخرین فصل پس از تلاش برای پرتاب توپ بیش از 20 متری downfield در نیمه دوم سال 2018 شود. بازگشت او به میدان تابستان گذشته در اردوگاه های آموزشی اما مجروح در سوم قبل از فصل بازی در انگلستان است. او مبارزه را شروع دو به طور منظم فصل بازی بود اما مشهود نبود او همان بازیکن شد و در نهایت قرار بر مجروح رزرو که در آن او تا به حال عمل جراحی برای Lisfranc شکستگی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

او خود را از دست داد هشت شروع می شود برای Panthers.

سوال باقی می ماند در مورد نیوتن بهداشت در حال حرکت رو به جلو است که می تواند محدود کردن گزینه های خود را در رایگان آژانس به خصوص با پزشکان در حال حاضر قادر به قرار دادن بازیکنان از طریق معاینات پزشکی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آنها می تواند این کار را دو هفته پیش” توییتی سابق Panthers گیرنده گسترده Torrey اسمیت. “زمان وحشتناک برای Qb.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>