Patti LuPone زنده از زیرزمین

Patti LuPone.
عکس توسط Daniel درسا برای نیویورکر

Patti LuPone زیرزمین به نظر می رسد مانند متقاطع بین یک پنی بازی های آنلاین یک TGI جمعه و پس از ساعت نوار پیانو. شما احتمالا دیده می شود آن را بیش از حد, اگر شما به دنبال او در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. از خانه اش در, Kent, کانکتیکات, که در آن او را سوار طوفان با شوهرش و او بیست و نه سال و پسر LuPone شده است رفع خستگی و سرگرم کننده و طرفداران او با تورهای مجازی از او چشمگیر tchotchke مجموعه است. “در اینجا انبری به RCA سگ!,” او می گوید در یک ویدئو به عنوان او pats اندازه ظروف جک راسل تریر در سر. پوشیدن عرق و shearling دمپایی او رقص در اطراف برای یک Les Paul رکورد از یک عتیقه jukebox در حالی که او همچنان نامگذاری اشیاء تصادفی. “جدول ماساژ!” “ماشین شیطان پین بال دزد!” “پیانو است که من زمانی که من ‘Black’! یازده هزار دلار! آن را شکسته و در حال حاضر!” در پایان دو دقیقه کلیپ او خوراکی دست او را در هوا مانند یک مشتاق Tevye. آن است که روشن نیست که آیا او در نمایشهایش معنی او فرود به قرنطینه ناشی از جنون و یا اینکه آیا او زرق و برق دار goofiness تنها عاقل پاسخ به گیر بودن در داخل خانه. در هر صورت نشان می دهد باید در.

LuPone که هفتاد سال پیر می داند که یک چیز یا دو مورد تداوم در کسب و کار نشان دادن. او اقدام شده است از اوایل نوزده-دهه هفتاد زمانی که او ساخته شده او را برادوی به عنوان اولین ایرینا در چخوف “سه خواهر.” او برنده اولین جایزه تونی در سال 1980 برای بازی اوا پرون در اندرو لوید وبر “اویتا.” (با توجه به 2010 خاطرات LuPone اختراع یاد دست سازند و در پایان “don’t Cry For Me Argentina” در هنگام عکاسی: “من مطرح آغوش من در یک V. من آن را خود به خود.”) او برنده یکی دیگر از تونی در سال 2008 برای نقش خود به عنوان مادر رز در احیای “کولی” به دست آورده و یکی دیگر از پنج نامزد. او همچنین برنده دو جایزه گرمی و دو جایزه Olivier و در سال 2006 پیوست آمریکایی تئاتر سالن از شهرت. در طول دهه های LuPone به دست آورده شهرت به عنوان یک زن نترس به ذهن او صحبت می کنند و یا به عنوان او آن را به عنوان یک “خروشان عوضی.” او خاطرات یک سوپ خوشمزه نمره-اقامت و ناسزا; از تهاجمی بازیگر او با کار در “The baker’s Wife,” او می نویسد: “من می دانم که وجود دارد دو طرف به هر داستان اما به اعتقاد من هر دو طرف فکر می کردم او یک احمق.”

LuPone است mellowed شده با سن—اگر هر چیزی او vim و سولفات هستند zestier تر از همیشه. من به او صحبت کرد اخیرا از طریق اسکایپ به عنوان او نشسته در آشپزخانه آفتابی. قبل از همه گیر ضربه LuPone بود به عنوان بازیگران جوآن در ماریان الیوت جنسیتی مبادله جدید تولید Stephen Sondheim را به “شرکت”. نشان می دهد که انتقال به برادوی پس از دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن در لندن, بازی های برگزار شده برای فقط دو هفته از پیش نمایش در نیویورک قبل از coronavirus خاموش آغاز شد. هنوز LuPone دیگر پروژه های پخت و پز; او ظاهر خواهد شد در رایان مورفی جدید نوستالژی-طعمه Netflix سریال “هالیوود” (premiéring مارس 1st) به عنوان ثروتمند همسر یک عصر طلایی استودیو اجرایی که به استخدام کریستینا-برای همراهی. او هنوز هم برنامه ریزی کنسرت حضور برای 2021. و در عین حال او خواهد بود headlining او زیرزمین.

“شرکت” قرار بود در ماه مارس است. که بدیهی است که اتفاق نمی افتد. آیا می دانید اگر نشان می دهد ادامه خواهد داد و پس از این است ؟

من آرزو می کنم من می دانم که به دلیل عدم اطمینان است ناراحت کننده است. هیچ کس نمی داند. و من در واقع صحبت کردن به من manager شب گذشته و او گفت: “حتی اگر برادوی می آید و مردم را حتی می خواهید به نشستن در کنار هر یک از دیگر؟”

شاید آنها فراموش اجتماعی-فاصله برادوی سوم هر صندلی یا چیزی.

من مطمئن هستم که تولید دارم که مقدار پول.

آن را فراموش نشدنی به فکر می کنم در مورد تمام کسانی که در برادوی تئاتر نشسته خالی است.

قبل از آن اتفاق افتاده است وجود دارد شایعات رفتن در اطراف برای حدود یک روز که برادوی بود و تعطیل. و تکان دهنده بود. منظورم این است که من را از طریق رفت 9/11; من تمرین “صداهای خاموش است.” من فکر می کنم سپس آنها را تعطیل تنها دو روز ؟ من به یاد داشته باشید برادوی که تا کنون بسته است.

در ابتدا تولید کنندگان به ما گفت که ما تعطیل شود برای چند هفته. که امید خود را. اما شما می دانید وجود دارد یک آسیاب شایعه در برادوی است. ما شنیده ام که مردم بیمار بودند در “مولن روژ.” و در غرفه وجود دارد usher است که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID. آن را مانند, آه, آن را در خیابان! من فکر می کنم در مارس 11, آخرین روز ما در تئاتر. ما قرار بود برای باز کردن در 22nd, Steve Sondheim تولد. بهترین برنامه گذاشته.

آن بسیار سخت است. من تعجب نگه دارید: این بیگانگان ارسال یک پیام ؟ این مادر زمین ارسال یک پیام ؟ وجود دارد بنابراین مقدار انرژی منفی بر روی زمین در حال حاضر که ما در ایجاد شده در این ویروس ؟ شما بهترین کار خود را به ماندن مثبت است.

آیا شما فکر می کنم برادوی در سالم محل قبل از آن رفت و در وقفه?

نه در واقع. من به یاد داشته باشید زمانی که من انجام شده بود “کولی” و [روزنامه نگار] ریچارد شلسینگر آمد به اتاق پانسمان. که در سال 2009 و ما تا به حال تصادف و [ریچارد] به من گفت: “آیا شما فکر می کنم این خیلی تحت تاثیر قرار برادوی?” و به من گفت: “شما نمی توانید کشتن برادوی است.” هنگامی که آن را بد بار ما مورد نیاز است و هنگامی که آن را خوب مورد نیاز است.

اما آنچه من از دیدن در برادوی در حال حاضر است که واقعا فقط یک دسته از زباله. آن را تبدیل به لاس وگاس. من را دیده اند و نه “دختر از شمال کشور” که من می خواستم برای دیدن و من می خواستم به دیدن “جلادان.” کسانی که واقعا خوب productions دزدکی حرکت کردن در آن وجود دارد. اما من فکر می کنم که وجود دارد باید محدودیت مدت در فدرال و عالی قضات بر کسی که در این دولت در کنگره و سنا و موزیکال در برادوی. پنج سال و خارج شدن از تئاتر بود. تئاتر ندارد حیاتی اگر آن نمی باشد تبادل ایده ها.

شما در مورد به ستاره در رایان مورفی مجموعه تلویزیونی “هالیوود است.” چه جلب شما به شخصیت Avis?

رایان نوشت: یک زن که موفق به یک قدرت وضعیت و باعث می شود همه حق انتخاب بدون ترس. او دارای یک عاطفی واقعی انواع. و سپس شما می دانید البته من نگاه خیره کننده.

من را دیده اند شما یک صحنه جنسی قبل از ؟ من دیده ام هرگز شما خم بیش از یک پله نرده قبل از, که برای اطمینان حاصل کنید.

خدا برکت Ryan! من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند.

نه من هرگز—صبر کنید من یک صحنه جنسی! در “تابستان سام” با Mike Starr. او پاره پاره من bodice و من بی انتها. من در واقع یک قطعه از فن های پست الکترونیکی که در آن فن بود یک عکس از من در “سوئینی تاد” یک عکس از من به عنوان “اویتا” و تصویر من بی انتها از “تابستان سام.” من هم یک فیلم در ایتالیا سال پیش بود و صحنه های جنسی. شما می دانید, آن را بیش از حد بد بیشتر مردم نمی من فکر می کنم که چون من بازی برای هر چیزی.

تئاتر و حداقل متوسط است که به نظر می رسد به ارزش پیری زنان است.

کاملا. من فکر می کنم تئاتر توسط زنان, فیلم و مردانه است. شما که زیبایی فاصله. شما به حالت تعلیق در کفر خود را هنگامی که شما در حال دیدن ونسا ردگریو در مرحله ماری تایرون حتی اگر او ممکن است بیست سال بیش از حد قدیمی برای آن است. وجود دارد که اجازه داده شده است. آن را فقط می تواند سحر و جادو از بودن در تاریکی. من نمی دانم, اما آن را متفاوت روی صحنه است. HD است و بی رحم. [در هالیوود,] من نگه داشت و گفت: “از کجا cheesecloth? من بیشتر انعکاس چراغ!”

شما درگیر شده اند در چند تا از رایان مورفی پروژه ها در طول سال. آیا شما برای اولین بار ملاقات کرد ؟

من یک تماس تلفنی از عوامل و گفت که رایان مورفی می خواستم برای انجام یک قسمت از “Glee” در اطراف من. آن شده اند که “Patti LuPone در یک هواپیما است.” من هیچ نظری ندارم آنچه طرح شد. من بلافاصله گفت: “هیچ هیچ هیچ! من نمی تواند به Patti LuPone می خواهم از کسب و کار.” من نمی Cher. من نمی بریتنی اسپیرز. من نه مدونا. من هنوز یک کار بازیگر است. و اگر من این کار را من خواهد بود “Patti LuPone” در تلویزیون برای یک مدت زمان طولانی و من نمی خواهد کار. آنها شوکه شده بودند که من گفتم نه. گفتم رایان “من خواهید بود در صورتی که می خواهید از من به من. . . . اما شما نمی توانید کل یک قسمت در اطراف من.” بنابراین من یک قسمت در Sardi را با Lea Michele.

قصد بازگشت به کشور جهان, چگونه عصبانی هستند شما در حال حاضر ؟

من می خواهم به نگاهی به تفنگ و شلیک تلویزیون در هر زمان که شخص ساده و معصوم دهان باز می کند. من وحشت زده هستم. ما در حال شکسته.

شما ببینید من نمی سانسور کردن خودم. من هرگز سانسور, خودم, و, که احتمالا بسیار بزرگ عیب از من است, اما من نمی دانم که چگونه به دیپلماتیک. من یک ایتالیایی. من فکر می کنم من احساس بیمار اگر من آن را سرکوب.

با مغلوب ساختن پیشی جستن شما می دانید من در شهر نیویورک که این پسر گل رز به شهرت. او همیشه یک shyster. او همیشه یک مرد باهم. او همیشه به حال این braggadocio. و من فقط درک نمی کنم که چگونه مردم را نمی بینم چرا که او خدمت نه کسی جز خودش را. اما این اخبار قدیمی.

آیا شما به یاد داشته باشید اولین بار شما رو در مشکل برای در حال اجرا خود را ،

من می خواهم به انجام همه چیز است که تا پایان با من در جزییات ، و من می خواهم مانند “شما نمی توانید به حالت تعلیق من! من هرگز در دفتر خود را قبل از!” منظورم این است که من به آن حق بازگشت به او. او را تهدید به تعلیق من. آنچه من بود دوازده هفته از بازداشت. My DNA به گونه ای است که احساس می کنم دارم به صحبت کردن.

من می دانم که من blackballed در این کسب و کار برای چیزهایی که من گفتم.

مانند زمانی که?

سال پیش زمانی که من انجام شده بود “اویتا” من مصاحبه در پشت صحنه مجله. و در واقع من گفت: “من درک نمی کنم آنچه یک مدیر ریخته گری می کند. و من نمی فهمم چرا یک مدیر ریخته گری. مدیر مانند یک ادم سفیه و احمق است که او نمی داند که چگونه به بازیگران?” به من گفته شد خنک آن توسط عامل من در زمان. و پس از آن وجود دارد بسیاری از درگیری های پشت صحنه. و من فکر می کنم من از آن به عنوان شناخته شده این خروش ،

من تا به حال بیرون آمدن از یک آموزش دقیق در جولیارد که به من القا احترام به هنر و بازیگری و صحنه. و سپس من به برادوی و آن را مانند یک سیلی به آموزش آماده نیست من برای واقعیت زندگی در برادوی است. آن را نه یک آرمان محیط زیست است. اما در این مرحله آنچه که آنها تو را به من ؟ این مثل آنها بدانند که من هستم! من جان سالم به در برد همه آن را. من—من هنوز هم اینجا!

من آنجا بودم شب “کولی” هنگامی که شما برداشت عضو و تلفن پس از آن زد.

اوه شما شوخی—oh my god! که چیزی بود.

من هرگز فراموش نکنید که تجربه کار با آرتور Laurents. وجود دارد این بدنام چیز در برادوی که پس از باز کردن شما دریافت به روز شخصی و شما هرگز در یک شرکت کامل دوباره. بنابراین دایره شکسته است. اما با “کولی” آرتور القا در همه—حتی در کوچکترین مالکیت بخشی از نقش خود را میل, عشق هنر است. هر شب آن الکتریکی است. که همیشه نمی افتد. بازدید جنوبی سریع تر از, فلیپ فلاپ, آیا شما می دانید منظورم چیست ؟ اگر آن را با صدای تلپ افتادن مردم در حال برگزاری برای زندگی عزیز. اما اگر آن را یک ضربه حق در مجموعه و همه چیز گرفته شده برای اعطا. شما باید برای محافظت از یک ضربه به ویژه پشت صحنه. که در آن همه از كنايه و همه شایعات بی اساس و همه چیزهای که شروع می شود. که داشتن رابطه با آنها; کسی پاره پاره کردن لباس خود را زیرا آنها دلخور. چون شما می دانید که ما در یک ظرف پتری.

انجام ریختگی حدودی تبدیل به صمیمی?

من شده است در حدودی که در آن ما در حال خون. افرادی که هنوز زنده هستند که در “The baker’s Wife”? ما خون است. آن را بدنام با صدای تلپ افتادن. ما در جاده ها به مدت شش ماه. آن ویرانگر است. آن را فقط بدتر و بدتر و بدتر. هر بار که کسی به ما بپیوندید در جاده, ما می خواهم, “اوه, چه شما باید انجام دهید که به شما ارسال می شود به روده ها از جهنم؟”

که در آن شما قرار داده [در سال 2017 موسیقی] “رنگ جنگ”?

“رنگ جنگ” عالی بود. شما تا به حال دو جانبازان. کریستین [Ebersole] و من شناخته شده هر یک از دیگر برای بسیاری از سال های بسیاری ، ما هرگز با هم کار می کرد. من نگران و من مطمئن هستم که او انجام داد. اما واقعیت این است که ما هر دو حرفه ای که درک هنر و کمدی—ما می دانستیم که به فرد دیگر این خط مستقیم. و سپس هنگامی که ما می خواند با هم برای اولین بار آن را تکان دهنده بود. صدای ما مخلوط به زیبایی است که شما نمی ظروف سرباز یا مسافر با آن است. شما بروید “O. K., این الهی است.” ما تا به حال یک توپ.

بین “رنگ جنگ” و “هالیوود” شما شده است بازی بسیاری از زنان یهودی در کلاه به تازگی.

آن بینی! من در بررسی سال پیش توسط جان سیمون زمانی که من در این اقدام شرکت پخش بانوی Teazle در “مدرسه رسوایی” وقتی که من, چه, همه از بیست و یک سال, بیست و دو سال. و او در واقع گفت که من “سبع چهره militated در برابر من است.” و من چه جهنم معنا است ؟

من نام می کند معنی “گرگ”; “LuPone” است “گرگ سفید.” اما من همیشه فکر می کردم من لب چیزی که بیش از حد بزرگ نمی بینی من! من اغلب می گویند “مرد من باید بدست بینی من انجام آن.” اما من هرگز.

آیا شما احساس می کنید مانند شما به طور کامل در آغوش کل پتی چیزی که در حال حاضر ؟

هرگز. من یک فن بزرگ از من. من می گویم که در همه زمان ها. مردم می گویند “شما را به گوش که ضبط؟” یا “آیا شما می بینید که؟” من فقط یک فن بزرگ از من. من نمی رویم و به دنبال خودم.

در امریکا, من, نمی, نگاه زیبا به من. وقتی که من رفتن به ایتالیا و گفتم “چه معامله بزرگ پتی? شما نگاه مثل هر کس دیگری!” ما در رم از چند سال برگشت و من تو را دیدم یک زن رومی بود که پس نفسانی و پس انگیز. من رفتم که زیبایی. و او بود! او از شما می دانید, کلاسیک سوفیا لورن یا Gina Lollobrigida زیبایی. اما او تا به حال چیزی در جریان است.

من در اروپا زندگی می کنند اگر من می توانم. به من گفت که زمانی که من شانزده سال در باغ سیب از خانه ما در نورثپورت لانگ آیلند—من رفت “زندگی حرفه ای من را در اروپا است.” فقط رونق, مانند یک جریان از آگاهی است. من همیشه احساس کرده ام که من آمریکایی بود که من بیشتر در اروپا است.

چگونه زندگی در لندن سال گذشته در غرب پایان اجرا از “شرکت”?

من عاشق لندن—آن را مانند شهر دوم برای من. اولین بار من رفت و در آنجا بود 1970. من بد راک موسیقی در جوان ویک زمانی که [Laurence Olivier] بود مدیر هنری اولد ویک و Roland Joffé دستیار او بود. همه ما خواب با Roland Joffé در آپارتمان خود. اه روزهای خوب!

و “خواب با” شما معنی . . .

خوابیدن! این بود پایان نوسانی دهه شصت در لندن است. من همیشه به حال بهترین زمان در لندن است. دفعه بعد من رفت و شد “Les Mis” و “Cradle Will Rock” و سپس “کلاس استاد” و سپس من یک کنسرت بیش از وجود دارد و پس از آن “سانست بلوار” و سپس “شرکت”. من زندگی را دوست دارم زندگی انگلیسی. من عاشق میخانه. من عاشق یکشنبه کباب.

آن را غرق در آن شما در حال رفتن به قادر به سفر برای مدت زمان طولانی ؟ که شما به نوعی در گیر کانکتیکات?

آن را در یک جای بد. چه ناراحت کننده است چه خبر است در جهان. ما می رویم به بیرون آمدن از این ؟

بیایید کمی راجع به “شرکت” حتی اگر آن را نمی توانید باز کنید. ماریان الیوت مدیر بدبختانه جنسیت شخصیت اصلی بابی. چه جدید رزونانس بود که به نشان می دهد ؟

پس از آن بود بسیار قوی تر با یک زن در نقش عنوان چرا زنان خواسته این سوالات تمام وقت—”هنگامی که شما در حال رفتن به ازدواج ؟ تیک تاک ساعت است.” آن را خیلی بیشتر از حد تند و تلخ. چه چیزی اشتباه است با یک سی و پنج سال boinking زنان زیبا و در حال ازدواج نکرده ؟ هیچ چیز مطلقا هیچ چیز. استیو [Sondheim] نمی دانم که آیا آن را با یک زن تا زمانی که او را دیدم این کارگاه در لندن است. و هنگامی که او را دیدم آخرین نمایش او در واقع گریستم. من فکر نمی کنم یک موضوع در مورد ازدواج تا به حال شده از: آیا شما که آیا شما نیست که آیا شما خوشحال هستید, آیا شما نمی.

شما را وادار به انجام این شماره “خانمها که ناهار.” آن را عجیب و غریب به آواز خواندن یک آهنگ که بازیگر دیگری در این مورد Elaine Stritch, ساخته شده به طوری معروف شده است ؟

شما می دانید, من بیش از چهار نمادین اجرای به یاد بازیگران و مردم می گویند چه فکر میکنم ؟ و آنچه من فکر است, ما همه افراد است. من تو را دیدم Angela Lansbury در “سوئینی تاد” و gobsmacked. من تو را دیدم Zoe Caldwell در “کلاس استاد” و gobsmacked. من دیده ام Elaine Stritch بخوان “خانمها که ناهار” وجود دارد و یکی Elaine Stritch در جهان تا کنون است. اما ما همه افراد و مسئولیت من است که به اسکریپت و من خواندن آن را متفاوت از آنها انجام دهد. هیچ کس به من گفت: “این روشی است که باید انجام شود.”

شما و Stephen Sondheim همسایه هستند. آیا شما در آنجا ماند در رادیو در طول همه گیر?

من او را به نام. ما شده ایم در e-mail ارتباط. شما چه می گویند ؟ شما فقط شکایت در مورد همان چیزی که شما در حال وحشت در مورد همان چیزی که. من واقعا باید با او تماس بگیرید و بروید “O. K., اجازه دهید فقط صحبت کنید. چه کار می کنی؟” من فکر می کنم او احتمالا نوشتن. من فکر می کنم او احتمالا بسیار خوشحال می شود در اینجا. من امیدوارم که او است. اما او نمی خواهید برای دیدن هر کسی. او نمی خواهید برای دیدن هر کسی برای تولد او. همه ما می خواست او را ببیند.

به من بگویید در مورد آنچه روز به روز خود را مانند در حال حاضر در قرنطینه.

من پالايش اساسا. من یک زن خانه دار ایتالیایی است آنچه که من هستم. و من برج ثور: یک مکان برای همه چیز و هر چیز در جای خود. بنابراین کمتر برای من بیشتر است. به علاوه شما می دانم که اگر من می خواهم به ترک این کشور, من همیشه می گفت این: من می خواهم یک چمدان لباس شب, یک پاسپورت و جلف کلاه. من نمی خواهم به لادن با مسائل است.

چه چیز دیگری شما انجام می دهند ؟

من فقط به پایان رسید “ببر شاه”—که دیده نشده که ؟ من به تماشای “بابل برلین” و “من درخشان را دوست” و پادزهر هر دو از آن است که “فضل و فرانکی.” من خواندن این ترجمه جدید از “Madame Bovary.” و من آشپزی و ایتالیایی خواب نیمروز بزرگ, ایتالیایی, غذا بین سه و چهار ساعت در بعد از ظهر. این زمانی است که همه ما با هم آمده است. ما باید یک نوشیدنی شاید دو. شاید بقیه از شب رفته است چرا که ما در حفظ و نوشیدن.

ما باید به بحث در مورد زیرزمین ویدئوها. چگونه است که اتفاق می افتد ؟

من انجام یک ویدیو برای روزی [o’donnell]’s نشان می دهد. و من مثل من کجا شلیک این ؟ اگر من قصد دارم به آواز خواندن و من قصد دارم به آواز خواندن بزبان من باید با پیانو, چرا که من در بر داشت من زمین لوله با توجه داشته باشید من می خواستم شکسته شد. اما من نمی دانم چه شد در پس زمینه نزدیکی پیانو و چه شد در پس زمینه بود jukebox و پاها از ماشین شیطان پین بال دزد. بنابراین من یک ایمیل از یکی از دوستان که گفت: “ما به تماشای چیزی که شما—jukebox? شیطان پین بال دزد ماشین ؟ خوب زیرزمین.” من رفت, “اوه, خدای من, آنها می توانید آن را ببینید!” و سپس یکی دیگر از دوستانم زنگ زد و گفت: “Patti مردم می خواهید برای دیدن زیر زمین خود را!” و در خار از لحظه ای که گفت به بچه من “دریافت گوشی خود را! بیا ما میخوایم آنها را نشان می دهد زیرزمین!”

آن را احساس می کند مانند یک عمومی-دسترسی به تلویزیون نشان می دهد و یا چیزی.

بله! آیا تا به حال—شاید شما بیش از حد جوان—”Biograph روز Biograph شب” در اواخر دهه هشتاد? ایرا Gallen خواهد پخش آن را از آپارتمان خود را در عمومی-دسترسی به کانال است. شما باید گوگل او.

ما دوست شد و او را به من داده برخی از باور نکردنی ترین هدیه است. من یک اندازه Gumby که او به من داد. من صحبت کردن در سر الویس. خدای من آن را بسیار داغ و درخشان است. آن را می خواند و آن را به شما. من بزرگ James Brown عروسک که رقص است. من رقص کفش راحتی. من یک خاخام که در آن شما با فشار انگشت خود را و او آواز می خواند “Hava nagila, hava nagila!”

حداقل شما باید تمام این اسباب بازی در اطراف به مات و متحیر کردن خود را. شما در حال رفتن برای پایان دادن به برش مو خود را? چگونه وحشی می خواهید بروید ؟

من شوهرم ، و او فکر کرد که او شبیه Cletus چون من آن را قطع و سپس گفتم “من می خواهم به انجام کاری دیگری.” بنابراین او کمی چتری. من در واقع به این شهر رفت و رو شود. به من گفت: “من قصد ندارم به افسرده و سپس در آینه نگاه کنید.”

چه مدت پیش بود که ؟

Friday the 13th من رفت و به من انجام می شود. گمان می کنم زمانی که من آن را انجام داده دوباره برادوی باز خواهد شد.

چه چیزی شما فکر می کنم نقش یک ستاره باید در حال حاضر این بیماری همه گیر?

بچه من که بیست و نه. او انگشت خود را در ضرب و شتم درست است ؟ و او فکر می کند که هنگامی که شما دیدن برخی از مشاهیر رفتن به خارج وجود دارد, سخنرانی, آن چیزی است که شما می خواهید به شنیدن. او در واقع به من گفت آنچه که من قرار بود برای قرار دادن در توییتر. او گفت: “مادر فقط به نقطه دریافت کنید.” من نمی خواهم به احمق و سطحی است. من قطعا نمی خواهید به نظر من هر زمان که این تهمت یا این لعنتی جمهوریخواه دولت. و من آن را با یک حس شوخ طبعی و یا انجام آن را خیلی تند و سوزنده است که می شود آن را سرگرم کننده است. اما این سخنرانی چیزی که—ما که هستیم ؟ اگر ما در حال رفتن برای برقراری ارتباط باید آن را به عنوان یک انسان و نه کسی که فکر می کند آنها یک کلید به یک دانش خاص.

قطع, من, پیام کوتاه, کسی که برای پیدا کردن اگر تولید برادوی تئاتر هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره.

آیا برادوی تولید کنندگان مجبور به پرداخت اجاره برای خالی تئاتر است ؟

به عقب. این چیزی است که من می گویند. به برو عقب. به مردم در جعبه دفتر دادستان به دربانان مرحله دربان همه افرادی که شغل خود را از دست یک شبه.

شما می دانید, من فریاد در شب در اخبار, و سپس من صرف یک شب بی خوابی و یا رویاهای عجیب و غریب. من عاشق کشف کردن چه باید بکنید. من باید متوقف شود. شب گذشته به جای خواندن و یا تماشای فیلم های من, من به دنبال اخبار و فریاد در من تلفن لعنتی.

همیشه وجود دارد Klonopin.

من یک بار داده می شود Klonopin. من برگشتم از “سانست بلوار” به تکه پاره و من نمی توانستم بخوابم و مرا فرستاده به دانشگاه ییل خواب-اختلال واحد که در آن آنها می چسبد تمام این الکترود بر شما و آنها خود را مشاهده ، و شب بعد من نورد بیش از بیدار شدن از خواب, رفتن, “چگونه می توانم خواب چون من باید حرکت همه سیم؟!” روز بعد من به دکتر رفتم و او گفت: “خانم LuPone وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با شما. شما سالم هستید و جوان است. در اینجا نسخه ای برای Klonopin.” گفتم “اگر هیچ مشکلی وجود دارد با من چرا شما به من این پارانوئید قرص خواب?” من آن را یک بار و من freaked.

اما می تواند ما را در بازگشت به این سوال که چه چیزی مشهور است مسئولیت ؟ من فکر می کنم آن است که به خشم در سطح انسانی مانند هر کس دیگری. ما یک پلت فرم به صحبت کردن.

هیچ “ما از جهان است”. نه بیشتر از آن گه. O. K.? اهدای پول. مردم در حال درخواست از من برای انجام این اتاق نشیمن آواز خواندن-پابه, و من نمی خواهد آن را انجام دهد. مگر اینکه آن را خود به خود در زیرزمین.

آشپزخانه خود را خوب به نظر می رسد بیش از حد.

این یک عتیقه بلوک قصاب از “سانست بلوار” که اندرو لوید وبر پرداخت برای حمل و خانه و حتی نمی آن را می دانم!

شما absconded با کل یک قصاب را مسدود ؟

و تمام لباس! اول-قانون لباس با یک عمامه و یک افسانه طلایی, چیزی است ؟ من فقط جمع آنها را در کیسه و چپ تئاتر.

شما می توانید قو در اطراف آنها در حال حاضر. من احساس می کنم مثل نورما دزموند خواهد بود خوب در انزوا.

که می تواند به یک لعنتی درخشان تصویری. من این عینک آفتابی. من که با پاشنه. شما می دانید چه می شود خنده دار است اگر من فقط آنها را به تن بیش از این قرمز, تراش که من نمی تونم.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>