عطر نبوغ می خواهد به شما را کمتر احساس تنهایی

Perfume Genius.
“من می خواهم به ماندن در اینجا و احساس می کنید همه چیز نه فقط فراموشی” مایک Hadreas که باعث می شود موسیقی به عنوان عطر نابغه می گوید. “شاید من تبدیل شدن به O. K. فقط با بودن در لبه احساس رسیدن به آن.”عکس نوجوانی مقعد Afsari برای نیویورکر

مایک Hadreas که سوابق موسیقی به عنوان عطر نابغه بزرگ در حومه سیاتل در نوزده-دهه هشتاد و اوایل دهه نود به عنوان یک پرگوشت بچه که عاشق رقص و هرگز می خواستم به صحبت در مورد هر چیزی جدی است. سپس در اوایل نوجوانی, جهان بسته در اطراف او. او تنها آشکارا گی دانش آموز در مدرسه خود را بالا گرفت و زنانه; بازیکنان فوتبال تف بر او و ضرب و شتم او. او زمان زیادی را صرف “ایستاده در خارج از سیگار کشیدن و گریه,” او گفت: این باردر سال 2014. در سال آخر خود را در او کاهش یافته و از دبیرستان. او به طور خلاصه با حضور سیاتل Cornish دانشگاه هنر که در آن برای یکی از پروژه های او در زمان از هم جدا وی سی آر و آویزان بخش هایی از سقف, و, دیگر, ساخته, نقاشی با خون خود و موهای ناحیه تناسلی. زمانی که او بیست و یک مورد حمله قرار گرفت و در حالی که قدم زدن در خیابان توسط یک گروه از مردان جوان که تا به حال شروع به پریدن کرد از یک ماشین. حمله به فرستاده او را به بیمارستان است. پس از convalescing او به نیویورک نقل مکان و در یک منحصر به فرد عجیب و غریب جامعه; او شروع به استراحت به خود را دوباره. او درب در الفبای سالن در شرق روستا و سرخوشی جوان-در-نیویورک مهمانی به تشدید وابستگی به مواد مخدر و الکل است. در بیست و پنج او رفت و برگشت به شمال غربی اقیانوس آرام رفت و به ناتوانی و شروع به نوشتن آهنگ ها که او نوشته شده بر روی مای اسپیس که در آن آنها را جذب زیر است. در زمان او اولین آلبوم “آموزش” منتشر شد در سال 2010 او آغاز شده بود, مهمانی, دوباره. یک دوست معرفی او به یک ناهنجار خوش تیپ پیانیست به نام آلن Wyffels که او را به A. A. جلسات آغاز شد و همراه او در خود را نشان می دهد. هوشیار و unguarded دو سقوط در عشق است.

Hadreas در حال حاضر سی و هشت و پنجمین آلبوم “مجموعه قلب من آتش بلافاصله” بیرون می آید در هفته آینده. پوشش آن خرس سیاه-و-سفید عکس Hadreas, shirtless بازی, در, ابزار, شلوار, شلوار, پوست خود را آرام و با خاک—فوق العاده-مردانگی تصویر اصلاح شده توسط این حساسیت و آسیب پذیری که تابش از Hadreas نامشخص چشم و سفت چسبیده فرم. او ساخته شده است یک جهان با موسیقی خود را: یک witchy باروک, فانتزی چشم انداز که در آن یک غریبه ممکن است به نظر می رسد از هیچ جا wreathed در گل و یا نور خورشید یا آهن زنجیر. Hadreas صدای quavers کشویی از یک falsetto به کم پنجاه croon. دو عطر نابغه آلبوم بودند پراکنده مورد مطالعه قرار گرفت و با بسیاری از آهنگ های ساخته شده از فقط Hadreas صدای یک پیانو. در سوم و چهارم آلبوم Hadreas عضلانی به بلند پروازانه تر خاک: صدای او بود لایه لایه با شکوه دارای نور لرزان و مرتعش با لحظات شنیداری تعالی تاکید با اشاره به فروپاشی و مرگ است. اشعار او گاهی اوقات شامل سرگذشتی عکس: “آقای پترسون” یک آهنگ از “آموزش” به تصویر می کشد یک محکوم در رابطه با یک معلم; “آلن” آهنگ آخر در آخرین آلبوم قطاری یک لحظه شکننده داخلی و سعادت است. Hadreas به طور طبیعی کار می کند در تقابل ثبت: او ارائه می شود برای تلفن های موبایل است که ریشه در غم و اندوه و رسیدن به سمت شادی. (اگر شما جست و خیز, شعر, شما حتی ممکن است از دست غم و اندوه: “تاریک قطعات” یک آهنگ در مورد مادر خود را تجربه سوء استفاده جنسی شد یک بار مجاز برای تبلیغات توسط تویوتا و ESPN.)

او همچنین محبوب در توییتر که در آن او به یک نمایش آماده, دارای گونه های برامده حس شوخ طبعی نیست که اغلب از طریق نشان می دهد موسیقی خود را با پرده های مخملی. به تازگی در بین الگوهای رفتاری در مورد آلبوم جدید خود و لینک به ملی داخلی کارگران داد COVID-19 پرستار-امداد صندوق Hadreas شده است ارسال تصاویر از Japanese macaques غوطه ور شدن در زمستان و عکس ها از موش به نرمی خرناس wildflowers. (خوراک توییتر خود بیش از حد می یابد سوخت در تضاد.) ما صحبت در اوایل ماه آوریل بیش از زوم. در یک جدول زمانی Hadreas می شده اند و آماده سازی خود برای یک تور سراسری با Tame Impala. به جای او انجام مصاحبه مطبوعاتی از اتاق خواب خود را که در آن یک راه پله منجر به تخت برای راحتی خود chihuahua, Wanda. او و Wyffels نقل مکان کرد و در سال 2018 از حومه واشنگتن به یک خانه دو خوابه در عقاب راک محله لس آنجلس; دوم خود را در اتاق خواب به عنوان یک ترکیب استودیو سالن و اتاق کار و اتاق نشیمن دنج است—پر از کک-بازار نقاشی و گیاهان و بالش و فرش. هنگامی که ما صحبت کردیم Hadreas نشسته بود در آپارتمان خود با پوشیدن پژمرده تی شرت چاپ با عکس کیانو ریوز و رودخانه ققنوس از یک صحنه در “My Own Private Idaho.” به تازگی Hadreas شده بود خروج از خانه تنها به واندا در پیاده روی در نود درجه بهار گرما. ما صحبت کرد دوباره در گوشی و بعد از آن در ماه. مکالمات شده اند ترکیب شیر تغلیظ شده و ویرایش شده است.

چه آن را مانند به انتشار یک آلبوم در قرنطینه?

اوه این خیلی عجیب و غریب است. ترویج یک رکورد نیاز به یک عملکرد در برخی از راه — آن نیاز به این بیرون رو نسخه از من. اما قرنطینه باعث می شود من بسیار عمیق در درون نسخه. مانند در حال حاضر من در بستر من در آن به طور معمول ما خواهد بود به انجام این کار در فرد است. من قرار داده اند چیزی خوب است. من می شستن, شما می دانید منظورم چیست ؟ من قرار است به احساس کردنو من احساس می کنم بسیار در. و هر کس فقط رفتن آجیل. دوستان من FaceTiming من و آنها اساسا نگاه وحشی و من به نوعی احساس می کنم که من وحشی بیش از حد, اما پس از آن من دریافت یک ایمیل که در آن یک مجله نیاز به یک full-body عکاسی از خود در برابر یک دیوار خالی یا چیزی و آن را فقط من با سه پایه من تلاش برای کشف کردن که چگونه به برخی از انرژی در اتاق خواب من.

آنچه از شما شنیدن از دوستان در صنعت موسیقی در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به این?

همه نوع پنهان و در انتظار. همه به نظر می رسد گفت: “من حدس می زنم همه چیز به تعویق افتاد در حالی که” دانستن و کامل است که شاید این تور در حال رفتن هرگز اتفاق می افتد—و یا حداقل آن خواهید بود یک مدت طولانی—و تور است که راه شما را به یک مقدار قابل توجهی از پول خود را. من لازم نیست که یک دسته بر روی آن و من فکر نمی کنم هر کس دیگری می کند یا نه.

شما با داشتن هر گونه خاص قرنطینه توهمات?

من در اینترنت و نگاهی به خانه با حیاط پشت خانه ها در بیابان مکان های که در آن من می تواند اجرا به عقب و جلو که در آن افراد دیگر وجود دارد می تواند با من. من می خواهم و من می خواهم مردم. من فکر می کنم من از دست رفته احمقانه بودن و احمق و خارج.

من fantasizing در مورد نشان می دهد من می خواستم برای رفتن به باز کردن یک منو در یک رستوران در طول شام عجله و شیرجه-نوار کارائوکه. آیا شما یک کارائوکه آهنگ ؟

من واقعا بد در کارائوکه اما “سمیت” System of a Down, من فکر می کنم موفق ترین من تا کنون بوده است. من سعی کردم به انجام Macklemore آهنگ در مورد ازدواج همجنسگرایان در یک بار. من نمی دانم اگر من اعدام است مفهوم خوب بود.

آنچه در مورد تور آیا شما از دست دادهاید ؟

خارج شدن از خودم. به ساق بلند, وب کم کردن واقعی vibes نه فقط آنهایی که من کشیده اید از هوا. این طول می کشد بسیاری برای من واقعا با توجه به آنچه در اطراف من. من الگوی قدیمی است که به نوع جدا به اجتناب از در حال حاضر. من در همان محل اقامت داخلی حتی اگر شرایط اطراف من تغییر خواهد کرد.

شما قبل از صحبت در مورد نشان داده شده است به عنوان یک نوجوان ، ager بسیار ثابت ایده که شما یک ایده که در حالی که شما مانع از دیدن چگونه شما می خواهم تغییر و چگونه جهان در حال تغییر بود. شما همچنین گفت که موسیقی خود را در حال تبدیل شدن کمتر در مورد گذشته و بیشتر در مورد در حال حاضر. این است که ایده قدیمی خود را هنوز هم حلق آویز در اطراف ؟ چگونه مستمر آیا شما احساس می کنید در حال حاضر که با شما بودند در سیزده یا بیست و یک ؟

من فکر می کنم احساس می کنم همه کسانی که فازهای در حال حاضر کمتر از من استفاده می شود به, و آگاهانه ، من فکر می کنم من احساس کردم برای یک مدت زمان طولانی مانند من تا به حال به نگه داشتن همه آنها را در ذهن من به سعی کنید به آنها را گرم و نرم کردن آنها را و آنها را به احساس بهتر است. و من واقعا نمی نیاز به احساس می کنم مثل من نیاز به انجام این کار کنه.

اما هنوز هم یک کار جدید و ایده عجیب و غریب برای من: تلاش برای اجازه دهید من در حال حاضر خود بود چیزی که من گرم و نرم است که احساس خوب است. من احساس می کنم—یا حداقل من احساس قبل از همه از این آغاز شده—مانند من در وسط یکی از این تغییرات که در زندگی من که در آن من فقط به طور ناگهانی احساس می کنم مثل یک فرد متفاوت است. من شروع به ساخت موسیقی به دلیل یکی از این تغییرات که با روند گرفتن هوشیار و تنها بودن, مانند, “اوه, من یک احمق!” واقعا پذیرش این ایده واقعا از آمدن به شرایط با این واقعیت است که من می توانم فقط آن را به دور.

آیا این عمل از هوشیاری همپوشانی زیادی با هنری خود را عمل ؟

احتمالا بیشتر از من خواهد بود آگاه است. من فکر می کنم اصلی ترین چیزی است که من سالم بود, روحانی کمک هزینه به ناراحت کننده—فقط نشستن در آن و تقلا برای تسکین خودم یا فرار در یک راه خطرناک و یا در یک راه آسان. موسیقی به من راه را که تقلا بیشتر هدفمند و یا مفید. زمانی که من نوشتن من احساس مهربان و عاقل تر. من احساس می کنم که تمام چیزهایی که من فکر کردم من یک فرد بد می تواند کمک به من مهربان باش و هوشیار است.

اما پس از آن من شده است با تعجب: چرا نوشتن تنها زمانی احساس می کنم که ؟ شاید من منتقل خیلی خیلی نسبت به کار بودن چیزی که منحصر به فرد. این نوع برای من کار نمی کند دیگر. این باعث می شود من احساس می کنم کمتر هوشیار تحقق چه enmeshed من با کار من به عنوان یک نیروی محرکه. من ذخیره همه خوبی همه صبر برای چیزهایی که من را. و اگر من کار نمی کند, پس از آن من فقط مانند نوع تحریک پذیر و نشستن.

آن را منفجر کرد این جدایی بین کار من و جهان, در بین کار من و دیگر مردم است. آن را منفجر کرد این ایده که من تا به حال به جدا, داخلی, انفرادی را. آن را تغییر نوشته های من. من شروع به فکر کردن از نظر داستان های فیزیکی تنظیمات از مردم واقعی نه فقط از ایده های.

شما در حال صحبت کردن در مورد “خورشید هنوز می سوزد در اینجا” همکاری شما با طراح رقص کیت Wallich. من درک می کنم او در تماس با شما پس از دیدن یک عکس از شما arching بازگشت خود را در Instagram.

پس از آن بود مشارکتی—هر کس در اتاق قبل از ما تا به حال ساخته شده و حتی کمی از موسیقی است. من نگران بود که من نمی خواهد بود قادر به ایجاد هر چیزی با همه این افراد دیگر در اطراف اما پس از آن من شد. من فکر کردم شاید زندگی من می شود بیشتر شبیه به این. شاید من می تواند اجازه دهید برخی از افراد بیشتر به این چیز تمام و شاید می توان آن را لذت بخش است. که دیگر چیز جدید—این ایده که کار می تواند احساس خوب است. نه این که من نمی خواهم آنچه که من انجام می دهم اما همیشه احساس سخت و یا اضطراب-تولید. رقص متفاوت بود.

شما همیشه در مورد نوشته شده بدن مورد ابراز چیز را از طریق بدن است. آیا رقص تغییر رابطه خود را با تجسم?

آنچه که من استفاده می شود به روی صحنه قبل از من با کیت بود فقط پرتاب خودم حدود زیادی. آن را احساس بسیار سرکش در برابر من بدن.

سرکش در برابر خود احساس راحتی ؟

من استفاده می شود فقط به پوشیدن بزرگ لباس در زندگی واقعی—فقط مانند یک چادر بزرگ تنها با من صورت کوچک در بالا. اما پس از آن, روی صحنه, من نمی خواهد با پوشیدن یک پیراهن. برای یک ساعت آن را مانند, خوب, شما, هر آنچه که باعث می شود من فکر می کنم که من نیاز به پوشیدن چادر. من قصد دارم برای گرفتن پیراهن من ، من هنوز نگران انجام هنوز هم خجالتی, اما من می خواستم به وحشی. اما چیزی وجود دارد بسیار بیمار و یا گرم کردن در مورد آن.

انجام این رقص متفاوت بود. من انجام شده بود واقعا آهسته پسوند آغوش من واقعا حرکات در نظر گرفته. من واقعا بیش از حد در حال حاضر با خودم و نه فقط به طور کامل و کوبیدن در اطراف.

“من فکر کردم که گرما و ارامش به معنای من خواهد بود یک مغز در یک مخزن” Hadreas می گوید. “اما به نظر می رسد من می توانید دریافت کنید که احساس بودن فوق العاده سالم.”عکس نوجوانی مقعد Afsari برای نیویورکر

موسیقی بر روی آلبوم جدید است که بیش از حد—وجود دارد یک حس همه چیز تحت کنترل به همان اندازه به عنوان آنها در حال انداخته. اما شما همچنین بازگشت به تعالی و عزت حک—وجود خطوط در این آلبوم مورد اجازه دادن به زندگی خود را رانش و دور در مورد در حال اجرا به سمت نور است. من کنجکاو هستم چه ایده تعالی به معنی.

والا ارامش. شستشو “من که در آن من قرار بود.” حس همه چیز از یک سوپ که در آن همه چیز می تواند تغییر وجود دارد و حرکت می کند و همه چیز گرم است و آرام.

من فکر می کنم که چرا من freaked با رقص. من احساس است که در بدن من اما با مردم. من فکر کردم که گرما و ارامش به معنای من خواهد بود یک مغز در یک مخزن و من فقط می ها هر چه فکر می کردم که به اینترنت و یا چیزی فقط به طور کامل—

منتزع. من فکر می کنم در مورد که در همه زمان ها.

اما به نظر می رسد من می توانید دریافت کنید که احساس بودن فوق العاده سالم. بسیار عجیب و غریب به من.

درایو خود را به سمت تعالی نسبت که گرم از درجه اعتبار ساقط—چقدر که میل به فراموشی?

مانند مرگ آرزو نوع چیزی است ؟

آیا ممکن است به جذب خالی بدون مرگ درایو وارد کردن تصویر ؟ من می گویم که این سوال این است که از شخصی به محل.

من حدس می زنم من شروع به درک که من می تواند. من می خواهم به ماندن در اینجا و احساس می کنید همه چیز نه فقط فراموشی. این چیزی است که من فکر می کردم که آزادی بود و من به طور فعال به دنبال آن زمانی که من جوانتر بودم که آیا من آن را می دانستند یا نه. و شاید من تبدیل شدن به O. K. فقط با بودن در لبه احساس رسیدن به آن. من شروع به درک که رسیدن به چیزی است که من می خواهم.

توییتر خود حضور است که خنده دار و پوچ است که معمولا در مورد صحبت کردیم که جدا از موسیقی خود را که خیلی بی ریا اما به نظر من آنها اغلب بیان همان چیزی که ما در گیر این فرد در بدن ما جمع آوری چمدان زمانی که وجود واقعی اغلب به نظر می رسد کاملا متفاوت هواپیما. وجود دارد این قطع که شاید بهترین بیان یا با صداقت و یا با بی معنی است.

من به تازگی با وسواس این تصویری از یک اورانگوتان با استفاده از یک اره—من در بر داشت آن را در یکی از آن شب هنگامی که آلن خواب رفته بود و من در یوتیوب, بی قرار به دنبال چیزی با حجم پایین تبدیل شده. من نگه داشته و ارسال اورانگوتان و ارسال آن به مردم و گفت: “نگاه من” و آنها می خنده و من می خواهم اجازه دهید آنها را به خنده و احساس jokey اما من پاره کردن.

بوده است وجود دارد مقدار زیادی از موش تصاویر خود را در توییتر به تازگی.

من حدس می زنم چیزی وجود دارد برای باز کردن. وجود یک ماوس howling at the moon که من دوست دارم. آن را مانند یک موش کوچک اما او را مهار بسیار و احضار روح بسیار. من واقعا شما می دانید که به اعتقاد من از ماوس. من همیشه احساس می کنید که راه در مورد حیوانات کوچک. مانند سگ من—او واقعا کوچک اما او واقعا قوی است. من همیشه می خواهم چیزهای کوچک به احترام قدرت خود را.

شما بوده ام تخمگذار موسیقی بیش از تصویری به تازگی یک نسخه ی نمایشی از مال شما بیش از مستند فیلم برف میمون ها در چشمه های آب گرم, Max Richter را “در طبیعت از نور روز” بیش از یک کلیپ از یک نتیجهی سرگرم انجام یک handstand با یک چیهواهوا متعادل است.

من واقعا به شکل اسکیت می افتد در حال حاضر. من آنها را ویرایش کنید بنابراین شما نمی بینید سقوط—شما فقط ببینید پس جایی که آنها در حال دروغ گفتن بر روی یخ. و سپس من را از آن کم کردن مانند, هشتاد درصد, تا زمانی که آنها فقط فشرده در یخ تا هر حرکت او باعث می شود احساس می کند طراحی شده و سپس من شما را برخی از سن شروع صداسازی بازتابی بیش از آن. من مرده جدی در مورد این فیلم. وجود دارد عجیب و غریب درمانی جنبه به آن شاید به این دلیل که من نمی تواند به رقص در حال حاضر.

آلبوم خود را دنبال روشن عاطفی مسیر. دو مورد اول در درون مراقبه دلخراش; سوم نوبت بیرون به واضح تر لبه لحظات brashness; و سپس آخرین آلبوم بود به طوری که دارای شور و شعف; و این آلبوم احساس recalibrated مدوله شده به سمت ثبات بیشتر. شخصی خود را تکامل آینه تکامل خود صدا ؟

اما پس از این واقعیت است. من احساس می کنم مثل هر رکورد از نوع aspirational. من فکر کردم در مورد آخرین آلبوم “هیچ شکل” به عنوان بزرگ امریکایی راک, آلبوم, اما این بیشتر چگونه من می خواستم به—آزاد و رایگان است. من برای رسیدن به آن احساسات آواز خواندن در مورد آنها. و در حال حاضر من احساس می کنم بیشتر شبیه من آن احساسات و آنچه من برای رسیدن به صبر ، چه aspirational در مورد این رکورد است که آن را احساس نمی کند چرخید.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر اعوجاج در آن—اولین تک “توصیف” است و این ترد نود-سنگ صدا. چه متفاوت بود روند-دانا در مورد تولید این آلبوم ؟

آخرین رکورد تر بود لایه: این امر با شروع فقط من و یک ابزار و سپس در طول زمان ما را به اضافه کردن یک shitload از مسائل است. با این یکی من و تهیه کننده بلیک [کارخانه] می خواستم رکورد به بیشتر زندگی می کنند-احساس—ما می خواستیم برای شروع به عنوان آنجا که ممکن است همه در همان زمان. بنابراین ما همه با هم با همان گروه از نوازندگان برای تمام آهنگ ها.

و نوشتم که من تصور من آواز به کسی و یا آواز خواندن به مردم در راه است که متفاوت بود از من استفاده می شود به. برای “فقط یک لمس” من تصور زمان جنگ داستان ایده دادن این آهنگ به کسی که در حال رفتن به دور و که آنها می توانند خواندن ملودی به یاد داشته باشید. بسیاری از روابط عجیب و غریب بود که آنها تا به حال به وجود داشته باشد در نهان آنها تا به حال به این مختصری از کوره در رفته پرشور انفجار و پس از آن, شما فقط باید یک حافظه برای حفظ آن است.

مانند شماره صفحه در “پرتره یک خانم در آتش است.”

من را دیده اند آن را! آیا شما تا به حال انجام است که چیزی که در آن شما فقط می دانم یک فیلم در حال رفتن به چیزی که کامل برای شما, اما شما لازم نیست در واقع تماشای آن ؟ شما فقط صبر کنید, بدون هیچ دلیلی—

من عاشق انجام است که با کتاب ، من فکر می کنم آن را در مورد صرفه جویی در همه چیز برای یک لحظه زمانی که شما قادر به جبران بخشی از آنچه که آنها در حال دادن به شما.

اوه خوب است. آلن را مانند “چرا شما فقط تماشای آن؟”

من شرط می بندم شما خواهد بود خوشحالم که شما صبر کردم. آیا شما فکر می کنم در مورد چگونه شما می خواهید آهنگ های خود را به مردم را احساس می کنید ؟

من می خواهم آنها را به احساس آزادی من احساس می کنم زمانی که من یک آهنگ که در آن دو چیز وجود داشته باشد در همان زمان چیزهایی که من فکر کردم من تا به حال برای انتخاب بین. مانند غم و اندوه شدید و افراطی امید و یا تمایل برای دسترسی به چیزی و تحقق است که ممکن است چیزی وجود دارد. منظورم این نیست رفع هر چیزی و یا هر چیزی را حل کند اما آن را فقط باعث می شود شما کمتر احساس تنهایی. این چیزی است که من امیدوارم که مردم احساس می کنند که چیزی ناگفته چیزی سخت به بیان برخی از تنش شده است قابل درک برای چهار دقیقه. وجود دارد چیزی در مورد به اشتراک گذاری هر گونه احساس حتی عمیق ترین نومیدی که باعث می شود آن را کمتر تلخ.

موسیقی خود را باعث می شود مردم احساس مراقبت, من فکر می کنم مردم آن را می دهد احساس از امکان. چه موسیقی است که باعث می شود شما احساس می کنید که شما می خواهید آهنگ های خود را به احساس.

من شده است گوش دادن به Townes, Van Zandt, زیادی, زیرا او پس از استعفا و پذیرش از همه چیز و من واقعا احساس می کنید مانند آن است. من احساس می کنم فقط من نمی دانم, نمی, استعفا داد. بنابراین او صحبت کردن در مورد چگونه همه چیز وحشتناک در یک شود صاف و پوست کنده راه با این همه پذیرش و شده است که آرامش به من. من هم دوست دارم Enya یا Cocteau, دوقلو, که در آن من می توانم درک یک کلمه آنها گفت و آنها در حال کشیدن یک موضوع است که آیا در دنیای واقعی اما هنوز هم بسیار رضایت بخش است.

چه چیزی باعث می شود شما احساس می کنید برای مراقبت?

من با وسواس این ایده در حال حاضر مایل به کسی برای مراقبت از من بدون من نیاز به آن را توضیح دهید و یا به آنها بگویید که چه چیزی من احساس. من فقط می خواهم آنها را به حدس می زنم و می دانم. این یک مبارزه است که من داشتن شده است با آلن زیادی که من مرتب کردن بر اساس از ماهیگیری نسبت به او با احساسبودن مانند “من قصد ندارم به شما بگویم آنچه در آن است اما لطفا به من احساس بهتر است.” و آن کار نمی کند. من پس از جان گذشته برای آن در حال حاضر, و من با توجه به بخشی که در آن میل و یا پویا. من فقط می خواهم به babied اما من نمی خواهم به می گویند که چگونه و یا چرا. من فقط می خواهم آن را به اتفاق می افتد.

این نوع از عدم تقارن طبیعی تر در روابط ما با موسیقی از آن است که در روابط ما با فرد دیگری مناسب است ؟ با موسیقی شما می توانید فقط نشستن وجود دارد—شما لازم نیست به آن را بگویید آنچه شما نیاز دارید. موسیقی اغلب به شما می گوید آنچه شما نیاز دارید قبل از اینکه شما می دانید. اما من فکر می کنم هر کس می خواهد به babied توسط کسی و ما همچنین می خواهید قادر به افرادی که هنگامی که آنها به آن نیاز دارید. کسی به تازگی در توئیتر خود نوشت “من بالا بنابراین من این را می گویند: من آرزو می کنم من می تواند نگه دارید دوستان من به عنوان نوزادان است.”

خواهد بود که واقعا خوب است.

آره. من دوست دارم به انجام این کار است.

من بیش از حد.

آیا شما پیدا کردن آن را تقلیل و یا از سوی دیگر آیا شما پیدا کردن آن را ضروری برای موسیقی خود را به عنوان عجیب و غریب هنر ؟

این هر دو. همیشه هر دو. ضروری است به من; من مشکلی ندارم با این طبقه بندی. اما من می دانم که مردم دیگر و من نمی خواهم که به عنوان یک مانع به من قادر به افراد دیگر گوش دادن به آن و یا فقط به لحاظ مالی قادر به ادامه ساخت چیزهای. آن را گیج کننده است. بخشی از پاسخ من کاملا خودخواه. اما من فکر می کنم مردم فکر می کنم گوش دادن به موسیقی من این است که برخی از مرتب کردن بر اساس فرهنگی تصمیم گیری مانند “من گوش دادن به یک, گی, هنرمند است.” با موسیقی های دیگر شما لازم نیست که. و در عین حال عجیب و غریب نوازنده برای من بسیار مهم است.

یکی از همکاران من نوشت: به تازگی قطعه ای که او بیان این احساس از ناگهانی بودن یک فرد در یک فضایی متنوع و نه یک فرد سیاه و سفید در یک فضای سفید و تجربه آزادی دیگر هیچ دلالت. اما میل به دیگر معنی پیچیده است.

آن را حتی به بیرون درز به زندگی روزانه من. من فقط می خواهم به گرفتن ده مردم و حرکت در جایی—خرید بزرگ در مرتع پرورش احشام و فقط خود ما جهان. اما پس از آن من از پشت سر گذاشتن یک دسته از مردم که نمی لوکس ترک است. و من احساس می کنم من نیاز به ماندن و مفید باشد برای افرادی که نمی توانید فقط به صحرا و اطراف رول با من.

که صحنه است که اساسا به تصویر کشیده شده در “توصیف” تصویری که شما کارگردانی. شما همچنین کارگردانی این ویدئو را برای “در طبقه” و هر دو آنها باید این روشن اواخر بعد از ظهر آخرالزمان-بهشت جو به آنها.

من می خواستم که گرما احساس نوستالژی, چیزی, پیر و خاکی. اما من هم می خواستم آن را به خارج است که شما نمی تواند با قرار دادن انگشت خود بر روی ساعت دقیقا چند است یا که در آن من هستم. من احساس کردم که موسیقی بود, راه همان است. من نوع ساکن کلاسیک ایده های کلاسیک, راه های از آواز اما چیزی وجود دارد مبهم و مه آلود در زیر آن. من در تلاش بود به ملاقات آن دو چیز است: خاک و فضا.

شما کانال این Roy Orbison الویس-y صدا در چند آهنگ در آلبوم: شما آواز پایین تر در های صوتی خود را محدوده luxuriating در آن و ابزار دقیق ساختار در اطراف این کلاسیک دهه پنجاه-سبک arpeggios. اما به عنوان به شما می گویند چیزی وجود دارد فقط کمی خاموش. از آن ساخته شده من فکر می کنم از خود را “can’t Help Falling in Love” cover—چگونه عاشقانه, اما آن را نیز دارای یک شوم صنعتی کمرنگ. چه می کند به شما که مرتب از آمریکا?

که موسیقی من را به گوش تمام زندگی من از زمانی که بچه بودم تا به حال حتی اگر وجود دارد هرگز دقیقا همان جایی برای من در آن است. اگر وجود داشت همیشه هر outsider-y عجیب و غریب بودن در موسیقی که آن را همیشه بین خطوط—و یا آنها نمی تواند صریح واقعا در مورد هر چیزی.

اما وجود دارد با تکبر راه رفتن به برخی از آن آواز و یک راه فوق العاده آسیب پذیر در حالی که هنوز حفظ این اعتماد به نفس و فرمان. مانند الویس آواز “Unchained Melody” چگونه بیش از حد بالا است—چه نمایشی چه شدید و چه دور به نوعی بیش از حد. و “بابل” توسط Platters. وجود چنین فراموش نشدنی dreaminess به این موسیقی و مانند سادگی و در عین حال بسیار وجود دارد وجود دارد.

زمانی که من شروع به ساخت موسیقی و آهنگ و مانند اینها به خصوص رضایت بخش است. من فکر کردم اگر شما می توانید یک آهنگ با چند تا از مواد تشکیل دهنده, من قصد دارم به سعی کنید. در حال حاضر من می توانم همه چیز را کمی پیچیده تر است اما من هنوز هم گاهی اوقات ارزو آهنگ تنها با سه آکورد و دو چیز در جریان است.

وقتی که من کوچک بود, من تا به حال این ایده که “Unchained Melody” و “من دوست دارم شما همیشه برای همیشه” توسط دانا لوئیس دو آهنگ کامل که وجود داشته است—که آنها در برخی از راه های ناب ممکن است عبارات از موسیقی است.

من با شما موافقم.

من درمانگر است FaceTiming من.

من فقط دو سوال پاسخ دهید. من نقل مکان کرد توسط زیبایی از “توصیف” تصویری—آزادی در آن و نیز به این معنا است که ما در پایان همه چیز.

من نمی خواهم که به سوپر آشکار بود اما قطعا چیزی رفت. و من امیدوارم که چیزی نیست باید به پایین برای من برای پیدا کردن این چیزها را—که گرما که جمعی از احساس. من به طور مداوم به تماشای postapocalyptic فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. بخشی از من است که همیشه تعجب اگر من می تواند برخی از نوع جدید دنیا برای خودم در حالی که این یکی هنوز هم وجود دارد.

صحبت شما در مورد انتخاب یک آهنگ امیدوار. اگر باز بودن در این آلبوم است aspirational آن چیزی است که شما نیز تمایل خود را نسبت به بقیه زندگی خود را ؟ و به چه معنا در یک روز به صورت روز?

من حدس می زنم من فقط احساس می کنم مثل من سزاوار است که امید است. من سزاوار خوبی حتی اگر وجود دارد بسیاری از مردم به من گفتن من نیست یا حتی اگر جهان واقعا برای من به راحتی آن را دریافت کنید و یا حتی اگر چه من می خواهم عجیب و غریب است و یا آن حس را ندارد. من می دانم که قبل از اینکه دنیا رو به من و آنچه که من می خواستم و چه در آن بود. من می دانم که من خوب بود. من فقط باید این ایده که من نیستم و من مبارزه با این ایده در همه زمان ها. و من می توانم آن را در افراد دیگر—من می توانم آن را در راه جهان ساخته شده است برای مردم را به احساس می کنم نا امن. وجود دارد بسیاری از سیستم های که ناخالص هستند و خشونت و کمک نیست. اما برای برخی از دلیل من اختصاص داده شده به هل دادن از طریق آن. هنوز هم وجود دارد, بدون توجه به آنچه یک احساس است که من یک حق در اینجا.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>